Reklama
Strona 185 z 1200 PierwszaPierwsza ... 851351751831841851861871952352856851185 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,761 do 2,775 z 17988

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #2761
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    https://wiadomosci.radiozet.pl/Polsk...a-Pismo-Swiete

    Był zapowiedziany dzień solidarności z LGBT. Przyszedłem do pracy, prosząc o urlop na żądanie. Po południu zauważyłem na stronie wewnętrznej, że wdrażanie wartości LGBT jest naszym obowiązkiem.
    myślałem że obowiązkiem pracowników ikea jest produkcja mebli xD o co chodzi właściwie że większość dużych firm wspiera te ruchy LGBT?

  2. #2762
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,329
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    gdzie zyjesz chlopie teraz wszedzie powiewa teczowa flaga nie wspominajac o lolu xD

    tak serio bardziej mi do pospolitego lewaka niz do polaka patrioty ale komerycjnosc over9000 rozpierdala mnie nie milosiernie
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  3. Reklama
  4. #2763
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,978
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj wąż napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://wiadomosci.radiozet.pl/Polsk...a-Pismo-Swiete


    myślałem że obowiązkiem pracowników ikea jest produkcja mebli xD o co chodzi właściwie że większość dużych firm wspiera te ruchy LGBT?
    https://ikea.prowly.com/63231-oswiad...utu-ordo-iuris

    Dodatkowo, pracownik faktycznie wykorzystał cytaty ze Starego Testamentu mówiące o śmierci, krwi w kontekście tego jaki los powinien spotkać osoby homoseksualne.




    nie można nawoływać do zabijania innych ludzi ze względu na ich orientację?
    jebane lewactwo

    no nie mowcie ze sie z takimi katolami utozsamiacie w jakikolwiek sposob xD miec wyjebane w lgbt, a zachowywanie się jak oszołom to dwie różne rzeczy

  5. #2764
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    kurła nie utożsamiam się z typem co pierdoli jakieś frazesy ze starej "ksionszki", ale moim zdaniem obydwie strony popierdolone. Firma że zajmuje się pierdołami i w sumie wtłacza określone przez firme poglądy swoim pracownikom troche na siłe (założę się że większość pracowników to ma wyjebane w jakieś LGBT i patrzą żeby siana więcej dostać), no a gościu to rzeczywiście mógł się powstrzymać od tych cytatów bo to nie na miejscu xd. Ogólnie to mnie zastanawia co oni z tego mają że promują LGBT?

  6. #2765
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Mają to, że nie będą równani z ziemią przez społeczność LGBT.
    Tu nie chodzi o to czy dyrektorzy IKEI czy jakichkolwiek innych Gilletów czy innych tego typu firm są tylko i wyłącznie lewakami z umysłami przesiąkniętymi propagandą prowadzoną przez te środowiska (aczkolwiek pewna część jest, chociaż Hollywood nie przebije nikt x-D), tylko tu chodzi o rozgłos.
    Gdyby stwierdzili, że pierdolą ten cały śmieszny ruch tęczowych, to kto by był głośniejszy w lewych mediach społecznościowych i telewizji/radiu?
    - Prawaks, którzy mają łatkę osób niespełna rozumu?
    - Ludzie normalni, mający normalny, logiczny i racjonalny sposób myślenia i podejścia do życia, którzy mają wyjebane i siedzą cicho?
    - Lewaks, którzy są równie, jak nie bardziej, niespełna rozumu (albo są przyjebani po prostu), ale przy okazji są w mniejszości i są najgłośniejsi i najwięcej mają czasu na rozpoczynanie i trzymanie gównoburzy?

    Otóż odpowiedź to lewaks.
    Więc załóżmy, że taka IKEA powie wprost społeczności lewaksów, którzy będą nawoływać do promocji LGBT i chuj wie czego tam jeszcze, żeby się pałowali. Co się stanie? Otóż to:



    Gównoburza będzie tak potężna, że zaraz szybciutko nawiążą do założyciela IKEI, który był aktywnym nazistą w czasie II WŚ, powiedzą przy okazji, że meble z IKEI są robione nie z gównodrewna, ale z drewna zagrożonych wyginięciem baobabów, oraz kości słoniowej, a przy okazji tworzą je małe biedne murzyńskie i chińskie rączki w obozach pracy w Szwecji, durni ludzie nieświadomi niczego to podłapią i voila, nagle sprzedaż IKEI spada o kilka/naście procent, bo prawaks by nic nie zmienili swoim zachwalaniem, a sami by podnieśli tę sprzedaż może o 0.02% xD

    Kasa misiu, kasa. Tutaj ma się wyjebane w wartości jakie się tak naprawdę wyznaje, tu chodzi o piniondz. W tym momencie nasze czasy i świat jest tak skonstruowany, że jak nie zatańczysz jak lewaks zagrają, to licz się z tym, że zostaniesz zlinczowany przez wszystkich, poczynając od szarych przyjebów, przez znanych, medialnych przyjebów, kończąc na jakichś najwyższych rangą przyjebanych politykach.




    A ta sytuacja z tym typem z IKEI - jeśli gość faktycznie cytował Biblię dosłownie, to dobrze że go wyjebali, bo jest tak samo spierdolony na umyśle, jak lewaks
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 28-06-2019, 19:46
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #2766
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ta sytuacja z tym typem z IKEI - jeśli gość faktycznie cytował Biblię dosłownie, to dobrze że go wyjebali, bo jest tak samo spierdolony na umyśle, jak lewaks
    to czemu nie wyjebali też lewaks

  8. #2767
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    No kurwa ciekawe dlaczego
    Siebie samych mają wyjebać? xD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  9. #2768
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,978
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no tak intensywnie ta firma wtłacza poglądy że każe pracownikom uczestniczyć w paradach oraz nosić tęczowe ubrania..
    oh wait, po prostu na intranecie(wewnętrznej sieci) opublikowali artykuł jakie stanowisko i wartości ma firma w tej kwestii, no jakbym się z tym nie zgadzał to bym się chyba zesrał szefowi na wycieraczce, bo nie dałbym rady tego zignorować gdybym miał inne poglądy, a nie czekaj bym był zwyczajnie neutralny bo mam wyjebane w tą całą szopkę(chociaż takich oszołomów to zawsze się dobrze z otoczenia pozbyć) i se po prostu żyję

    te artykuły to jest woda na młyn czyli pierdoły o tolerancji, szacunku do drugiego człowieka niezależnie od koloru, rasy, orientacji bla bla, no generalnie populistyczne ogólniki, nie musi się to każdemu podobać, ale normalna osoba to ma to po prostu w dupie bo to nie ma żadnego wpływu na jej życie i trzeba być takim panem marianem wojownikiem jezusa chytrusa by się tak oburzyć, zresztą oburzyć to mało powiedziane cytować jakieś gówna sugerujące że x grupa powinna umrzeć xdd no kretyn

  10. #2769
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    no tak biblia intensywnie wtłacza poglądy że każe czytelnikom zabijać uczestniczących w paradach i noszących tęczowe ubrania.
    oh wait, po prostu typek opublikował jakie stanowisko i wartości ma w tej kwestii, no jakbym się z tym nie zgadzał to bym się chyba zesrał szefowi na wycieraczce, bo nie dałbym rady tego zignorować gdybym miał inne poglądy, a nie czekaj bym był zwyczajnie neutralny bo mam wyjebane w tą całą szopkę i se po prostu żyję

    te cytaty to jest woda na młyn, no generalnie populistyczne ogólniki, nie musi się to każdemu podobać, ale normalna osoba to ma to po prostu w dupie bo to nie ma żadnego wpływu na jej życie i trzeba być takim panem marianem wojownikiem lgbt by się tak oburzyć, zresztą oburzyć to mało powiedziane wyjebać typa który przeczytał fragment książki (nie wiadomo w sumie jaki bo nawet nie podali) xdd no kretyn

  11. #2770
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,978
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no tak biblia intensywnie wtłacza poglądy że każe czytelnikom zabijać uczestniczących w paradach i noszących tęczowe ubrania.
    oh wait, po prostu typek opublikował jakie stanowisko i wartości ma w tej kwestii, no jakbym się z tym nie zgadzał to bym się chyba zesrał szefowi na wycieraczce, bo nie dałbym rady tego zignorować gdybym miał inne poglądy, a nie czekaj bym był zwyczajnie neutralny bo mam wyjebane w tą całą szopkę i se po prostu żyję

    te cytaty to jest woda na młyn, no generalnie populistyczne ogólniki, nie musi się to każdemu podobać, ale normalna osoba to ma to po prostu w dupie bo to nie ma żadnego wpływu na jej życie i trzeba być takim panem marianem wojownikiem lgbt by się tak oburzyć, zresztą oburzyć to mało powiedziane wyjebać typa który przeczytał fragment książki (nie wiadomo w sumie jaki bo nawet nie podali) xdd no kretyn
    podałem jaki, jeśli nie widzisz różnicy to chyba jesteś tak zwanym turbo prawack z którego się tutaj śmieję

  12. #2771
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podałem jaki, jeśli nie widzisz różnicy to chyba jesteś tak zwanym turbo prawack z którego się tutaj śmieję
    ikea nie zacytowała, założmy nawet że to ten fragment, przeczytał i co dalej bo nie rozumiem

  13. #2772
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,978
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ale czego nie rozumiesz? że firma nie chce się utożsamiać z człowiekiem o prymitywnych poglądach nawołujących do nienawiści? na torgu by się pewnie odnalazł

    jaki jest twój punkt widzenia w tej sprawie, bo rzucasz jakimiś pojedynczymi zdaniami i nie wiem czy stoisz za tym chłopem czy co

  14. #2773
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Tak btw, mówiąc że:
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ta sytuacja z tym typem z IKEI - jeśli gość faktycznie cytował Biblię dosłownie, to dobrze że go wyjebali, bo jest tak samo spierdolony na umyśle, jak lewaks
    mówię o tym, że jeśli gość mówił, że powinno ich się zajebać tak jak to jest w Biblii napisane, cytując ją przy okazji, to jest niespełna rozumu.
    Natomiast nie jest to potwierdzone i wygląda to tak samo autentycznie jak wrzucone przeze mnie zdjęcia amerykańskiej myszki-agresorki, więc równie dobrze mógł po prostu powiedzieć, że Biblia mu na wspieranie czegoś takiego nie pozwala, co jest całkowicie zrozumiałe i ma do tego takie samo prawo jak inni ludzie do wspierania tych środowisk, a resztę dopowiedziała sobie IKEA czy ktoś tam, żeby łatwiej było winę zwalić na gościa.

    Chuj wi jak było naprawdę.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  15. #2774
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    typ CYTUJE "jakąś książkę" (w rozumieniu lewaks) i ci sami lewaks utożsamiają to z szerzeniem nienawiści, rozumiem że wrzucając tutaj ten cytat również nawołujesz do nienawiści i masz prymitywne poglądy
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mówię o tym, że jeśli gość mówił, że powinno ich się zajebać tak jak to jest w Biblii napisane
    to jest zasadnicza różnica czy przeczytał i dodał "no hehe mam nadzieję że was zajebią zaraz narodowcy pedały jebane XDXDXD", czy przeczytał i sobie poszedł, z oświadczenia nic nie wskazuje na to pierwsze, bo jakby tak było to na pewno by napisali, chociaż wygląda to tak jakby usilnie próbowali wplątać w sprawę ulubiony motyw nienawiści
    Ostatnio zmieniony przez Nextpro : 28-06-2019, 19:58

  16. #2775
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chociaż wygląda to tak jakby usilnie próbowali wplątać w sprawę ulubiony motyw nienawiści
    Otusz to, dlatego mówię, że nie wiadomo do końca jak było i można przyjąć oba założenia i się do nich odnieść, tak jak ja to zrobiłem XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •