Reklama
Strona 14 z 1202 PierwszaPierwsza ... 4121314151624641145141014 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 196 do 210 z 18029

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #196
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    może i nie pochwalam, ale szare wilki jakoś dają radę
    isis, kurdowie (nacjonaliści, czyli prawicowcy nie?), dużo by wymieniać
    a jeśli chodzi o europejską prawicę to hmm na huj tam mają jechać, jak ani jedni ani drudzy ich nie interesują?????????????????
    bo że antifa lubi wylizywać arabskie rowy to wiadomo, ale jaki ci z prawej tam interes mają?
    No nie wiem może dlatego, że oni ciągle deklarują jak to walczą z islamistami(z którymi mają w spojrzeniu na świat bardzo wiele wspólnego) ale ta walka to się ogranicza do rozwalenia jakiejś budki z kebabem. Różne frakcje i poglądy odnajdują się w syryjskiej wojnie domowej ale nikt tyle krwi ISIS nie napsuł co lewacy, wśród Kurdów dominująca frakcja, nie żadni nacjonaliści. Chociaż w sumie polscy nacjolole to jest totalna parodia czegokolwiek, jakaś kiepska grupa rekonstrukcyjna przedwojennych faszystów.

    ile razy ci powtarzać trzeba, żebyś się czytać nauczył???????????????????????/
    gdzie tam o bronieniu napisałem? niech nawet kostką brukową napierdalają, w chuju te rimini mam, jedynie chodzi mi o to, że potrafią się zebrać, nawet za granicę pojechać i pierdolić te swoje debilne hasła
    tak samo jak komuniści i anarchiści
    No tylko, że komuniści i anarchiści jeżdżą na wojnę gdzie można zginąć, a polscy nacjolole do popularnego kurortu turystycznego gdzie toczą groźne boje na śmierć i życie.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 10-07-2018, 22:24

  2. #197
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,328
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    no nie wiem a po huj wyjeżdżać do islamskiego kraju gdzie sami islamiści wokół i musieliby strzelać do wszystkich? chyba tu chodzi o walkę u siebie(co swoją drogą jest komiczne) a nie umieranie za arabów co walczą z arabami???
    przedstawienie prawicy obrazem jakichś śmieci nacjoli to jak przedstawianie lewicy poprzez antife
    hmmm wszystko się zgadza rzeczywiście pan profesor uj ważny człowiek habilitowany doktur nadzwyczajny procesor lewicowiec na pewno ma identyczne poglądy co antifowski śmieć
    na pewno, ani mi w to kurwa tu nie wątpić

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tylko, że komuniści i anarchiści jeżdżą na wojnę gdzie można zginąć, a polscy nacjolole do popularnego kurortu turystycznego gdzie toczą groźne boje na śmierć i życie.
    to serdecznie gratuluje im poświęcania swojego życia za ludzi, którzy pierwsi by ich zaorali xD
    debile te nacjole europejskie, że nie uczestniczyli w wojnie wietnamie co za cioty ja jebie
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 10-07-2018, 22:26

  3. Reklama
  4. #198

  5. #199
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to serdecznie gratuluje im poświęcania swojego życia za ludzi, którzy pierwsi by ich zaorali xD
    debile te nacjole europejskie, że nie uczestniczyli w wojnie wietnamie co za cioty ja jebie
    Jacy ludzie "pierwsi by ich zaorali" ? Kurdowie czy Arabowie których wyzwolili od ISIS? A czemu tam jeżdzą? Nie wiem, może dlatego, że im się nie podoba ISIS i chcą uczestniczyć w rewolucji społecznej w Rojavie.

    przedstawienie prawicy obrazem jakichś śmieci nacjoli to jak przedstawianie lewicy poprzez antife
    W Polsce to jest akurat dość reprezentacyjna grupa na prawicy, przed wojną też niestety mieliśmy ich dużo.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 10-07-2018, 22:32

  6. #200
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,328
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    muzułmanie
    ale sorki zapomniałem
    przecież wprowadzą tam demokrację, równość, sprawiedliwy podział dóbr i miłość do bliźniego każdego kolorowego
    xD

    a ja głupi myślałem, że kurdowie mają wsparcię usa i europy, a to kolorowi bojownicy wojnę wygrywają...
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 10-07-2018, 22:35

  7. #201
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    muzułmanie
    ale sorki zapomniałem
    przecież wprowadzą tam demokrację, równość, sprawiedliwy podział dóbr i miłość do bliźniego każdego kolorowego
    xD
    Kurdowie to w większości muzułmanie, faktycznie, nieźli miłośnicy ISIS. Chociaż dla prawaków każdy muzułmanin to zwolennik religijnej dyktatury także nieco cięzko zrozumieć ichniejszą logikę.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 10-07-2018, 22:36

  8. #202
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,328
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    dobra człowieku do choroszczy z psem wykurwiaj, bo ja nie czaje skąd ty te rzeczy w ogóle bierzesz xD
    elo

  9. #203
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dobra człowieku do choroszczy z psem wykurwiaj, bo ja nie czaje skąd ty te rzeczy w ogóle bierzesz xD
    elo
    to niezła dyskusja, faktycznie szokujący wniosek, że przykład m.in Kurdów pokazuje, iż muzułmanie to niekoniecznie te mityczne prymitywne hordy o których tyle prawica lubi mówić ;p

  10. #204
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    lecz się zjebie

  11. #205
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://krytykapolityczna.pl/kraj/kap...nie-do-placzu/
    Wpadłem na krótki tekst napisany przez Boryne, aż mi się łezka w oku zakręciła...
    Ja pierdolę, ale żenadłem ;x

    I mówię to jako osoba, która regularnie czyta Krytykę Polityczną dla przyjemności (xD).

    Polecam komentarze.

    "Nie chce mi się robić, ale chętnie wezmę hajs za protestowanie w obronie pracowników"

    Kurwa :D

    Przecież to jest cały ruch lewicowy w jednym zdaniu.

  12. #206
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,025
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    autor: "Jakub Pietrzak – aktywista, bumelant, instagramer. Studiował filozofię"

    xD

  13. #207
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    autor: "Jakub Pietrzak – aktywista, bumelant, instagramer. Studiował filozofię"

    xD
    Studiował, ale czy skończył? Niedopowiedzenie... na pewno nie jest inżynierem ochrony środowiska

  14. #208
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Przecież to jest cały ruch lewicowy w jednym zdaniu.
    Ta, zwłaszcza biorąc pod uwagę tych wszystkich zamordowanych przez lata za wiarę w lewicowe idee.

    Chociaż jeden z najlepszych materiałów na tym forum można znaleźć tutaj.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 11-07-2018, 00:05

  15. #209
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ta, zwłaszcza biorąc pod uwagę tych wszystkich zamordowanych przez lata za wiarę w lewicowe idee.
    ale lewicowe idee to gówno. temat był już poruszany na forum. więc umierać za takie coś mogą tylko idioci.

  16. #210
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale lewicowe idee to gówno. temat był już poruszany na forum. więc umierać za takie coś mogą tylko idioci.
    Faktycznie, takie rzeczy jak prawo głosu dla kobiet, 8-godzinny dzień pracy czy sprzeciw wobec dyktatur, walka z uciskiem jednego narodu przez drugi to gówno jak cholera. Policyjna pała i "tradycja" to ciekawsze sprawy. Wiesz, że takie rzeczy jak choćby prawo do strajku nie były dane z góry, a trzeba je było wywalczyć? Chociaż w Twoim przypadku pojęcie czegokolwiek jest chyba dość ciężkie bo ciągle nie dopuszczasz myśli, że ojczyzną lewicy są barykady, a nie ciepłe gabinety.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 11-07-2018, 00:11

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •