Reklama
Strona 126 z 1182 PierwszaPierwsza ... 26761161241251261271281361762266261126 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,876 do 1,890 z 17724

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1876
    Avatar Jah-Jah
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Toruń
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    https://naekranie.pl/aktualnosci/sup...reamer-3930247
    W serialu Supergirl już niebawem pojawi się pierwsza transpłciowa superbohaterka, która jest tam wciśnięta żeby karuzela spierdolenia się nie zatrzymała
    Coraz większy wysyp tego o.O


  2. #1877
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Nie pozwole by moje dzieci to ogladaly bo też sie stana transgender!!!

  3. Reklama
  4. #1878
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo mieszacie mi w głowie tak że japierdole, niby się zgadzacie ze wszystkim co tutaj pisze, ale jeszcze coś dopisujecie i ja już nie wiem

    no tak zamaskowana wtyczka mowi do gościa
    -ty weź zabij tego ziomka, zrób to publicznie, zero profitu bo reszte zycia w wiezieniu
    -ok
    już nawet załóżmy że chłop obiecał mu złote góry dla jego rodziny 5 pokoleń wprzód albo go zaszantażował, to jeśli ten zabójca nie wie z kim ma do czynienia tylko widzi zamaskowaną wtyczke to nie wiem czy jest gotowy odjebac cos takiego chyba nie

    ja mu wierze, wołam eksperta od spraw kryminalnych @Pies ;

  5. #1879
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Jah-Jah napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://naekranie.pl/aktualnosci/sup...reamer-3930247
    W serialu Supergirl już niebawem pojawi się pierwsza transpłciowa superbohaterka, która jest tam wciśnięta żeby karuzela spierdolenia się nie zatrzymała
    Coraz większy wysyp tego o.O
    dobrze że marvel jeszcze nie dołaczył do tego progenderewskiego kręgu spierdolenia mózgowego.

  6. #1880
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    zapewne dojdzie jak ja pluje na to pokazywanie facetów sportowców w kobiecym sporcie, i wszystko jest wspaniale xDD kiedy to spierdolenie się skończy i zrobią dla nich jakąś paratrans gender obok męskich i damskich.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  7. #1881
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie pozwole by moje dzieci to ogladaly bo też sie stana transgender!!!
    Ostatnio widziałem cos takiego, ze rodzice obije byli trans i ich dziecko w wieku kilku lat brało terapie hormonalna, bo tez się okazało trans, wiec nie ma smiacia. Tutaj to akurat typowo rodzice na to wpłynęli, ale w tym całym festiwalu spierdolenia ktoś napisał, ze jest np chłopczyk, rodzi się dziewczynka w rodzinie i on jest zazdrosny o rodziców i myśli sobie, ze tez by chciał być dziewczynka, to kurwa robią z niego trans xd

  8. #1882
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    sugerowanie że trans/pedał w serialu czy filmie ma lub może wpłynąć na czyjąś psychikę i ją zmienić jest dla mnie taką samą logiką jak to że gry wywołują przemoc u graczy, a pojebani starzy to pojebani starzy, niezależnie od płci

  9. #1883
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie na psychikę, ale powiedzmy chwilowy światopogląd? Sam bawiłem się w dragon ball, pamietam jak moj młodszy kuzyn naśladował inne bajki. Później taki chłopczyk mówi, ze czuje się dziewczynka, bo gdzieś to zobaczył i tak jak mówisz, zjebani rodzice mówią „no ok”. Później idzie do jakiejś poradni dla lewactwa i oni mówią „no faktycznie on jest dziewczynka w ciele chłopca” i chuj. Ale w tym masz racje, ze jeżeli rodzice są normalni to nie ma problemu, ale społeczeństwo może wywierać presję równie na rodzicach

  10. #1884
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    na światopogląd że tacy ludzie istnieją? no istnieją, niezależnie od tego czy tobie czy mnie się to podoba xD zmyślasz jak chuj, a jak jest film familijny był sobie pies, gdzie się facet budzi w kolejnym wcieleniu w ciele psa , to potem chłopczyk mówi że chce być psem, rodzice oczywiście lewaki się zgadzają, poradnia dla lewactwa i się zgadza no i chłopczyk jest oficjalnie psem
    lewacki film
    tak było

    ale jakby ktoś powiedział że gry powodują przemoc u ludzi to byś był pewnie pierwszy do bronienia xD

  11. #1885
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,303
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to potem chłopczyk mówi że chce być psem, rodzice oczywiście lewaki się zgadzają, poradnia dla lewactwa i się zgadza no i chłopczyk jest oficjalnie psem
    No popatrz, a kiedyś tak samo ludzie pukali się w czoło na myśl o zmianie płci...

  12. #1886
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Co innego dorośli, co innego dzieci. Ja już nie chodzę i nie nakurwiac kameha, ale jak byłem mały to nakurwialem.
    Chociaż może inaczej, agresja czy nawet bycie trans jest wrodzone, ale jak ja mówiłem, ze chce być sayaninem to nie mogłem nic zostać, a dziewczynka mógłbym. Do tego dochodzi drugi aspekt-tolerancja i rasizm. Jesteś białym hetero to jesteś zły (może nie w Polsce), a jak jestes białym gejem lub transem to jestes całkiem fajny, tutaj tez kozę być potrzeba akceptacji. Jeżeli ktoś jest takim nikim, a może być gejem i zaistnieć?
    Ostatnio zmieniony przez wampiirr : 19-01-2019, 16:09

  13. #1887
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ale oprócz takiej narracji przez jakieś lewicowe serwisy, grupy czy niektórych niggers to tak ludzie nie mówią że biały hetero to zły xD tylko takie wiadomości czy newsy są wyolbrzymiane i widzisz je na wykopie/torgu bo są zwyczajnie głupie, przecież ta reklama gilette miała z 1/10 liczbe like/dislike, wszędzie jest wyśmiewana i tylko jakieś grube kurwy tego bronią, ale każdy z iq > pies widzi że to się nie klei, aż youtube zaczęło coś tam manipulować głosami, taka patologia to jest mniejszość, ale przez to że jest debilna wydaje się być wszędzie w internecie bo głupoty łatwo się roznoszą, jakieś firmy faworyzują niggers czy kobiety/gejów? no chujowa sprawa, ale o ilu tysiącach firm które tak nie robią nie słyszysz? no właśnie, trzeba do tego podchodzić z dystansem

    co do kameha to skoro się w niego bawiłeś to czemu nie latałeś skacząc z balkonu? przecież mógłbyś

    a co do zmiany płci, to według mnie to jest tragedia człowieka, przecież z tym się wiąże na pewno tysiące kompleksów + dołóżmy do tego jak dzieci/młodzież są bezwzględne i myślę że nikt z własnej woli nie stałby się gejem/trans chyba że byłby takim totalnym atencjuszem takim 100%, no i mimo zmiany płci i posiadania cech płci którą się czujesz wciąż wyglądasz jak oszukany facet/laska i żyjesz se do końca życia patrząc w lustro wyglądając jak grodzka

  14. #1888
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,303
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co do kameha to skoro się w niego bawiłeś to czemu nie latałeś skacząc z balkonu? przecież mógłbyś
    Hehe, no, jak zobaczył, że kamehame nie działa w rzeczywistości to pewnie latanie też mu nie wyjdzie ;) ;pp

  15. #1889
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hehe, no, jak zobaczył, że kamehame nie działa w rzeczywistości to pewnie latanie też mu nie wyjdzie ;) ;pp
    hehe no a czemu pierw nie skoczył, a potem nie próbował czy kameha nie działa, zresztą mógł się bawić w batmana i z peleryną zrobioną z prześcieradła skakać

  16. #1890
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,303
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    hehe no a czemu pierw nie skoczył, a potem nie próbował czy kameha nie działa, zresztą mógł się bawić w batmana i z peleryną zrobioną z prześcieradła skakać
    No właśnie MÓGŁ. Tak samo promowanie bycia dziwadłem MOŻE wpłynąć na chęć stania się transem.

    Poza tym pierdolisz, jak dałn z tym balkonem. Jakby dzieciak chciał zobaczyć, czy da się latać, jak w Dragon Ballu to by podskoczył i zobaczył, czy utrzyma się w powietrzu, ale Tadek od razu każdego na balkon odsyła XD

    A poza tym oglądanie w tv transów to kurwa RZECZYWISTOŚĆ i nie rozumiem twojego porównywania tego z kurwa Batmanem.
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 19-01-2019, 16:40

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •