Reklama
Strona 175 z 1200 PierwszaPierwsza ... 751251651731741751761771852252756751175 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,611 do 2,625 z 17988

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #2611

    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ale jak sie postaram obiektywnie spojrzec to gdybym był lewakiem to z tej calej lewej strony chyba wybrałbym towarzysza Zandberga, w przeciwienstwie do koalicji ktorej jedyny postulat to odsunac pis od wladzy i biedronia ktory pierdoli 3 po 3 , ten chociaz ma wizje wprowadzenia tego swojego rownego swiata, i jasno mowi ze podnioslby podatki bogatszym i chuj xd .
    Ostatnio zmieniony przez Binim : 24-05-2019, 08:30

  2. #2612
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    No jakby abstrahować od tego jaka to jest wizja i za same takie pomysły powinno się ludzi do psychiatryka odsyłać, to fakt, Zandberg ma przynajmniej plan, którego się trzyma xD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  3. Reklama
  4. #2613
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,616
    Siła reputacji
    20

    Domyślny


    wczorajsza debata

    jakby tak posłuchać to 90% wypowiedzi to puste frazesy i jakieś pierdolenie

    jedynymi osobami które wydają się mieć jakieś konkretne poglądy są bosak i zandberg

  5. #2614
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Ale Bosak za tę przypinkę 447 to +1 x-D
    Ale potem człowiek sobie przypomina, że Konfederacja ma w szeregach antyszczepionkowców i człowiek znowu zwątpi
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  6. #2615
    Avatar Bollo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,426
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Oglądam tą debatę i jak słysze co mówi ten Smiszek to zaczynam sie śmiać w chuj xD ok ja rozumiem, że można mieć lewicowe poglądy itp, ale kurwa "stwórzmy górnikom zielone miejsca pracy, nie ma powodu, żeby górnicy ginęli w kopalniach" przecież to jest dramat xD
    poza tym typiarka z Pisu slabo, w takiej debacie chodzi przede wszystkim o dore przedstawienie właśniej osoby, dykcje itp. i w tym przypadku koleś z KE zdecydowanie lepszy
    Bosak i Zandberg imo najlepsi merytorycznie, jeszcze wczoraj na 99% byłem pewien, że PiS wygra, ale po tej debacie już tak nie powiem xd


    @ kurwa ta ostatnia wypowiedź Śmiszka xDD polaków nie interesuje przeszłość i pieniądze a czyste środowisko i cośtam matko polko kurwa umarłem
    Ostatnio zmieniony przez Bollo : 24-05-2019, 10:28
    Ciężko jest lekko żyć

  7. #2616

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale potem człowiek sobie przypomina, że Konfederacja ma w szeregach antyszczepionkowców i człowiek znowu zwątpi
    Było tłumaczone to 1000 razy: zjednoczenie mniejszy partii antysystemowych to jedyna szansa, aby przekroczyć ten jebany próg wyborczy. Przez próg żadne z tych ugrupowań nie było w stanie wejść do sejmu, a ich głosy się marnowały i szły na PO i PiS. Jeżeli sympatyzujecie z Korwinem, to głosujcie na ludzi Korwina. Jeżeli sympatyzujecie z narodowcami, to głosujcie na narodowców. Po prostu niech te wszystkie głosy się zjednoczą pod jednym szyldem Konfederacji, zamiast się rozbijać na mniejsze podmioty.

  8. #2617
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Było tłumaczone to 1000 razy: zjednoczenie mniejszy partii antysystemowych to jedyna szansa, aby przekroczyć ten jebany próg wyborczy. Przez próg żadne z tych ugrupowań nie było w stanie wejść do sejmu, a ich głosy się marnowały i szły na PO i PiS. Jeżeli sympatyzujecie z Korwinem, to głosujcie na ludzi Korwina. Jeżeli sympatyzujecie z narodowcami, to głosujcie na narodowców. Po prostu niech te wszystkie głosy się zjednoczą pod jednym szyldem Konfederacji, zamiast się rozbijać na mniejsze podmioty.
    Ale ja wiem na czym polega cały sens Konfederacji i ogólnie uważam, że ten sens jest sensowny (xD) bo inaczej faktycznie protokół 4.76 będzie obowiązujący do śmierci ich wszystkich, tylko jeżeli już musisz brać ludzi ze wszystkich tych ugrupowań, to chociaż nie promuj takich ludzi, którzy albo negują szczepionki albo stwierdzają, że każdy se powinien decydować, gdzie to się mija z celem bo potem będziemy mieć epidemię i wszyscy się wyjebiemy z rowerka.
    Przynajmniej dla mnie to tak to wygląda.

    Cytuj Bollo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @ kurwa ta ostatnia wypowiedź Śmiszka xDD polaków nie interesuje przeszłość i pieniądze a czyste środowisko i cośtam matko polko kurwa umarłem
    @Bollo ;
    Ja uważam, że uśmiech Roberta zadba o dobrobyt naszego kraju, o energię i o czyste środowisko :))))
    Oni są jakimiś memami i trollują, no to nie może być poważna partia
    A potem widzisz w każdym sondażu, że są ponad progiem i człowiek dochodzi do wniosku, że kurwa takie barany głosujące na nich są wśród nas
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 24-05-2019, 11:59
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  9. #2618
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Teresa May zrezygnowała z bycia premierem xD kurwa
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  10. #2619
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Teresa May zrezygnowała z bycia premierem xD kurwa
    "Elo, radźcie se sami"
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  11. #2620

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    To na kogo zagłosują torgi ? Konfederacja bee to może biedroń ?

  12. #2621
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,214
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Bosaka zawsze lubiłem nie wiem dlaczego ogarnięty typek z niego ja jak zawsze głosuje na korwina bo i tak nie przekroczy progu :D

  13. #2622
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,978
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Bosak niewyksztalcony(3 razy zaczynał, ani razu nie ukończył), bez pracy, utrzymują go starzy, ma prawie 40 lat i dalej pewnie nie zaruchał, dużo chlopskiego rozumu, świetny autorytet

  14. #2623
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ale on mówił o bosaku a nie tadku za 20 lat

  15. #2624
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,978
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Dobre

  16. #2625
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,214
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tadek tak dobrze zna historie bosaka ze najprawdopodobniej sie na nim wzoruje

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •