Reklama
Strona 187 z 1198 PierwszaPierwsza ... 871371771851861871881891972372876871187 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,791 do 2,805 z 17963

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #2791
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smieszy mnie to jak chuj, to tak jakbyscie mieli jakies rozdwojenie jaźni, był tak moment że wystarczyło że jakiś muzułmanin pierdnoł, nie mówiąc już o jakichś pojebanych cytatach nawołujących do zabijania innowierców i inba na torgu trwała, a tutaj jakiś dziad takie rzeczy piszę no i jakieś słowa o otwartości i wolności xD pozdro 600
    Inba trwala bo nikt z tym nic nie robil i nie robi tylko na to przyzwala. A tutaj typ zostal wyjebany z roboty. Zapytaj sie wierzacego muzulmanina co jego religia karze mu robic z innowiercami i sprawdz czy go wyjebia z pracy.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #2792
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    http://buzz.gazeta.pl/buzz/1,156947,...dyjskiej_.html

    IKEA usunęła kobiety z katalogu dla Arabii Saudyjskiej
    po to aby nie naruszać uczuć religijnych wycięto kobiety z katalogu, ponieważ w arabii saudyjskiej nie można pokazywać kobiet z odsłoniętą skórą. pozdro i z fartem witam w 2k19 roku przybyszu

  3. Reklama
  4. #2793
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    nie wiem prawacks chyba dziś odkryli jak działa marketing i odkopują jakieś katalogi z 2013 roku jakby złotego grala znaleźli xD jeśli prawnie nie możesz czegoś zrobić w danym państwie to dostosowujesz swoje reklamy tak by to było legalne, stąd w AS w reklamach koncernów nie ma lasek, starbucks wyjebał dziewczynę z logo

  5. #2794

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Jaki ty jestes spierdolony gosciu, to juz chyba ten sam poziom co boryna. Wszystko i wszyscy sa albo prawacks, albo lewakcs.

  6. #2795
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny



    xDDD
    21 wiek ja pierdole boze gdzie ty nas prowadzisz

    Cytuj Kefir napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaki ty jestes spierdolony gosciu, to juz chyba ten sam poziom co boryna. Wszystko i wszyscy sa albo prawacks, albo lewakcs.
    Nie no boryna to spierdolix po prostu, gosc chory na leb jak pies, a tadek to akurat nadworny troll i robi to w pelni swiadomie. xD Ja mu odpowiadam tylko temu, ze wiem, ze ludzie z takimi pogladami jakie on tutaj heheszkuje serio istnieja i mozna ich spotkac na codzien i to jest bardziej pojebane
    Ostatnio zmieniony przez Master : 30-06-2019, 14:55
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #2796
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    chłop uważa że prywatna firma postąpiła słusznie składając wypowiedzenie osobie która pod ich oświadczeniem na firmowym intranecie napisała komentarz sugerujący że homoseksualistom należy się śmierć, a cała afera nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego, bo nie jest żadną aferą tylko normalną reakcją na złe zachowanie, przecież to coś podobnego do mobbingu

    epickiego trolla odwaliłem nigdy go nie zapomnę

    przejdźmy dalej

  8. #2797

  9. #2798
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,207
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Podsumowanie czegos cytatem z biblii jest złe ale jak by napisał że to z koranu to pewnie by dostał awans a z tego co się orientuje to koran opiera sie w głownej mierze na starym testamencie. Nie można wyrzucać ludzi z pracy za to że cytują biblie tak samo jak nie można ich wyrzucac z pracy a to że cytuaja koran czy dlatgo że maja inne poglady. Takie "równouprawnienie" istnieje tylko u kochających "równość" lewaków ale równy jesteś dopiero wtedy kiedy się z nami zgadzasz.

  10. #2799
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,756
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Niby wyciekły te wszystkie posty z wewnątrz Ikei i typ jedyne co zrobił, to zacytował te fragmenty Biblii i tyle, także cusz.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  11. #2800
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Podsumowanie czegos cytatem z biblii jest złe ale jak by napisał że to z koranu to pewnie by dostał awans a z tego co się orientuje to koran opiera sie w głownej mierze na starym testamencie. Nie można wyrzucać ludzi z pracy za to że cytują biblie tak samo jak nie można ich wyrzucac z pracy a to że cytuaja koran czy dlatgo że maja inne poglady. Takie "równouprawnienie" istnieje tylko u kochających "równość" lewaków ale równy jesteś dopiero wtedy kiedy się z nami zgadzasz.
    1) urojenia prawackie, jakby zacytowal morderstwa innowiercow z koranu to by dostal awans, mhm xD
    2) jsk nie mozna wyrzucic z pracy skoro właśnie to zrobili

    Usprawiedliwanie chorej nienawisci tym ze to cytat z jakiegos dzieła literackiego, aha xD nie wiem czy wy jestescie katolami i bronicie swojego za wszelka cene czy mnie trolujecie

    Czemu nie tolerujesz mojej nietolerancji lewaku :/// polecam zapoznać sie z terminem paradoksu tolerancji nieuku

  12. #2801
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,756
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Tadek jeszcze raz będziesz uogólniał i wrzucał mnie do worka z każdym innym, to Ci przypierdolę i na koniec bana jeszcze dorzucę


    A jak Ty przyjmujesz na serio to, że bogluto napisał, że cytując Koran by dostał awans, no to pls XD
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 01-07-2019, 13:21
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  13. #2802
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tadek jeszcze raz będziesz uogólniał i wrzucał mnie do worka z każdym innym, to Ci przypierdolę i na koniec bana jeszcze dorzucę
    przeciez dlatego zacytowalem bogluto bo sie do niego odnosilem

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jak Ty przyjmujesz na serio to, że bogluto napisał, że cytując Koran by dostał awans, no to pls XD
    i tak, myślę że on to napisał na serio bo wymyślanie takich hipotetycznych sytuacji jest bardzo często traktowane jako argument nie do podjebania, tutaj coś podobnego:

    wcale w pracach nie ma np. wigilii dla pracowników w okresach świątecznych, bo ci wojujący ateusze LGBT robią protest i sikają do barszczu, no tak jest przeciez


    przeciez jakby papiez franciszek spotkał tego tego typiarza co go wyrzucili i dowiedział się że swoją nienawiść do homoseksualistów opiera na nieaktualnych cytatach ze starego testamentu które nie mają przełożenia na obecne czasy to tak jak by stał tak by mu napluł w mordę za ten pseudo katolicyzm

    przecież to co ten chłop napisał to jest definicja mobbingu, a wycieranie sobie mordy tym że to cytat z książki to xD niektorzy to chyba by chcieli mentalnie w takiej arabii saudyjskiej być

  14. #2803
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jak Ty przyjmujesz na serio to, że bogluto napisał, że cytując Koran by dostał awans, no to pls XD
    Sugerowanie, ze wcale by tak nie bylo xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #2804
    Avatar Killerz95
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,616
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    PKN ORLEN złożył w Komisji Europejskiej formalny wniosek o zgodę na przejęcie kapitałowe Grupy LOTOS.
    http://www.wykop.pl/ramka/5030179/or...ejecie-lotosu/
    Co o tym sądzicie? Jak to realnie wpłynie na polska gospodarkę. Właśnie zacząłem staż w księgowości w Lotosie i rozmawiałem z babeczkami z biura, raczej w negatywny sposób wypowiadają o tym połączeniu ale wiadomo, że boją się o swoje ciepłe posadki.
    Ostatnio zmieniony przez Killerz95 : 04-07-2019, 14:53

  16. #2805
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,756
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Killerz95 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    raczej w negatywny sposób wypowiadają o tym połączeniu ale wiadomo, że boją się o swoje ciepłe posadki.
    No zawsze ludzie, którzy pracują w firmie, która zostaje wykupiona/przejęta przez inną się srają i negatywnie do tego podchodzą, bo najczęściej z takim zabiegiem łączą się zwolnienia/wymiany kadr, więc to normalne.
    Co do kwestii finansowej, nie jestem w tym ekspertem, więc nie będę się wypowiadał, tylko na swój rozum myślę, że dla polskiej gospodarki coś takiego jest spoko rozwiązaniem, bo mamy jeden superkoncern, który może sobie w lepszy sposób negocjować wszelkie umowy, niż dwie oddzielnie?
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •