Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 21 do 24 z 24

Temat: Jak zarabiać na francyzie?

Data rejestracji
    Jan 2009
    Położenie
    Warszawa
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Kureła to taka żabka to normalnie temat dla uwagi jest.

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    14

Domyślny

czaicie masz pół miliona długu i jesteś świadomy tego że nigdy z tego nie wyjdziesz i do końca życia już jesteś w to upaprany po łokcie, przejebana perspektywa
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    Jan 2007
    Położenie
    Olsztyn
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Bo Żabka jest korporacją nastawioną tylko na zyski, i jedyne co ich obchodzi to hajs. Są inne korpo (grupy) które na pierwszym miejscu stawiają rozwój dopiero potem hajs. Przykładowo grupa VOX. Z którą jestem w jakiś sposób związany od kilkunastu lat (moi rodzice mają salon z meblami). I jest to przezajebista korporacja, która od cholery pieniędzy inwestuje w rozwój swoich partnerów. Szkolenia, jakieś zjazdy. Bez żadnych kontroli niezapowiedzianych ani cichych klientów. Grupa VOX ma też szkołę wyższą w Poznaniu. Inwestuje w innowacje. Cały dział poświęcony temu, możesz zgłosić swoje pomysły albo inne pierdoły które mogą usprawnić ich pracę. Nie jest to tak że zgłaszasz się i masz od razu parnterstwo i zarabiasz 50k miesiąc, trzeba się narobić ale jest to praca przyjemna, z ludzmi którzy nie myślą tylko o $$$ i którzy pomagają Ci na każdym kroku zarobić.
    https://qoinpro.com/45ae8d6bb74871f83b54351b448ed450 <-- Darmowe kryptowaluty codziennie. Rejestruj się z refka plis :P

Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

Data rejestracji
    Jan 2012
    Siła reputacji
    7

Domyślny

I w tym salonie sprzedac możesz tylko meble z tej firmy zapewne (tylko ich wystawka)? Dla mnie to słaba opcja bo jest się ograniczonym a wybór trzeba mieć duży, najlepiej kilkunastu firm. Polska jest w czołówce jeśli chodzi o produkcję mebli i export

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania