Reklama
Strona 88 z 1182 PierwszaPierwsza ... 38788687888990981381885881088 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,306 do 1,320 z 17724

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1306
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Najpierw poszedł marsz prezydencki, a ten narodowy pauzował kilkanascie minut i wyruszył osobno, chociaż nie wiem czy tak było planowane, czy rządowy marsz wiedział o tym, nie wiem. Ja wylądowałem na marszu prezydenckim nieświadomie, szły w nim tez flagi ONR, nie wiem czy szła forza nuova. W tym marszu, w którym ja szedłem, było wyjątkowo cicho, jak nigdy. były te przyśpiewki typu duma duma, cześć i chwała bohaterom, ale to chyba nie była jakaś zorganizowana akcja, w drugim marszu, słyszałem polska dla Polaków itp i tam była organizacja z tymi przyśpiewkami. Ogolnie jedyna afera to za tym rondem z palma stali kodziarze z banerem wielkim konstytucja i zostali obrzuceni racami, butelkami itp, ale chuj in w pysk

  2. #1307
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny


    ^budynek tv hamasu
    https://wiadomosci.poinformowani.pl/...dElBNaP-DCv-H0

    no ogolnie najwieksza wymiana ognia w historii izraelu, a przynajmniej w ilosci wystrzelonych rakiet


    gr0b0

  3. Reklama
  4. #1308
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    eksodus Palestyńczyków ciąg dalszy
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #1309
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    czemu oni się tak nie lubią?

  6. #1310

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    jak dla mnie to w sumie moga sie tluc az nie beda mieli w co tymi rakietami pizgac, who cares

  7. #1311
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Spujsz
    Nasze łzy

    To bomby na Izrael

    Uwaga już jutro w BBC
    Polscy naziści obrzucili Izrael racami

  8. #1312
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu oni się tak nie lubią?
    Bo byla se Palestyna miala jakies ziemie po czym przyszly zydki z izraela i ze wsparciem innych narodow, ktore trzymaja za jaja stwierdzily "chuj wam na kurwe jebie wam starego teraz ta ziemia jest moja" i elo zabrali se ta ziemie i stwierdzili, ze to ich pozdro koniech historii. To tak jakby nwm ukraincy stwierdzili, ze ich jest teraz duzo i w ogole oni duzo pracuja to w takim razie im sie nalezy Wroclaw i chuj zabieraja se wroclaw wraz z krusem na pokladzie i odplywaja, a od tego dnia Wroclaw i Dolnyslunzk staja sie czescia Ukrainy (to akurat pozytywna wizja bo z korzyscia dla Polski, ale Palestyna niekoniecznie chciala oddac swoje terytorium).

    Ogolnie to calym serduszkiem


    Ogolnie Palestynczycy i Hamas raczej siedza cicho, problem w tym, ze Izrael ma interes w atakowaniu ich i prowadzeniu wojny w tym rejonie dlatego co chwile gina tam cywile po nalotach zydkow czy po prostu od kul zydowskich snajperow, ktorzy strzelaja sobie w tym rejonie do ludzi (w tym dzieci) dla rozrywki. W koncu ktos sie wkurwil i modlmy sie zeby rozpierdolil czyms mocniejszym jakas jerozolime albo chociaz tel aviv.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 13-11-2018, 00:20
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #1313
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo byla se Palestyna miala jakies ziemie po czym przyszly zydki z izraela i ze wsparciem innych narodow, ktore trzymaja za jaja stwierdzily "chuj wam na kurwe jebie wam starego teraz ta ziemia jest moja" i elo zabrali se ta ziemie i stwierdzili, ze to ich pozdro koniech historii. To tak jakby nwm ukraincy stwierdzili, ze ich jest teraz duzo i w ogole oni duzo pracuja to w takim razie im sie nalezy Wroclaw i chuj zabieraja se wroclaw wraz z krusem na pokladzie i odplywaja, a od tego dnia Wroclaw i Dolnyslunzk staja sie czescia Ukrainy (to akurat pozytywna wizja bo z korzyscia dla Polski, ale Palestyna niekoniecznie chciala oddac swoje terytorium).

    Ogolnie to calym serduszkiem
    no i to jest git tłumaczenie, bo czytam na wikipedii to pierdolą jakieś głupoty od rzeczy jakieś porwania dzieci chuj wie o co im właściwie chodzi, a tutaj krótko i na temat, niestety limit here

  10. #1314
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo byla se Palestyna miala jakies ziemie po czym przyszly zydki z izraela i ze wsparciem innych narodow, ktore trzymaja za jaja stwierdzily "chuj wam na kurwe jebie wam starego teraz ta ziemia jest moja" i elo zabrali se ta ziemie i stwierdzili, ze to ich pozdro koniech historii. To tak jakby nwm ukraincy stwierdzili, ze ich jest teraz duzo i w ogole oni duzo pracuja to w takim razie im sie nalezy Wroclaw i chuj zabieraja se wroclaw wraz z krusem na pokladzie i odplywaja, a od tego dnia Wroclaw i Dolnyslunzk staja sie czescia Ukrainy (to akurat pozytywna wizja bo z korzyscia dla Polski, ale Palestyna niekoniecznie chciala oddac swoje terytorium).
    W sumie nie ma co tu za bardzo dodawać, dobrze wytłumaczone Panie Arturze, szanuję.
    Aczkolwiek proszę wypluć te słowa, bo ja nie chcę zmieniać obywatelstwa, niemieckie jest lepsze od ukraińskiego :/
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogolnie Palestynczycy i Hamas raczej siedza cicho, problem w tym, ze Izrael ma interes w atakowaniu ich i prowadzeniu wojny w tym rejonie dlatego co chwile gina tam cywile po nalotach zydkow czy po prostu od kul zydowskich snajperow, ktorzy strzelaja sobie w tym rejonie do ludzi (w tym dzieci) dla rozrywki. W koncu ktos sie wkurwil i modlmy sie zeby rozpierdolil czyms mocniejszym jakas jerozolime albo chociaz tel aviv.
    O to to
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  11. #1315

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Kolega Master dobrze prawi. Też nie znoszę tych pejsatych śmierdzieli i trzymam w tym konflikcie stronę Palestyńczyków, bo po przeanalizowaniu historii tego konfliktu i tego, w jaki sposób powstało państwo Izrael, sumienie nie pozwala mi postąpić inaczej. Jednak nie ma co liczyć na to, że Palestyna zostanie wyzwolona. Żydki za bardzo się już okopali, pobudowali miasta za miliardy $ i raczej tego nie zostawią. Nie wspominając o tym, że żydki wszędzie na świecie mają wtyki, rządzą USA i nikt im nie podskoczy.

    Co ciekawe dodam, że pomimo trzymania przeze mnie strony Palestyńczyków, to uważam, że jako Europejczycy nie możemy pozwolić na to, żeby... Izrael upadł. Bo gdyby muslimy zepchnęły żydków do morza, to będziemy mieć w Europie 8 milionów żydowskich uchodźców. I teraz zgadnijcie, w jakim kraju chcieliby się osiedlić? ;]
    Dlatego mimo moje sympatii do Palestyny mam nadzieję, że Żydzi będą jednak gnić na bliskim wschodzie, bo albo będą problemem muslimów, albo naszym problemem.

  12. #1316
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Swoją droga czytałem kiedyś artykuł, w którym gościu pisał, ze Palestyńczycy to Żydzi nawróceni na islam i maja więcej wspólnego z tymi żydami biblijnymi więcej wspólnego niż Izrael

  13. #1317

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Bo masz racje, prawowitymi właścicielami tych ziem, na których jest teraz Izrael są Palestyńczycy, którzy kiedyś byli żydami i na przestrzeni wieków zostali zislamizowani.

  14. #1318
    orjannilsen1

    Domyślny

    Kiedys zydki tez brały udział w podobnej zabawie co z Palestynczykami, tylko wtedy byli po drugiej stronie.

  15. #1319
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kiedys zydki tez brały udział w podobnej zabawie co z Palestynczykami, tylko wtedy byli po drugiej stronie.
    komina:3
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  16. #1320
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    http://trybun.org.pl/2018/11/16/spli...rna-nadchodzi/

    Czytaliście coś na temat split paymentu? Co o tym sądzicie? Jeśli rozwinie się ten split payment to wymiana gotówkowa będzie utrudniona śmiem twierdzić, że dążą nawet do ukrócenia takiego rodzaju "wybryków" jak płacenie gotówką bo poprzez płacenie kartą mają wszystko jak na dłoni w razie sprawdzenia + podatek jest zawsze opłacony.

    edit: przeklejam z wykopu bo ktoś to wytłumaczył
    Wy naprawdę nie wiecie o czym piszecie. To wam wytłumaczę.
    Firma handlowa kóra sprzedaje produkty. Na początku roku ma budżet 1 230 000 na zakupy towaru handlowego.
    Kupuje go za kwotę z wat 23% kupuje go i sprzedaje z marżą 10% tj 1 350 300 obraca to dajmy raz w kwartale.
    z tym że mając konto Split payment VAT. kontrahenci cześć VAT przelewali na konto Split payment VAT.
    wiec na koncie podstawowym ma 1 100 000 a na VAToskim ma 250 300 Kórych nie może ruszyć
    wiec pomimo tego że zarobił obrócił tym dajmy na to do 15 lutego i jeszcze raz jest w satnie zainwestować to ma do pomnożenia tego kapitału mniej jak na samym początku inwestycji... bo tylko 1 100 000 na zakup z VAT.
    wiec kupuje towar płaci i sprzedaje to z marża 10% brutto do 29 marca. i ma 1 210 000 na koncie i znowu na konto wat wpływa 278 300 VATU na konto.
    wiec po kwartale obrotowym firma 1 210 000 kwote do opodatokwania 18 % i do zapłacenia 528 600 zł vatu do zapłacenia.
    jak komuś sie chce to niech przeliczy jaką kwotą operował by przedsiębiorca jak by po pierwszym obrocie i drugim mógł wykorzystać kwotę z rachunku VAT.
    I tu parę tysiaków sie uskrobie które jest w plecy. Dodatkowo.
    System ten buduje czysta kredytową patologie bo żeby co kolwiek podliczać vat trzeba sie zakredytować najlepiej na bańke a najlepiej miec stratę.

    odpowiedzcie sobie kto na tym zarobi i od kogo będzie najlepiej robić zakupy najefektowniej obracać gotówką bez czesci VAT.
    https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-kasy-fiskalne-online

    Krok pierwszy do zrealizowania split paymentu czyli kasy online, od stycznia 2019 te branże będą musiały zakupić kasę fiskalną online
    gastronomia
    paliwa
    usługi kosmetyczne
    usługi fryzjerskie
    usługi motoryzacyjne
    usługi wulkanizacyjne
    usługi fitness
    z tym, że "pracują" nadal nad dodaniem większej liczby branż. Te branże, które wymieniłem dochodzi w nich przy kontrolach do "największych nieprawidłowości"
    Co do samego zakupu kas to ponoć mają być refundowane ale pewnie działać będzie to na zasadzie wydaj 1k, a potem ci oddamy w ciągu np. miesiąca, który będzie się ciągnął rok, a przy jednoosobowych firmach to będzie nadal cios krytyczny.
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 17-11-2018, 11:46
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •