Reklama
Strona 13 z 13 PierwszaPierwsza ... 3111213
Pokazuje wyniki od 181 do 182 z 182

Temat: Zmiany na forum - dyskusja

  1. #181
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ja chcialbym zaproponowac reaktywacje dzialu mity rookgardu

  2. #182
    konto usunięte

    Domyślny

    wspaniały pomysł, pozdrawiam serdecznie :)))



    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Ja pierdole xD czy wy nie potraficie pojąć, że ludzie tutaj mają po 20-30 lat? Z czego spora część bliżej 30 niż 20? Czy wy serio myślicie, że tu się będzie rozwijać jakieś forum młodzieżowe, na którym studencik, którego kopią w plecak, będzie uczył dorosłych ludzi kultury? To jest kurwa dramat i trzeba wam to wreszcie w ryj powiedzieć, wy głupie chuje. Widzę, że niektórzy dalej nie łapią pierdolonej ironii tej całej sytuacji. I co kurwa, teraz mnie zbanujecie za cytat ze Stonogi? Już jakiś janusz zraportował, bo go kłują te trzy kurwy w oczy? W cywilu sobie możecie chlać, jarać, ćpać, przeklinać, drzeć mordę i srać na środku pokoju, albo patrzeć jak kolega sra i się w tym tapla, a potem tu przychodzicie, pierdolicie o trzymaniu poziomu i płaczecie o nazywanie geja gejem, jebani hipokryci.
    Forum nie żyje dzięki żadnemu jebanemu tmspiw, ani temu normalnemu ani piwnicznemu. Takie pogaduchy, to sobie równie dobrze możemy uskuteczniać na czacie na fejsbuku. Forum żyje dzięki ciekawym dyskusjom o himalaizmie, skokach narciarskich i motoryzacji. I nikomu kurwa luźny charakter tych rozmów nie przeszkadzał. Wyjmijcie w końcu te kije z dup i dajcie ludziom żyć. Tu jest potrzebnych kilku rozgarniętych modów z poważaniem reszty forum, którzy będą potrafili rozpoznać prawdziwego szkodnika, typu midasa czy oli patoli, i będą mieli jaja wyjebać go z buta, czy też usuną niesmaczny obrazek jak ten sprzed dwóch stron, a jednocześnie nie będą się wpierdalać w dyskusje normalnych użytkowników. A w razie czego, po prostu wejdą do tematu i napiszą, żeby się uspokoić. A nie jakieś dzbany z inteligencją emocjonalną na poziomie piętnastolatki, szukające pretekstu do wjebania warna, żeby sobie zrobić dobrze.
    Dlatego zdejmijcie w końcu te bany, wy kolorowe zakute łby, i zróbcie wreszcie porządek we własnych szeregach albo odsprzedajcie mi kurwa forum za te 5 złotych, co poszły na dwa harnasie dla archariusa. Bo już kurwa żal na to patrzeć.
    co do całej dyskusji to temat można zamknąć po tym poście


    swoją droga, nie wiem jak reszta ale ja tu wchodzę popisać na chillu, poważni bądźmy w rl, nie po to chowam mordę za avkiem żeby trzymać kija w dupie
    Ostatnio zmieniony przez Hyakinthos : 14-06-2018, 14:47

  3. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zmiany, zmiany, zmiany.
    Przez Filia the Dragon w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 21-01-2011, 16:11
  2. Zmiany, zmiany, zmiany!
    Przez Fejfer w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 28-07-2008, 11:11
  3. Zmiany, zmiany!
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 262
    Ostatni post: 01-04-2006, 23:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •