Reklama
Strona 210 z 1182 PierwszaPierwsza ... 110160200208209210211212220260310710 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,136 do 3,150 z 17724

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #3136
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    To robaczywe społeczeństwo jest takie głupie, że jakby powiedzieli oddajcie nam wasze majątki ale dostaniecie 2000+ i bony na żywność to by pis miał 70% poparcia

  2. #3137

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    A o co chodzi z tym kryzysem gospodarczym ?
    Od paru dobrych lat pojawiają się głosy że super kryzys nadciąga...
    Czy to nie jest przypadkiem tak że ludzie myśląc że idzie kryzys ograniczają wydatki przez co sami powodują kryzys ?

  3. Reklama
  4. #3138
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Muminos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A o co chodzi z tym kryzysem gospodarczym ?
    Od paru dobrych lat pojawiają się głosy że super kryzys nadciąga...
    Czy to nie jest przypadkiem tak że ludzie myśląc że idzie kryzys ograniczają wydatki przez co sami powodują kryzys ?
    No nwm moze chodzic o to, ze polowa Europy jest zadluzona jak chuj. Polska, Wlochy, Hiszpania, Portugalia (...) zyja na pozyczkach, ktore sa wieksze i wieksze. UE sztucznie pakuje hajs w te kraje zeby ich nie jeblo bo jako potezna gospodarka w przypadku zdechniecia tych krajow straca popyt na swoje dobra = u nich tez wszystko pierdolnie. I tak pozyczaja sobie i drukuja ten pieniazek, ale to w swoim czasie musi pierdolnac. A jak pierdolnie to tak konkretnie takze jak ktos jest przyzwyczajony do jezdzenia sobie na wakacje 2x w roku, w miare nowej fury i jedzenia pysznych, cieplutkich obiadkow codziennie to polecam sie powoli odzwyczajac bo nasze dziecka i my bedziemy sobie jeszcze zyc w skrajnej biedzie i ubostwie. :)

    Gdyby boru i wuzek nie byli chujami i nie smiali sie z janusza wonsa to zapewne by to byl i wszystko wyjasnil, a tak to tyle musi Ci wystarczyc.
    Ale mozna mi zaufac jak cos pzdr.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #3139
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Kryzys globalny to nie włochy i portugalia xD trzeba patrzyć przede wszystkim na ruchy Chin, USA, bank europejski tez, bank japoński, ale raczej kryzysu takiego jak 10 lat temu w najbliższym czasie nie będzie, chociaż nikt tego nie wie

  6. #3140
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kryzys globalny to nie włochy i portugalia xD trzeba patrzyć przede wszystkim na ruchy Chin, USA, bank europejski tez, bank japoński, ale raczej kryzysu takiego jak 10 lat temu w najbliższym czasie nie będzie, chociaż nikt tego nie wie
    No tak bo bankructwa polowy krajow Europy nie odbijaja sie na swiecie wiadomo xD
    No nie takiego jak 10 lat temu nie tylko tak z kurwa 10x gorszy xD Ale chuj ludzie dalej beda sobie zyli w iluzji wierzac, ze da sie zyc wydajac wiecej niz sie zarabia szanuje. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #3141
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,863
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    chuja tu sie wszyscy znacie tak samo jak polowa amazonii płonie i będziemy zgubieni xD

  8. #3142
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chuja tu sie wszyscy znacie tak samo jak polowa amazonii płonie i będziemy zgubieni xD
    a nie będziemy? amazońskie lasy mokno, wiatr wieje w okno, siedze w oknie i wdycham smogność
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  9. #3143

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Skoro wszystkie panstwa oprocz jakiś plemion w afryce są zadłużone to ja sie pytam u kogo ten dług u jowisza kurwa ? Więc jak jebnie kryzys i dotknie wszystkie te zadłużone państwa to wezmą sobie komputerek i zamiast dlugu miliard milionow wpisz zero i gitara zaczynamy zabawe od nowa.

  10. #3144
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Muminos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skoro wszystkie panstwa oprocz jakiś plemion w afryce są zadłużone to ja sie pytam u kogo ten dług u jowisza kurwa ? Więc jak jebnie kryzys i dotknie wszystkie te zadłużone państwa to wezmą sobie komputerek i zamiast dlugu miliard milionow wpisz zero i gitara zaczynamy zabawe od nowa.
    u żyda w kieszeni siedzą wszyscy

  11. #3145
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Muminos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skoro wszystkie panstwa oprocz jakiś plemion w afryce są zadłużone to ja sie pytam u kogo ten dług u jowisza kurwa ? Więc jak jebnie kryzys i dotknie wszystkie te zadłużone państwa to wezmą sobie komputerek i zamiast dlugu miliard milionow wpisz zero i gitara zaczynamy zabawe od nowa.
    xD
    I tak to sie wlasnie kreci w tym kurwidolku zwanym kulkom ziemskom szanuje
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #3146
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,876
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tak bo bankructwa polowy krajow Europy nie odbijaja sie na swiecie wiadomo xD
    No nie takiego jak 10 lat temu nie tylko tak z kurwa 10x gorszy xD Ale chuj ludzie dalej beda sobie zyli w iluzji wierzac, ze da sie zyc wydajac wiecej niz sie zarabia szanuje. xD
    idź lepiej ratować dżunglę amazońską, a nie pierdolisz coś
    a nie, czekaj, pomyliło mi się
    idź wyjebać tiquandę

  13. #3147
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Uśmiechnięta Polska B
    Wiek
    29
    Posty
    10,345
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kryzys globalny to nie włochy i portugalia xD trzeba patrzyć przede wszystkim na ruchy Chin, USA, bank europejski tez, bank japoński, ale raczej kryzysu takiego jak 10 lat temu w najbliższym czasie nie będzie, chociaż nikt tego nie wie
    No ale tamten był pompowany oszukanymi CDO z wysokim ratingiem na indeks hipotek bez pokrycia. Wyjebało banki w USA i reszta jak domino poleciała. Tera się mówi, że recesja i spowolnienie gospodarcze, ale tutaj musiałby się wypowiedzieć ktoś ogarnięty w finansach.

  14. #3148
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Muminos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skoro wszystkie panstwa oprocz jakiś plemion w afryce są zadłużone to ja sie pytam u kogo ten dług u jowisza kurwa ? Więc jak jebnie kryzys i dotknie wszystkie te zadłużone państwa to wezmą sobie komputerek i zamiast dlugu miliard milionow wpisz zero i gitara zaczynamy zabawe od nowa.
    Nie wiem ale się wypowiem:

    Państwa najczęściej są zadłużone u swoich obywateli przez obligacje skarbu państwa. Po za tym śmieszne jest to że przyjmuje się obligacje jako najbezpieczniejszą formę inwestycji, ponieważ państwo jest gwarantem wypłacenia pieniędzy. Działa to tak że państwo przez obligacje i papiery wartościowe pożycza pieniądze od swoich obywateli a później im je oddaje z podatków które zapłacą. A to oznacza, że im więcej państwo wypuści obligacji i obywatele je wykupią czyli państwo pożycza pieniądze to wtedy musi więcej oddać, a jako że państwo zarabia tylko na podatkach to wtedy państwo musi podnieść podatek żeby oddać obywatelom ich pieniądze.

    Państwa mogą się również zadłużać w innych bogatszych państwach.

    Jak coś źle napisałem to niech ktoś poprawi nie jestem specjalistą pisze tylko to co mi się wydaje.

    Czasem jak patrzę na finansowy system funkcjonowania świata to mam wrażenie że jest to mocno popierdolone i nie wiem dlaczego ludzie się na to wszystko godzą.

  15. #3149
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    trumpo nie odwiedzi polski bo huragan :(
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  16. #3150
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj wąż napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem ale się wypowiem:

    Państwa najczęściej są zadłużone u swoich obywateli przez obligacje skarbu państwa. Po za tym śmieszne jest to że przyjmuje się obligacje jako najbezpieczniejszą formę inwestycji, ponieważ państwo jest gwarantem wypłacenia pieniędzy. Działa to tak że państwo przez obligacje i papiery wartościowe pożycza pieniądze od swoich obywateli a później im je oddaje z podatków które zapłacą. A to oznacza, że im więcej państwo wypuści obligacji i obywatele je wykupią czyli państwo pożycza pieniądze to wtedy musi więcej oddać, a jako że państwo zarabia tylko na podatkach to wtedy państwo musi podnieść podatek żeby oddać obywatelom ich pieniądze.

    Państwa mogą się również zadłużać w innych bogatszych państwach.

    Jak coś źle napisałem to niech ktoś poprawi nie jestem specjalistą pisze tylko to co mi się wydaje.

    Czasem jak patrzę na finansowy system funkcjonowania świata to mam wrażenie że jest to mocno popierdolone i nie wiem dlaczego ludzie się na to wszystko godzą.
    czyli dobrze napisał ogólnie to są tylko cyferki które se ktoś kiedyś wymyślił i te pieniądze nawet fizycznie nie istnieją
    bd kryzys to nagle z twoich cyferek na koncie bd 0





Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •