Reklama
Strona 11 z 187 PierwszaPierwsza ... 9101112132161111 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 101 do 110 z 1861

Temat: Wiadomosci z kraju i ze swiata

Data rejestracji
    Jun 2007
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Co nie zmienia faktu. Ze rząd otworzył furtkę, a to władze miasta zakazują, wiec...

Notoryczny Miotacz Postów Evidence jest teraz offline
    Data rejestracji
    Feb 2014
    Siła reputacji
    5

Domyślny

Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co nie zmienia faktu. Ze rząd otworzył furtkę, a to władze miasta zakazują, wiec...
    Zgadzam się ale to do czego dążę to jak głęboko w ludziach jest zakorzenione układanie komuś życia, jedynym argumentem jest to, że będzie mniej libacji - tfu gówno prawda, będzie tyle samo z tym, że z cięższym alkoholem. Nie lepiej stworzyć system kary dla awaturniko-alkoholików albo lepiej znieść granicę samoobrony? Chodzi mi o jebane bezpieczeństwo wciskane na siłę, przecież to jest jakiś absurd. Nie chcesz dostać po mordzie to nie ruszasz w miejsca gdzie np. ludzie chodzą naćpani i są agresywni, mijasz ghetta dresików. A jeśli będziesz chciał się z kimś ponapierdalać bez zasad to i tak kogoś takiego znajdziesz.
    Dalej idąc tym tokiem rozumowania robimy krzywdę młodym bo zamiast przygotować ich do życia, że może wydarzyć się to, to i to i masz tu moje rady/sztuki walki jak wyjść z tego bądź w ogóle mijać, to nie trzeba zakazać i nie pokazywać nigdy, a gdy wyjdzie to na wierzch to trzeba zakazywać wszystkiego nawet normalnym ludziom.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

3. Reklama
    Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Evidence napisał Pokaż post

Tu już trochę offtopic ale ale jeśli mielibyście emigrować z tego kurwidołka, to gdzie i dlaczego? Czy skupilibyście się na zarobkach i powrocie (nie istotne czy po roku czy 20 latach)? Czy może szukalibyście miejsca do końca życia (w miarę rozsądku, wiadomo życie)?

Jeśli miałbym wyjeżdżać, to na dobre już. Australia/Nowa Zelandia lub USA, inne kierunki w zasadzie mnie nie interesują.

Data rejestracji
    Sep 2005
    Położenie
    Olesno/Kraków
    Siła reputacji
    0

Domyślny

ja to tylko tu zostawię

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    15

Domyślny

ktoś wyjaśni bo ja ostatnio mało into polityka a rozumiem że beka z obrazka
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    Sep 2005
    Położenie
    Olesno/Kraków
    Siła reputacji
    0

Domyślny

PiS kontynuuje swój skok na sądy czemu sprzeciwiają się liczne środowiska, publiczne media komentują to w sposób wyżej zaprezentowany

Data rejestracji
    Jun 2007
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Nie wiem czy bardziej beka z Bolka, który już się zesral i tak czy z #paskowtvp

Co do zakazu sprzedaży alkoholu to jestem całkowicie po twojej stronie. Powinno się surowo karać za odpierdalanie po pijaku, a nie zabraniać picia. Inna rzecz, ze ludzie sobie sami wybrali taki włodarzy miasta.
    Miałem taka rozmowę z kolega z Ontario, gdzie prawie cała sprzedaż alkoholu odbywa się w rządowych sklepach, które są otwarte do 21-22 a w niedziele chyba do 16, a w barach ostatnie zamówienie 2.. Mówię mu, ze to jest chujowe. On na to: narzekają na to tylko przyjezdni nikomu to tutaj nie przeszkadza, ja w domu mam alkohol, wino, piwo itp wiec to nie jest problem. Mysle ok... nie masz racji, ale chuj. Ostatnio był jakiś event i bary maja do 4 otwarte i on się cieszy ze super. No to kurwa jebane myślenie niewolnika- nie ma problemu, ze knajpy są otwarte do 2, ale jak pozwolą do 4 to ohhh tak super

Data rejestracji
    Jul 2006
    Położenie
    Leśniczówka
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Nie wiem czy bardziej beka z Bolka, który już się zesral i tak czy z #paskowtvp

Co do zakazu sprzedaży alkoholu to jestem całkowicie po twojej stronie. Powinno się surowo karać za odpierdalanie po pijaku, a nie zabraniać picia. Inna rzecz, ze ludzie sobie sami wybrali taki włodarzy miasta.
    Miałem taka rozmowę z kolega z Ontario, gdzie prawie cała sprzedaż alkoholu odbywa się w rządowych sklepach, które są otwarte do 21-22 a w niedziele chyba do 16, a w barach ostatnie zamówienie 2.. Mówię mu, ze to jest chujowe. On na to: narzekają na to tylko przyjezdni nikomu to tutaj nie przeszkadza, ja w domu mam alkohol, wino, piwo itp wiec to nie jest problem. Mysle ok... nie masz racji, ale chuj. Ostatnio był jakiś event i bary maja do 4 otwarte i on się cieszy ze super. No to kurwa jebane myślenie niewolnika- nie ma problemu, ze knajpy są otwarte do 2, ale jak pozwolą do 4 to ohhh tak super
    Słowo klucz ontario, prawilni kanadyjczycy od dawna walą do usa. dobry gen ucieka, nieudacznicy siedzą dalej.

Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    PiS kontynuuje swój skok na sądy czemu sprzeciwiają się liczne środowiska, publiczne media komentują to w sposób wyżej zaprezentowany
    mówimy o tym samym sądzie który stwierdził że podniesienie wieku emerytarlnego jest zgodne z konstytucja?
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 05-07-2018, 18:05

Data rejestracji
    Jun 2011
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Wałęsa podobno coś pierdolił, że jest za mało ludzi do obalenia rządu.
    Ale komunę to on sam obalył.
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    jakby cie gowno obchodziło to bys przeczytał i zignorowal; widocznie cie obchodzi
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    no i gowno mnie obchodzi tez co taki pachol jak ty mysli na temat tego co ja o tym myślę bo jest mi to zupelnie obojetne

Data rejestracji
    Jun 2007
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Słowo klucz ontario, prawilni kanadyjczycy od dawna walą do usa. dobry gen ucieka, nieudacznicy siedzą dalej.

mówimy o tym samym sądzie który stwierdził że podniesienie wieku emerytarlnego jest zgodne z konstytucja?
    Swoją droga tego kumpla mama trafiła do szpitala z zawałem i 20h na korytarzu na łóżku spędziła, bo szpitale przepełnione. Ogolnie służba zdrowia jak w Polsce tylko trochę lepiej

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania