Reklama
Strona 177 z 1182 PierwszaPierwsza ... 771271671751761771781791872272776771177 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,641 do 2,655 z 17723

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #2641
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    81% wszystkich glosow poszlo na KE i PiS
    no no gratuluje polacks mogliby was zbombardowac w koncu xD
    Czekam az w koncu ten kraj przejmie rzad izraela z boryna na czele i zamkna polacks w obozach pracy bez prawa glosu moze w koncu bedzie lepiej w tym kraju xD



    Prawa strone prosilbym zaorac, lewa strone poprosze o nuke dzieki
    Ostatnio zmieniony przez Master : 27-05-2019, 09:31
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #2642
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    570
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Widzę że Warszawa to bastion prawilności

  3. Reklama
  4. #2643

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ogarnijcie sobie wyniki wg osób bezrobotnych albo z wykształceniem podstawowym:

    https://www.tvn24.pl/wybory-do-europ...019/wyniki,450

    Polacy zdechnijcie. ;s

  5. #2644
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogarnijcie sobie wyniki wg osób bezrobotnych albo z wykształceniem podstawowym:

    https://www.tvn24.pl/wybory-do-europ...019/wyniki,450

    Polacy zdechnijcie. ;s
    Srednie i wysze 8.5% biedron xDDDD

    Also ludzie 18-40 nadal wiekszosc glosujaca na ke/pis xDD
    kolejne pokolenia spierdolencow rosna zaorac ten kraj
    Ostatnio zmieniony przez Master : 27-05-2019, 11:39
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #2645
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    570
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Srednie i wysze 8.5% biedron xDDDD

    Also ludzie 18-40 nadal wiekszosc glosujaca na ke/pis xDD
    Gdybym mieszkał na Wybrzeżu też bym zagłosował na ludzi Biedronia. Nie znam ziutków z Wiosny w woj. lubelskim, stad taki a nie inny wybór, pzdr

  7. #2646
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Gdzies slyszalen ze na Beate Szydlo padla rekordowa ilosc glosow? To prawda? Juz zalicza sie do tych wielkich polakow?

  8. #2647
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    81% wszystkich glosow poszlo na KE i PiS
    no no gratuluje polacks mogliby was zbombardowac w koncu xD
    Tak szczerze mówiąc to nie było nawet konkretnej alternatywy, bo co, Biedroń czy zlepek oszołomów z Braunem i Korwinem na czele? Oczywiście głos poszedł na Konfederację, ale to tylko ze względu na to, że na POPiS to hańba, a Naczelny Pedał RP byłby chyba jeszcze gorszy. @Master ;

    A, no był jeszcze Gwiazdowski śmieszek, który zaorał Korwina zdobywając brakujące Konfederacji procenty XD
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 27-05-2019, 12:32

  9. #2648
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak szczerze mówiąc to nie było nawet konkretnej alternatywy, bo co, Biedroń czy zlepek oszołomów z Braunem i Korwinem na czele? Oczywiście głos poszedł na Konfederację, ale to tylko ze względu na to, że na POPiS to hańba, a Naczelny Pedał RP byłby chyba jeszcze gorszy. @Master ;

    A, no był jeszcze Gwiazdowski śmieszek, który zaorał Korwina zdobywając brakujące Konfederacji procenty XD
    No nie bylo, ale to kurwa lepiej juz na jakiegos kukiza czy innego kurwina zaglosowac albo oddac pusty glos niz na tych zjebow jednych lub drugich. Od 15 lat pierdola gowniarze na forach "nooo hehe rodzice to debile jak my bedziemy duzi to bedziem yglosowac normalnie jak na demokracje przystalo, a nie przeciwko tym ktuyrych nie lubimy" po czym gnoje ida i robia dokladnie to samo, wszyscy kurwa znajomi to samo, temu mowie, ze ten kraj trzeba spalic, zaorac, spuscic tutaj atom, poczekac az zejdzie promieniowanie i zalozyc jakies nowe plemie juz po anihilacji polacks.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #2649
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Podoba mi się rozkład głosów wśród uczniów i studentów. Co prawda wiadomo, że po 28% na POPiS poszło i izi wygrana, ale przynajmniej 16 i 15% dostali Pedał i Kurwin, prawie 8% Kukiz. Jakby tak wyglądały wybory do Sejmu, to przynajmniej musiałaby być koalicja i jakieś zrównoważone siły w rządzie. No ale to można tylko pomarzyć. Cud będzie, jak PiS nie będzie miał znowu większości.

  11. #2650
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Inteligencja polska kurwa jego mać ziomek z roboty mi mówił że znajome dzoeciaczki na uniwersytecie jagielonskim głosowały na ke, żeby PiS nie wygrał
    A deklarują się jako prawicowcy, że oni to by na konfederację głosowali, ale tutaj trzeba było głosować przeciw PiS!!!!!
    Ja pierdole rozumiecie to
    Kwiat narodu polskiego, nasza przyszłość, krakowska inteligencja!!!!

  12. #2651
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie bylo, ale to kurwa lepiej juz na jakiegos kukiza czy innego kurwina zaglosowac albo oddac pusty glos niz na tych zjebow jednych lub drugich. Od 15 lat pierdola gowniarze na forach "nooo hehe rodzice to debile jak my bedziemy duzi to bedziem yglosowac normalnie jak na demokracje przystalo, a nie przeciwko tym ktuyrych nie lubimy" po czym gnoje ida i robia dokladnie to samo, wszyscy kurwa znajomi to samo, temu mowie, ze ten kraj trzeba spalic, zaorac, spuscic tutaj atom, poczekac az zejdzie promieniowanie i zalozyc jakies nowe plemie juz po anihilacji polacks.
    kurwa gościu policz se 2 + 15 = 17 to jeszcze nie mogą głosować przecież





  13. #2652
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siedziałem wczoraj w komisji wyborczej i nie wiem jak można bronić obecnego systemu. Ludzie tak starzy, ze ledwo potrafią się podpisać, babcie, które się pytają na kogo maja głosować, bo one nie wiedzą, młode dziewczyny, jedna wchodzi „ja nie wiem pierwszy raz tu jestem” jej koleżanka bierze jej kartę i ciach skreśla głos, zul od którego jebie na cały lokal wbija sobie z dowodzikiem itd. Nie powiem, kukle swędzą, frekwencja była bardzo duża przez to jaka jest polaryzacja w narodzie, ale to jest dramat kurwa. Do jesieni nic się nie zmieni i będziemy pięknie jebani przez PiS do końca świata i jeden dzien dłużej
    Mam podobne odczucia i trzeba przyznać że nieźle ke u mnie zmiażdżyło pis

  14. #2653
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    dobrze że pis wygrał teraz bo jakby przegrał to przez wakacje psiory by na głosy wymieniły wszystko co by się dało żeby tylko wygrać na jesień, kaczor by nawet swojego starego na głosy wymienił i byśmy mieli program TwójStaryPijany+ do jesieni. A tak wygrali do jakiegos śmiesznego europarlamentu i chuj z nimi niech spierdalają oby na jesień nie mieli większości. Najbardziej się zdziwiłem że kukiz się nie dostał, w parlamentarnych 2k15 miał ponad 8,8% a teraz 3,6% to spierdoliło mu całkiem spora ilość wyborców i to raczej do pisu

  15. #2654
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No no te domysly xDD Patrzac na progres PiSu wzglede mswoich poprzednich wyborow do UE to jesien rozpierdola izi wiekszoscia skoro juz tutaj Jaro porobil wszystkich jak dzieciaczki 2-3 latka maksymalnie. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #2655
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj wąż napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Najbardziej się zdziwiłem że kukiz się nie dostał
    to że kukiz się nie dostanie było tak oczywiste jak to, że pis wygra a schetyna da się wydymać "kumplom" pokroju millera xD z resztą ciężko o dobry wynik nie robiąc żadnej kampanii i mając tyszkę w swoich szeregach

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •