Reklama
Strona 125 z 1198 PierwszaPierwsza ... 25751151231241251261271351752256251125 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,861 do 1,875 z 17963

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1861
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no tylko kiedyś komórki/kamery nie były tak powszednie jak teraz, jak widziałeś zabójstwo to srałeś w gacie, bo dowodem byłoby to że ty wskażesz zabójce, a mafia wtyki w policja zawsze jakieś miała, nie nagranie, taka akcja zwyczajnie nie ma podłoża logicznego jeśli za tym stoi mafia czy politycy

    jak teraz się to zdarza to mi daj jakiś przykład z cywilizowanego państwa bo ja nie słyszałem o tym, chociaż mogło mi to umknąć i żeby nie było niedomówień chodzi mi o publiczną egzekucje gdzie jest pewne że typ zostanie złapany, a nie po prostu morderstwo ważnej osoby na zlecenie mafii z przyczajki, bo dla mnie to ewenement jak chuj
    No wlasnie chodzi o to, ze nie jest pewne, ze typ zostanie zlapany przeciez to wlasnie napisalem - "ktorzy daja sobie jakakolwiek szanse na ucieczke bo nie chca spedzic reszty zycia w pace, zreszta to jest wymagane bo wykonanie zlecenia w takim stylu jest calkiem pozbawione sensu - faktycznie typ zabity, ale zamachowiec od razu idzie do pudla i albo bedzie milczal w celi do konca zycia albo pojdzie na koronke i sypnie w chuj ludzi. Chyba nikt zlecajacy by tego nie chcial. No chyba, ze po kolege przyjdzie seryjny samobojca, wtedy faktycznie byloby podejrzanie."
    Tadek to jednak jest bos, pisze, ze nie ma to sensu gdyby wyrok wydala mafia po czym wpada tadeusz i pyta dlaczego twierdze, ze to mogla byc mafia.
    To forum jest jednak zlote. xD

    Przykladow porachunkow gangow jest mnostwo, w USA co chwile sa strzelaniny, zreszta w PL tez sie cos zdarza i znajde Ci cos pozniej. Tak jak napisalem nie robia tego w taki sposob, ze jak ten psychol od razu oddajac sie w rece policji, ale gdzies na ulicy, wieczorem czy w uliczce tak o w miescie od buta sie to zdarza.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #1862
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Akurat gdyby gość był serio profesjonalistą to mogliby go nawet z pierdla wyciągnąć, sfingować samobójstwo itd

  3. Reklama
  4. #1863
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    572
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No wlasnie chodzi o to, ze nie jest pewne, ze typ zostanie zlapany przeciez to wlasnie napisalem - "ktorzy daja sobie jakakolwiek szanse na ucieczke bo nie chca spedzic reszty zycia w pace, zreszta to jest wymagane bo wykonanie zlecenia w takim stylu jest calkiem pozbawione sensu - faktycznie typ zabity, ale zamachowiec od razu idzie do pudla i albo bedzie milczal w celi do konca zycia albo pojdzie na koronke i sypnie w chuj ludzi. Chyba nikt zlecajacy by tego nie chcial. No chyba, ze po kolege przyjdzie seryjny samobojca, wtedy faktycznie byloby podejrzanie."
    Tadek to jednak jest bos, pisze, ze nie ma to sensu gdyby wyrok wydala mafia po czym wpada tadeusz i pyta dlaczego twierdze, ze to mogla byc mafia.
    To forum jest jednak zlote. xD

    Przykladow porachunkow gangow jest mnostwo, w USA co chwile sa strzelaniny, zreszta w PL tez sie cos zdarza i znajde Ci cos pozniej. Tak jak napisalem nie robia tego w taki sposob, ze jak ten psychol od razu oddajac sie w rece policji, ale gdzies na ulicy, wieczorem czy w uliczce tak o w miescie od buta sie to zdarza.
    Przypomina mi się sprawa szefa policji gen. Marka Papały
    gimby mogą nie znać

  5. #1864
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Mendrzec, zamień słowo 'mafia' na 'tajne służby', mógł gościu być niewygodny, mogli chcieć podstawić fałszywą flagę żeby dalej się żarli ludzie między sobą.

    do leppera i petelickiego też nieznany samobójca przyszedł.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  6. #1865
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Kaito napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomina mi się sprawa szefa policji gen. Marka Papały
    gimby mogą nie znać
    No Mareczka tez tak se o odjebali, normalka. I tez niby nie wiadomo kto zabil, kto zlecil, a na bank zarowno mafia jak i politycy dobrze wiedza kto wydal wyrok bo te dwie grupy scisle ze soba wspolpracuja. Bo jak ktos mi chce powiedziec, ze taki Tusk sie kumplowal z Pershingiem i biedak nie mial zielonego pojecia, ze to jeden z najwiekszych gangsterow w historii tego kraju to troche xD Z reszta politykow jest to samo.

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Mendrzec, zamień słowo 'mafia' na 'tajne służby', mógł gościu być niewygodny, mogli chcieć podstawić fałszywą flagę żeby dalej się żarli ludzie między sobą.

    do leppera i petelickiego też nieznany samobójca przyszedł.
    No mogl byc, ale nadal sam sposob wykonania wyroku bylby co najmniej dziwny i bezsensowny. Zabojca w tym wypadku momentalnie skazuje sie na dozywocie, osoba zlecajaca mu wykonanie tego w taki sposob dobrze o tym wie. I teraz co powstrzymuje takiego killera od wypaplania wszystkiego przed sadem/mediami/kimkolwiek? I tak reszte zycia spedzi w areszcie wiec chuj, moze jeszcze przygwiazdorzyc i wsypac pare osob. Wiec nikt by sie na takie wykonanie egzekucji nie zgodzil. Motywow na odjebanie polityka moze byc mnostwo ( zwiekszenie kontroli nad ludzmi i mozliwoscia krytykowania wladz, mogl byc niewygodny, ostatnia szansa i deska ratunku przed wyborami dla PO, zmiana prezydenta na Walese, ktory jak wiadomo jest gangsterem itd.), ale w taki sposob nie wydaje mi sie to prawdopodobne.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #1866
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    amerykanie 'podobno' w latach 60-70 prowadzili projekt kontroli ludzi tzn przez hipnoze czy tam inne sposob nawet to ma jakiś fachową nazwe ale nie pamiętam wystarczyło że ktoś strzelił palcami i gościowi się program w głowie zapalił do mordu xDD, i wtedy nie dbałby o nic, bo jak w amoku jakimś.


    @edit, a wracając do tego że mógł wypaplać czy coś, chyba mało filmów akcji oglądałeś xD, jakaś wtyczka zamaskowana by się z nim kontaktowała przez telefon/zamaskowanie.
    Ostatnio zmieniony przez Koczek : 18-01-2019, 10:45
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #1867
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    a może typ był po prostu pojebany i zajebał go na scenie i nie był związany z nikim tylko działał sam? dlaczego wszędzie się doszukujecie jakiś teorii spiskowych? w radiu gadali xd że jego matka była na policji zaraz po tym jak wyszedł z więzienie że typ się dziwnie zachowuje i jest nieprzewidywalny. Przecież zabicie go na scenie na zlecenie jest najgorszym z możliwych opcji mozna go było nawet nie wiem wysadzić w samochodzie zastrzelić sfingować samobójstwo gurwa cokolwiek innego xD w gta jak grałem to była misja że odbierałeś reżysera jakiegoś i udawałeś jego kierowce i jak typ wsiadł to później si dżej zamknął drzwi i wjechał z nim do morza i sie utopił a gdańsk nad morzem jest to też by tak można zrobić, albo helikopterem z magnesem (takim na lince) podlecieć i ten samochód z adamowiczem wziąć i siup do góry to wtedy można by ten samochód spuścić z nieba od razu na jeszcze kogos to łapiesz dwa dedy za jednym razem tak zwane dwie pieczenie na jednym ogniu pozdrawiam

  9. #1868
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    prawda jest taka ze adamowicz razem z hitlerem, tupaciem i lepperem na argentynie mieszkaja i ogladaja se dymy pzdr

  10. #1869
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a wracając do tego że mógł wypaplać czy coś, chyba mało filmów akcji oglądałeś xD, jakaś wtyczka zamaskowana by się z nim kontaktowała przez telefon/zamaskowanie.
    no i co temu gościowi co dostanie dożywocie daje to że jakaś wtyczka by się z nim kontaktowała?xD w sensie że nie będzie samotny i to go powstrzyma od mówienia?xD

    a co do tego programu kontroli ludzi przez hipnoze 100% prawda działa dalej pod kryptonimem HAARP i pewien user @Pies ; sporo o nim pisał i to możliwe że wpłyneło na tego morderce

  11. #1870
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Który Wałęsa jest gangusem? @Master ;

  12. #1871
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i co temu gościowi co dostanie dożywocie daje to że jakaś wtyczka by się z nim kontaktowała?xD w sensie że nie będzie samotny i to go powstrzyma od mówienia?xD

    a co do tego programu kontroli ludzi przez hipnoze 100% prawda działa dalej pod kryptonimem HAARP i pewien user @Pies ; sporo o nim pisał i to możliwe że wpłyneło na tego morderce
    ty to tadzio czytasz po 1 słowie, to przecie @mendrzec pisoł że gościu by sypoł ludzi, a kto by jemu muwił kto nasłoł, z nim by się tylko jaka wtyka kontaktowała nikt ważny, pijany tadek albo niespełna
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #1872
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    bo mieszacie mi w głowie tak że japierdole, niby się zgadzacie ze wszystkim co tutaj pisze, ale jeszcze coś dopisujecie i ja już nie wiem

    no tak zamaskowana wtyczka mowi do gościa
    -ty weź zabij tego ziomka, zrób to publicznie, zero profitu bo reszte zycia w wiezieniu
    -ok
    już nawet załóżmy że chłop obiecał mu złote góry dla jego rodziny 5 pokoleń wprzód albo go zaszantażował, to jeśli ten zabójca nie wie z kim ma do czynienia tylko widzi zamaskowaną wtyczke to nie wiem czy jest gotowy odjebac cos takiego chyba nie


  14. #1873
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo mieszacie mi w głowie tak że japierdole, niby się zgadzacie ze wszystkim co tutaj pisze, ale jeszcze coś dopisujecie i ja już nie wiem

    no tak zamaskowana wtyczka mowi do gościa
    -ty weź zabij tego ziomka, zrób to publicznie, zero profitu bo reszte zycia w wiezieniu
    -ok
    już nawet załóżmy że chłop obiecał mu złote góry dla jego rodziny 5 pokoleń wprzód albo go zaszantażował, to jeśli ten zabójca nie wie z kim ma do czynienia tylko widzi zamaskowaną wtyczke to nie wiem czy jest gotowy odjebac cos takiego chyba nie

    A może zwyczajnie jak w killerze wyciągną zabójcę i na jego miejsce dadzą tego innego siare siarzewskiego, który nic nie wie i zgnije tam za frajer?

  15. #1874
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no zwyczajnie tak to zrobią, pstrykną palcami i już, te dobre chłopaki co siedzą w więzieniu za niewinność są rzeczywiście niewinni, bo mafia wyprowadza prawdziwych kryminalistów na wolność

  16. #1875
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jebac te teorie spiskowa, ale teoretycznie to jest w dhuj możliwe

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •