Reklama
Strona 91 z 1199 PierwszaPierwsza ... 418189909192931011411915911091 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,351 do 1,365 z 17978

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1351
    Boryna

    Domyślny

    No spoko, to dość oczywiste ale jaki to ma związek z Żydami? Also, Mandarke, Ty wierzysz w konspiracyjne teorie o szczepionkach od jakiegoś dzbana z YouTube więc chyba naiwność jest Ci dosc bliska.
    Btw, tak w temacie Izraela jeszcze:
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 19-11-2018, 08:27

  2. #1352
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    boryna przeczytałeś manifest komunistyczny czy dalej bedziesz obrazki po angielsku wklejał?

  3. Reklama
  4. #1353
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Boryna bierze wiedzę z obrazków z internetów

    Kryzys w Strefie Gazy polega (AFAIK) na tym, że będąc palestyńską enklawą w Izrealu, ten może zablokować cały twój import oraz eksport. I jakie ma znaczenie ile kasy ma Hamas?
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 19-11-2018, 16:40

  5. #1354
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kryzys w Strefie Gazy polega (AFAIK) na tym, że będąc palestyńską enklawą w Izrealu, ten może zablokować cały twój import oraz eksport. I jakie ma znaczenie ile kasy ma Hamas?
    No takie, że blokada Strefy Gazy to konsekwencja przejęcia władzy przez Hamas, który szmugluje tam broń. I Strefę Gazy blokuje nie tylko Izrael, robi to również Egipt(do którego nie wiedzieć czemu nikt pretensji nie ma... Stefa Gazy do 1967 była częścią Egiptu i jakoś w żaden sposób egipska okupacja Palestyńczykom nie przeszkadzała). Hamas swoje finanse użytkuje na budowanie rakiet i mordowanie niewinnych ludzi(także Palestyńczyków) żeby potem na arenie międzynarodowej zgrywać ofiarę. Mam nadzieję, że Gaza zostanie w końcu wyzwolona z rąk tych religijnych fanatyków.

  6. #1355
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No takie, że blokada Strefy Gazy to konsekwencja przejęcia władzy przez Hamas, który szmugluje tam broń. I Strefę Gazy blokuje nie tylko Izrael, robi to również Egipt(do którego nie wiedzieć czemu nikt pretensji nie ma.
    może dlatego że egipt ma pierdyliard lat i od zawsze leży w tym samym miejscu a izrael to fikcyjne państwo które nie powinno istnieć,

  7. #1356
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    może dlatego że egipt ma pierdyliard lat i od zawsze leży w tym samym miejscu a izrael to fikcyjne państwo które nie powinno istnieć,
    Jak już wspomniałem, oczywiście, że Izrael ma większe prawo do istnienia niż jakakolwiek islamska dyktatura. Swoją ciężką pracą Żydzi stworzyli najbardziej wolnościowe państwo na Bliskim Wschodzie i mimo skrajnie niekorzystnych warunków, udało im się z sukcesami przetrwać ponad 70 lat. Anyway, jak rozumiem fakt, że Egipt istnieje dłużej niż Izrael sprawia, że można stosować tu brak symetrii?

  8. #1357
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak już wspomniałem, oczywiście, że Izrael ma większe prawo do istnienia niż jakakolwiek islamska dyktatura. Swoją ciężką pracą Żydzi stworzyli najbardziej wolnościowe państwo na Bliskim Wschodzie i mimo skrajnie niekorzystnych warunków, udało im się z sukcesami przetrwać ponad 70 lat. Anyway, jak rozumiem fakt, że Egipt istnieje dłużej niż Izrael sprawia, że można stosować tu brak symetrii?
    widziałeś kiedyś żyda który uczciwie pracuje? Niczego nie stworzyli tylko ukradli połać ziemi na której ameryka wybudowała im państwo. Wytłumacz mi dlaczego twoi kochani żydzi strzelają do dzieci manifestujących na granicy i do tego czerpią z tego nielada rozrywkę? Daczego ci twoi wolni i kochający zydzi zamykają arabów zyjących na terenie ich śmiesznego "państwa" w gettach? Dlaczego twoi kochający wolność żydzi nie przyjmują uchodzców ale sami karcą kraje które nie chcą tego robić? Dlaczego ci twoi kochani i miłujący pokój żydzi rozpętują wojne za wojną i manipulują światową polityką na swoją kożyść? Dlaczego twoi kochający pokój i wolnośc żydzi roszczą sobie prawa do polskich nieruchomości które do nich nie należą? Dlaczego ci twoi kochający żydzi uważają każdego goją za kogoś gorszegho kto powinien im służyć. Jakim cudem ci twoi kochający żydzi zdobyli tak ogromne fortuny że mogli by wykupić pół świata no bo chyba nie powiesz mi że lichwa to coś dobrego. Uwierz mi że żyd gardzi pedałem tak samo jak muzułmanin więc nie jest kochającym wolność żydem tylko łasym na pieniądze pejsatym skurwysynem.

  9. #1358
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    widziałeś kiedyś żyda który uczciwie pracuje?
    Znaczy wszyscy Żydzi na świecie są nieuczciwi i żaden uczciwie nie pracuje? xD

    Niczego nie stworzyli tylko ukradli połać ziemi na której ameryka wybudowała im państwo.
    Jak Ameryka wybudowała Izrael? Jakiej pomocy udzieliły Stany Zjednoczone Izraelowi w pierwszych latach jego istnienia? Co to za rewelacje?
    Tereny na których powstał Izrael były zasiedlane przez Żydów od XIX wieku na ziemi w większości odkupionej od lokalnych Arabów.

    Wytłumacz mi dlaczego twoi kochani żydzi strzelają do dzieci manifestujących na granicy i do tego czerpią z tego nielada rozrywkę?
    Większość tych którzy zginęli na granicy Izraela w starciach ostatnich miesięcy to członkowie Hamasu, skrajnie islamskiej organizacji terrorystycznej. Ginęły również niestety dzieci których rodzice zabierali w środek zadymy zorganizowanej przez Hamas.
    Dlaczego ci twoi wolni i kochający zydzi zamykają arabów zyjących na terenie ich śmiesznego "państwa" w gettach?
    Kogo Izraelczycy zamykają w gettach, gdzie, kiedy?

    Dlaczego twoi kochający wolność żydzi nie przyjmują uchodzców ale sami karcą kraje które nie chcą tego robić?
    Jakie kraje karci Izrael za nieprzyjmowanie uchodźców? Co to za rewelacje?

    Dlaczego ci twoi kochani i miłujący pokój żydzi rozpętują wojne za wojną i manipulują światową polityką na swoją kożyść?
    Jakie wojny Izrael rozpętał? Wszystkie konflikty tego kraju były wojnami obronnymi.

    Dlaczego twoi kochający pokój i wolnośc żydzi roszczą sobie prawa do polskich nieruchomości które do nich nie należą?
    Jakie roszczenia wysuwa Izrael wobec polskich nieruchomości? Gdzie można o tym przeczytać? Pierwszy raz słyszę.

    Dlaczego ci twoi kochający żydzi uważają każdego goją za kogoś gorszegho kto powinien im służyć.
    Co? To jest na serio czy to jakiś happening jest grany?
    Jakim cudem ci twoi kochający żydzi zdobyli tak ogromne fortuny że mogli by wykupić pół świata no bo chyba nie powiesz mi że lichwa to coś dobrego.
    Co to za argument, tylko Żydzi posiadają ogromne finanse? I jak to się ma do państwa Izrael o którym rozmawiamy?

    Uwierz mi że żyd gardzi pedałem tak samo jak muzułmanin więc nie jest kochającym wolność żydem tylko łasym na pieniądze pejsatym skurwysynem.
    Skąd takie informacje, czyżby bogluto znał wszystkich Żydów na świecie? I jak to się ma do faktu, że Izrael to jedyny kraj na Bliskim Wschodzie w którym odbywają się Parady Równości?
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 19-11-2018, 23:49

  10. #1359
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak już wspomniałem, oczywiście, że Izrael ma większe prawo do istnienia niż jakakolwiek islamska dyktatura. Swoją ciężką pracą Żydzi stworzyli najbardziej wolnościowe państwo na Bliskim Wschodzie i mimo skrajnie niekorzystnych warunków, udało im się z sukcesami przetrwać ponad 70 lat. Anyway, jak rozumiem fakt, że Egipt istnieje dłużej niż Izrael sprawia, że można stosować tu brak symetrii?
    zapomniałeś że państwo to faszyzm? już nie jesteś komunistą? xD

  11. #1360

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    boryna, ale czy ty nie rozumiesz, że to państwo w ogóle nie powinno powstać? Ty naprawdę uważasz, że to było w porządku wobec Palestyńczyków, że nagle emigruje do nich obca nacja, a po pewnym czasie ogłaszają sobie niepodległość i zabierają im ich ziemie? Mi już nawet nie chodzi o Zachodni Brzeg, tylko te tereny, na których powstało państwo Izrael w 1947 roku. Moim zdaniem takie coś w cywilizowanym świecie nie powinno mieć miejsca.

    I proszę jeszcze odpowiedz na mój przykład z poprzedniego postu:

    gdyby na Warmię i Mazury zaczęli masowo emigrować Niemieccy potomkowie prusaków, po pewnym czasie stanowiliby większość ludności na tych terenach i ogłosiliby niepodległość państwa pruskiego, to czy byłoby to w porządku wobec nas, Polaków? A zwłaszcza tych, którzy teraz mieszkają na Warmii i Mazurach? Przecież na tych terenach przez większość historii Europy mieszkali Niemcy, więc mogliby użyć tego samego argumentu co żydki, że Jerozolima i okolice to ich "ziemia obiecana" i dawna ojczyzna. Czy byłoby to fair wobec Polaków?

  12. #1361
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zapomniałeś że państwo to faszyzm? już nie jesteś komunistą? xD
    Czy ja kiedykolwiek byłem komunistą? Skąd takie info? Gościu, Ty jesteś totalnym analfabetą historyczno-politycznym który pisał, że Polska Partia Socjalistyczna była agenturą Sowietów, nie da się kogoś takiego poważnie traktować.

    boryna, ale czy ty nie rozumiesz, że to państwo w ogóle nie powinno powstać? Ty naprawdę uważasz, że to było w porządku wobec Palestyńczyków, że nagle emigruje do nich obca nacja, a po pewnym czasie ogłaszają sobie niepodległość i zabierają im ich ziemie? Mi już nawet nie chodzi o Zachodni Brzeg, tylko te tereny, na których powstało państwo Izrael w 1947 roku. Moim zdaniem takie coś w cywilizowanym świecie nie powinno mieć miejsca.
    Jakie ziemie Żydzi "zabrali" ? Żydzi te tereny w większości odkupili od lokalnych Arabów. Którzy w 1947 też mieli dostać swoje państwo ale odrzucili tę propozycję.

    gdyby na Warmię i Mazury zaczęli masowo emigrować Niemieccy potomkowie prusaków, po pewnym czasie stanowiliby większość ludności na tych terenach i ogłosiliby niepodległość państwa pruskiego, to czy byłoby to w porządku wobec nas, Polaków? A zwłaszcza tych, którzy teraz mieszkają na Warmii i Mazurach? Przecież na tych terenach przez większość historii Europy mieszkali Niemcy, więc mogliby użyć tego samego argumentu co żydki, że Jerozolima i okolice to ich "ziemia obiecana" i dawna ojczyzna. Czy byłoby to fair wobec Polaków?
    Gdyby weszli legalnie w posiadanie tych terenów, proponowali Polakom pokojowe współistnienie, a państwo które chcą stworzyć byłoby znacznie bardziej wolnościowym tworem niż obecna Polska - jak najbardziej popierałbym istnienie takiego kraju.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 19-11-2018, 23:57

  13. #1362
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy ja kiedykolwiek byłem komunistą? Skąd takie info? Gościu, Ty jesteś totalnym analfabetą historyczno-politycznym który pisał, że Polska Partia Socjalistyczna była agenturą Sowietów, nie da się kogoś takiego poważnie traktować.
    xDD
    ej boryna zapomniałeś że izreal to państwo narodowe i na dodatek z militarystyczne? z kultem do munduru? przecież to czysta Prawica.

  14. #1363
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Boryna jakakolwiek dyskusja z tobą na temat izraela i zamieszkałych w nim najeźdzców nie ma sensu bo jesteś zaślepiony kłamliwymi hasłami wolnościowymi i nie posiadasz elementarnej wiedzy na temat tego zdradzieckiego narodu nawet gdybym podał ci wszystkie fakty na tacy i rabin z mównicy by je potwierdził to i tak byś w to nie uwierzył. Jesteś bardziej ograniczonym człowiekiem niż ci się wydaję chociaż ty z pewnością uważasz że jesteś wielce oświeconym bojownikiem w walce o równouprawnienie i wolnośc a wcale tak nie jest bo kierujesz się błednymi przekonaniami. Dyskusja z zaślepionym lewakiem ma tyle sensu co podrywanie lesbijskiej feministki.

  15. #1364
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xDD
    ej boryna zapomniałeś że izreal to państwo narodowe i na dodatek z militarystyczne? z kultem do munduru? przecież to czysta Prawica.
    Ciągle jest to lepszy kraj niż jakikolwiek inny w okolicy. Militaryzm na Izraelu wymusili sąsiedzi którzy chcą go "zepchnąć do morza" i od lat odrzucają oferty pokojowe. I właśnie trochę nie rozumiem czemu torgowe prawaki nagle zajmują lewicowe stanowisko i tak Izraela nienawidzą xD


    Boryna jakakolwiek dyskusja z tobą na temat izraela i zamieszkałych w nim najeźdzców nie ma sensu bo jesteś zaślepiony kłamliwymi hasłami wolnościowymi i nie posiadasz elementarnej wiedzy na temat tego zdradzieckiego narodu nawet gdybym podał ci wszystkie fakty na tacy i rabin z mównicy by je potwierdził to i tak byś w to nie uwierzył.
    To możesz mnie oświecić bo póki co nie odniosłeś się do żadnego argumentu tylko wypisujesz, że "Żydzi są bogaci i rządzą światem" czy coś w ten deseń.
    Co ma do rzeczy rabin? Izrael to państwo świeckie, jego pierwszym prezydentem był ateista.

    Jesteś bardziej ograniczonym człowiekiem niż ci się wydaję chociaż ty z pewnością uważasz że jesteś wielce oświeconym bojownikiem w walce o równouprawnienie i wolnośc a wcale tak nie jest bo kierujesz się błednymi przekonaniami.
    No to proszę mnie oświecić bo odniosłem się do każdego pytania które zadałeś w poprzednim poście, Ty nijak nie potrafisz odpowiedzieć.

    Dyskusja z zaślepionym lewakiem ma tyle sensu co podrywanie lesbijskiej feministki.
    Przecież krytyka Izraela to w większości domena lewicy, nie prawicy. Obawiam się, że wyjątkowo, nie ja tu zajmuję lewackie stanowisko.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 20-11-2018, 00:19

  16. #1365
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciągle jest to lepszy kraj niż jakikolwiek inny w okolicy. Militaryzm na Izraelu wymusili sąsiedzi którzy chcą go "zepchnąć do morza" i od lat odrzucają oferty pokojowe.
    najlepsze państwo prawicowe, ale przecież państwa prawicowe nie śa wolnościowe to czysty faszyzm zapomniałeś?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •