Reklama
Strona 155 z 1182 PierwszaPierwsza ... 551051451531541551561571652052556551155 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,311 do 2,325 z 17724

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #2311
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Tak w sumie po co opierac sie na faktach i danych, przeciez mozna chodzic i pytac po ludziach, a noz akurat trafimy 10 takich co sie wpisuja w nasza teze i hehe cyk prawak zaorany xD

    Kurwa dosc rynce mi opadly xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #2312
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,859
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no sam tak robiłeś z jakimiś typami z kóz to w czym problem xD

  3. Reklama
  4. #2313
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    sam Crus pisał że jego mama czy teściowa ma najwyższy stopien i zarabia chyba 2.8k
    przed chwilą była wersja, że pensje są ustalane odgórnie, to jak to w końcu jest? hmmm

  5. #2314
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    zawsze mam beke z takich typow jak janusz wons albo master typowy wujek janusz z wonsem z piwnym brzuszkiem specjalista w kazdej dziedzinie i 20 letnie doswiadczenie w kazdej pracy nawet prychlem xD
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  6. #2315
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak janusz wons
    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    typowy wujek janusz z wonsem
    W sumie prykłem xD
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no tak, 3k się zarabia od mianowanego, mianywanych + dyplomowanych 80%, OCZYWISTA NIEPRAWDA
    @Crus ; @Berry ;
    tadeusz został już wyjaśniony przez liczby w tym temacie parę stron temu i to co aktualnie robi, to jest trolling na borynę, coś mu się za to należy

    Nie no bez przesady, to jeszcze nie ten poziom i na razie jest względnie po ludzku ;]
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #2316
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Porównywanie strajku pielęgniarek do strajku nauczycieli, Tadek, kurwaaa XDDDDDDDDDDD

    Czaisz, że taka pielęgniarka zapierdala grubo ponad 8h dziennie, jest odpowiedzialna za pacjentów, też musi się z nimi użerać (a są dużo gorsi od dzieci czasami), odciąża tych kilku lekarzy, którzy tak samo zapierdalają żeby chociaż stwarzać pozory funkcjonującej służby zdrowia w tym kraju.

    A co robi nauczyciel? Pracuje maks 4h dziennie, często po 3h i mniej, potem se idzie do domciu i poprawia 30 sprawdzianów raz na tydzień (jak nie rzadziej w sumie) i płacze, że się przepracowuje biedaczek, ojojojoj, 10h pracy, 24/7 pod telefonem, na maile trzeba odpowiadać!

    W sumie to ja bym se poszedł na nauczyciela matmy w podstawówce, jaaaaapierdoleeee, ale bym se poszedł. Daliby mi od buta 2,5k netto, po godzinach bym se korki robił dla gówniaków i w ten sposób zarabiał ze 1,5k dodatkowo, na pewno wziąłbym udział w wyborach samorządowych, które pewnie by mnie wrzuciły na stołek i pobierał diety, których to jest chyba 3k brutto miesięcznie za jedno czy dwa spotkania na miesiąc.
    Przecież to jest żyć nie umierać.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 11-04-2019, 19:15

  8. #2317
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Mex jaki marzyciel xD

  9. #2318
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,865
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I co to ma udowadniać? Że ich praca polega na tym by mało zarabiać? Duze panstwowe firmy notowane na giełdzie rok w rok zaliczają podwyżki dla swoich pracowników, a nie oszukujmy sie większość ludzi tez jest do zastąpienia, tylko ze w tamtych firmach generowany jest zysk który widać gołym okiem, a w szkolnictwie tego zysku na papierze nie ma, tylko to inwestycja w przyszłość

    Nauczyciele tak naprawdę stracili przez lata, porównując % ich sredniej pensji do średniej krajowej na przestrzeni lat to nie dostali oni podwyżki, a obniżkę, to musiało doprowadzić do strajku
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    coraz więcej osób chodzi na korki,bo jest coraz większe ciśnienie na to że dzieciak ma pójść na studia, a do tego trzeba zdać dobrze maturę, a niektórzy po prostu się do tego nie nadają, dręczycielstwo czy nękanie to jakaś wyimaginowana głupota wymyślona przez przegrywów, tym bardziej że mamy czasy gdzie nauczyciel nie może ucznia skrzywdzić, to raczej odwrotnie, uczniowie mają przewagę nad nauczycielem i się nad nim znęcają, a co do pensji 3k netto którą ma każdy albo prawie każdy to jest to oczywista nieprawda
    Wydaje mi się, że w normalnej firmie, jak chcesz podwyżkę, to chyba idziesz z argumentem swoich dobrych wyników, żeby udowodnić że zasługujesz na więcej, a nie "hur dur ja cienszko pracujem!!". Więc ciekawe, ilu z tych robiących jazgot może się pochwalić jakimiś wynikami w tym swoim nauczaniu. No ale wiadomo, w budżetówce wystarczy się ograniczyć do jazgotu.
    Jak kiedyś dawałem korki z matmy, to ciągle słyszałem o nauczycielach, którzy mają wyjebane i nic nie potrafią. Jak mi jedna laska w Poznaniu opowiadała, jak wyglądają u niej lekcje matmy, to myślałem że mnie wkręca xD ale niestety, pewnie nie. I o dziwo, te osoby po korkach zazwyczaj wszystko kumały
    U mnie w szkole akurat jakichś wielkich jaj nie było. A nie, czekaj, może to dlatego, że to było prywatne liceum, gdzie nikt by nie trzymał nauczyciela, u którego pół klasy nie potrafi napisać matury na 30% xD i wszyscy zdawali. No ale też w tej szkole nikt nie strajkuje, a teraz jeszcze widziałem, że babka od angielskiego sobie wrzuciła na fb obrazek, że wspiera uczniów piszących egzaminy, a nie jakiś śmieszny strajk.
    Jak widać - jaka praca, taka płaca, a dobrzy nauczyciele sobie poradzą, nawet jak nie na samym etacie, to kasując po 100zł za godzinę korków (dodam że dawanie korepetycji to bardzo lekka i przyjemna praca). A reszta może sobie drzeć mordę, bo po prostu nic więcej nie potrafi.
    Aha, no i byłbym zapomniał, kiedyś to byłooo kurła, nauczyciela trzeba było słuchać, kuuuurła, bo jak nie, to przypierdolił linijką po łapach kuuurła, ale kiedyś to było, a dzisiaj to bezstresowe wychowanie kuuurła.

  10. #2319
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,865
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    a tak z innych wiadomości, to wnuk wałęsy skazany na 2 lata i 8 miesięcy

    za wp.pl:
    Wydarzenia rozegrały się 25 lutego 2018 r. Według gdańskich śledczych Dominik W. po pijanemu jechał autem jedną z ulic w Gdańsku Oruni. Nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdu, a w chwili zatrzymania miał co najmniej 2,08 promila alkoholu w organizmie.

    Jak ustaliła policja, kierowany przez 22-latka golf poruszał się od lewej do prawej krawędzi jezdni, wjeżdżał na chodniki, zmuszając pieszych do ucieczki, uderzał też w inne pojazdy. Dominik W. miał też znieważyć policjantów, którzy go zatrzymali i stosować przemoc wobec ochroniarza, który próbował to zrobić.

    Również pielęgniarki, które pobierały od Dominikowi W. krew, zeznały w sądzie, że był wobec nich wulgarny - Cały czas był pobudzony i agresywny. Zagrażał sobie i wszystkim wokół niego - mówiła pielęgniarka.

    Co więcej, Dominik W. miał kopnąć jednego z policjantów i krzyczeć: "Nie wiecie, kim jest mój dziadek”. Poza pielęgniarkami zeznania złożył też ochroniarz marketu, przed którym zaparkował 21-latek.

    To nie pierwszy wyrok
    Dominik W. ma już na koncie jeden wyrok za naruszenie nietykalności cielesnej byłej dziewczyny swojego brata. Sąd skazał go na pół roku prac społecznych oraz zapłatę 1 tys. zł pokrzywdzonej i pisemne przeproszenie jej. W grudniu wyrok się uprawomocnił.

    Sprawa sięga 30 października 2015 r. Wtedy, w centrum miasta Dominik W., razem z innymi mężczyznami, zaczepił kobiety, wyzywając byłą partnerkę swojego brata. Doszło do szarpaniny.
    Dominik W. miał kopnąć jednego z policjantów i krzyczeć: "Nie wiecie, kim jest mój dziadek”.
    "Nie wiecie, kim jest mój dziadek”


    [y]R3og5973e0Q[/y]

  11. #2320
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ale kurwa od razu widac, ze taki typowy sebastian xD W sumie jak jego dziadek tylko czasy sie zmienily. xD Teraz tez takie sebastiany sa pierwsze do darcia mordy na ulicy i sprzedazy ziomeczkow na komendzie pozniej. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #2321
    Powstanie Gorylskie

    Domyślny

    https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informa...je,288440.html
    >Mężczyzna zaatakował dwie osoby w jednej z wolskich parafii. Jak podaje policja, jedna z nich nie żyje. "To Tato jednego z księży" - poinformował rzecznik Archidiecezji Warszawskiej. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

    >Wszystko działo się w budynku parafii świętego Augustyna przy ulicy Nowolipki.

    czyżby pierwsze ofiary szczucia ludzi przez lewackie media na Katolików?

  13. #2322
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    pięknie nauczyciele rozegrali strajk, już pojawiają się oddolne inicjatywy, że jeżeli matury się nie odbędą, to rodzice masowo będą zgłaszać do us koreczki
    i ciekawe, czy sobie kurwy skalkulują, że jednak się opłaca xD, ale by było pięknie gdyby donosy i tak pozgłaszali i by dojebali tym kurwom nauczycielskim 75% dochodowego od nierozliczonych korków z 5 lat xDDDDD
    ale byłby kwik, chuja będzie, matury się odbędą

  14. #2323
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    -większość ludzi rodzi się z przeciętnym, dzbaniarskim IQ, żadna edukacja go nie podniesie
    -program w szkołach jest przystosowany pod dzbaniarskie IQ, więc nie ma tu żadnej wiedzy tajemnej
    -cała edukacja jest dla dzieci, do tego przystosowana pod dzbaniarskie IQ i wymaga do jej prowadzenia tylko ludzi odpadów środowiska naukowego
    -płace są adekwatne do wykonywanej pracy
    -podniesienie płacy nauczycielom i zaangażowanie bardziej inteligentnych i kompetentnych ludzi jest marnowaniem pieniędzy podatników, najpierw na edukację tych "lepszych" nauczycieli, bo nie muszą być tacy dobrzy, później płacąc im niepotrzebnie za duże pieniądze, bo są zwyczajnie zbyt dobrzy do tej pracy i mają za nią zbyt dużo płacone

    ja serio nie rozumiem, czego oczekują ci nauczyciele
    praca nauczyciela jest z założenia prostą i słabo płatną pracą kierowaną dla odpadów środowiska naukowego
    nie potrzeba nam nauczycieli super ogarów, to są zmarnowane pieniądze i społecznie zmarnowany potencjał takiego człowieka
    uczyć lepiej podstawowej wiedzy da się do pewnego stopnia, ale i tak nie przeskoczy się ograniczeń IQ przeciętnego dziecka itp.

    nauczycieli nie zacznie brakować, tak samo jak nigdy nie brakuje zamiataczy ulic, czy ludzi za kasą w biedronce, debile zawsze będą, tak samo zawsze będą odpady środowiska naukowego i to jest praca dla nich, dlatego liczba nauczycieli nie spada
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 12-04-2019, 09:20

  15. #2324
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #2325
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Oni powinni być dyscyplinarnie wypierdoleni za sam fakt zniszczenia tych klasyków, pomijam fakt cringe'u over 9000
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •