Strona 29 z 29 PierwszaPierwsza ... 19272829
Pokazuje wyniki od 281 do 288 z 288

Temat: Wiadomosci z kraju i ze swiata

Data rejestracji
    Jun 2007
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No, Polska obecnie razem z szacunkiem władzy dla prawa przypomina już w pełni takie kraje jak Rosja i Białoruś. Ale dla niektórych to pewnie pożądane zjawisko.
    Vladimir Putin i Donald Trump uznali Rosję za państwo demokratyczne wiec kurwa z tym nie handluj

Data rejestracji
    Sep 2005
    Położenie
    Olesno/Kraków
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Vladimir Putin i Donald Trump uznali Rosję za państwo demokratyczne wiec kurwa z tym nie handluj
    To niezłe autorytety(chociaż to pewnie troll ale nigdy nic nie wiadomo), jak widać jeśli chodzi o sądownictwo to nasze obecne władze czerpią garściami z takich "państw demokratycznych". PiS na tej "reformie" się przewróci i to silniej niż im się wydaje.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : Wczoraj, 19:24

Data rejestracji
    Aug 2006
    Położenie
    Mielec
    Siła reputacji
    13

Domyślny

A propos szacunku do prawa w Europie Zachodniej (będę pisał z pamięci, nie chce mi się googlować).

Gdzieś z rok temu była głośna sprawa w Niemczech. Został skazany dziennikarz w związku ze swoją działalnością zawodową. A co konkretnie? Zrobił jakiś dokument/reportaż o muzułmańskiej kolaboracji z Hitlerem (wspólny wróg: Żydzi. do tej pory Hitler cieszy się dużym szacunkiem w państwach muzułmańskich), czym złamał pewną poprawność polityczną. Więc niemiecki aparat skazał go za "propagowanie nazizmu". Otóż w swoim dokumencie zamieścił on liczne fotografie, na których widać było muzułmańskich przywódców, szejków/imamów ściskających dłoń Hitlerowi i uśmiechających się do niego serdecznie. Na tych fotografiach, jak i na tysiącu innych, Hitler miał na ramieniu opaskę ze swastyką. Więc niemiecka władza uznała, że pokazywanie swastyki to "propagowanie nazizmu", i kolesia skazała (nie pamiętam już na co/ile).

Tak na potrzebę danej chwili potrafili sobie zinterpretować prawo. Tak na potrzebę sytuacji szanują oni prawo.
    Dokumentowanie historii to teraz propagowanie nazizmu. Zdjęcia Hitlera w podręczniku do historii to też propagowanie nazizmu? Pokazywanie maszerujących hitlerowców pod flagą ze swastyką to także propagowanie nazizmu? Pokazanie filmu, na których Hitler krzyczy "Sieg Heil" albo wykonuje nazistowskie pozdrowienie to także propagowanie nazizmu?

W tym roku też jest podobna sprawa, tym razem w UK z Tommym Robinsonem, który został skazany za relacjonowanie procesu gangu muzułmańskich pedofilów-gwałcicieli. Który naraża swoje życie aby przerwać zmowę milczenia wobec tysięcy nastoletnich (11+) dziewczynek uprowadzanych i gwałconych przez muzułmańskie gangi.

"Szacunek do prawa".

Data rejestracji
    Sep 2005
    Położenie
    Olesno/Kraków
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Znaczy się Mandrejk, wycofałeś się już z obrony "reformy" PiSu?

Data rejestracji
    Aug 2006
    Położenie
    Mielec
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Nie za bardzo rozumiem pytanie.

Swoje zdanie na temat reformy sądownictwa mam.

Aczkolwiek raz, że uważam, że są obecnie ważniejsze rzeczy do zrobienia dla Polski i reforma (ta konkretna) sądownictwa to nie jest coś za co warto umierać.

A dwa, ta konkretna reforma wcale mi się jakoś szczególnie nie podoba, nie ma tu wcale nic spektakularnego, aczkolwiek polski wymiar sprawiedliwości to skrajna patologia, i ja tutaj głównie przyznałem punkty za samą próbę podjęcia walki z tym potworem niż za rzeczywistą skuteczność.

Jestem bardziej przeciwko obecnej władzy sądowniczej niż za tą reformą samą w sobie. Dlatego tutaj trzymam stronę PiSu.

I BTW.
    Ja na PiS wcale nie głosowałem w 2015r. i nie wiem jeszcze czy będę na nich głosował w 2019r. Szanse na mój głos mają, jeśli by się postarali, ale gdyby wybory były jutro to raczej zagłosowałbym na kogo innego.
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : Wczoraj, 20:04

Notoryczny Miotacz Postów jaxi jest teraz offline
    Data rejestracji
    May 2010
    Siła reputacji
    9

Domyślny

ee boryna kto poza tobą pisał o tym, że francja upada czy inne takie debilizmy??
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Dawaj screeny z pogróżek albo wpierdol.
    KRENCE KURWA JAK BELMONDO
    ROBIE OBRUT JAK W TEKWONDO
    NIE PODSKOCZY BYLE KO(N)D-ON
    Ja swoją edukację skończyłem na szkołę policealnej ochrony. Nie uczę się bo od nauki się tyje. Xd

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Piła
    Siła reputacji
    14

Domyślny

francja upada
    pozdro

Notoryczny Miotacz Postów jaxi jest teraz offline
    Data rejestracji
    May 2010
    Siła reputacji
    9

Domyślny

francja upadła**********
    Dawaj screeny z pogróżek albo wpierdol.
    KRENCE KURWA JAK BELMONDO
    ROBIE OBRUT JAK W TEKWONDO
    NIE PODSKOCZY BYLE KO(N)D-ON
    Ja swoją edukację skończyłem na szkołę policealnej ochrony. Nie uczę się bo od nauki się tyje. Xd

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania