Reklama
Strona 5 z 1182 PierwszaPierwsza ... 3456715551055051005 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 61 do 75 z 17723

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #61

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Tak czy siak w tych wyborach wygra PO potem moze jakas partia ''prawicowa'' czyli jakis zlepek fanatykow korwina i starych z PiSu - a potem to juz raczej unia europejska bedzie zadzona przez jedna wladze
    Wątpię, z taką opozycją PIS raczej nie przegra, co najwyżej mogą tym razem nie uzyskać samodzielnej większości w sejmie, ale raczej wybory wygrają.

  2. #62
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,381
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    wybory wygrają, po spłacze się jeszcze bardziej dostaniemy jeszcze większe kary od ue, zapiszcie moje słowa, halo czekajcie tak myśli większość tego głupiego zindoktrynowanego społeczeństwa #yebaćpolytyke
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Vin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ogolnie to, ze bialy jest madrzejszy od czarnego, to nie podlega watpliwosci, ale glownie to dlatego, ze czarni byli zwyczajnie gnojeni
    Czarni żyjący w USA mają średnio o kilka punktów wyższe IQ od czarnych żyjących w Afryce. Kompletnie z dupy teoria. Jest wręcz na odwrót niż mówisz.

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pytasz o to stronę, a nie np. azjatów to odpowiedź może być tylko jedna - pojebało im się na łeb. Sądzą, że my mamy PRZYWILEJE takich jakich nie mają czarni XD wiecie z czego to wynika? Z tego, że to biali zawsze pracowali umysłowo i osiągnęli wyniki (chociażby Einstein), wiedzieli jak duża odpowiedzialność jest w wychowywaniu dzieci (patrzymy na całą rasę, bo wiadomo znajdowały się wyjątki). A czarni? Próbują odcinać kupony z niewolnictwa, chcą dostawać WSZYSTKO za darmo, bez włożenia jakiegokolwiek wysiłku. Co jest jeszcze ciekawe to, to że biali faceci, białe feministki są za tym żeby stłamsić BIAŁĄ rasę co według mnie jest jebanym absurdem bo jeśli murzyni dojdą to "władzy" (nazwijcie to jak chcecie) to może nie pójdą na pierwszy ogień ale kiedyś ich to dopadnie jak nie będzie się już nad kim znęcać. I taki jeden z drugim utworzą (o ile biali ich nie zajebią najpierw) ugrupowania przeciw czarnym. Błędne koło.
    Einstein nie był biały, był Żydem.

  5. #64
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jeśli źle napisałem bądź źle to zrozumiałeś (nie istotne) to chodziło mi o rasę, a nie o przynależność do grupy społecznej np. żółci, biali, czarni.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  6. #65
    Boruciarz

    Domyślny

    ON WSTAŁ, STARY WSTAŁ.
    Z bronzowym nickiem już nie taki groźny...


    zeby nie bylo offtopu. czarnuch to nie rasa, czarnuch to diagnoza

  7. #66
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli źle napisałem bądź źle to zrozumiałeś (nie istotne) to chodziło mi o rasę, a nie o przynależność do grupy społecznej np. żółci, biali, czarni.
    No tak, wiem, ja też mam namyśli Żydów jako grupę etniczną i Żydzi nie są biali - są semitami.

    Biali to pojęcie trochę węższe niż Caucasoid:


  8. #67
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tak, wiem, ja też mam namyśli Żydów jako grupę etniczną i Żydzi nie są biali - są semitami.

    Biali to pojęcie trochę węższe niż Caucasoid:

    Fajnie, że argumentujesz i to nie to żebym nie wierzył (nie chce mi się sprawdzać) ale czy nie lepiej byłoby trzymać się ogólników jeśli chodzi o kolor skóry? Jeśli w takim tempie będziemy dyskutować to niedługo nazwiemy wszystkich małpami i już nikt nikogo nie przegada. To, że Einstein był bardziej szary niż biały to nadal możemy go zaliczyć bardziej do białych niż do żółtych czy czarnych, na zasadzie zaokrąglania liczb. Chyba, że rozmowa zejdzie na bardzo szczegółowe szczegóły, wtedy jak najbardziej bo teraz to takie pogaduchy jak przy piwie.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  9. #68
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Fajnie, że argumentujesz i to nie to żebym nie wierzył (nie chce mi się sprawdzać) ale czy nie lepiej byłoby trzymać się ogólników jeśli chodzi o kolor skóry? Jeśli w takim tempie będziemy dyskutować to niedługo nazwiemy wszystkich małpami i już nikt nikogo nie przegada. To, że Einstein był bardziej szary niż biały to nadal możemy go zaliczyć bardziej do białych niż do żółtych czy czarnych, na zasadzie zaokrąglania liczb. Chyba, że rozmowa zejdzie na bardzo szczegółowe szczegóły, wtedy jak najbardziej bo teraz to takie pogaduchy jak przy piwie.
    Nie, ponieważ kolor skóry nie determinuje czyjejś rasy, jest to bardzo częsta mis-koncepcja i dlatego trzeba za każdym razem poprawiać.

    Weźmy na przykład Mestizo-Meksykanina, Turka, Polinezyjczyka i Hinudsa: każdy z innej grupy etnicznej, każdy taki sam albo bardzo podobny kolor skóry. Jakbyśmy zakryli im twarz i ustawili ich ramiona jedno przy drugim to nie miałbyś pojęcia który jest który, patrząc tylko po kolorze ręki.

    Tak samo może być z białym Europejczykiem, Żydem i Japończykiem z północy Japonii.

    Dzięki takim "uproszczeniu" wychodzi, że Hindus i Meksykanin są jednakowi rasowo, albo to samo Turek i Polinezyjczyk, bo "ten sam kolor skóry". To jest utrudnienie, nie uproszczenie.

    Poza tym kolor skóry to tylko jedna z wielu rzeczy jaka dzieli różne rasy/grupy etniczne. Czemu mielibyśmy patrzyć tylko i wyłącznie na tej jeden czynnik, a nie na dowolony inny, np kształt kości nosowej?
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 18-06-2018, 15:15

  10. #69
    Avatar mtk
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    280
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    hmm i tak i nie to trudne zagadnienie

  11. #70
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czemu Iran czy Korea czy ktokolwiek inny nie powinien miec dostepu do takiej broni skoro USA ma jej tyle, ze moze wyslac cala ludzkosc w kosmos i jeszcze przy okazji wysadzic kilka innych planet?
    No nie wiem może dlatego, że Iranem i Koreą Północną rządzą pojeby stanowiące zagrożenie dla światowego bezpieczeństwa??? Daleko mi do bycia fanem polityki USA no ale dawanie broni nuklearnym takim dziwnym reżimom to jest absolutnie kretyński pomysł.

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyżby pomieszały ci się definicje? Demokracja nie równa się socjalizm.
    Socjalizm to, odwołując się do jego założeń i samej etymologii tego słowa, system w którym społeczeństwo ma realną kontrolę nad gospodarką. Rozdawanie 500 złotych w celu "zwiększenia dzietności" i inne takie to nie są, wbrew temu co wmawiają polityczni eksperci z youtube cechy socjalizmu. Sugeruję zapoznanie się z literaturą dotyczącą historii idei. @Evidence ;

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale socjalizm również oznacza upowszechnienie świadczeń socjalnych i poddanie gospodarki "kontroli społecznej" więc czyli to co jest w polsce. elo.
    No tak średnio można powiedzieć, że społeczeństwo ma w Polsce kontrolę nad gospodarką.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 20-06-2018, 19:08

  12. #71
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Socjalizm to, odwołując się do jego założeń i samej etymologii tego słowa, system w którym społeczeństwo ma realną kontrolę nad gospodarką. Rozdawanie 500 złotych w celu "zwiększenia dzietności" i inne takie to nie są, wbrew temu co wmawiają polityczni eksperci z youtube cechy socjalizmu.
    Przecież główną (bądź jedną z wielu, wybierz co uważasz za słuszne) cechą socjalizmu jest równość, "niszczenie barier ludzkich tj. bariery finansowe" jak i rozdawnictwo, a żeby rozdać trzeba najpierw zrabować w biały dzień lub podstępem okraść obywateli bo nikt przy zdrowym umyśle nie odda swoich ciężko zarobionych pieniędzy urzędnikom by mogli oni wykorzystać je "lepiej".

    Nie sądzisz, że realna kontrola gospodarki byłaby wtedy, gdyby ludzie mogli zakładać własne biznesy nie ponosząc HORRENDALNYCH kosztów co miesiąc? Poprzez duże koszty towar staje się dużo droższy, z czego mam nadzieję zdajesz sobie sprawę. Dzięki zakładaniu działalności powstałaby konkurencja, która "siłą" (nie fizyczną przecież) zmuszałaby pracodawców/szefów do tworzenia produktów/usług tanich jak i bardzo dobrej jakości po to by zdobyć i zadowolić klienta, innymi słowy po to by wrócił, a przy okazji przyszedł z następnym. To o czym tu piszę oczywiście nie obędzie się bez KONSEKWENCJI za swoje czyny, brania ryzyka na własne barki bo to co w tej chwili się odpierdala to przechodzi ludzkie pojęcie np. czemu państwo karze mi płacić zus co miesiąc? Czemu nie mogę zapłacić za styczeń, a w lutym nie płacić bo chcę oszczędzić pieniądze na towar, który jeśli zakupie to będę w stanie wbić się szczebel wyżej niż jestem aktualnie.
    To samo tyczy się sprawiedliwości społecznej bo to też jest pomysłem absurdalnym (spójrzcie jak działa to w krajach murzyńskich). Każdy, nawet jebany terrorysta o ile nie zostanie rozstrzelany przed złapaniem powinien mieć uczciwy proces i jeśli czynem, za który się na tym procesie znalazł będzie np. morderstwo (chodzi mi o na prawdę poważne przestępstwa) to bez słowa zająknięcia powinien zostać powieszony i to najlepiej publicznie.

    Trochę zbiłem z tematu, jeśli coś komuś nie pasuje to stworzymy jakiś polityczno-aktualnościowy temat i tam sobie pobazgramy szlaczki.

    Taka dygresja, mam wrażenie jakbym dyskutował z klonem Piotra Szumlewicza, który owszem, potrafi się wypowiedzieć lecz jego logika w głównej mierze polega na waleniu głową w ścianę.

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie, ponieważ kolor skóry nie determinuje czyjejś rasy, jest to bardzo częsta mis-koncepcja i dlatego trzeba za każdym razem poprawiać.

    Weźmy na przykład Mestizo-Meksykanina, Turka, Polinezyjczyka i Hinudsa: każdy z innej grupy etnicznej, każdy taki sam albo bardzo podobny kolor skóry. Jakbyśmy zakryli im twarz i ustawili ich ramiona jedno przy drugim to nie miałbyś pojęcia który jest który, patrząc tylko po kolorze ręki.

    Tak samo może być z białym Europejczykiem, Żydem i Japończykiem z północy Japonii.

    Dzięki takim "uproszczeniu" wychodzi, że Hindus i Meksykanin są jednakowi rasowo, albo to samo Turek i Polinezyjczyk, bo "ten sam kolor skóry". To jest utrudnienie, nie uproszczenie.

    Poza tym kolor skóry to tylko jedna z wielu rzeczy jaka dzieli różne rasy/grupy etniczne. Czemu mielibyśmy patrzyć tylko i wyłącznie na tej jeden czynnik, a nie na dowolony inny, np kształt kości nosowej?
    No dobrze lecz nasza dyskusja nie jest na poziomie światowym, nie ma przełożenia na świat realny i posługujemy się zwykłą definicją koloru tj. czarny, biały i nie wyjeżdżaj mi tutaj z polinezyjczykami bo jeśli tak mielibyśmy dyskutować to nie widzę szybkiego dojścia do jakichkolwiek wniosków bądź zrozumienia jednego przez drugiego.
    Polinezyjczycy - rdzenni mieszkańcy Polinezji oraz niektórych wysp Melanezji i Mikronezji. (wikipedia)
    I tak, nie wiem kim polinezejczycy byli, nie interesuje mnie to. Pierwszy raz widzę na oczy Melanezja i Mikronezja, kojarzę tylko Malezję. Mam nadzieję, że nie wyskoczysz w następnym poście z jakimś rdzennym lasem ludu puszczy amazońskiej.
    Jeśli chcesz porozmawiać na ten temat to proponuję założyć nowy temat.
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 20-06-2018, 20:00
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  13. #72

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    sprawę. Dzięki zakładaniu działalności powstałaby konkurencja, która "siłą" (nie fizyczną przecież) zmuszałaby pracodawców/szefów do tworzenia produktów/usług tanich jak i bardzo dobrej jakości po to by zdobyć i zadowolić klienta, innymi słowy po to by wrócił, a przy okazji przyszedł z następnym.
    Albo na przykład zakładasz firmę A i B, firma A jest straszna i winduje ceny, wszyscy przechodzą do B, w końcu zamykasz firmę A i dominujesz na rynku.

    To o czym tu piszę oczywiście nie obędzie się bez KONSEKWENCJI za swoje czyny, brania ryzyka na własne barki bo to co w tej chwili się odpierdala to przechodzi ludzkie pojęcie np. czemu państwo karze mi płacić zus co miesiąc?
    Nie każe, możesz nie płacić ZUS-u, ale jeśli chcesz ponosić konsekwencje za swoje czyny, możesz iść do więzienia. Możesz.

    Każdy, nawet jebany terrorysta o ile nie zostanie rozstrzelany przed złapaniem powinien mieć uczciwy proces i jeśli czynem, za który się na tym procesie znalazł będzie np. morderstwo (chodzi mi o na prawdę poważne przestępstwa) to bez słowa zająknięcia powinien zostać powieszony i to najlepiej publicznie.
    Uczciwy proces nie oznacza nieomylnego procesu. Ilu niewinnych ludzi można w ten sposób powiesić? Uważasz, że rząd powinien móc zabijać ludzi bezkarnie?

    nasza dyskusja nie jest na poziomie światowym, nie ma przełożenia na świat realny i posługujemy się zwykłą definicją koloru tj. czarny, biały
    Chyba brązowy i różowy w takim razie :D

  14. #73
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Albo na przykład zakładasz firmę A i B, firma A jest straszna i winduje ceny, wszyscy przechodzą do B, w końcu zamykasz firmę A i dominujesz na rynku.
    A teraz tak nie ma? Porównując ceny elektroniki ze sklepu z tej branży, a z biedronki gdzie trafia się okazja i to nie jednorazowa gdzie cena jest strasznie zaniżona. Przykładem są pendrivy pojemności 32/64gb, wideorejestratory gdzie cena w internecie oscyluje w granicach 200zł, tak biedronka postanawia wystawić na sprzedaż ten sam produkt, ten sam model w granicach 150-170zł. Z resztą nawet nie interesując się tym, to jest wiedza podstawowa, wystarczy zaglądnąć w gablotkę, a potem ten sam model sprawdzić w internecie.

    Nie każe, możesz nie płacić ZUS-u, ale jeśli chcesz ponosić konsekwencje za swoje czyny, możesz iść do więzienia. Możesz.
    Jak nie każe? Jeśli nie zapłacę to będą mnie ścigać i raczej zakończy się to moją przegraną ze względu na finanse. Słyszałem o przypadku gościa z bodajże Białegostoku, który wygrał z zusem ale ile wydał pieniędzy (BY NIE PŁACIĆ ZUSU) i zmarnował zdrowia, to jego.

    Uczciwy proces nie oznacza nieomylnego procesu. Ilu niewinnych ludzi można w ten sposób powiesić? Uważasz, że rząd powinien móc zabijać ludzi bezkarnie?
    Dlatego ma to być uczciwy proces, a nie szybki. Czemu morderca ma siedzieć w więzieniu i być utrzymywanym dzięki naszym podatkom?

    Chyba brązowy i różowy w takim razie :D
    Jeśli to jest dla ciebie kolorem różowym, to ja zakończę tę dyskusję z tobą.

    Wiadomości z kraju i ze świata-pobrany-plik.jpg
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  15. #74
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    No i bardzo dobrze, chamów trzeba tak traktować.

    Strzelanina w Bielanach Wrocławskich. W czwartek około 12.30. mieszkańcy Bielan Wrocławskich zawiadomili policję, że słyszeli strzały. Na wskazane miejsce wysłano policyjne patrole. - Zatrzymano jedną osobę, która może mieć związek z tym zdarzeniem – potwierdza Łukasz Dutkowiak rzecznik Komendy Miejskiej Policji.

    Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Kwiatowej i Porzeczkowej przy warsztacie samochodowym niedaleko cmentarza. Na poboczu stoi zaparkowany niebieski volkswagen, przy którym pracują technicy kryminalistyczni. Teren jest otoczony taśmą. Na miejscu jest sporo policjantów w kominiarkach oraz oznakowane i nieoznakowane radiowozy. - Przed godziną 13. miała miejsce strzelanina. Chyba ktoś został ranny - mówi reporterowi Gazety Wrocławskiej jedna z mieszkanek.

    Wokół miejsca zdarzenia krąży śmigłowiec z kamerą termowizyjną. Sprawcy mieli bowiem uciec w pola. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że cała historia to skutek nieudanej próby wymuszenia haraczu od właściciela warsztatu samochodowego. Kilka dni temu miało dojść do obrzucenia koktajlami Mołotowa domu właściciela. Dziś grupa osiłków pojawiała się w warsztacie. Wtedy właściciel strzelał w obronie własnej z broni czarnoprochowej. Z naszych informacji wynika, że policja zatrzymała jednego z napastników.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  16. #75
    Avatar Lord6Infamous
    Data rejestracji
    2018
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    8
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlatego ma to być uczciwy proces, a nie szybki. Czemu morderca ma siedzieć w więzieniu i być utrzymywanym dzięki naszym podatkom?
    No ale gdzie ma przebywać na czas trwania procesu?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •