Reklama
Strona 107 z 1202 PierwszaPierwsza ... 757971051061071081091171572076071107 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,591 do 1,605 z 18029

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #1591
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    nie szczujcie kolega muwił że był tam na kilka dni i jest bardzo spokojnie, nie ma się czego obawiać i metrem jeżdżą biali
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  2. #1592
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,776
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak oni tam takich gości to mają z 12.000, nie żartuje. nie da się ich monitorować, najciekawsze jest coś innego, że w francji za popełnienie 20+ przestępst (i to niektóre z nich były poważne) jednak można chodzić na wolności.
    No ale to chodzi właśnie o to, że typ sobie był na wolności po wielu przestępstwach i będąc na liście zagrożeń terrorystycznych.
    Wiadomo, że oni pewnie tam mają 3/4 tych wszystkich co tam się zjechali, ale no nie każdy od razu ma taką kartotekę jak ten XD



    Oslo
    Francja: prefekt policji paryskiej Michel Delpuech poinformował, że w związku z protestami "służby przygotowują się na najtrudniejszy scenariusz" i że dziś na ulice Paryża wyjedzie 14 czołgów.
    Nie wiem na ile trustory, ale mam nadzieję, że będą miały flagi UE namalowane
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  3. Reklama
  4. #1593
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem na ile trustory, ale mam nadzieję, że będą miały flagi UE namalowane

    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #1594
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem na ile trustory, ale mam nadzieję, że będą miały flagi UE namalowane
    gdzieś armia europejska musi sie szkolić.


    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ale to chodzi właśnie o to, że typ sobie był na wolności po wielu przestępstwach i będąc na liście zagrożeń terrorystycznych.
    wiem o tym, to pokazuje jak wygląda francja. powiesz że islam to gówno - 12 lat, robisz napady = 3 dni więźienia.

  6. #1595

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

  7. #1596

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj mlody100200 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mi tam nie jest do śmiechu. Na Wykopie jest filmik, na którym słychać moment, gdy rodzice dowiadują się o śmierci swoich dzieci i to dopiero uzmysławia, jaka tragedia miała tam miejsce...

  8. #1597
    Avatar bojo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    thais
    Posty
    770
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jestem z Koszalina znam jedną z dziewczyn która zginęła masakra... Nie wyobrażam sobie co musiały czuć w ostatnich minutach życia razem w piątkę zamknięte w pokoju spalając się powoli takie młode dziewczyny tyle cierpienia :( Jebana Polska mentalność żeby jak najtaniej i jak najwiecej zarobić pluje na właściciela. Nie rozumiem dlaczego w takich pomieszczeniach nie ma wyjścia ewakuacyjnego gaśnicy zraszaczy jakiekolwiek zabezpieczenie dopiero po tragedii Polak mądry. Tym bardziej na fb pisali że garaż przerobiony na pokój brudny i ocieplany piecykami na gaz który czuć w całym pomieszczeniu.

  9. #1598
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Wyjscie ewakuacyjne w escape roomie wcale by to nie zepsuło zabawy

  10. #1599
    Avatar bojo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    thais
    Posty
    770
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Czemu miało by zepsuć? Zadaniem jest opuścić pokój ale nie można wyjść wyjściem ewakuacyjnym chyba że coś się dzieje i jest potrzeba z niego korzystania.

  11. #1600
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    No to jak cos sie dzieje to mowisz właścicielowi przez walkie talkie i on otwiera

  12. #1601
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wyjscie ewakuacyjne w escape roomie wcale by to nie zepsuło zabawy
    W jaki sposób miało by to popsuć zabawę? Przecież gdybys wiedział, ze to jest awaryjne to byś nigdy tego nie użył, gdybys chciał się bawić, ale trzeba by wtedy jakiś taki zawór bezpieczeństwa dać we wszystkich drzwiach, co byłoby trochę uciążliwe. Poza tym pytanie czy idąc tam chcemy się bawić czy chcemy być bezpieczni? Chociaż jedno może nie wykluczać drugiego, ale tak jak mówię, trzeba by powiedzmy przy każdym zamku/kłódce wieszać klucz zapasowy w razie nie bezpieczeństwa :p
    Prawda jest taka, ze z tego co widziałem na wykopie, z komentarzy na temat tego Escape roomu, wychodziło, ze to był jakiś pseudo biznes w garażu ogrzewany butla gazowa, wiec kurwa xd i prawdopodobnie typ z obsługi zostawił młode dziewczyny na smierć a sam spierdolil także

  13. #1602
    Avatar bojo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    thais
    Posty
    770
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No ale widzisz masz wyjście ewakuacyjne to coś się dzieje i wychodzisz a tak jesteś uzależniony od kogoś kto ma czuwać nad twoim bezpieczeństwem a zazwyczaj taka osoba ma wyjebane niech się bawią pójdzie se na fajeczke na przerwe czy chuj wie gdzie i chuj tak jak widzisz wybuchł pożar i dziewczyn nikt nie wypuścił i spaliły się żywcem. Zresztą no kurwa idziesz się bawić to nie będziesz sobie wychodził wyjściem ewakuacyjnym bo to się nie liczy do wygranej lol... Za granicą jak byłem w takim pokoju to normalnie było wyjscie awaryjne w razie niebezpieczeństwa + zraszacze/gaśnica. W Polsce dużo jest takich pseudo escape roomow takich jak ten Polaczki jak najtaniej chcą i mają wyjebane w bhp i nikt tego nie kontrolował

  14. #1603
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Wcale to ze rozwiazanie/wyjscie masz na wyciągnięcie ręki nie sprawia ze zabawa i idea tego ze masz wyjść z czegos zamkniętego jest chujowsza, jebie w tym waszym koszalinie gownem, pewnie sie pareset osób przez ten room przewinęło, to zamiast zgłosić to gdzies ze jebie gazem w powietrzu to poszly negatywne komentarze na fb

    Byłem w 30+ pokojach w polsce i to nie w jakims obsranym koszalinie tylko w najwyzej ocenianych zrobionych przez porządne firmy i nigdy nie było zadnych wyjsc bezpieczenstwa, a na fajeczke wyjsc nie moze bo od tego jest mistrz gry by cie oglądać przez kamery i dawać ewentualne wskazówki

  15. #1604
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Kurwa przecież w każdej chwili możesz powiedzieć, ze chcesz wyjść to cię wypuszcza. Byłem do tej pory w Escape roomie 4-5 razy(może nie dużo) i za każdym razem obsługa była zajebista, takie typowe nerdy zaangażowane i zawsze dawali podpowiedzi jak nie ogarniałem itd. Jeżeli tobie zabawę psuloby wyjście ewakuacyjne to trochę jesteś debilem, bo chyba oczywiste jest to, ze nie jesteś zamknięty przez hannibala, możesz wyjść w każdej chwili i nic ci nie grozi, a jakby ktoś sobie od buta otwierał te wyjścia zamiast rozwiązywać zagadki to kurwa xD

    A to ze ludzie nie zgłosili, bo każdy pewnie sobie myśli (e kurwa na bank wszystko musi być w porządku )

  16. #1605
    Avatar bojo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    thais
    Posty
    770
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @Taidio
    Dobra gościu weź sklej pizde lamusie pierdolony bo pierdolisz takie farmazony że chuj właściciel tego gówna jest za wszystko odpowiedzialny i tyle w temacie wyjście ewakuacyjne powinno być w takich pomieszczeniach no kurwa zamykasz kurwa ileś tam osób w jednym pokoju coś się dzieje i chuj nie masz drogi ucieczki co ty wgl pierdolisz. Mówisz że nigdy nie było wyjść ewakuacyjnych tam gdzie ty byłeś no właśnie bo nikt tego kurwa nie kontrolował a se pomyśl że dużo jest escape roomów i polaczki robią na tym biznes i nie które tak jak ten w Koszalinie był zrobiony na odpierdol i wyobraź sobie że w Polsce jest takich wiele. Dlatego wyjście ewakuacyjne jakiś awaryjny przycisk otwierający powinien być w takich miejscach. Ale musiało dojść do tragedii i dopiero teraz o tym myślą. I nie mam zamiaru już z tobą dalej rozmawiać bo jesteś przyjebany zresztą zawsze pisałeś przyjebane posty elo
    Ostatnio zmieniony przez bojo : 05-01-2019, 12:51

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •