Reklama
Strona 194 z 1182 PierwszaPierwsza ... 94144184192193194195196204244294694 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,896 do 2,910 z 17724

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #2896
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,859
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    sami prowokuja
    biedni, powinnismy ustawić państwo pod patusów by nie czuli się prowokowani xD

    patusów trzeba izolować, a nie usprawiedliwiać

  2. #2897
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,867
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Pies ; byłeś?
    wiadomo, że był, przecież to znany aktywista gejowski

  3. Reklama
  4. #2898
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    biedni, powinnismy ustawić państwo pod patusów by nie czuli się prowokowani xD

    patusów trzeba izolować, a nie usprawiedliwiać
    no to chyba właśnie to napisałem, nie można pozwalać bicie ludzi
    co nie zmienia faktu że mnie, jako zwykłego człowieka który ma głęboko w chuju co robią i z kim i o co walczą, już irytuje ich ciągle pierdolenie, parady średnio 3x/msc, a co dopiero patusa, któremu ciężko jest zdanie złożyć, a najcenniejszą umiejętnością jaką posiadł jest chodzenie i żucie jednocześnie

    inna sprawa że, nie wiem jak w tym przypadku, bo nawet tego nie oglądałem, ale raz za czas gdzies mi się rzuca w oczy hajlajty z tych parad, to jedno bydło w stringach z tęczowymi flagami, z wzajemnością, obrzuca gównem drugie bydło w t shirtach z PW XD

    reasumując, jak dla mnie mogą się tam wzajemnie powybijać, przynajmniej będę miał co oglądać

  5. #2899
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Podobno Biedroń organizuje za tydzień kolejny marsz w Białymstoku, ta patusiarnia będzie ich promować w nieskończoność. Ciekawe czy jak znowu dostaną wpierdol to czy tu marsze nie będą organizowane co sobotę

  6. #2900
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niezle neandertalstwo w bialymstoku no ale to miasto takich ludzi jak pies i wawik wiec czego sie spodziewac


    noooo cale szczescie ze jest jeszcze kwiat mlodziezy polskiej pokroju takich zjebow jak ty czy to na zdjeciu xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #2901
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,859
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    jakby te parady były 3x/msc w jednym miescie to rozumiem irytacje, ale tak nie jest to nie rozumiem co ciebie jako zwykłego człowieka w tym irytuje? jeździsz po tych miastach co są parady i się wkurwiasz widząc ludzi?xD

    tak z 99,9% ludzi na paradach wygląda normalnie,znajdziesz na necie fotki degeneratów w stringach i nie mówię że to jest dobre, ale to są pojedyncze jednostki, przejeżdżałem obok parady równości w krakowie i oprócz tego że było kolorowo nikogo takiego nie widziałem, wiadomo chujowy argument anegdotyczny, ale wystarczy zobaczyć jakiś filmik z chociażby parady w białymstoku i ja przez kilka minut minute oglądania zobaczyłem setki normalnych ludzi, starszych, młodszych, uśmiechniętych
    https://www.facebook.com/oko.press/v...1412512669892/

  8. #2902
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Oni nie będą tego organizować parę razy w miesiącu w tym samym mieście bo po którymś razie ludzie przestaną dawać jebanie, a im chodzi o atencję, zresztą w sumie jak w każdego rodzaju marszach

  9. #2903
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakby te parady były 3x/msc w jednym miescie to rozumiem irytacje, ale tak nie jest to nie rozumiem co ciebie jako zwykłego człowieka w tym irytuje? jeździsz po tych miastach co są parady i się wkurwiasz widząc ludzi?xD
    jasny huj jakie to było proste, wystarczy sie niczym nie przejmować i czytać tylko gazetę krakowska, dzięki tadek za rozjaśnienie

    a co mnie już wkurwia, ta ich ciągła wszechobecność, wchodzę na wykop, 1/5 znalezisk jest o lgbt, wchodze na reddita jest dokładnie to samo, wchodzę na onet tylko po to zeby się zalogować na pocztę, a i tak zdążę zauważyć 5 nagłówków AKTYWISTA LGBT OSTRO O KACZYŃSKIM [ZOBACZ!!!], wchodzę do jakiegokolwiek sklepu w galerii i 30-40% akcesoriów ma naszywki tęczowe, dobrze że google nie ma jeszcze tęczowego layoutu, jak do tego widzę gdzieś wzmiankę o tym że na kolejne 6 tygodni jest zaplanowanych 5 parad to mi się już rzygać chce XD

    a to chyba nie o to chodzi, jeśli osobę której zupełnie nie przeszkadzali zaczynają irytować, to już chyba mijają się z założeniem tych całych parad, bo walka o "tolerancję" raczej powinna przekonywać do siebie takich ludzi jak ja, żeby mieć więcej głosów poparcia, a nie narzucać się wszystkim dookoła, aż do porzygu
    Ostatnio zmieniony przez Hunted : 22-07-2019, 00:55

  10. #2904
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,859
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    sufrażystki też walczyły o atencję?

    przecież to że w krajach zachodnich geje czy lesbijki mają możliwość wzięcia małżeństwa oraz dużo niższą szansę na dostanie w mordę niż w np. rosji nie jest wynikiem tego że ktoś strzelił palcami i wszystko się zmieniło, tylko latami parad i uświadamiania społeczeństwa


    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wchodzę na wykop
    a kto te znaleziska wykopuje, bo z tego co zauważyłem to nie licząc tej afery z białegostoku gdzie ludzie wyśmiewają tych atakujących przygłupów to większość znalezisk z LGBT jest wykopowanych przez prawą stronę która podnieca się tym że starbucks dodał tęczę do logo albo że w jakimś filmie jest gej i to homo propaganda xD najwięcej o LGBT się dowiaduje z wykopu od narodowców i prawaków, od nich dowiadywałem się że x firma dodała tęczę do logo na twitterze na pride month, o tym że w jakiejś reklamie był gej czy lesbijka, no o wszystkim xD

    niektórzy chyba szukają rzeczy związanych z lgbt po to żeby na nie ponarzekać xD hiperbolizujesz to wszystko strasznie, 30-40% ma naszywki teczowe? serio? no chyba jeśli evidence cię uczył matematyki, 5 nagłówków na onecie? z ciekawości wszedłem i widzę 2 na kilkadziesiąt hiperlinków, a chyba powinno teraz być najbardziej gorąco po "aferze" w bstoku, reddita też przeglądam i nie jest to prawda, chyba że siedzisz na subbredicie LGBT to pewnie tam dużo o tym piszą

    chyba że jestes na tyle wrazliwy że samo to że zobaczysz geja w filmie albo przeczytasz gdzieś słowo gej już cie triggeruje, bo też są tacy ludzie, ale na to nic nie poradzę

  11. #2905
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    90% filmów ma teraz conajmniej jednego pedała zaniedługo jak kupisz lodówke to w gratisie dostaniesz pedała w zestawie wszędzie gdzie nie popatrzysz tam promuje się homoseksualizm dosłownie kurwa wszędzie gdzie ten świat zmierza?

  12. #2906
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,859
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    co to znaczy promocja homoseksualizmu? to jakieś wartościowanie że bycie gejem jest lepsze niż bycie hetero? zachęcają nie gejów do zostania gejami?

    niektórzy users to 100 lat temu by pewnie pluli na sufrażystki i je napierdalali xD niezłe zapisanie się w annałach historii

  13. #2907
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    najlepsze ze nawet z jebanego dumbledora chcą zrobić pedała xD

  14. #2908
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    zawsze nie lubilem tych paradowcow i prawicowcow po rowno ale teraz miarka sie przebrala i jakbym mial kogos zajebac to zaczalbym od tych patusuw wyklentyh


    pozdro
    Ostatnio zmieniony przez Zodiak : 22-07-2019, 04:47
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  15. #2909
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Czekam az Jared Kaczynsky zdelegalizuje w koncu te marsze pedalow by zylo sie lepiej. Ja pierdole to uczucie kiedy wyobrazam sobie polske wolna od homozjebow i ciapakow. Tylko Jared moze nam to dac.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #2910

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Derby
    Wiek
    28
    Posty
    777
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    w uk to sie dopiero odpierdala. szyldy wiekszych sieci sklepow, smietniki, ulice, kawiarnie wszystko ma na sobie tecze i napis 'we proudly support LGBT community', az do przesadyzmu. Skoro chca byc uznawani jako normalna czesc spoleczenstwa to po co tylu z nich z chodzi na te parady szukajac niepotrzebnej atencjii? Nie moga sie spotkac w grupie i isc posiedziec razem jak normalni ludzie bez informowania wszystkim naokolo jaka jest ich orientacja? Ktos powie, bo moga, wolny kraj. Wyjsc o 3 w nocy na ciapackiej dzielnicy tez mozesz ale nie zrobisz tego majac na uwadze ze dostaniesz wpierdol i wrocisz bez telefonu. Jestem przekonany, ze kazda normalna para homoseksualna ma wyjebane w te parady i sobie normalnie egzystuja jak reszta spoleczenstwa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •