Reklama
Strona 122 z 1199 PierwszaPierwsza ... 22721121201211221231241321722226221122 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,816 do 1,830 z 17978

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1816
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    573
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chuj z tym Adamowiczem bo to juz zeszlo na drugi plan.
    Rozpierdala mnie obluda tych wszystkich smieci, ktorzy nagle sa najwiekszymi fanami i wspierajacymi WOŚP, ktorzy wrzucaja i udostepniaja te posty na FB "Jurku bez Ciebie swiat nie bedzie juz taki sam!!" bo Jureczek idealnie zagral karta i zrobil w chuja wszystkich ponownie. Zara sie zrzygam i dzis juz masowo wypierdalam ze znajomych ludzi, ktorzy udostepniaja takie gowna. Zginal czlowiek w ataku jakiegos psychola na niezabezpieczonej w zaden sposob imprezie, ale on robi z siebie najwieksza ofiare "hejterow" i jedyny sprawiedliwy ratuje losy swiata odchodzac z fotela prezesa, a wlasciwie odjezdzajac na bialym rumaku. I jeszcze polacks to lykaja, a Jurus za 2 miesiace bedzie z powrotem na foteliku, a nawet jesli nie to nic sie nie zmieni i on bedzie rzadzil organizacja. I jeszcze kazdy robi z siebie jakiegos chuj wie kogo, altruistycznego, dobrego samarytanina, a jedyne osiagniecia w dzialalnosci charytatywnej tych ludzi to kupienie jakiegos serduszka za 50 groszy, ale to jebane serduszko jest dla nich niczym przepustka do raju, ktora beda pokazywac przed Bogiem xD Juz sie spotkalem z komentarzami kiedy mowilem, ze sa jebanymi naiwniakami "ale co ty wiesz, nie wspierales to nie wiesz!!!1111", chuj, ze wydaje na takie akcje charytatywne rocznie wiecej niz oni miesiecznie zarabiaja, ale nie najebalem se 100 serduszek na kutasa i czapke wiec tego nie widac = nie pomagam = nie mam prawa glosu i komentarza. xD
    No chyba świat się zwrócił przeciwko ciebie bo

    Żałoba narodowa - jak zapowiedział prezydent Duda - zostanie ogłoszona w dniu pogrzebu, którego daty jeszcze nie znamy.

  2. #1817
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Kaito napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No chyba świat się zwrócił przeciwko ciebie bo
    Nie rozumiem cb
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #1818
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    pies chyba wchodzi w nowy etap choroby

  5. #1819
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    573
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Chuj z tym Adamowiczem bo to juz zeszlo na drugi plan.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie rozumiem cb
    No że pierwsze zdanie jest fałszywe bo po pierwsze- Będzie żałoba narodowa, a zatem chcąc nie chcąc dotknie Cie to osobiście, bo nie pójdziesz sobie np. na imprezę masową pzdr

  6. #1820
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Kaito napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No że pierwsze zdanie jest fałszywe bo po pierwsze- Będzie żałoba narodowa, a zatem chcąc nie chcąc dotknie Cie to osobiście, bo nie pójdziesz sobie np. na imprezę masową pzdr
    Ty no dobra, ale zaloba narodowa tez jest oglaszana jak se ludzie w samolocie np dedna i chuj to kogo obchodzi tak w glebi duszy i tutaj jest tak samo. Jakos nie widze by ludzie emocjonowali sie smiercia Adamowicza tylko tym, ze biedny Jurus odchodzi przez hejteruw.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #1821
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    573
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Ok, z dedykacją taka nutka Kazika bardzo fajna, o Polsce


  8. #1822
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    W ogole najlepsza moja stara, zreszta nie tylko ona, ale w chuj ludzi w tym kraju. xD Gadac cos tam zaczela mi wczoraj, ze zabjostwo polityczne, ze ona to sie czuje jak w 81 (tydzien temu cos tam gadala, ze ooo za komuny to bylo, kazdy mial wszystko bylo wspaniale xD), ze ludzie sa zaszczuci, ze nie mozna mowic co sie mysli bo sluzby przyjdo i zabija i tak zrobili z Adamowiczem, ze PISIURY namawiaja do morderstw i mowa nienawisci doprowadzila do tego, ze biednego Adamowicza zabili (albo najpewniej zlecili zamach). xD Ja jej mowie, Ty ale ogarnij banie bo obie strony sa tak samo spierdolone i to twoje zjebane PO i ogolnie opozycja niczym sie nie rozni o ile nie jest gorsza bo oni oficjalnie i publicznie namawiaja do przelewu krwi, bicia, zamieszek, mordowania itd. i jej odpowiedz "I DOBRZE TE SKURWUSYNY POWINNY ZDECHNAC SAMA BYM TEGO KACZORA JEBANEGO ZASZLACHTOWALA SKURWYSYNA PIERDOLONOGO". XD I uswiadomilem sobie, ze taki obraz polaczka jest wlasnie teraz i logika juz dawno poszla sie pierdolic pod stodole i nie ma juz ratunku niestety. xD Juz nie moge sie doczekac jak beda wybory i pojde glosowac, specjalnie zaglosuje na PiS zrobie sobie zdjecie i bede wrzucal to gdzie tylko sie bedzie dalo zeby wywolac ten pozbawiony logiki bul dupska. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #1823
    Avatar Yms
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Jelenia Góra
    Posty
    199
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Powiedz mamie, że Urząd Bezpieczeństwa został poinformowany. Niedługo skończy w psychiatryku jak pies.

  10. #1824
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Najlepsze, ze 99% osób poza mieszkańcami okolic Gdańska, nie ma pojęcia, kto to kurwa ten adamowicz, a teraz kurwa się spuszczają nad nim xd

  11. #1825
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,400
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Siurka już z nami nie ma łolaboga, zrobio z niego męczennika.

    Cytuj Kaito napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No że pierwsze zdanie jest fałszywe bo po pierwsze- Będzie żałoba narodowa, a zatem chcąc nie chcąc dotknie Cie to osobiście, bo nie pójdziesz sobie np. na imprezę masową pzdr
    łykasz papke jak młody pelikan xD, @mędrzec pisał że z jego śmierci zrobili karykaturę i każdy się przejmuje jakimś cepem od wośpu a nie gościem który umarł.

    ja tam żadną żałobą narodową nie będę się przejmował tzn nie po to kupiłem kurvva zestaw harman karton żeby se nie podudnić, bo se jakiś typo dednoł co mi tam on średnio interesuje jak to w gdańsku xD
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  12. #1826

    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W ogole najlepsza moja stara, zreszta nie tylko ona, ale w chuj ludzi w tym kraju. xD Gadac cos tam zaczela mi wczoraj, ze zabjostwo polityczne, ze ona to sie czuje jak w 81 (tydzien temu cos tam gadala, ze ooo za komuny to bylo, kazdy mial wszystko bylo wspaniale xD), ze ludzie sa zaszczuci, ze nie mozna mowic co sie mysli bo sluzby przyjdo i zabija i tak zrobili z Adamowiczem, ze PISIURY namawiaja do morderstw i mowa nienawisci doprowadzila do tego, ze biednego Adamowicza zabili (albo najpewniej zlecili zamach). xD Ja jej mowie, Ty ale ogarnij banie bo obie strony sa tak samo spierdolone i to twoje zjebane PO i ogolnie opozycja niczym sie nie rozni o ile nie jest gorsza bo oni oficjalnie i publicznie namawiaja do przelewu krwi, bicia, zamieszek, mordowania itd. i jej odpowiedz "I DOBRZE TE SKURWUSYNY POWINNY ZDECHNAC SAMA BYM TEGO KACZORA JEBANEGO ZASZLACHTOWALA SKURWYSYNA PIERDOLONOGO". XD I uswiadomilem sobie, ze taki obraz polaczka jest wlasnie teraz i logika juz dawno poszla sie pierdolic pod stodole i nie ma juz ratunku niestety. xD Juz nie moge sie doczekac jak beda wybory i pojde glosowac, specjalnie zaglosuje na PiS zrobie sobie zdjecie i bede wrzucal to gdzie tylko sie bedzie dalo zeby wywolac ten pozbawiony logiki bul dupska. xD
    u mnie to samo , a jak powiedzialem ,ze w sumie to srednio mi go żal bo był oszustem i bratal sie z bandytami z wybrzeza to wgl jak tak mozna o zmarlym mowic , gowno wiem , krotko zyje na tym swiecie a wgl to ktory polityk jest krysztalowy itp no tak jak ktos umarl to kurwa z automatu musze miske lez wylac nad nim, sam fakt smierci tego goscia i a tym bardziej szczegol ze zabil go psychol to jest zepchniety w odmety , wazne jest ze tusk bedzie ratowal Polske , owsiak jednak rezygnuje , pawlowicz pierdoli kocopoly , ale wybory sie zblizaja głos trzeba oddac na pis albo peło wiec w sumie czego sie spodziewac

  13. #1827
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    rozjebac te polityke w pizdu rzygac sie chce patrzac na ten teatrzyk zajebany, a chcac nie chcac wszyscy w nim uczestniczmy
    kurwa hehe pis to strasznie szczuje wszystkich i mowa nienawisci i w ogole to okropni sa i adamowicz zdechl przez pis
    -bo ten schizofrenik co z wiezienia wyszedl to przez nich nastawiony!!!! psychologowie psychiatrzy tak mowili!!!
    -ale jacy, co to za eksperci, gdzie sie tak wypowiadali??
    -yyy w roznych stacjach wszedzie!!!
    -chuj ze tylko w tvn xD
    -yyyy ale w internecie tak samo!!!!
    -gdzie???
    -na onecie na gazecie..........
    kurwa wy jebani naiwni ludzie
    niech demokracja zdechnie

  14. #1828
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    niech demokracja zdechnie
    Tak mi dopomóż bug
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  15. #1829
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jakby w tvn powiedzieli, że to Kaczyński osobiście dał sprawcy nóż i kazał zabić, to ludzie bez wahania by uwierzyli.

  16. #1830
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,400
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    powiedzcie mi kto taki mondry i ogląda telewizje tvp/polsat/twn. kurvva to się może uznać skończonym skurwysynem i idiotą
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •