Reklama
Strona 121 z 1199 PierwszaPierwsza ... 21711111191201211221231311712216211121 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,801 do 1,815 z 17978

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1801
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    wypraszam sobie, smieszne 300lv to mi placa 1kk za wspolne zdjecie... jak widzisz to konto na torgu mam od 14 lat, w tibie gram od 15 lat po CO NAJMNIEJ 8 godzin dziennie. mam 2 postacie w tibii 900+lv, ponad 600kk w banku w samej kasie, w itemach jakies 3x tyle i wspolny domek z sesim - harbour place 1...

  2. #1802
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    tak mnie zastanawia co by bylo jakby ktos dobil jakiegos szkodnika, ktory w niejedej aferze i przekrecie mial juz udzial
    czy wtedy zostalby bohaterem ludowym, ktory niczym renegat dokonuje sprawiedliwosci na tych wyjetych spod prawa, czy raczej odwrotnie, i mam na mysli nastroje spoleczne, a nie narracje medialna, ktora zobowiazana jest tuszowac niewyobrazalna korupcje i przekrety

  3. Reklama
  4. #1803
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mam pytanie, czy śmierć Adamowicza została już w mediach porównana do śmierci Kennedy'ego?
    Dzisiaj do trójki zadzwonił typek, po głosie miał spokojnie 40+ lat i kurwa płakał na antenie, a pewnie nawet typa nie znał.
    Potem jakieś wysrywy słuchaczy, że o kurwa teraz bez Jurka to już nie będzie orkiestry, świat się zawali, no bo kto teraz będzie pieniążki zbierał. Za chwilę sami mu zaczną wpychać kasę do kieszeni.

  5. #1804
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,616
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    trafna wypowiedz z wykopu
    Zmarł Adamowicz po ataku chorego na schizofrenię przestępcy, a Owsiak zwołuje konferencję, oskarża prawicę i ogłasza, że rezygnuje z prowadzenia fundacji, rzucając porównania do Auschwitz i twierdzi, że ludzie oskarżają WOŚP o śmierć prezydenta (kiedy i gdzie?). Ja wychodzę. Żałosny teatr właśnie odstawił i to w takiej chwili.

  6. #1805
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,686
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Szczerze to nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że to ustawka bo politycznie to opozycja może na tym zyskać i to sporo a idą wybory, ale sam chyba nie chcę w to wierzyć ;v O Jurku już pisałem i w zasadzie to dokładnie takiej reakcji ludzi się spodziewałem, już się zaczął w internetach ruch przywrócenia Jurka i niedługo mu rotę pod willą zaśpiewają

    ##
    Zmarł Adamowicz po ataku chorego na schizofrenię przestępcy, a Owsiak zwołuje konferencję, oskarża prawicę i ogłasza, że rezygnuje z prowadzenia fundacji, rzucając porównania do Auschwitz i twierdzi, że ludzie oskarżają WOŚP o śmierć prezydenta (kiedy i gdzie?). Ja wychodzę. Żałosny teatr właśnie odstawił i to w takiej chwili.
    Warto do tego dodać, że po wszystkim wrócili do tańczenia i śpiewania czy co oni tam robili, tak jakby nic się nie stało
    Ostatnio zmieniony przez Nextpro : 14-01-2019, 18:47

  7. #1806
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny



    Wiesz co Cowboy mam w tibii orangutana i slonia co mi klepie level juz mam 1200 i 1500 noob ots nie gram od jutra
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  8. #1807
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,684
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    w tym momencie kara smeirci jest jedyna sluszna rzecza, dlaczego ciagle jej nie przywrocono?

  9. #1808
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w tym momencie kara smeirci jest jedyna sluszna rzecza, dlaczego ciagle jej nie przywrocono?
    bo to niehumanitarne
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  10. #1809
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szczerze to nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że to ustawka bo politycznie to opozycja może na tym zyskać i to sporo a idą wybory, ale sam chyba nie chcę w to wierzyć ;v O Jurku już pisałem i w zasadzie to dokładnie takiej reakcji ludzi się spodziewałem, już się zaczął w internetach ruch przywrócenia Jurka i niedługo mu rotę pod willą zaśpiewają

    ##


    Warto do tego dodać, że po wszystkim wrócili do tańczenia i śpiewania czy co oni tam robili, tak jakby nic się nie stało
    Wątpię, ze ustawka, ale jestem pewny, ze bardzo się z tego faktu ucieszyli, chociaż w sumie chuj wie, ale prędzej bym obstawiał, ze dla ustawki Owsienkę by poświęcili. Chociaż może kryje go mafia czeczeńska

  11. #1810
    Avatar szpigiel001
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    391
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Macie filmik z ataku ten co go w tv urywaja w najwazniejszym momencie?

  12. #1811
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,399
    Siła reputacji
    21

    Domyślny


    masz tu
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #1812
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny



    Ponawiam. Warto wiedziec ze PeŁo chce przykryc prawdę o szpiegowaniu i stalkowaniu przeciwnikow politycznych z PiS aktywnoscia nad tematem choroby tego co zaatakowal prezydenta Gdanska. Niedopuscmy by przykryli ta prawde.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  14. #1813
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    pies kurwa zamknij morde i wypierdalaj bo tu powazna dzskusja i nikt nie chce twojego pierdolenia czytac spierdalaj se snuć swoje teorie spiskowe w swoim temacie

  15. #1814
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Chuj z tym Adamowiczem bo to juz zeszlo na drugi plan.
    Rozpierdala mnie obluda tych wszystkich smieci, ktorzy nagle sa najwiekszymi fanami i wspierajacymi WOŚP, ktorzy wrzucaja i udostepniaja te posty na FB "Jurku bez Ciebie swiat nie bedzie juz taki sam!!" bo Jureczek idealnie zagral karta i zrobil w chuja wszystkich ponownie. Zara sie zrzygam i dzis juz masowo wypierdalam ze znajomych ludzi, ktorzy udostepniaja takie gowna. Zginal czlowiek w ataku jakiegos psychola na niezabezpieczonej w zaden sposob imprezie, ale on robi z siebie najwieksza ofiare "hejterow" i jedyny sprawiedliwy ratuje losy swiata odchodzac z fotela prezesa, a wlasciwie odjezdzajac na bialym rumaku. I jeszcze polacks to lykaja, a Jurus za 2 miesiace bedzie z powrotem na foteliku, a nawet jesli nie to nic sie nie zmieni i on bedzie rzadzil organizacja. I jeszcze kazdy robi z siebie jakiegos chuj wie kogo, altruistycznego, dobrego samarytanina, a jedyne osiagniecia w dzialalnosci charytatywnej tych ludzi to kupienie jakiegos serduszka za 50 groszy, ale to jebane serduszko jest dla nich niczym przepustka do raju, ktora beda pokazywac przed Bogiem xD Juz sie spotkalem z komentarzami kiedy mowilem, ze sa jebanymi naiwniakami "ale co ty wiesz, nie wspierales to nie wiesz!!!1111", chuj, ze wydaje na takie akcje charytatywne rocznie wiecej niz oni miesiecznie zarabiaja, ale nie najebalem se 100 serduszek na kutasa i czapke wiec tego nie widac = nie pomagam = nie mam prawa glosu i komentarza. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #1815
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chuj z tym Adamowiczem bo to juz zeszlo na drugi plan.
    Rozpierdala mnie obluda tych wszystkich smieci, ktorzy nagle sa najwiekszymi fanami i wspierajacymi WOŚP, ktorzy wrzucaja i udostepniaja te posty na FB "Jurku bez Ciebie swiat nie bedzie juz taki sam!!" bo Jureczek idealnie zagral karta i zrobil w chuja wszystkich ponownie. Zara sie zrzygam i dzis juz masowo wypierdalam ze znajomych ludzi, ktorzy udostepniaja takie gowna. Zginal czlowiek w ataku jakiegos psychola na niezabezpieczonej w zaden sposob imprezie, ale on robi z siebie najwieksza ofiare "hejterow" i jedyny sprawiedliwy ratuje losy swiata odchodzac z fotela prezesa, a wlasciwie odjezdzajac na bialym rumaku. I jeszcze polacks to lykaja, a Jurus za 2 miesiace bedzie z powrotem na foteliku, a nawet jesli nie to nic sie nie zmieni i on bedzie rzadzil organizacja. I jeszcze kazdy robi z siebie jakiegos chuj wie kogo, altruistycznego, dobrego samarytanina, a jedyne osiagniecia w dzialalnosci charytatywnej tych ludzi to kupienie jakiegos serduszka za 50 groszy, ale to jebane serduszko jest dla nich niczym przepustka do raju, ktora beda pokazywac przed Bogiem xD Juz sie spotkalem z komentarzami kiedy mowilem, ze sa jebanymi naiwniakami "ale co ty wiesz, nie wspierales to nie wiesz!!!1111", chuj, ze wydaje na takie akcje charytatywne rocznie wiecej niz oni miesiecznie zarabiaja, ale nie najebalem se 100 serduszek na kutasa i czapke wiec tego nie widac = nie pomagam = nie mam prawa glosu i komentarza. xD
    ja nie jestem fanem ani wośp ani rydzyka, gorszy wośp milion razy od rydzyka, robią afery za składki których główny bohater to Kijowski i zamieszanie wokół gejów. Promocja pedalstwa jednym słowem.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •