Strona 132 z 132 PierwszaPierwsza ... 3282122130131132
Pokazuje wyniki od 1,311 do 1,315 z 1315

Temat: Wiadomosci z kraju i ze swiata

Data rejestracji
    Feb 2010
    Położenie
    Mielec
    Siła reputacji
    9

Domyślny

jak dla mnie to w sumie moga sie tluc az nie beda mieli w co tymi rakietami pizgac, who cares

Notoryczny Miotacz Postów jaxi jest teraz offline
    Data rejestracji
    May 2010
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Spujsz
    Nasze łzy

To bomby na Izrael

Uwaga już jutro w BBC
    Polscy naziści obrzucili Izrael racami
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dawaj screeny z pogróżek albo wpierdol.
    KRENCE KURWA JAK BELMONDO
    ROBIE OBRUT JAK W TEKWONDO
    NIE PODSKOCZY BYLE KO(N)D-ON
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Ja swoją edukację skończyłem na szkołę policealnej ochrony. Nie uczę się bo od nauki się tyje. Xd

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    19

Domyślny

Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    czemu oni się tak nie lubią?
    Bo byla se Palestyna miala jakies ziemie po czym przyszly zydki z izraela i ze wsparciem innych narodow, ktore trzymaja za jaja stwierdzily "chuj wam na kurwe jebie wam starego teraz ta ziemia jest moja" i elo zabrali se ta ziemie i stwierdzili, ze to ich pozdro koniech historii. To tak jakby nwm ukraincy stwierdzili, ze ich jest teraz duzo i w ogole oni duzo pracuja to w takim razie im sie nalezy Wroclaw i chuj zabieraja se wroclaw wraz z krusem na pokladzie i odplywaja, a od tego dnia Wroclaw i Dolnyslunzk staja sie czescia Ukrainy (to akurat pozytywna wizja bo z korzyscia dla Polski, ale Palestyna niekoniecznie chciala oddac swoje terytorium).

Ogolnie to calym serduszkiem

Ogolnie Palestynczycy i Hamas raczej siedza cicho, problem w tym, ze Izrael ma interes w atakowaniu ich i prowadzeniu wojny w tym rejonie dlatego co chwile gina tam cywile po nalotach zydkow czy po prostu od kul zydowskich snajperow, ktorzy strzelaja sobie w tym rejonie do ludzi (w tym dzieci) dla rozrywki. W koncu ktos sie wkurwil i modlmy sie zeby rozpierdolil czyms mocniejszym jakas jerozolime albo chociaz tel aviv.
    Ostatnio zmieniony przez Master : Dziś, 01:20
    Cytuj Decretis napisał
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Master napisał Pokaż post
    Bo byla se Palestyna miala jakies ziemie po czym przyszly zydki z izraela i ze wsparciem innych narodow, ktore trzymaja za jaja stwierdzily "chuj wam na kurwe jebie wam starego teraz ta ziemia jest moja" i elo zabrali se ta ziemie i stwierdzili, ze to ich pozdro koniech historii. To tak jakby nwm ukraincy stwierdzili, ze ich jest teraz duzo i w ogole oni duzo pracuja to w takim razie im sie nalezy Wroclaw i chuj zabieraja se wroclaw wraz z krusem na pokladzie i odplywaja, a od tego dnia Wroclaw i Dolnyslunzk staja sie czescia Ukrainy (to akurat pozytywna wizja bo z korzyscia dla Polski, ale Palestyna niekoniecznie chciala oddac swoje terytorium).

Ogolnie to calym serduszkiem
    no i to jest git tłumaczenie, bo czytam na wikipedii to pierdolą jakieś głupoty od rzeczy jakieś porwania dzieci chuj wie o co im właściwie chodzi, a tutaj krótko i na temat, niestety limit here
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    Nov 2005
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    23

Domyślny

W sumie nie ma co tu za bardzo dodawać, dobrze wytłumaczone Panie Arturze, szanuję.
    Aczkolwiek proszę wypluć te słowa, bo ja nie chcę zmieniać obywatelstwa, niemieckie jest lepsze od ukraińskiego :/
    Ogolnie Palestynczycy i Hamas raczej siedza cicho, problem w tym, ze Izrael ma interes w atakowaniu ich i prowadzeniu wojny w tym rejonie dlatego co chwile gina tam cywile po nalotach zydkow czy po prostu od kul zydowskich snajperow, ktorzy strzelaja sobie w tym rejonie do ludzi (w tym dzieci) dla rozrywki. W koncu ktos sie wkurwil i modlmy sie zeby rozpierdolil czyms mocniejszym jakas jerozolime albo chociaz tel aviv.
    O to to
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania