Reklama
Strona 112 z 1202 PierwszaPierwsza ... 12621021101111121131141221622126121112 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,666 do 1,680 z 18029

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1666
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,010
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    możliwe że jestem wyjątkowy, bądź też spierdolony, zależy jak kto patrzy, jeszcze nie widziałem takiego guzika, małopolska widocznie odstaje pod tym względem, stąd może moja nienawiść do niego tak duża, podczas zabawy w escape roomie dużo się dzieje, czasem jest przestój i przeczesujesz cały pokój w znalezieniu tego co nieznalezione i oczami podświadomości widzę jak przez pomyłkę wciskam ten przycisk

    ale tak jak pisałem wcześniej jakby zostało to wprowadzone jako normę to nic bym nie mówił, a wyjścia ewakuacyjne są zwyczajnie niepraktyczne i często niemożliwe do zrobienia i byłoby to rzucaniem kłód pod nogi

  2. #1667
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przez pomyłkę wciskam ten przycisk
    Moim zdaniem ten przycisk byłby w takim miejscu, dodatkowo zabezpieczony i oznaczony, że nawet dałn by tego przez przypadek nie wcisnął, więc nie przesadzaj...
    Swoją drogą dzisiaj w radiu mówili, że Kraków wypada najgorzej w Polsce pod względem bezpieczeństwa w Escape Roomach.

  3. Reklama
  4. #1668

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    możliwe że jestem wyjątkowy, bądź też spierdolony, zależy jak kto patrzy, jeszcze nie widziałem takiego guzika, małopolska widocznie odstaje pod tym względem, stąd może moja nienawiść do niego tak duża, podczas zabawy w escape roomie dużo się dzieje, czasem jest przestój i przeczesujesz cały pokój w znalezieniu tego co nieznalezione i oczami podświadomości widzę jak przez pomyłkę wciskam ten przycisk

    ale tak jak pisałem wcześniej jakby zostało to wprowadzone jako normę to nic bym nie mówił, a wyjścia ewakuacyjne są zwyczajnie niepraktyczne i często niemożliwe do zrobienia i byłoby to rzucaniem kłód pod nogi
    No to skoro wstawienie dodatkowego wyjścia ewakuacyjnego jest często niemożliwe lub "niepraktyczne", to wprowadźmy możliwość otworzenia takiego pomieszczenia od środka w razie nagłego niebezpieczeństwa. Tak jak napisałem, taki kluczyk ewakuacyjny nie byłby częścią zabawy, więc nie zwraca się na niego uwagi.
    Zresztą przypominam, że w ER w Koszalinie był pracownik, ale nie mógł pomóc, bo pożar odciął mu drogę do dziewczyn, więc jak widać obecność pracownika nic nie dała. Gdyby mogły same otworzyć natychmiast to pomieszczenie, to może by się uratowały, co prawda by się pewnie poparzyły, ale by przeżyły.

  5. #1669
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,010
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    przekonaliście mnie, zresztą wcześniej też nie miałem przeciwko temu żadnych argumentów oprócz klimatu takie sytuacje są ultra rzadkie, ER w Polsce są chyba z 6 lat i miliony ludzi się przez nie przewinęły, ale jak widać zdarzają się sytuacje gdzie kulminuje się pech, złe przygotowanie przez właścicieli i taki kluczyk czy przycisk otwierający drzwi mógłby być life-saving

  6. #1670
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    A co myślicie o tym? Akurat ja te sprawę znam dobrze, a Patryk H to moj kolega, ale idę już spać i nie chce mi się pisać o tej patologii polskiej policji. Chyba prokuratura chce dać przykład, ze trzeba być jak baranki i policji nie tykać.
    Wiadomości z kraju i ze świata-d3636ae0-eac5-4f86-a61c-5bca77df2678.jpg

  7. #1671
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,234
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    a co się stało z tymi psami co zabili tego chłopaka?

  8. #1672
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Nic chyba jeszcze. Przesluchania itd.

    Ogolnie ta sprawa smieszna taka troche bo teraz z tego Igora robia swieta duszyczke i wspanialego czlowieka jak z jakiegos Wojtylaka, a wszystko zaczelo sie od tego, ze zaczal sie pruc na rynku i nie chcial wylegitymowac mimo, ze powinien to zrobic na rzadanie f-a. Nigdy tego nie rozumialem, moze temu, ze ja zawsze normalnie sie dogadywalem nawet z najbardziej nagrzanymi psami, ale coz jak patus policjant trafi patusa sebastina z piatki na dziesiecinach to niestety jest to mieszanka wybuchowa i tak sie skonczyc moze. Dla mnie niezrozumialym jest kurwa jakies rzucanie sie, kopanie, uciekanie jak chca Cie wylegitymowac, no, ale chuj JP100% z psami nie gadamy #pdk Jak sie ma juz pare wyrokow na karku i jest sie ogolnie patusem to pozniej tak sie to konczy. Chujowo sie stalo, ale naglasnianie tego, ze Policja taka zla, ze maltretuje, torturuje i morduje zwyklych, nieszkodliwych obywateli to takie troche xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 08-01-2019, 10:00
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #1673
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nic chyba jeszcze. Przesluchania itd.

    Ogolnie ta sprawa smieszna taka troche bo teraz z tego Igora robia swieta duszyczke i wspanialego czlowieka jak z jakiegos Wojtylaka, a wszystko zaczelo sie od tego, ze zaczal sie pruc na rynku i nie chcial wylegitymowac mimo, ze powinien to zrobic na rzadanie f-a. Nigdy tego nie rozumialem, moze temu, ze ja zawsze normalnie sie dogadywalem nawet z najbardziej nagrzanymi psami, ale coz jak patus policjant trafi patusa sebastina z piatki na dziesiecinach to niestety jest to mieszanka wybuchowa i tak sie skonczyc moze. Dla mnie niezrozumialym jest kurwa jakies rzucanie sie, kopanie, uciekanie jak chca Cie wylegitymowac, no, ale chuj JP100% z psami nie gadamy #pdk
    Zgadzam się z tym, że z najbardziej pojebanym policjantem można się dogadać ale ktoś może mieć zjebany dzień i brakuje mu tylko iskry do wybuchnięcia (nie bronie tego typa, broń Panie Boże) to może się zdarzyć wszystko. Z resztą akcje typu wpierdol na komendzie awanturnikom lub próby wymuszenia zeznania na zwykłych sebikach to jest norma. Miałem kiedyś sytuację gdy w zimę siedziałem na oparciu ławki bo siedzenie było zajebane śniegiem po kostki, policja akurat jechała i zamiast zwrócić mi uwagę po ludzku to dialog zaczął się w sposób taki:
    -nie wiesz kurwa jak się na ławce siedzi?
    -wiem (po czym podszedłem do radiolki bo nawet z auta nie wysiedli)
    -dokumenty, co tu robisz?
    -czekam na kolegę
    -co będziecie robić?
    -idziemy pograć na konsoli
    W tym czasie oczywiście wszystko co miałem w kieszeniach poszło w jego ręce (miałem z 16 lat tak apropo)
    Oczywiście sprawdził wszystko co mógł, a to tylko i wyłącznie dlatego, że siedziałem na ławce z butami na śniegu zamiast ławki.
    Co człowiek to inna sytuacja ale jeśli już konkretnie odnieść się do tej z tym igorem to prawdopodobnie powinno odjebać się dwie strony. (mimo, że jedna została już odjebana)

    ps. lubię opowiadać historyjki
    ps.2 wiem co mogłem zrobić, teraz już tak, a wcześniej średnio także darujcie sobie "podaj numer odznaki"
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  10. #1674
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,025
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgadzam się z tym, że z najbardziej pojebanym policjantem można się dogadać ale ktoś może mieć zjebany dzień i brakuje mu tylko iskry do wybuchnięcia (nie bronie tego typa, broń Panie Boże) to może się zdarzyć wszystko. Z resztą akcje typu wpierdol na komendzie awanturnikom lub próby wymuszenia zeznania na zwykłych sebikach to jest norma. Miałem kiedyś sytuację gdy w zimę siedziałem na oparciu ławki bo siedzenie było zajebane śniegiem po kostki, policja akurat jechała i zamiast zwrócić mi uwagę po ludzku to dialog zaczął się w sposób taki:
    -nie wiesz kurwa jak się na ławce siedzi?
    -wiem (po czym podszedłem do radiolki bo nawet z auta nie wysiedli)
    -dokumenty, co tu robisz?
    -czekam na kolegę
    -co będziecie robić?
    -idziemy pograć na konsoli
    W tym czasie oczywiście wszystko co miałem w kieszeniach poszło w jego ręce (miałem z 16 lat tak apropo)
    Oczywiście sprawdził wszystko co mógł, a to tylko i wyłącznie dlatego, że siedziałem na ławce z butami na śniegu zamiast ławki.
    Co człowiek to inna sytuacja ale jeśli już konkretnie odnieść się do tej z tym igorem to prawdopodobnie powinno odjebać się dwie strony. (mimo, że jedna została już odjebana)

    ps. lubię opowiadać historyjki
    ps.2 wiem co mogłem zrobić, teraz już tak, a wcześniej średnio także darujcie sobie "podaj numer odznaki"
    no i bardzo dobrze ci powiedział, nauczysz się siedzieć jak cywilizowany człowiek
    w domu też buciory na stół wywalasz??

  11. #1675
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    policja zawsze będzie przedstawiana jako ci najgorsi, a ofiara jak do rany przyłóż,to normalne przecież, co nie zmienia faktu że bdb że jest tak naglosniony ten incydent lolz i mam nadzieję że odpowiedzą jak za morderstwo lolzx2
    zresztą co by nie robił, to nie oni są od wyznaczania i egzekwowania kary

  12. #1676
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    powinni jeszcze wpierdol spuścić tak dla przykładu
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #1677
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgadzam się z tym, że z najbardziej pojebanym policjantem można się dogadać ale ktoś może mieć zjebany dzień i brakuje mu tylko iskry do wybuchnięcia (nie bronie tego typa, broń Panie Boże) to może się zdarzyć wszystko. Z resztą akcje typu wpierdol na komendzie awanturnikom lub próby wymuszenia zeznania na zwykłych sebikach to jest norma. Miałem kiedyś sytuację gdy w zimę siedziałem na oparciu ławki bo siedzenie było zajebane śniegiem po kostki, policja akurat jechała i zamiast zwrócić mi uwagę po ludzku to dialog zaczął się w sposób taki:
    -nie wiesz kurwa jak się na ławce siedzi?
    -wiem (po czym podszedłem do radiolki bo nawet z auta nie wysiedli)
    -dokumenty, co tu robisz?
    -czekam na kolegę
    -co będziecie robić?
    -idziemy pograć na konsoli
    W tym czasie oczywiście wszystko co miałem w kieszeniach poszło w jego ręce (miałem z 16 lat tak apropo)
    Oczywiście sprawdził wszystko co mógł, a to tylko i wyłącznie dlatego, że siedziałem na ławce z butami na śniegu zamiast ławki.
    Co człowiek to inna sytuacja ale jeśli już konkretnie odnieść się do tej z tym igorem to prawdopodobnie powinno odjebać się dwie strony. (mimo, że jedna została już odjebana)

    ps. lubię opowiadać historyjki
    ps.2 wiem co mogłem zrobić, teraz już tak, a wcześniej średnio także darujcie sobie "podaj numer odznaki"
    No jo to ja rozumiem wiem, ze psy to zjeby i tez mialem takie akcje. Raz bylismy z 4 znajomymi, zajechala suka i dra na nas japy i chca nas pakowac do suki bo nas pomylili z inna grupa ludzi, ktora ktos zreportowal - byli jakies 100 metrow od nas to im mowimy, ze halo panowie policjanty cos wam sie pojebalo, to tamte chlopaki kopaly te kosze, o tam ida prosze nas zostawic. No i byl luz. Innym razem tez akcja wlasnie w parku przy siedzeniu, tez z morda co wy tu robicie, czemu po nocach siedzicie, ile macie lat (mielismy z 19 wtedy), prosze sie wylegitymowac... ale, ze w sumie wykonalismy polecenia i rozmawialismy z nimi jak ludzie to se odpuscili i poszli dalej. Wszedzie zdarzaja sie buraki, nawet ekspedientki w sklepie potrafia byc wrednymi kurwami, na ktore ma sie ochote napluc. Tylko, ze zwykli ludzie maja cierpliwosc i staraja sie pokazac swoja wyzszosc przez kulture... No, ale jak patus trafil na patusa bo ten gostek, ktorego zajebali juz mial kilka wyrokow na koncie i zapewne byl im dobrze znany no to coz. Wiadomo, ze to nadal nie jest powod zeby zajebac typa w kajdankach w kiblu na posterunku, ale kreowanie przez media tego Igorka na najswietszego aniolka i porownywanie sytuacji do przesluchan z czasow PRL to jest xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #1678
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Moim zdaniem trochę odbieracie od tematu. Jedna rzecz, ze ten Igor odpierdalał cos z tymi policjantami, a inna, ze został zabity, później okazało się, ze w paralizatorach są kamery, a z tego jednego akurat zniknęła. Ale później ukazały się nagrania jak on skamle na ziemi, żeby go zostawili, a ci go dalej męczą. Powinni odpowiadać za jego smierć (nieumyślnie) i wylecieć z roboty na zbity pysk + pdw.

  15. #1679
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moim zdaniem trochę odbieracie od tematu. Jedna rzecz, ze ten Igor odpierdalał cos z tymi policjantami, a inna, ze został zabity, później okazało się, ze w paralizatorach są kamery, a z tego jednego akurat zniknęła. Ale później ukazały się nagrania jak on skamle na ziemi, żeby go zostawili, a ci go dalej męczą. Powinni odpowiadać za jego smierć (nieumyślnie) i wylecieć z roboty na zbity pysk + pdw.
    Ale my to wiemy. Sugerujemy tylko, ze gdyby gosc nie byl patusem i nie zadzieral z innym patusem (w mundurze) to do niczego by nie doszlo i gdyby to Ciebie chcieli wylegitymowac na dzielni to bys im dal dowod, oni by zapytali co robisz i gdzie idziesz, kazdy by sie rozszedl do domu i czesc.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #1680
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i bardzo dobrze ci powiedział, nauczysz się siedzieć jak cywilizowany człowiek
    w domu też buciory na stół wywalasz??
    tak bo jestem kurwa u siebie

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale my to wiemy. Sugerujemy tylko, ze gdyby gosc nie byl patusem i nie zadzieral z innym patusem (w mundurze) to do niczego by nie doszlo i gdyby to Ciebie chcieli wylegitymowac na dzielni to bys im dal dowod, oni by zapytali co robisz i gdzie idziesz, kazdy by sie rozszedl do domu i czesc.
    O i taki wniosek z tej dyskusji powinien każdy wyciągnąć.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •