Reklama
Strona 123 z 1198 PierwszaPierwsza ... 23731131211221231241251331732236231123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,831 do 1,845 z 17970

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1831
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Mam to samo na chacie, szkoda mordę strzępić, bo pokolenie naszych rodziców (i co smutniejsze - również bardzo dużo moich rówieśników i osób tak w okolicy 40. roku życia, a więc ciągle dość młodych) jest stracone i albo w jedną albo drugą stronę skrzywione. Akurat u mnie sami bojówkowicze PO, ale ci twardzi pisowcy na pewno nie są lepsi. Jak im tłumaczę, że ja nie jestem ani za PiS ani za PO, jednymi i drugimi gardzę, to zawsze jest tekst "jesteś już stracony, ty nie widzisz co oni robią, zniszczą ten kraj, będzie wojna domowa itp. itd." (oczywiście wg nich jestem pisowcem XDDD bo po prostu bronię ich kiedy oni wylewają na nich pomyje po indoktrynacji TVNu i tłumaczę, że i jedni i drudzy mają tyle samo za uszami).

  2. #1832
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,970
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja się nie odzywam, polecam ten styl życia

  3. Reklama
  4. #1833
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No i ja sobie to samo postanowiłem już rok temu, ale kurwa nie potrafię : / A jak czasem nic nie gadam, to se izi zjemy obiadek, jakiś serial obejrzymy i jest git. No cóż, kolejny rok, kolejne postanowienie warto spełnić.

  5. #1834
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,327
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja się nie odzywam, polecam ten styl życia
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  6. #1835
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20


  7. #1836

    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam to samo na chacie, szkoda mordę strzępić, bo pokolenie naszych rodziców (i co smutniejsze - również bardzo dużo moich rówieśników i osób tak w okolicy 40. roku życia, a więc ciągle dość młodych) jest stracone i albo w jedną albo drugą stronę skrzywione. Akurat u mnie sami bojówkowicze PO, ale ci twardzi pisowcy na pewno nie są lepsi. Jak im tłumaczę, że ja nie jestem ani za PiS ani za PO, jednymi i drugimi gardzę, to zawsze jest tekst "jesteś już stracony, ty nie widzisz co oni robią, zniszczą ten kraj, będzie wojna domowa itp. itd." (oczywiście wg nich jestem pisowcem XDDD bo po prostu bronię ich kiedy oni wylewają na nich pomyje po indoktrynacji TVNu i tłumaczę, że i jedni i drudzy mają tyle samo za uszami).
    u mnie to samo , o kurła i jeszcze teksty "zniszcza ten kraj, bedzie wojna domowa" identyczne , ale prawie cały dzien tvn24 , z przerwa na "na wspolnej" lub jakis rozrywkowy program typu "szpital" z małymi wyjątkami, no i nie ma na kogo głosowac , ale pisu nienawidzą ,do tego moja mama bardzo dlugi czas była zachwycona elowencja i madroscia petru xddd, jeszcze wśrod moich znajomych dosyc spora cześć nie dała sie ogłupic tymi bzdurami ale pokolenie moich rodzicow czyli wiek 60+ to juz kurwa koniec , a wizja tego , ze w dwójke posiada 2 razy wieksza moc głosowania niz ja nie napawa optymizmem przed kolejnymi wyborami xdd
    Ostatnio zmieniony przez Binim : 15-01-2019, 22:21

  8. #1837
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam to samo na chacie, szkoda mordę strzępić, bo pokolenie naszych rodziców (i co smutniejsze - również bardzo dużo moich rówieśników i osób tak w okolicy 40. roku życia, a więc ciągle dość młodych) jest stracone i albo w jedną albo drugą stronę skrzywione. Akurat u mnie sami bojówkowicze PO, ale ci twardzi pisowcy na pewno nie są lepsi. Jak im tłumaczę, że ja nie jestem ani za PiS ani za PO, jednymi i drugimi gardzę, to zawsze jest tekst "jesteś już stracony, ty nie widzisz co oni robią, zniszczą ten kraj, będzie wojna domowa itp. itd." (oczywiście wg nich jestem pisowcem XDDD bo po prostu bronię ich kiedy oni wylewają na nich pomyje po indoktrynacji TVNu i tłumaczę, że i jedni i drudzy mają tyle samo za uszami).
    Chyba mieszkamy pod tym samym dachem
    Ja od wczoraj odpieram ataki bojowek po, zamontowalem dwa zamki i akutalnie barykaduje drugie drzwi bo pierwsze juz dlugo nie wytrzymaja. To przez to, ze powiedzialem, ze cytuje "trzeba zajebac i zarznac jak swinie tego kaczora jebanego" to mowa nienawisci jaka reprezentuje opozycja i ich wyznawcy, pozniej matka z obledem w oczach wyjela noz i od tego czasu siedze u siebie na gorze bo zostalem uznany za pisiora torgi ratujcie juz dlugo nie wytrz
    Ostatnio zmieniony przez Master : 15-01-2019, 22:55
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #1838
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,970
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    w koncu bd spokuj

    ja to na spotkaniach rodzinnych sie nie odzywam nawet jak jestem pewny ze mam racje tak jak jan paweł drugi był świętym człowiekiem, jakby podczas jakichs imienin wujek mówił że mateusz smółko aka pies jest człowiekiem zdrowym na umyśle i powinien zostac prezydentem polski to ja bym się uśmiechnał do niego i kiwnął głową, jakby ciotka powiedziała że jestem gejem pasywnym i tibia88 mnie rucha to bym zrobił zmieszaną minę i wziął szklanke z drinkiem do ręki, tak trzeba żyć i jest to poparte doświadczeniami

  10. #1839
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w koncu bd spokuj

    ja to na spotkaniach rodzinnych sie nie odzywam nawet jak jestem pewny ze mam racje tak jak jan paweł drugi był świętym człowiekiem, jakby podczas jakichs imienin wujek mówił że mateusz smółko aka pies jest człowiekiem zdrowym na umyśle i powinien zostac prezydentem polski to ja bym się uśmiechnał do niego i kiwnął głową, jakby ciotka powiedziała że jestem gejem pasywnym i tibia88 mnie rucha to bym zrobił zmieszaną minę i wziął szklanke z drinkiem do ręki, tak trzeba żyć i jest to poparte doświadczeniami
    ja tam wole dopierdolić do pieca i się pogryźć ze wszystkimi
    żartuję, nigdy się nie odzywam przy polityce, bo jak załączysz tą machinę to potem ciężko ją zatrzymać
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  11. #1840
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jak jestem z rodzicami u kuzyna, to razem z nim i ciotką stanowimy opozycję dla nich, bo my młode chłopaki otwarte umysły, ciotka też niegłupia i wie co i jak. No i tak dremy pyski z godzinę zawsze o najnowszych wydarzeniach, potem mama idzie spać po trzech piwkach, siedzimy nad jedzonkiem jeszcze trochę i elo do domu XD

    Ale jak jest jakieś spotkanie z rodziną koali, no to tutaj jest mocno. Nie odzywam się, bo ogólnie ich tam wszystkich lubię i nie będę se robił wrogów, ale odchodzą takie herezje tam, że to jest szczyt. Jakieś teksty o zajebaniu kaczora też mają miejsce, ogólnie PiS i Rydzyk całe zło, Duda najgorszy prezydent itp. itd. Każdy ma coś ciekawego do powiedzenia, a wszystko pierdolenie niesamowite. Trzymam pysk na kłódkę, czasem się lekko wtrącę jakimś niegroźnym stwierdzeniem, to nawet mi przyznają rację i elo, jakoś się to kręci.

    A, zapomniałem o najważniejszym chyba. Wszędzie tam Wałęsa jest święty. No kurwa nieskazitelny. Chuj, że publicznie podano do wiadomości, co i jak było, ludzie dalej go pod niebiosa wynoszą XD Nikt nie zmienił o nim choć trochę zdania, no nikt. Leszke zbawiciel Polski. Ostatnio jeszcze było, że Kwaśniewski to najlepszy prezydent był i że Jolka to dopiero była pierwsza dama (w sumie z tym się zgodzę, bo kolejne to takie trochę XD). Tam się już nawet nie kłóciłem, bo w sumie jebać tego moczymordę, nie był najgorszy, ale spróbowałbym coś o komuchach powiedzieć, ojojoj, to by się zaczęło XDDDDDDDD
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 15-01-2019, 23:34

  12. #1841
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A, zapomniałem o najważniejszym chyba. Wszędzie tam Wałęsa jest święty. No kurwa nieskazitelny. Chuj, że publicznie podano do wiadomości, co i jak było, ludzie dalej go pod niebiosa wynoszą XD Nikt nie zmienił o nim choć trochę zdania, no nikt. Leszke zbawiciel Polski. Ostatnio jeszcze było, że Kwaśniewski to najlepszy prezydent był i że Jolka to dopiero była pierwsza dama (w sumie z tym się zgodzę, bo kolejne to takie trochę XD). Tam się już nawet nie kłóciłem, bo w sumie jebać tego moczymordę, nie był najgorszy, ale spróbowałbym coś o komuchach powiedzieć, ojojoj, to by się zaczęło XDDDDDDDD
    Podpisywal dokumenty bo musial te synek kurwo morda w kubel bo Lech nas wyzwolil, a dokumenty to kazdy wtedy podpisywal jak leci bo musieli ATERAZ TE HUYRR KURWY PISIURY JEBANE ZARZNAC SKURWIELI CHCA ZNISZCZYC IMIE NASZEGO WYZWOLICIELA DURR ZAJEBAC KACZYNSKEIGO W CALYM SWIECIE SZANUJO NASZEGO PREZYDENTA WYZWOLICIELA KOMUNALNEGO LECHA WALENSE TYLKO TE SZUJE ZDRAJCY NARODU KOMUNISTYCZNE MENDY SKURWIELE CHCA GO ZNISZCZYC DURR

    No tak sie mniej wiecej konczy kazda rozmowa na temat walesy w mojej rodzinie.

    Co do polityki to tylko Lepper mial racje. Szanowalem chuja jak malusienki bylem 5-6 latek maksymalnie mialem to juz powtarzalem, ze ten cep stary ze wsi wie co mowi, nie mylilem sie, szkoda, ze go zajebali tak szybko.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 15-01-2019, 23:39
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #1842
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja tam lubie guwnoburze, więc podkręcam atmo, często nawet z czymś się osobiście nie zgadzam ale lubie jak innych piecze dupka i nie wiedzą już jakich kontrargumentów użyć, siedzą wkurwieni bo zepsułem im chwile w życiu, a ja wracam do mojej piwnica pod garażem.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  14. #1843
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny



    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #1844
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    i prawidłowo bo wiemy, że całe zło to prawacy hrr tfu
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  16. #1845
    Avatar Bobek II
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    630
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ciekawe czemu lewica tak zaciekle zawsze broni personali i wyznania zamachowców, a tutaj od razu podają motyw, wyznanie i poglądy sprawcy xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •