Reklama
Strona 193 z 1182 PierwszaPierwsza ... 93143183191192193194195203243293693 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,881 do 2,895 z 17724

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #2881
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka, też jestem z Białegostoku i jestem bardzo tolerancyjny, nie przeszkadzaja mi te sebixy z którymi żyję na codzien i mogliby nawet pozabijać na śmierć te pedalstwo tam na tych ulicach, a ja złego słowa bym nie powiedział bo jestem tolerancyjny

  2. #2882
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xDD

    to już wiadomo kto na tym filmiku napierdalał tą dziewczyne
    kto, kto?! Chetnie poznam jego imię.

  3. Reklama
  4. #2883
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    cieszę się że mamy taką waleczną młodzież to oni będą nas bronić gdy przyjdzie wojna

  5. #2884
    Avatar Killerz95
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,615
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiadomo że takie marsze to jebana prowokacja większość ludzi w kraju jest nromalna i nie toleruje tego spierdolenia jak się chłop lubi ubierać w sukienki i popuszczac rowa innemu pedałowi to niech sobie to robi w domu albo w klubach dla takich odmieńców jak on a nie na ulicy gdzie oglądaja to dzieci. Rozumie jest sobie 2 facetów normalne typki nie spedalone którzy sobie sa razem i się nie wychylają wtedy nic do tego nie mam nie moja sprawa co robią w zaciszu swojego domu ale taka rafalala to już mnie wkurwia i się nóż w kieszeni sam otwiera i jeszcze kurwa sie obnoszą i szczycą tym że sa zniewiesciałymi przebranymi za babe pedałami. Gej to gej a pedał to pedał trzeba to umieć rozróżnić a to była zdecydowanie parada pedałów.
    Nic dodać, nic ująć.

  6. #2885
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    niech te parady częściej w białymstoku organizują złoto jak chuj xDDDDDDDDDDDDDDDD a ty cos wawik o cywilizacji pierdoliles xDDDDDDDD

  7. #2886
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    To inaczej, jeżeli cywilizacja ma się objawiać pedalstwem to niech nigdy do Białegostoku nie dotrze

  8. #2887
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    cywilizacja ma się objawiać niskim procentem patusiarstwa, czemu mnie to nei dziwi że akurat u wawika takie rzeczy się odjebały xD

  9. #2888
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,692
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Niezle neandertalstwo w bialymstoku no ale to miasto takich ludzi jak pies i wawik wiec czego sie spodziewac

  10. #2889
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Pies ; byłeś?

  11. #2890
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    xD
    https://streamable.com/hflsx

    co sie kurwo cieszysz zajebie ci xD

  12. #2891
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    W białym parada homo, to zjawisko porównywalne do przelotu samolotu nad miastem. Równie egzotyczne i niezrozumiałe.

  13. #2892
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cywilizacja ma się objawiać niskim procentem patusiarstwa, czemu mnie to nei dziwi że akurat u wawika takie rzeczy się odjebały xD
    Tylko że w życiu codziennym te patusiarstwo se nie patusuje to w czym ma mi to przeszkadzać, tak całkiem na poważnie to mam wyjebane w homoseksualistów, nie wydaje mi się żebym był homofobem i równie wyjebane mam w patusow. Dopóki ani jedna ani druga grupa mi w niczym nie wadzi to interesują mnie równie co tak zwany zeszłoroczny śnieg, i nie rozumiem czemu ludzie się tym przejmują co się stało w Białymstoku. Czy aż tak Tadeusz ci zależy na jakiejś tolerancji w mieście w którym nigdy żyć nie będziesz, prawdopodobnie nawet nigdy tu nie przyjedziesz? Druga rzecz, że nawet jeżeli żyją tutaj homoseksualiści, to wątpię żeby się z tym strasznie obnosili na mieście, a jeżeli w jakimś postępowym mieście to robią, to w jakim celu? Jeżeli będą sobie tutaj po prostu, bez wiekszego obnoszenia się w przypadkowej chwili iść za rękę dwaj geje, to może ktoś głośno skomentuje, tak samo jak w każdym innym mieście ale nikt ich w biały dzień nie napadnie bo te patusy osobno nic nie zrobią.
    Jeżeli zaczną krzyczeć że hej patrzcie jesteśmy gejami, to zaczną prowokować, a daje sobie rękę uciąć że w każdym miejscu w tym kraju znajdzie się ktoś na tyle głupi że da się sprowokować.

    Dlatego w sumie to pasuje mi że miasto jest nietolerancyjne, po prostu bardziej z tego względu że jeżeli nie ma kto prowokować patusow to oni się nie odpalają i jest spokojnie
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 21-07-2019, 22:06

  14. #2893
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale nikt ich w biały dzień nie napadnie
    przecież dosłownie to się stalo na tych filmikach, napadli ich w biały dzień xD to jak przy świadkach, policji i fotoreporterach tak się patusy zachowują to myślę że na co dzień raczej podobnie jest xD

    i nie wiem co to znaczy że mi czy innym ludziom zależy, dowiedziałem się o tym i wyraziłem tu w temacie opinie, jeśli mam do wyboru by patusy biły ludzi lub ich nie biły to tak z czystej przyzwoitości wolałbym by ich nie biły

  15. #2894
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    nie wiem na chuj te parady równości w takiej częstotliwości są organizowane, po krakowie sobie chodzą za rękę, faceci machają dupskiem w różowych t shirtach i wszyscy mają to głęboko w dupie, jakoś nie słyszę o kolejnych napaściach na osoby lgrtvgshjktb
    tymi ciągłymi paradami sami prowokuja patusow

    no a patusy jak to patusy, najrozsądniej byłoby wybić co do jednego, a jak nie to karać jak za pobicie i tyle
    Ostatnio zmieniony przez Hunted : 21-07-2019, 23:15

  16. #2895
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przecież dosłownie to się stalo na tych filmikach, napadli ich w biały dzień xD to jak przy świadkach, policji i fotoreporterach tak się patusy zachowują to myślę że na co dzień raczej podobnie jest xD

    i nie wiem co to znaczy że mi czy innym ludziom zależy, dowiedziałem się o tym i wyraziłem tu w temacie opinie, jeśli mam do wyboru by patusy biły ludzi lub ich nie biły to tak z czystej przyzwoitości wolałbym by ich nie biły
    Bo wiedzieli że taki marsz się odbędzie i mogli przyjść setkami, gdyby nagle sobie dwóch homoseksualistów czy homoseksualistek czy innych tam wydziwow, wpadło sobie w sobotę o 12 do centrum, to patusow nie byłoby żadnych albo znikoma część, a nawet jakby któryś był to pojedynczo a nie w zorganizowanej grupie, a pojedynczo w biały dzień odwaga pozwoliłaby mu jedynie na drobne okrzyki czy cokolwiek, a gdyby był obok patrol policji to nawet by nie krzyknął, a już na pewno nie pobił. Jednak jeżeli obwieszcza się całemu światu że będzie się w sobotę z flagami chodzić po centrum w sobotę o 12 to chyba łatwo się domyślić że jest ogromna grupa osób która też się zbierze o 12 w sobotę i będzie ich na tyle więcej że policja ich może nie dopilnować. 99% patusow jest patusami w grupie, pojedynczo są pokorni i grzeczni, no taki już kurwa zawód patusa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •