Reklama
Strona 166 z 1199 PierwszaPierwsza ... 661161561641651661671681762162666661166 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,476 do 2,490 z 17978

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #2476
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Wydaje mi sie, ze kazdy tak mial. U nas tez wfista sobie podkrecal typiarki juz w podstawowce, a w gimbazie to na pelnej juz normalnie na lekcji im wymyslal jak najbardziej skomplikowane cwiczenia na rozciaganie itd i "pomagal im" odpowiednio nogi czy tylek ukladac. xD Nauczycielki podejrzewam sa nie lepsze tylko ze starszymi typkami w jakiejs licbazie. Zreszta one w ogole sa niezle bo niby to tamto, ze szkola, ze mocny makijaz to zly, ze trzeba sie szanowac, a w technikum ze 2-3 to mialem takie fajne kurewki jakby prosto z pod latarni wyszly zawsze szpile, minioweczka, ostry makijaz jak u dziwki. Nie przeszkadzalo mi to, szkoda tylko, ze zadna mnie nie wykorzystala nigdy

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i cyk wjeżdża Papryk Vege kolejny film, Newsweek i Gazeta wyborcza okładki „jebac kurwy nauczycielskie, poruchaja sobie swoich uczniów i jeszcze podwyższyli chco” „#niedajenaraderodzicow”
    Nie no lewcaks by to zamiatali pod dywan to tym razem musieliby prawacks wjechac z czyms takim xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 13-05-2019, 09:01
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #2477
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja uważam żę każdy ksiądz to pedofil i każdy muzułmanin to terrorysta zdelegalizował bym każdą religie kim w takim razie jestem?

  3. Reklama
  4. #2478
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ja wiem kojarzę tylko jednego matematyka co podkręcał uczennice, ale wątpię, ze ruchal, chuj wie. Drugi typ to na studiach koleżanka mi mówiła, ze strasznie pali na dupy, ale to już dorośli

  5. #2479
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,767
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja obejrzalem 20 minut i mi sie znudzilo moze pozniej doogladam se reszte, ale najlepsze lewacks
    >"halo halo szacunek sie nalezy bo nie kazdy muzulmanin to terorysta!!11"
    >"ksienza kurwy pedofile wszyscy po kolei kazdy jeden z osobna i razem zdelegalizowac pedofilskie kosciloy hurr durr"
    xD

    A ogolnie to co wampirr, temat grzany od dawna, nie ma chyba nawet rzetelnych faktow i statystyk czy w kosciele faktycznie co drugi to pedofil, ale chuj. Porusza to ludzi bo teoretycznie Ci ludzie nigdy nie powinni sie dopuszczac takich czynow. Chcialbym zobaczyc jak to wyglada np. z nauczycielami i nauczycielkami. xD
    Mnie to bawi jak Sekielski przez lewacks będzie uważany jako zbawiciela otwierającego oczy, o dobrym serduszku przejmującego się losem każdej z ofiar.
    A realia są kompletnie inne - typ ma swoją prywatną kampanię przeciwko Kościołowi, jest jednym z tych, co uważają, że każdy ksiądz to pedofil i elo, a tworzy sobie reklamę kosztem tych ofiar jak ostatni skurwysyn. Jak zrobi taki dokument o innych środowiskach, szczególnie o homoseksualnych (gdzie dane występujących, potwierdzonych przypadków pedofilii są większe w stosunku do duchownych), to wtedy przyznam, że naprawdę przejął się przez chwilę losem każdej z tych ofiar.


    A tak, żeby już mi zaraz lewacks nie wjechał jakiś, że bronię Kościoła - każdy kto się tego dopuszczał z duchownych i każdy, kto to tuszował, powinien być publicznie ekskomunikowany i wsadzany do pierdla na wiele lat, żeby wydrążyli w nim tunel aerodynamiczny współwięźniowie i tak powinno być w każdym przypadku, w każdej grupie.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  6. #2480
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Taki ksiądz pedofil to w gruncie rzeczy pedał, więc w sumie lewacks powinni się za nim wstawić.

  7. #2481
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,687
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Taki ksiądz pedofil to w gruncie rzeczy pedał, więc w sumie lewacks powinni się za nim wstawić.
    W sumie


    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak zrobi taki dokument o innych środowiskach, szczególnie o homoseksualnych (gdzie dane występujących, potwierdzonych przypadków pedofilii są większe w stosunku do duchownych), to wtedy przyznam, że naprawdę przejął się przez chwilę losem każdej z tych ofiar.
    Otóż nie zrobi bo wiadomo po której stronie stoi, a jak ktoś porusza temat Polańskiego to lewacks już typowo że niee to nie to samo przecież to zasłużony dla Polski człowiek xD

  8. #2482
    Avatar Krasula
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    22
    Posty
    1,946
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    KOCHAM ten circlejerk dajcie wiecej blagamm aaaaaa aaaaaaaaa

  9. #2483
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Krasula napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    KOCHAM ten circlejerk dajcie wiecej blagamm aaaaaa aaaaaaaaa
    ty bys pewnie taiego soczystego chinczyka w dupe wyjebał

  10. #2484
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mnie to bawi jak Sekielski przez lewacks będzie uważany jako zbawiciela otwierającego oczy, o dobrym serduszku przejmującego się losem każdej z ofiar.
    A realia są kompletnie inne - typ ma swoją prywatną kampanię przeciwko Kościołowi, jest jednym z tych, co uważają, że każdy ksiądz to pedofil i elo, a tworzy sobie reklamę kosztem tych ofiar jak ostatni skurwysyn. Jak zrobi taki dokument o innych środowiskach, szczególnie o homoseksualnych (gdzie dane występujących, potwierdzonych przypadków pedofilii są większe w stosunku do duchownych), to wtedy przyznam, że naprawdę przejął się przez chwilę losem każdej z tych ofiar.


    A tak, żeby już mi zaraz lewacks nie wjechał jakiś, że bronię Kościoła - każdy kto się tego dopuszczał z duchownych i każdy, kto to tuszował, powinien być publicznie ekskomunikowany i wsadzany do pierdla na wiele lat, żeby wydrążyli w nim tunel aerodynamiczny współwięźniowie i tak powinno być w każdym przypadku, w każdej grupie.
    gdzie te dane





  11. #2485
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    O kurwa myślałem ze ten argument "A CZEMU O INNYCH GRUPACH NIE ZROBI" to tylko u wykopkow turbo prawacks ale torgowi tez nie zawodza xD

  12. #2486
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    W ogole koles robi material typowo stronniczy, gra na emocjach, pokazuje kilka szczatkowych przykladow. Nie mowie, ze robi cos zlego takie materialy tez moga byc dobre - po prostu robi to w sposob nierzetelny, film nie stanowi zadnego dowodu ani nie podaje zadnych rzetelnych danych pomijajac 2-3 przyklady ludzi wymacanych przez pedofilskich ksiezy.. Tak samo jak filmy JtO - dokladnie ten sam przyklad tyle, ze on je wrzuca 5 razy w tygodniu, a nie raz na x lat. Po czym wielkie kurwa zdziwienie, ze wiekszosc ksiezy odmowila udzialu w tym przedsiewzieciu xD Przeciez chyba jasnym jest, ze cokolwiek by nie powiedzieli to film bylby zmontowany tak zeby wyszlo, ze sa najwiekszymi zwyrolami bo to jedyna rola tego filmu. Moze jestem kurwa nie wiem jakis dziwny, ale na mnie duzo wieksze wrazenie zrobiloby zebranie danych ile bylo takich przypadkow, ilu chodzi na wolnosci, ilu nie zostalo skazanych, o ile jest ich wiecej w stosunku do innych zawodow zaufania publicznego itd. anizeli kurwa historyjki o tym jak ksiadz typke lapal za pisiure. Ja wiem, ze smuteczek i dramat ludzki, ale niewielka wartosc merytoryczna. Z drugiej strony nikt tego dla merytoryki czy rzetelnosci nie robil wiec trudno oczekiwac by takie bylo. Jakbym byl ksiedzem, nawet najjasniejszym i najwspanialszym we wszechswiecie to tez bym odmowil wypowiedzi. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #2487
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Przecież tutaj nie chodzi o sam fakt istnienia pedofilii oraz chochoł jaki próbujesz nieudolnie wysmiac ze hehe siekielski mowi ze co drugi ksiadz to pedofil(no ciekawe kurwa gdzie xD) tylko o ukrywanie pedofilii przez wladze kościoła oraz ciche przyzwolenie na takie zachowanie przez biskupow, no nic dziwnego ze księża odmówili, bo co by mieli zrobic, potwierdzic ze w sumie to tak?xD i moze jeszcze powiesz ze jan pawel drugi to najjasniejszy z polakuw bez zadnej skazy na zyciorysie

  14. #2488
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież tutaj nie chodzi o sam fakt istnienia pedofilii oraz chochoł jaki próbujesz nieudolnie wysmiac ze hehe siekielski mowi ze co drugi ksiadz to pedofil(no ciekawe kurwa gdzie xD) tylko o ukrywanie pedofilii przez wladze kościoła oraz ciche przyzwolenie na takie zachowanie przez biskupow, no nic dziwnego ze księża odmówili, bo co by mieli zrobic, potwierdzic ze w sumie to tak?xD i moze jeszcze powiesz ze jan pawel drugi to najjasniejszy z polakuw bez zadnej skazy na zyciorysie
    to że co drugi ksiądz to pedofil to akurat prawda

  15. #2489
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież tutaj nie chodzi o sam fakt istnienia pedofilii oraz chochoł jaki próbujesz nieudolnie wysmiac ze hehe siekielski mowi ze co drugi ksiadz to pedofil(no ciekawe kurwa gdzie xD) tylko o ukrywanie pedofilii przez wladze kościoła oraz ciche przyzwolenie na takie zachowanie przez biskupow, no nic dziwnego ze księża odmówili, bo co by mieli zrobic, potwierdzic ze w sumie to tak?xD i moze jeszcze powiesz ze jan pawel drugi to najjasniejszy z polakuw bez zadnej skazy na zyciorysie
    Ja mowie o reakcji spolecznej na ten film. A co wg ciebie powinni powiedziec? Jezeli ktorys z nich byl totalnie niewinny i nie mial wplywu na nic bo wielu z nich to zwykle pionki? xD Cokolwiek by nie powiedzial zmontowane by bylo tak by wyszlo, ze jest jebanym zwyrolem nalezacym do kliki bo to mial na celu pokazac ten film i taka jest reakcja spoleczna xD Ogolnie ja z kosciolem nic nie mam wspolnego szczerze mowiac, na mszy bylem dwa razy w zyciu, na religie jako taka chodzilem tylko do bierzmowania, ale reakcja spoleczna na ten film i sam film to jebany bullshit. xD Ale takie materialy zawsze wywoluja burze, a tworza je zazwyczaj wprawni manipulatorzy. To jest kurwa wypisz wymaluj to samo co JtO dokladnie te same mechanizmy tutaj dzialaja xD Koles nagrywa kurwa jakies guwno filmy o niczym kamerka vga z nokii 3310 i chuj ma po 350k wyswietlen bo zeruje na ludzkiej krzywdzie i emocjach manipulujac raz to emocjami widzow, a raz bohaterow. xD

    Also pedofilia statystycznie praktycznie nie wystepuje w KK takze izi nie rozumiem o jakim problemie jest mowa. :))

    Zaczynając oglądać z minuty na minutę cisnęły mi się na usta same negatywy i przekleństwa. Po godzinie miałam ciarki na ciele. Przerażona jestem tym, że są osoby broniące tego gówna jakim jest instytucja kościoła oraz ludzi nazywanych księżmi, kardynałami czy biskupami. Mając dziecko odbieram ten film ze zdwojoną siłą. Nic więcej nie dam rady napisać - muszę ochłonąć.
    Takie komentarze na fb podludzi (polacks) sa teraz standardem xDD Najczesciej maja kurwa francuska flage w profilowce, a po zamachach krzyczo, ze nie kazdy muslim to terrorysta. xD Wiadomo zbieg okolicznosci. xD
    Meanwhile jakies muslimy sobie jebia 9 latki bo to ich kultura i moga, zreszta tak jak i jebani cyganie i nikt z tym nic nie robi bo hurr kultura durr bogactwo zostawcie ich. xD Temu tez nikt filmu na ten temat nie nakreci bo mimo, ze tam takich przypadkow jest w chuj wiecej to nie obchodza mediow glownego nurtu i obecnie nie ma na nie nagonki wiec robienie materialow o tym nie ma sensu bo nie zagra tak bardzo na emocjach jak walkowany od paru lat kk. Najlepsze jest kurwa to, ze w dodatku kk sam w sobie jest instytucja dobrowolna i jak komus nie pasuje to po prostu wypierdala z tego jak moja rodzina, ale nie chuj xDD Wszyscy chca byc w kk, ale tak no wiecie zeby czasem nie musiec skladek placic, nie chodzi na msze, nie sluchac ksiezy, nie przyjmowac sakramenty (tzn przyjmowac ale tylko te co sie hehe hce no bo slub to musi byc wiadomo), nie spowiadac sie no i wtedy bedzie dobrze, a jak przypadkiem ktos powie, ze taka postawa jest zwyczajnie zla i pusta to hurr kosciul zly zdelegalizowac kurwy koscielne ksiendze jebane durr pedofile zlodzieje kradno piniadze xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 13-05-2019, 13:10
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #2490
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja chyba jestem tutaj mocno baitowany to ze zdrowego rozsądku nie będę odpisywał rzeczowo na każdą głupotę, jedyne co to dodam że odbijanie piłeczki to nie jest to samo co odbijanie argumentu i te argumenty w stylu A U WAS TO MURZYNÓW BIJĄ są kurwa xD

    pierw wraz z innym user próbujecie retoryki że hur dur próbują nam wmówić że każdy ksiądz to pedofil, co oczywiście jest idiotycznie i nie jest to tematem filmu(celowe kłamstwo albo głupota)
    potem jakieś teksty że w innych grupach społecznych też są pedofile(no są, ale co z tego? nie są ukrywani i wspomagani przez "szefostwo" jak w KK, są odtrącani od odpowiednich grup zawodowych i nikt z nimi nie chce mieć nic wspólnego)
    potem jakieś pierdoły czemu o muslimach nie zrobi xD no rzeczywiście palący problem w polszy te muslimy

    śmiałem się wczoraj z takich komentarzy, zastanawiając co mają ludzie w głowach pisząc takie rzeczy nie na temat i zwyczajnie głupie, zawiodłem się widząc to dziś też na torgu


    jest jakiś problem, został nakręcony dokument poruszający ten problem, ta cała twoja argumentacja to jest jak jakiś syndrom oblężonej twierdzy co jest jeszcze śmieszniejsze biorąc pod uwagę że sam nei chodzisz do kościoła, nie mam bladego pojęcia co ty próbujesz udowodnić w swoim poście bo mi to wygląda na zlepek takich "argumentów" z których się wczoraj śmiałem i myślałem że są trollami xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •