Reklama
Strona 186 z 1199 PierwszaPierwsza ... 861361761841851861871881962362866861186 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,776 do 2,790 z 17978

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #2776
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no oczywiście złe lewactwo manipuluje, tysiące pracowników ikei w polsce, komentarz tego typa który mógł przeczytać i zrobić screen każdy, wyjaśnienie ikei w którym mówi o użyciu cytatów mówiących o śmierci w kontekście tego jaki los powinien spotkać osoby homoseksualne, żadnego kontrkomentarza, screena od tego typa czy innych pracowników ikei mówiących że ta wiadomość tak naprawdę nie wyglądała tylko kulturalnie się nie zgodził

    ale to na pewno to lewactwo, chciało udupić biednego pana mariana, a co lepsze ten komentarz już na ich intranecie na pewno jest usunięty więc będzie twardo jechanie do końca NO UDOWODNIJ NO UDOWODNIJ xddd mógłbym znaleźć pracowników ikei który ten komentarz przeczytali, ale NO UDUWODNIJ, leczcie się, tutaj sytuacja jest tak jasna że trzeba być nieźle pierdolniętym spiskowcem by szukać dziury w całym

    serio myślałem że w tej sytuacji szybko dojdziemy do porozumienia, ale absurd wypierdala z tej dyskusji i spierdalam

    P S
    co lepsze jak tutaj na torgu były wklejane sytuacje tożsame, ale z drugiej strony to narracja była całkiem inna, ale turbo prawacks nie zawodzą hipokryzją, ja to się potrafię przynajmniej czasem przyznać do błędu, ale wy jasną sytuacje gdzie wiadomo kto i co chciał przekazać zaczniecie obracać w jakieś cytowanie i utożsamianie danego tekstu z szerzeniem nienawiści, może zaraz narracja wpadnie że syn mu to wkleił przez pomyłkę

  2. #2777
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,686
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    aha czyli to co wrzucił tadek na poprzedniej stronie to jest wpis tego typa (?) pod jakimś artykułem ikei, nie było żadnych innych akcji i na podstawie tego wpisu zaczęła się inba czy ja dobrze zrozumiałem xDD?

    aha i powtarzam pytanie
    rozumiem że wrzucając tutaj ten cytat również nawołujesz do nienawiści i masz prymitywne poglądy?
    Ostatnio zmieniony przez Nextpro : 28-06-2019, 20:13

  3. Reklama
  4. #2778
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    aha czyli to co wrzucił tadek na poprzedniej stronie to jest wpis tego typa (?) pod jakimś artykułem ikei, nie było żadnych innych akcji i na podstawie tego wpisu zaczęła się inba czy ja dobrze zrozumiałem xDD?

    aha i powtarzam pytanie
    rozumiem że wrzucając tutaj ten cytat również nawołujesz do nienawiści i masz prymitywne poglądy?
    Wiesz co to jest kontekst? Nie rób z siebie idioty

  5. #2779
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,064
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    aha czyli to co wrzucił tadek na poprzedniej stronie to jest wpis tego typa (?) pod jakimś artykułem ikei, nie było żadnych innych akcji i na podstawie tego wpisu zaczęła się inba czy ja dobrze zrozumiałem xDD?

    aha i powtarzam pytanie
    rozumiem że wrzucając tutaj ten cytat również nawołujesz do nienawiści i masz prymitywne poglądy?
    ale ty jestes kurwa glupi xD

  6. #2780
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Konsekwencje w postaci upomnienia spotkały też osoby, które 'polubiły' wspomniany wpis na forum
    xDDD

  7. #2781
    Avatar Krasula
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    22
    Posty
    1,946
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    aha czyli to co wrzucił tadek na poprzedniej stronie to jest wpis tego typa (?) pod jakimś artykułem ikei, nie było żadnych innych akcji i na podstawie tego wpisu zaczęła się inba czy ja dobrze zrozumiałem xDD?

    aha i powtarzam pytanie
    rozumiem że wrzucając tutaj ten cytat również nawołujesz do nienawiści i masz prymitywne poglądy?
    BOG HONOR OJCZYZNA

  8. #2782
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no tak intensywnie ta firma wtłacza poglądy że każe pracownikom uczestniczyć w paradach oraz nosić tęczowe ubrania..
    oh wait, po prostu na intranecie(wewnętrznej sieci) opublikowali artykuł jakie stanowisko i wartości ma firma w tej kwestii, no jakbym się z tym nie zgadzał to bym się chyba zesrał szefowi na wycieraczce, bo nie dałbym rady tego zignorować gdybym miał inne poglądy, a nie czekaj bym był zwyczajnie neutralny bo mam wyjebane w tą całą szopkę(chociaż takich oszołomów to zawsze się dobrze z otoczenia pozbyć) i se po prostu żyję

    te artykuły to jest woda na młyn czyli pierdoły o tolerancji, szacunku do drugiego człowieka niezależnie od koloru, rasy, orientacji bla bla, no generalnie populistyczne ogólniki, nie musi się to każdemu podobać, ale normalna osoba to ma to po prostu w dupie bo to nie ma żadnego wpływu na jej życie i trzeba być takim panem marianem wojownikiem jezusa chytrusa by się tak oburzyć, zresztą oburzyć to mało powiedziane cytować jakieś gówna sugerujące że x grupa powinna umrzeć xdd no kretyn
    Ty bys mial wyjebane. Ten Pan natomiast skomentowal to cytatem z ksiazki stanowiacej podstawe jego religii, ktora z tego co wiem (jeszcze) nie zostala zakazana. Czyli jednak nie taka wolnosc i otwartosc? Czy moze jednak wolnosc i otwartosc, ale tylko tak jak my mowimy? :) A argument "normalna osoba by miala wyjebane i miala to w dupie" to juz w ogole bez komentarza. xD Po to sa komentarze by komentowac i wyrazac zdanie takie jakie sie ma, a nie tak jak ktos Ci narzuca XD

    Boze co za spierdox umyslowy ja to nie wiem czy Ty tak intensywnie trolujesz bo sie nudzisz czy na serio te posty piszesz gdzie robisz totalne kurwisko z logiki. xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 28-06-2019, 23:17
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #2783
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty bys mial wyjebane. Ten Pan natomiast skomentowal to cytatem z ksiazki stanowiacej podstawe jego religii, ktora z tego co wiem (jeszcze) nie zostala zakazana. Czyli jednak nie taka wolnosc i otwartosc? Czy moze jednak wolnosc i otwartosc, ale tylko tak jak my mowimy? :) A argument "normalna osoba by miala wyjebane i miala to w dupie" to juz w ogole bez komentarza. xD Po to sa komentarze by komentowac i wyrazac zdanie takie jakie sie ma, a nie tak jak ktos Ci narzuca XD

    Boze co za spierdox umyslowy ja to nie wiem czy Ty tak intensywnie trolujesz bo sie nudzisz czy na serio te posty piszesz gdzie robisz totalne kurwisko z logiki. xD
    no chłop wyraził swoje zdanie i firma go złożyła mu wypowiedzenie o pracę, ponieważ to zdanie jest tak prymitywne jak niektórzy użytkownicy here i łamie zasady współżycia społecznego

    wiecie skąd wiadomo że mam rację? gdy prawaks zaczynają pierdolić głupoty i mówić że trolluje bo nie wiedzą co napisać xD kilku użytkowników już widzę zauważyło absurd sytuacji i wyśmiało turbo prawacks, ale kolejny wkroczył do akcji

    co ciekawsze aktualne stanowisko religii jest całkiem inne niż to przytoczone z jakiegoś utworu literackiego napisanego przez jakiegoś typa kiedyś tam i jest zwyczajnie nieaktualne, ale nie przeszkodziło to w szerzeniu zwykłej nienawiści i to nie na poziomie obrażania, ale sugerowania że dane osoby powinno się zabić, zwykła homofobia podniesiona do potęgi turbo prawacks szerzona przez prymitywa i to w dodatku mało inteligentnego bo nie potrafiącego zrozumieć konsekwencji swoich działań

    czyli nie dość że mamy głupka, to w dodatku katolika nie znającego swojej wiary i próbującego usprawiedliwić swoją nienawiść nieaktualnymi cytatami jakiegoś wiedźmina czy innej biblii

    no pięknie torg się pokazał dziś

  10. #2784
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie wiem co gorsze, psychokatole czy psycholewaki
    Z jednej strony niech te religie zdechna a z drugiej to kto wie ilu ludzi ten mityczny pambuczek trzyma przy życiu i też przy tym żeby nie odjebac sąsiada
    I niech te jebane lgbt i inne jebniete ruchy jak feministki wypierdala w końcu główka o kant schodów, bo co ja mam kurwa zrobić jak wszystkich nienawidzę, no co?
    Jak mowa o kościele, to muszę stawać po stronie zboczeńców, jak mowa o zboczencach, to muszę stawać po stronie kościelnych
    Czemu wszystko w tym zajebanym kraju musi być tak podzielone, jak nie jesteś za PiS to jesteś za po, jak jesteś za po to jesteś pedałem kurwaaaaa a co jak ja nie chcę mieć nic wspolnego z jednym i drugim
    Wierzę tylko w mojego tatę, Janusza...
    Dawno nie byłem w rodzinnym domu, w Józefowie, tato...
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 28-06-2019, 23:57

  11. #2785
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,766
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kilku użytkowników już widzę zauważyło absurd sytuacji i wyśmiało turbo prawacks, ale kolejny wkroczył do akcji
    Nie no Tadek, ale szanujmy się i nie bierz tych użytkowników za jakiś wyznacznik xD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  12. #2786
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    smieszy mnie to jak chuj, to tak jakbyscie mieli jakies rozdwojenie jaźni, był tak moment że wystarczyło że jakiś muzułmanin pierdnoł, nie mówiąc już o jakichś pojebanych cytatach nawołujących do zabijania innowierców i inba na torgu trwała, a tutaj jakiś dziad takie rzeczy piszę no i jakieś słowa o otwartości i wolności xD pozdro 600

  13. #2787
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jaki jest sens współpracy jeśli nie ma się tych samych idei, jeśli nie dąży się do tego samego celu?
    Nie podoba mi się pedalstwo to odbijam od firm, które je promują.
    Podoba mi się pedalstwo - wspieram ich całą parą.
    analogia
    Chcę wesprzeć rydzyka, chcę mieć nadzór w postaci boga, którym kierują inni ludzie to idę do kościoła czy innego miejsca do którego ludzie chcą uczęszczać.

    To co jest absurdalne w tej sytuacji to sprzeczność interesów. Jestem żydem i pracuję dla nazistowskiej firmy i dziwie się, że mnie wyrzucili bo nie zgadzam się z tym co promują. Czemu tego nie widzicie?
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  14. #2788
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    O kurwa pracowanie dla idei to żeś dojebal z patosem xdd

  15. #2789
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O kurwa pracowanie dla idei to żeś dojebal z patosem xdd
    chodziło mi o cel, jeden chce zarobić szmal, drugi naprawić świat i jeśli do dwóch osób chce przyłączyć się osoba trzecia z zupełnie innym celem, zamiarem który jest przeciwny do celu tych dwóch osób to gdzie jest sens?
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  16. #2790
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    jebać prawacks i jebać lewaks taka prawda wszyscy spierdoleni na amen tylko ja normalny

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •