Reklama
Strona 151 z 1182 PierwszaPierwsza ... 511011411491501511521531612012516511151 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,251 do 2,265 z 17724

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #2251
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Uwaga uwaga koniec strajku prawdopodobnie bo niejaki pan broniasz xD zezwolił strajkującym na pójście na egzaminy bo się obsrał, niezły kolejny kapiszon i chyba przebija wszystkie dotychczasowe xD

  2. #2252
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nawet dobrze mieć 3 m-ce w jakimś macu xD, bo to znaczy że ktoś jest w ogóle nauczony jakiejś etyki pracy i wstawania chociaż, bo potem się niektórym wydaje, że jak nie przyjdzie bez uprzedzenia, to się nic nie dzieje
    Kumpela miała taka sytuacje na rozmowie o pracę szefo jak zobaczył jej cv to mówi o widzę że pracowała pani pół roku na stacji bp jak tyle tam pani wytrzymała to wytrzyma pani wszystko i robota od buta za bardzo dobry hajs jak na fizjoterapeutke już tam siedzi kilka lat i nie wiem czy nie zarobi więcej niż ja na dzień dzisiejszy. Ja jak zaczynałem przygodę ze spawaniem to przez 2 lata zapierdalałem za 9zł/h aż w końcu sporo sie nauczyłem i zmieniłem pracę na lepszą nikt młokosowi po szkole nie zapłaci za nauke dobrych pieniędzy trzeba się z tym pogodzić i nauczyciel w tym momencie nie jest wyjątkiem choć przeliczając jego wynagrodzenie przez ilośc przepracowanych godzin to naprawdę powinien się taki belfer cieszyć i zamknąć ryj.

  3. Reklama
  4. #2253
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O kurwa, tacy ludzie serio istnieją?
    Oczywiscie, ze tak. Jak ktos ma do czynienia w jakimkolwiek stopniu z zarzadzaniem ludzmi to zderza sie z tym na codzien. Sytuacja z zycia wzieta, moja kolezanka jest kierowniczka magazynu w sporej firmie. Glownie na tym magazynie pakuja towar w pudelka i zajmuja sie wysylka. I wlasnie taka jedna pakowaczka pracuje u niej (tzn. pracowala) normalnie zaczynaja o 8:00. No i jest 8:00 pakowaczki nie ma. 9:00 nadal jej nie ma. 9:30 kolezanka sie wkurwila dzwoni do niej sie zapytac o co chodzi, czemu jej nie ma? A ta prosta odpowiedz, bez zbednej kurtuazji - "noo bo rano o 6:00 nie bylo pradu, a ja wtedy sie wlasnie zbieram i maluje, a jak nie bylo pradu to nie moglam sie umalowac wiec nie moglabym przyjsc taka nieprzygotowana do pracy no co ty, a pozniej to juz stwierdzilam, ze i tak za pozno jest to w ogole nie przyszlam". No i chuj no i czesc, kolezanke wrylo, ale takich sytuacji jest wiecej. Idzie pozniej taki czlowiek do pracy jako nauczyciel to i strajkowac mu sie chce, ze jest przemeczony bo ma o 18 godzin za dlugi etat, a zarabia tylko 3k. Takie sa mlodsze pokolenia teraz i wszystko idzie w tym kierunku bo im przeciez odgornie sie "nalezy" i oni powinni tylko dostawac, bez zadnych obowiazkow. W polszy to jeszcze chuj bo u nas takie nieudasy dopiero rosna, ale np w UK? Tam to jest kurwa nagminne, ze murzyn ma wyjebane i se tak o od buta nie przychodzi do pracy bo mu sie nie chce wstac wiec stwierdza, ze w chuju to ma i juz nie pracuje w firmie i nie przychodzi. xD Zreszta nie mowie bo bialasy sa tak samo leniwe jak nie bardziej. W sumie oni sa jeszcze gorsi bo murzyny sa po prostu leniwe. A bialasy nie dosc, ze sa leniwe to im sie jeszcze wszystko nalezy bo oni sa, bo swiat powinien pasc im do stop bo oni sie kurwa urodzili. xD Norma.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 10-04-2019, 00:19
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #2254
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O kurwa, tacy ludzie serio istnieją?

    wypierdalam tak średnio osobę co dwa, może trzy miesiące za spóźnienia, chłopy mając na 10 potrafią przyjść na 11 45 i udawać, że wszystko ok
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  6. #2255
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    O kurwa, to niezłe sytuacje XDDD Ale co się dziwić, to są ludzie totalnie tępi, bez wykształcenia, bez dobrych wzorców z domu itd. Wątpię, że ktoś po studiach, mniejsza o to jakich, ale jednak, odwalał takie coś i to jeszcze z tego typu wymówką.

  7. #2256
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O kurwa, to niezłe sytuacje XDDD Ale co się dziwić, to są ludzie totalnie tępi, bez wykształcenia, bez dobrych wzorców z domu itd. Wątpię, że ktoś po studiach, mniejsza o to jakich, ale jednak, odwalał takie coś i to jeszcze z tego typu wymówką.
    wykształcenie nie ma żadnego znaczenia
    ja mówię właśnie o ludziach po studiach, trzymanych pod kloszem przez starych i w bańce instagrama, w dodatku ludzi po kierunkach technicznych, więc wydawałoby się, że logiczne myślenie w porządku a niekoniecznie

    ja za to winię całą bajkę o it, nasłuchali się o luźnej pracy i się im wydaje, że wszystko można xD, ostatnio młoda dupa po studiach narzekała, że nie ma żadnego soszal ruma, bo fajnie by sobie było drzemkę uciąć w południe, bo się ciężko siedzi

  8. #2257
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wykształcenie nie ma żadnego znaczenia
    ja mówię właśnie o ludziach po studiach, trzymanych pod kloszem przez starych i w bańce instagrama, w dodatku ludzi po kierunkach technicznych, więc wydawałoby się, że logiczne myślenie w porządku a niekoniecznie

    ja za to winię całą bajkę o it, nasłuchali się o luźnej pracy i się im wydaje, że wszystko można xD, ostatnio młoda dupa po studiach narzekała, że nie ma żadnego soszal ruma, bo fajnie by sobie było drzemkę uciąć w południe, bo się ciężko siedzi
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ciężko się jej siedzi, no trzymajcie mnie

    Ja byłem trzymany niejako pod kloszem przez długi czas (do 16 roku życia właściwie), ale ogarniam zasady jakimi rządzi się życie, przecież to kurwa wystarczy nie być jebanym debilem. Jak pierwszy raz pracowałem, to już wiedziałem co i jak się zachować itd., nie musiałem się tego kurwa uczyć i to jest przejebane, że są ludzie, którzy tak bardzo nie znają życia w praktyce.

  9. #2258
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Efekt krugera-dunninga po prostu połączony z survivorship bias. Nie wiesz o istnieniu innych rzeczy, nie masz porównania i ci się wydaję, że jesteś panem świata. Na moich studiach się ze mnie 90% grupy śmiało, bo miałem wyjebane, przepierdalałem chujowe laboratoria etc. Każdy z nich myślał, że sumiennie się ucząc dostanie 5k po studiach. Każdy z nich myślał, że ma ogromną i przydatną wiedzę. Każdy z nich myślał, że jest lepszy ode mnie. Studia się skończyły, przyszło prawdziwe życie i ciężkie zetknięcie z rzeczywistością, że 90% wiedzy ze studiów jest chuja warte, bo 50% robi za ciebie komputer, a drugie 50% jest tak dojebane, że trzeba być przechujem i są se ze 2 stanowiska w takim google'u xD. Chuja warta teoria i "praktyka" sprzed 20 lat w innym wrzechświecie. Każdy skończył w gułagu klepiąc chujowe rzeczy, gdzie po prostu idą wszystkie odpady po studiach, co nic nie potrafią. Ja w tym czasie miałem już 3 lata expa podczas których szedłem równo z rynkiem pracy, wiedziałem gdzie mi brakuje, jakie są opcje, gdzie muszę się dokształcić itp. i w jakim kierunku iść. Mogłem sobie ryzykować, robić rozeznanie, zmieniać prace itp. Oni w większości porobili bachory, pozakładali pętle na szyję i w tych gułagach zostali dochodząc do swoich 5k przed 30 xD.

    Dla wszystkich młokosów czytających ten post - studia to jest okres na pracę, na próbowanie, branie praktyk, staży itp. Myślenie, że "jeszcze się napracuję" albo "po studiach dostanę od razu lepsze pieniądze" jest bardzo błędne. Po studiach to ludziom się już często za dużo nie chce, zakładają rodziny, biorą kredyty, mają chorych rodziców i inne tego typu ograniczenia. Wtedy często już jest za późno na testowanie, podejmowanie ryzyka i lawirowanie. Zresztą człowiek nie jest nauczony takich rzeczy, bo nie próbował ich stopniowo w mniejszej skali będąc jeszcze na beztrosce studiów. Nie da się zaryzykować i pierdolnąć pracą, jeżeli się nigdy tego wcześniej nie zrobiło, a się ma już jakieś zobowiązania. Niepracowanie w branży przez wakacje, nawet za darmo i niepróbowanie ogarnąć jakiegoś pół-etatu w trakcie studiów, to jest największy życiowy błąd jaki można popełnić.

  10. #2259
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    no i się zesrali, wszędzie normalnie egzaminki lecą, pozdro
    każdy z tych cweli podświadomie wie, że ma fajną fuszkę i nie zaryzykuje jej utraty

  11. #2260
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Strajk nauczycieli. Nie będzie zawieszenia protestu na egzaminy, może być na święta

    to kurwa niezły strajk w święta by był XD





  12. #2261
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ten strajk jest tak nieprzemyślany i chujowo zorganizowany, że tak naprawdę tylko sobie nim krzywdę zrobią
    pis specjalnie położy im buta na mordzie i udowodni, że nic nie da i nic się nie stanie, tragedii nie będzie, nauczycieli nie ubędzie i stracą resztę poparcia społecznego oraz chęci do strajków na kilka lat
    uwielbiam ten moment, kiedy czyjeś działania przynoszą przez jego idiotyzm skutek dokładnie odwrotny do zamierzonego

  13. #2262
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No powiem ci Janusz, że ja żałuję, że na magisterkę jakiegoś pół etatu nie wziąłem, bo bym spokojnie ogarnął czasowo. No ale nic, leniwy człowiek jest i tak to wygląda. Te moje około pół roku pracy nie jest żadną przepustką, jedynie potwierdzeniem, że coś kiedyś robiłem i nie jestem totalnym lewusem.

  14. #2263
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No powiem ci Janusz, że ja żałuję, że na magisterkę jakiegoś pół etatu nie wziąłem, bo bym spokojnie ogarnął czasowo. No ale nic, leniwy człowiek jest i tak to wygląda. Te moje około pół roku pracy nie jest żadną przepustką, jedynie potwierdzeniem, że coś kiedyś robiłem i nie jestem totalnym lewusem.
    Każdy żałuje. Teraz już nie ma co się użalać nad przeszłością. Ważne żeby się nie zachłysnąć znowu pracą i nie popełnić głupoty nienapisania magisterki z lenistwa, bo takich też wielu znam.

  15. #2264
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny



    O kurwa jak szanuje xD
    I to jest w sumie rzeczywistosc i to wyglada co najmniej ciezko w porownaniu kurwa z tym obrazkiem szerowanym przez nauczycieli, ze nie maja przerwy na kanapke podczas 3 godzinnego etatu xDD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #2265
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    taka prawda, zawsze mnie śmieszy pierdolenie o pracowaniu "na kogoś"
    wielu prywaciarzy ma fajne fury, odjebane chałupy i zapierdala po 16h xD i w sumie gówno im z tych rzeczy, żoncia i dzieciaczki skorzystają i tyle

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •