Reklama
Strona 113 z 1202 PierwszaPierwsza ... 13631031111121131141151231632136131113 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,681 do 1,695 z 18029

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1681
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    też tak uważam ale z drugiej strony jednego peta mniej - i okolica jest bezpieczniejsza.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  2. #1682
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,331
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Miałem kiedyś sytuację gdy w zimę siedziałem na oparciu ławki bo siedzenie było zajebane śniegiem po kostki, policja akurat jechała i zamiast zwrócić mi uwagę po ludzku to dialog zaczął się w sposób taki:
    -nie wiesz kurwa jak się na ławce siedzi?
    no niby hujowo sie zachowal ale tak szczerze ile musio czasu minac bys znow usiadl na oparciu lawki?
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  3. Reklama
  4. #1683
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no niby hujowo sie zachowal ale tak szczerze ile musio czasu minac bys znow usiadl na oparciu lawki?
    Nie rozumiem, była zima i usiadłem na chwilę bo byłem na nogach parę godzin. W zimę przecież nie siedziałbym tam cały dzień.

    edit: wiem, że to żadne usprawiedliwienie ale do kurwy nędzy jeśli podchodzisz do człowieka jak do śmiecia to czego się spodziewasz, że będzie miły? Ja akurat byłem bo nie chciałem problemów po drugie byłem szczurem, któremu nikt by nie uwierzył.
    I wniosek już master wyciągnął, tego trzeba się trzymać - zachowujesz się jak człowiek to człowiek się człowiekiem zachowa, a jak jesteś śmieciem na wejściu i spotkasz kogoś kto jest niedojebany albo nie da sobie w kaszę dmuchać to różnie może się to skończyć
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 08-01-2019, 11:27
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  5. #1684
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Na temat Patryka H. Ps „świadek”: normalny chłopak, ok 27 lat, dobrze płatna praca, lubi się napić i dobrze bawić, ale bez agresji itd. Tego dnia jak zatrzymywali tego chłopaka to potrolował trochę policjantów, jak nie patrzyli to wsiadł na tylne siedzenie suki, wysiadł, w końcu go zabrali, wylądował na dołku obok Igora. Później występował w charakterze świadka. Miał już dobrego prawnika, który raz mu pomógł, jak po pijaku chcieli wchodzić na krzesło na grodzkiej we Wrocławiu kmwtw. Ogolnie zero agresji tylko takie odpierdalanie. Wtedy on i 2 innych chłopaków także dostali zarzuty o napaść na funkcjonariuszy, w tym moj przyjaciel 1,70m, który wg zeznań policjantów DUSIŁ policjanta który miał ponad 1,9. Sprawa umorzona. Teraz prokuratura wznawia śledztwo w sprawie Igora. Domyślam się, ze chcą dać przykład, ze z policja się nie dyskutuje.
    Jeszcze anegdota z tym moim kumplem 1,70. Ostatnio wychodzimy z pracy idziemy wypic pare drinków, po tym wychodzimy z klubu, do sklepu po piwka, grzecznie chcemy iść do domuz podbija do niego policja „pan z nami” do mnie „pan wolny”. Pytają się go o dokumenty, mówi, ze nie ma(zgubił portfel), a później mówi, ze jednak ma w plecaku. Chuj kłamstwo ble ble 500 zł przyjmuje pan mandat? Nie, zabierają go sos suki i na izbę. W suce 8 osób z takiej łapanki. Gdzie przysięgam staliśmy sobie, nie darismy ryja, nic z tych rzeczy i nagle powijaja ziomka, a do mnie nic. Policjanci gówniarze młodsi od nas. No i jak tu nie jebac tej policji?

  6. #1685
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na temat Patryka H. Ps „świadek”: normalny chłopak, ok 27 lat, dobrze płatna praca, lubi się napić i dobrze bawić, ale bez agresji itd. Tego dnia jak zatrzymywali tego chłopaka to potrolował trochę policjantów, jak nie patrzyli to wsiadł na tylne siedzenie suki, wysiadł, w końcu go zabrali, wylądował na dołku obok Igora. Później występował w charakterze świadka. Miał już dobrego prawnika, który raz mu pomógł, jak po pijaku chcieli wchodzić na krzesło na grodzkiej we Wrocławiu kmwtw. Ogolnie zero agresji tylko takie odpierdalanie. Wtedy on i 2 innych chłopaków także dostali zarzuty o napaść na funkcjonariuszy, w tym moj przyjaciel 1,70m, który wg zeznań policjantów DUSIŁ policjanta który miał ponad 1,9. Sprawa umorzona. Teraz prokuratura wznawia śledztwo w sprawie Igora. Domyślam się, ze chcą dać przykład, ze z policja się nie dyskutuje.
    Jeszcze anegdota z tym moim kumplem 1,70. Ostatnio wychodzimy z pracy idziemy wypic pare drinków, po tym wychodzimy z klubu, do sklepu po piwka, grzecznie chcemy iść do domuz podbija do niego policja „pan z nami” do mnie „pan wolny”. Pytają się go o dokumenty, mówi, ze nie ma(zgubił portfel), a później mówi, ze jednak ma w plecaku. Chuj kłamstwo ble ble 500 zł przyjmuje pan mandat? Nie, zabierają go sos suki i na izbę. W suce 8 osób z takiej łapanki. Gdzie przysięgam staliśmy sobie, nie darismy ryja, nic z tych rzeczy i nagle powijaja ziomka, a do mnie nic. Policjanci gówniarze młodsi od nas. No i jak tu nie jebac tej policji?
    Mam takie pytanko skoro mial dokumenty to dlaczego sie nie wylegitymowal na prosba f-a skoro ma do tego obowiazek tylko bawi sie w jakies hehehe super smieszne "zgubilem dokumenty xDxd a nie jednak mam torolololo beczka smiechu"? Juz abstrahujac od sprawy Stachowiaka i policyjnych kurew to zawsze mnie rozpierdalalo takie zachowanie. Podobnie jak te placze o "kurwy jebane mnie spisaly jebac policje"... Kiedy to sa zwykle czynnosci i obowiazki Policji. xD Mial obowiazek sie wylegitymowac, sklamal i ukrywal swoja tozsamosc zatem naturalnym jest zeby zabrac go na komisariat w celu wyjasnienia sprawy, w miedzyczasie jak sie pewnie dowiedzial o procedurze to OCZYWISCIE, PRZYPADKOWO przypomnialo mu sie, ze w sumie to hehe zgubil dokumenty, ale w plecaku i w sumie to ma. :))

    No kurwa ludzie. xDD

    Art. 65. § 1. Kto umyślnie wprowadza w błąd organ państwowy lub instytucję upoważnioną z mocy ustawy do legitymowania:

    1) co do tożsamości własnej lub innej osoby,

    2) co do swego obywatelstwa, zawodu, miejsca zatrudnienia lub zamieszkania,

    podlega karze grzywny.

    § 2. Tej samej karze podlega, kto wbrew obowiązkowi nie udziela właściwemu organowi państwowemu lub instytucji, upoważnionej z mocy ustawy do legitymowania, wiadomości lub dokumentów co do okoliczności wymienionych w § 1
    Ostatnio zmieniony przez Master : 08-01-2019, 11:49
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #1686
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    W DŹWIACH PRZIPUŚCI, DZIŃDIBRY POWI...

  8. #1687
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na temat Patryka H. Ps „świadek”: normalny chłopak, ok 27 lat, dobrze płatna praca, lubi się napić i dobrze bawić, ale bez agresji itd. Tego dnia jak zatrzymywali tego chłopaka to potrolował trochę policjantów, jak nie patrzyli to wsiadł na tylne siedzenie suki, wysiadł, w końcu go zabrali, wylądował na dołku obok Igora. Później występował w charakterze świadka. Miał już dobrego prawnika, który raz mu pomógł, jak po pijaku chcieli wchodzić na krzesło na grodzkiej we Wrocławiu kmwtw. Ogolnie zero agresji tylko takie odpierdalanie. Wtedy on i 2 innych chłopaków także dostali zarzuty o napaść na funkcjonariuszy, w tym moj przyjaciel 1,70m, który wg zeznań policjantów DUSIŁ policjanta który miał ponad 1,9. Sprawa umorzona. Teraz prokuratura wznawia śledztwo w sprawie Igora. Domyślam się, ze chcą dać przykład, ze z policja się nie dyskutuje.
    Jeszcze anegdota z tym moim kumplem 1,70. Ostatnio wychodzimy z pracy idziemy wypic pare drinków, po tym wychodzimy z klubu, do sklepu po piwka, grzecznie chcemy iść do domuz podbija do niego policja „pan z nami” do mnie „pan wolny”. Pytają się go o dokumenty, mówi, ze nie ma(zgubił portfel), a później mówi, ze jednak ma w plecaku. Chuj kłamstwo ble ble 500 zł przyjmuje pan mandat? Nie, zabierają go sos suki i na izbę. W suce 8 osób z takiej łapanki. Gdzie przysięgam staliśmy sobie, nie darismy ryja, nic z tych rzeczy i nagle powijaja ziomka, a do mnie nic. Policjanci gówniarze młodsi od nas. No i jak tu nie jebac tej policji?
    Zapomniał kolega krzyknąć it is a prank bro i by było po sprawie
    Za debilizm sie płaci, drugi raz będzie wiedzial by nie zgrywac cwaniaka

  9. #1688

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam takie pytanko skoro mial dokumenty to dlaczego sie nie wylegitymowal na prosba f-a skoro ma do tego obowiazek tylko bawi sie w jakies hehehe super smieszne "zgubilem dokumenty xDxd a nie jednak mam torolololo beczka smiechu"? Juz abstrahujac od sprawy Stachowiaka i policyjnych kurew to zawsze mnie rozpierdalalo takie zachowanie. Podobnie jak te placze o "kurwy jebane mnie spisaly jebac policje"... Kiedy to sa zwykle czynnosci i obowiazki Policji. xD Mial obowiazek sie wylegitymowac, sklamal i ukrywal swoja tozsamosc zatem naturalnym jest zeby zabrac go na komisariat w celu wyjasnienia sprawy, w miedzyczasie jak sie pewnie dowiedzial o procedurze to OCZYWISCIE, PRZYPADKOWO przypomnialo mu sie, ze w sumie to hehe zgubil dokumenty, ale w plecaku i w sumie to ma. :))

    No kurwa ludzie. xDD
    Co to za pierdolenie? Na jakiej podstawie go wylegitymowal? Za stanie pod sklepem?

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  10. #1689

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co to za pierdolenie? Na jakiej podstawie go wylegitymowal? Za stanie pod sklepem?

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Jak slysze te "na jakiej podstawie hurr durr prosze pokazac odznake jaki stopien". Nigdy nie zrozumiem tego pajacowania przed psami jakies zarciki, zjebane dogadywanie. Czesto sie zdarza u mnie na osiedlu ze jakis patrol sie trafi jak pijemy gdzies browary i nigdy klopotu nie mialem tylko wystarczy sie zachowywac jak czlowiek a nie jebana malpa. Chca dowod dajesz zamykasz ryj spisuja i kazdy w swoja strone elo bez mandatu czy jakiegos wozenia po dolkach. Przewaznie jeszcze postoja i pogadaja ale to moze tylko u mnie w miescie (ofc kurwy tez sie zdarzaja ale jak podchodzisz od razu jak do wroga to pozniej nie ma sie co dziwic ze traktuja cie tak samo)

  11. #1690
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co to za pierdolenie? Na jakiej podstawie go wylegitymowal? Za stanie pod sklepem?

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Na takiej, ze ma do tego prawo, ktore jako obywatel powinienes zreszta znac i respektowac, a jezeli nie znasz to zapytaj policjanta na jakiej podstawie cie legitymuje. Podpowiem, ze odpowie ci, ze w zwiazku z art 14-15 uop

    Jezeli czegos nie wiesz to nie pierdol synu tylko sie dowiedz i naucz. :)
    Pozdrawiam, Medrzec.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 08-01-2019, 14:45
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #1691
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,331
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie rozumiem
    Chodzi mi o to ,ze siedzenie na oparciu lawki jest nie dobrze odbierane, i jesli pan policjant zlapie na tym 16 letniego dzieciaka i go opierdoli to potem musi x czasu minac by znowu usiasc na lawce niezgodnie z instrukcja

    Kto jako dzieciak nie bal czy nie szanowal pana z pistoletem ktory lapal zlych ludzi?
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  13. #1692
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kto jako dzieciak nie bal czy nie szanowal pana z pistoletem ktory lapal zlych ludzi?
    Gniewny w tym wieku mial juz wyrok za najebanie psa.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #1693
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    A jak to jest z tym przeszukiwaniem do końca bo niby nie mogą ale jak mają jakieś podejrzenie to mogą więc kurwa zawsze mogą? Ja nie lubie policji chociaż zawsze się jakos z nimi po ludzku gadało i się wywinęło z przypału nawet mandaty za piwko się dało ominąć. Nie zmienia to faktu że zdarzają sie takie mendy że nawet z nimi nie pogadasz tylko odrazu 100 i dupa cicho. Zaniedługo trzeba będzie chodzić z body camami jako zwykły obywatel zeby się kurwa przed policją wybronić w razie czego.

  15. #1694

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    więc kurwa zawsze mogą?
    Na to wychodzi bo jak nie zgadasz sie to w ich mniemaniu masz cos do ukrycia

  16. #1695
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jak to jest z tym przeszukiwaniem do końca bo niby nie mogą ale jak mają jakieś podejrzenie to mogą więc kurwa zawsze mogą? Ja nie lubie policji chociaż zawsze się jakos z nimi po ludzku gadało i się wywinęło z przypału nawet mandaty za piwko się dało ominąć. Nie zmienia to faktu że zdarzają sie takie mendy że nawet z nimi nie pogadasz tylko odrazu 100 i dupa cicho. Zaniedługo trzeba będzie chodzić z body camami jako zwykły obywatel zeby się kurwa przed policją wybronić w razie czego.
    W teorii nie zawsze moga, w praktyce moga zawsze. Czyli generalnie jak to w polskim prawie, wg. widzimisie. xD

    Also to jest kontrola osobista, przeszukanie to co innego.

    A jak Ci cos nie pasi to mozesz zazalenie zlozyc, ktore oni wyjebia do smieci bo tak to dziala xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 08-01-2019, 15:57
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •