Reklama
Strona 111 z 1200 PierwszaPierwsza ... 11611011091101111121131211612116111111 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,651 do 1,665 z 17988

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1651
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ale gościu coś tam pierdolisz o tym, że powinno być zgodnie z normami. Jakby były instalacje zgodnie z normami to byś tego wyjścia nawet nie potrzebował
    Zresztą ty przyzwalasz na to, żeby była komora, ważne żebyś mógł uciec jak poczujesz że coś jest nie tak. Tylko nie poczujesz, bo jak ci wycieknie coś bezwonnego to nawet nie zauważysz kiedy będziesz leżeć martwy beż żadnych objawów poza bólem głowy czy zwiększonym tętnem xD
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  2. #1652
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No mówię ci ze nie trzeba i nie ma obowiązku i to powinno zakończyć twoje wysmiewanie hehe przedsiebiorcy ze go nie stać, bo może go stać, ale nie ma obowiązku robic czegoś takiego niepraktycznego to tego nie robi, sa tysiące sklepikow w polsce czy malych biur gdzie tez przychodzą ludzie(klienci) i ktore nie maja wyjść awaryjnych i nie będą miały bo żaden debil takiego przepisu nie zatwierdzi


    Kurwa master w kiblach w escape roomach tez maja byc wyjscia ewakuacyjne bo to pierwsze wyjście moze byc zjebane i klient umrze? zobacz jakie to jest glupie by kazde pomieszczenie mialo dwa wyjsciowejscia
    No to cale szczescie teraz takie wyjscia beda wymagane i bardzo dobrze. :)

    No, ale Ty dalej porownujesz prywatny dom czy sklep do pokoju, w ktorym czlowiek siedzi zamkniety i przykuty kajdanka do grzejnika to nie wiem juz jak przemowic dla Ciebie do rozsadku.
    To tak jakby nwm. twierdzic, ze heheheheh a dlaczego niby nie ma w samochodach spadachronuw skoro w samolotach wyczynowych som???/ no co za debilne prawo loool nikt tego nie zatwierdzi xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #1653
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to cale szczescie teraz takie wyjscia beda wymagane i bardzo dobrze. :)
    Nie będą, co najwyżej będzie nakaz by pokoje mialy te panic buttony które otwieraja drzwi wejściowe, a przeciw temu argumentów oprócz utraty klimatu w sumie nie mam

  5. #1654
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie będą, co najwyżej będzie nakaz by pokoje mialy te panic buttony które otwieraja drzwi wejściowe, a przeciw temu argumentów oprócz utraty klimatu w sumie nie mam
    Dobra dziekuje mam wypowiedz eksperta:

    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja sobie wypraszam, u mnie wyjścia ewakuacyjne są na tip top.
    No kurwa to był budynek kina, ja mam możliwość ewakuacji 200 osób, a nie 6 xd

    @Master ;
    I mysle, ze to wyjasnia sprawe, takich przedsiebiorcow sie szanuje i nie na darmo ma najlepszy pokoj w EU.
    Da sie? No kurwa da sie. :) A nie jacys laiccy amatorzy gdzie jak ktos psiknie dezodorantem to pozdychaja bo pokoj zamkniety na 25 spustow tak, ze po 15 minutach w lecie nie ma czym oddychac. :)
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #1655
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie będą, co najwyżej będzie nakaz by pokoje mialy te panic buttony które otwieraja drzwi wejściowe, a przeciw temu argumentów oprócz utraty klimatu w sumie nie mam
    @Taidio ;

    No wydaje mi sie, ze mozesz miec racje xDDDD
    http://wiadomosci.bielsko.info/18779...aSvY_gGlVfJti8

    Dziś do godziny 12.00 Państwowa Straż Pożarna skontrolowała sześć escape roomów w Bielsku-Białej, w których znajdowało się czternaście pomieszczeń tematycznych. Ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa, zamknięto dwa lokale.

    Jak informuje kpt. Patrycja Pokrzywa z Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej w ciągu weekendu strażacy skontrolowali sześć escape roomów w Bielsku-Białej.

    W dwóch lokalach stwierdzono nieprawidłowości zagrażające bezpieczeństwu uczestników zabawy - m.in. niewłaściwe drogi ewakuacji lub materiały łatwopalne. Na podstawie ustaleń z przeprowadzonych czynności Komendant Miejski PSP w Bielsku-Białej wydał decyzję zakazującą eksploatację tychże lokali. Pozostałe cztery escape roomy mogą dalej działać. Kontrole trwają nadal.

    Kontrole obejmują m.in. sprawdzenie warunków ewakuacji, wyposażenie lokalu w sprzęt gaśniczy, wymagane okresowe przeglądy instalacji użytkowych (instalacja gazowa, elektryczna, przewody wentylacyjne i kominowe) oraz możliwość prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych, w tym możliwość dojazdu do obiektu samochodów straży pożarnej.
    :)
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #1656
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Niewłaściwe warunki ewakuacji nie oznaczają braku drugiego wyjścia ewaluacyjnego, z tego co czytam to w praktycznie każdym sprawdzanym ER wykryto jakieś nieprawidłowości, ale zamkneli tylko pare i dali trochę mandatow, a wyjsc ewakuacyjnych myślę ze tak z 90% w pl nie ma bazując na doswiadczeniu z małopolski

  8. #1657

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Torgi, nie będę wam opisywał dokładnie co się dzieje w tej chwili w środowisku er, ale jest bardzo grubo. Nie mam czasu się rozpisywać , bo zajęć w chuj, a kontroli w jednym tygodniu 6 - ze wszystkich instytucji.

    Można spodziewać się zamknięcia 50% pokoi w ciągu najbliższych dni. To co się dzieje to jest polowanie na czarownice.
    Za jakieś 2-3 tygodnie jak się wszystko uspokoi to będę wam mógł opowiedzieć co i jak.

    Ps. Jakiekolwiek statystyki, które widzicie w tv i internetowch są chuja warte i nie maja nic wspólnego z rzeczywistością na ta chwile.
    Ostatnio zmieniony przez Xioniz : 07-01-2019, 15:04

  9. #1658
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,214
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Was już chyba do końca z tymi wyjsciami ewakuacyjnymi popierdoliło xDDDD Na tym schemacie od mastera gdzie powinno być wyjscie to i tak by gówno dało bo podobno cała klatka się jarała i tak by takie masterowe drzwi gówno zmieniły. Tutaj wina nie leży po stronie braku drzwi awaryjnych tylko po stronie spierdolonej instalacji. Czyli wina po stronie administratora budynku. Do tego nie wierzę że wszystkie okna zamurowali dziewczynki mogły wybić szybe ale że były 15 letnimi dziewczynkami to o tym nie pomyślały. Problemem nie są tutaj escape roomy bo to tylko zabawa ale zaniedbania ze strony administratorów budynków i za to powinno się wziąć a nie za budowanie wyjsc awaryjnych.

  10. #1659
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Torgi, nie będę wam opisywał dokładnie co się dzieje w tej chwili w środowisku er, ale jest bardzo grubo. Nie mam czasu się rozpisywać , bo zajęć w chuj, a kontroli w jednym tygodniu 6 - ze wszystkich instytucji.

    Można spodziewać się zamknięcia 50% pokoi w ciągu najbliższych dni. To co się dzieje to jest polowanie na czarownice.
    Za jakieś 2-3 tygodnie jak się wszystko uspokoi to będę wam mógł opowiedzieć co i jak.

    Ps. Jakiekolwiek statystyki, które widzicie w tv i internetowch są chuja warte i nie maja nic wspólnego z rzeczywistością na ta chwile.
    W sumie bym wolał jakbyś jednak zdołał, niekoniecznie w tej sekundzie, znaleźć chwilę i opisac po krótce bo jestem ciekawy, inni pewnie tez i będę mógł błyszczeć wiedzą na spotkaniach ze znajomymi @Xioniz ;

  11. #1660
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Was już chyba do końca z tymi wyjsciami ewakuacyjnymi popierdoliło xDDDD Na tym schemacie od mastera gdzie powinno być wyjscie to i tak by gówno dało bo podobno cała klatka się jarała i tak by takie masterowe drzwi gówno zmieniły. Tutaj wina nie leży po stronie braku drzwi awaryjnych tylko po stronie spierdolonej instalacji. Czyli wina po stronie administratora budynku. Do tego nie wierzę że wszystkie okna zamurowali dziewczynki mogły wybić szybe ale że były 15 letnimi dziewczynkami to o tym nie pomyślały. Problemem nie są tutaj escape roomy bo to tylko zabawa ale zaniedbania ze strony administratorów budynków i za to powinno się wziąć a nie za budowanie wyjsc awaryjnych.
    Ale czytac to ty sie naucz xD

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie bym wolał jakbyś jednak zdołał, niekoniecznie w tej sekundzie, znaleźć chwilę i opisac po krótce bo jestem ciekawy, inni pewnie tez i będę mógł błyszczeć wiedzą na spotkaniach ze znajomymi @Xioniz ;
    Ja tez chetnie poczytam jakbys popisal, zawse dodatkowe arugmenty od osoby, ktora sie zna na rzeczy i podchodzi do tego profesjonalnie na propsie, a nie jakies Tadeusze co sie ciesza jak ich zamkna w garazu u Romana z pod dwujki przykutego do zbiornika z gazem kajdanka. xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 07-01-2019, 15:23
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #1661
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Pytałem na reddicie ostatnio jak to jest poza polszą w cywilizowanych krajach odnośnie ER to o ile panic buttony są raczej standardem, tak wyjścia ewakuacyjne juz nie

  13. #1662
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    To niezła cywilizacja, jak psują zabawę panic buttonem ;(
    Taidio chyba nie wie, że jak się nie zmieści w czasie to i tak go wypuszczą i też popsują zabawę. Ehh i jak tu żyć...

  14. #1663
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no jakby mnie zamknął w klatce hanibal lecter to by nie zostawił panic buttonu żebym mógł spierdolić, jeszcze nie widziałem w pokoju takiego przycisku, stąd może mój sceptycyzm, a jak mnie wypuszczą po czasie to owszem psują zabawę bo czujesz niedosyt, no ale taki jest cel tej zabawy

    ale już pisałem że jakby wprowadzili te panic buttony jako obowiązek to już huj z tym przeżyję

  15. #1664

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem problemu byłoby umieszczenie w takim pokoju dobrze widocznej skrzyneczki z kluczykiem ewakuacyjnym, który nie byłby częścią zabawy, ale pozwoliłby otworzyć drzwi. Ponieważ kluczyk nie byłby częścią zabawy, to by się na niego nie zwracało uwagi, więc nie psułby zabawy, a dzięki niemu mógłbyś w razie czego się wydostać, nawet bez pomocy pracownika. Problem solved.

  16. #1665
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem problemu byłoby umieszczenie w takim pokoju dobrze widocznej skrzyneczki z kluczykiem ewakuacyjnym, który nie byłby częścią zabawy, ale pozwoliłby otworzyć drzwi. Ponieważ kluczyk nie byłby częścią zabawy, to by się na niego nie zwracało uwagi, więc nie psułby zabawy, a dzięki niemu mógłbyś w razie czego się wydostać, nawet bez pomocy pracownika. Problem solved.
    Tez tak uważam a z tym co pisze taidio się nie zgadzam. Chyba, ze ja jestem dziwny i się nie wczuwam lub on jest wyjątkowy i się wczuwa. Ja nie czuje się jakbym był zamknięty przez hanibala, wchodzę tam, żeby rozwiązać zagadkę i w pizdzie mam rekwizyty. Taki panic button czy nawet wyjście ewakuacyjne nie zmieniłyby mojego odbioru zabawy w żadnym stopniu. Zwyczajnie trzymałbym się od niego z dała. Przecież i tak jak powiem, ze chce wyjść, to mnie wypuszcza, wiec chuj z tym guzikiem

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •