Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 39

Temat: pierwsza bitka w życiu na poważnie

  1. #1
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    2,113
    Siła reputacji
    14

    Domyślny pierwsza bitka w życiu na poważnie

    Siema, kiedy pierwszy w życiu wyskoczyliście na solo? ale tak na poważnie a nie kurwa że wyjebaliście sobie z kolegą w piaskownicy po plaskunie i w płacz bo jeden drugiemu zajebał łopatke xD


    Pytam torg bo tu sporo kozaków i licze na opisy ciekawych akcji jak to sie nie nakurwialiście bo ja to tam średni mam criminal records w takich sprawach.

    e: i dajcie znać czy napierdalanka na pięści czy ze sprzętem
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

  2. #2
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,329
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Gdy spotkalem pierwszego frajera w zyciu chwasty trzeba wyrywac a tak serio mam 150cm i nie wychodze z domu, chyba ze ruchac milfy
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  3. Reklama
  4. #3
    Old-Era

    Domyślny

    w gimbo kiedys siedzial za mna syn takiego prywatnego ginekologa, chlopaczek z wyzszych sfer, no i rzucal mnie papierkami. Mowie kurwa jeszcze jeden papierek gosciu i jestes walony na leb, grozba jednak nie podzialala. Gosc w sekundzie dostal tyle strzalow na leb ze nauczyciel jak do mnie podbiegnal odrazu zlapal mnie reka za gardlo bo widzial ze sie nie zatrzymam za szybko. Goscia konkretnie zmasakrowalem, wiadomo dyrektor, obylo sie bez policji ale chlop przyjechal do mnie do domu ze starym sie poskarzyc a ze u mnie typowe slaskie blokowisko no to powiedzialem starszym kolegom co i jak no i jego stary musial spierdalac spod mojego bloku bo tak jak wyszedl z auta to chlopaki go przemielic chcieli pod klatka

  5. #4
    Avatar szpigiel001
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    391
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Generalnie to same sołowy w gimbazjum...

    1. Grało się w tibijke, jakaś laska z osiedla obok zaczęła do mnie pisać o itemy (bo ja najwyższy lvl na osiedlu xd) to kazałem grzecznie spierdalać. Następnego dnia nagadała swojemu chłopakowi, że ją wyzywałem i typo przyszedl do mnie pod szkołe i z partyzanta mi wyjebał gonga aż upadłem. Jak się ocknąłem na ziemi o zobaczyłem obok metalowy pręt jakiś, złapałem i zacząłem typa bić tym po ryjU. Typiara jak to typiara oczywiście krzyk i pisk xd koleżka został obity ładnie a ja miałem tydzień rozciętą warge potym partyzancie
    Ostatnio zmieniony przez szpigiel001 : 04-06-2018, 09:27

  6. #5

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    @up
    Bić tym po ryj
    A na polskim to ty był?

  7. #6
    orjannilsen1

    Domyślny

    Nie wiem czy to mozna nazwac bitka, ale w ostatnie wakacje bylem na imprezie w lesie. Przyszedlem po 8 piwach do ziomka I siedzial z nim taki plastus, pizda taka z filmiku z rafonem. Rano blackout, budze sie z jakims telefonem kurwa na biurku, mowie o chuj tu chodzi. Wszedlem na fejsa I ziomek pisze do mnie, ze policje mial na chacie bo zginal telefon tego typa. Ja mowie, kurwa dawaj go tu ja mam jego telefon. Typ przychodzi ze starym, taki z wonsem cwel. Mowi dawaj telefon. Dalem elegancko I mowia, ze karty sim nie ma, ja mowie kurwa ludzie oddaje telefon nie moja wina, ze sie zajebalismy. Z reszta telefonu sie pilnuje. Mowi, ze mam podpisac, ze przywlaszczylem sobie telefon jak nie to telefon na policje. Mowie zeby spierdalal, on mnie przypiera do drewnianego plotu. Ja mu jeb w morde prawie sie wyjebal, podchodzi mlodszy tez jeb w morde I poszedlem na chate.
    Obeszli sie smakiem, moglem telefon na smietnik wyjebac. My bad

    A pierwsza napierdalanka to chyba w wieku 20 lat w jakims klubie. Pozniej mialem zakaz wchodzenia tam. Ogolnie chyba jestem undefeated bo napierdalalem raczej szybkie bomby na ryj, ze moj przeciwnik zazwyczaj nie byl w stanie mi oddac lub byl tak samo pijany jak ja. Nie twierdze, ze jestem kozakiem po prostu jestem pierwszy, a to sie liczy wlasnie na ulicy. To nie jest tak jak w filmie z Dzejsonem Stejtamem, ze dostanie 20 bomb na morde I brzuch I dalej sie bije.

  8. #7
    Avatar szpigiel001
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    391
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    Bić tym po ryj
    A na polskim to ty był?
    Pisałem z tel i mi zjadło końcówkę. Ale fakt polaka raczej unikałem w szkole

  9. #8
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Nigdy sie nie bilem, bicie sie jest dla jakichs patolskich zwierzakow, a nie dla inteligentow.

    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #9
    Boruciarz

    Domyślny

    jak miałem 6-7 lat to byl ode mnie taki starszy rok lub dwa mateuszek i go kurwa ganialem z miesiac bo byl szybszy skurwiel i zawsze uciekal. ale raz błąd popełnił duzy. akurat wesole miasteczko przyjechalo i sie wpierdolil na karuzele. no to boro juz tylko czekał, aż ten pierdolony karuzel sie zatrzyma. co mu najebalem plaskunów to moje

  11. #10
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    nie wiem czy to podchodzi pod bitke ale znam takiego jednego co psa mlotkiem zajebal

  12. #11
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    2016 - wyzwalem typa na solo bylismy od 2010 skloceni o sprawy osiedlowe i dziewczyne. Wczoraj podalem mu reke na zgode. Przyjal.

    2017 - typ wyzwal mnie na solo 40 lat. Nie dal rady mnie ruszyc nawet zdesperowany zawolal kumpli i poszedl po cegle. Po 1h zgarnela mnie ta kurwa ten maly karakan z I kmp w Bialymstoku

    2018 dzis w nocy. Podchodzi typ napierdala mnie z sygnetu. Rozjebal mi czolo. Z kolegami goni mnie a ja uciekam do chaty wiadomo 3 typow troszke starszych. Moze jeden o rok mlodszy. Przed ta akcja napisalem na fb ze w ds fokus nie stosuja sie do placy minimalnej i zastraszaja i osmieszaja.

    Ogolem duzo tego bylo ale nie chce wymieniac ile razy moglem lub mogli mi zajebac albo ja komus.

    Przytocze argument ze zawsze jak probuje dojsc do finalu sprawy kto od lat mi szkodzi lub jak widuje sie z moja ukochana (Sandrunia) czego mi te kurwy z I kmp z bstoku zakazywaly bez powodu to albo dostaje w ryj od 2m typa albo kilku jakis gosci starszych ode mnie.

    Jedno jest pewne. Wkurwia mnie NFZ bo czekalem 5h na zszycie cietej rany i firma DSFokus co musi w koncu odpowiedziec za zle traktowanie pracownikow i ich osmieszanie w internecie. Xenja ty kurwa jestes pojebany. Skasowalem kierowniczke z fb z twojej niedojebanej firmy bo by pisala ze na kortowiadzie nie bylo zadnej afery i dalej by mi robila wode i siano z mozgu. Smieci nie trzymam w znajomych a cb nie dodawalem frajerze bo podswiadomie wiedzialem ze jestes smiec. Jak do neta na yt trafily dokumenty jak sie rozprules ze Strachem na dobrych ludzi to juz to wiedzialem. Śmieć.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  13. #12
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    2016 - wyzwalem typa na solo bylismy od 2010 skloceni o sprawy osiedlowe i dziewczyne. Wczoraj podalem mu reke na zgode. Przyjal.

    2017 - typ wyzwal mnie na solo 40 lat. Nie dal rady mnie ruszyc nawet zdesperowany zawolal kumpli i poszedl po cegle. Po 1h zgarnela mnie ta kurwa ten maly karakan z I kmp w Bialymstoku

    2018 dzis w nocy. Podchodzi typ napierdala mnie z sygnetu. Rozjebal mi czolo. Z kolegami goni mnie a ja uciekam do chaty wiadomo 3 typow troszke starszych. Moze jeden o rok mlodszy. Przed ta akcja napisalem na fb ze w ds fokus nie stosuja sie do placy minimalnej i zastraszaja i osmieszaja.

    Ogolem duzo tego bylo ale nie chce wymieniac ile razy moglem lub mogli mi zajebac albo ja komus.

    Przytocze argument ze zawsze jak probuje dojsc do finalu sprawy kto od lat mi szkodzi lub jak widuje sie z moja ukochana (Sandrunia) czego mi te kurwy z I kmp z bstoku zakazywaly bez powodu to albo dostaje w ryj od 2m typa albo kilku jakis gosci starszych ode mnie.

    Jedno jest pewne. Wkurwia mnie NFZ bo czekalem 5h na zszycie cietej rany i firma DSFokus co musi w koncu odpowiedziec za zle traktowanie pracownikow i ich osmieszanie w internecie. Xenja ty kurwa jestes pojebany. Skasowalem kierowniczke z fb z twojej niedojebanej firmy bo by pisala ze na kortowiadzie nie bylo zadnej afery i dalej by mi robila wode i siano z mozgu. Smieci nie trzymam w znajomych a cb nie dodawalem frajerze bo podswiadomie wiedzialem ze jestes smiec. Jak do neta na yt trafily dokumenty jak sie rozprules ze Strachem na dobrych ludzi to juz to wiedzialem. Śmieć.
    Pies blagam Cie idz do psychiatry zeby przepisal Ci klozapine, po miesiacu wroc na torga i powiedz jak sie czujesz

  14. #13
    Avatar WawrzynJK
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    35
    Posty
    239
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Pierwszy pojedynek w podstawówce na korytarzach- w pierszej nabiłem gościowi pizde pod okiem xD Później solówy z gimbazie win ratio 50/50 .

  15. #14

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Kilka dni temu w końcu udało się sprawę pewna doprowadzić do końca; mianowicie pewien typek mnie szkalowal mnie w internecie i podał muj adres itd no to ja wziąłem dla pewności 4 kolegów i go szukamy na mieście, w końcu znaleźliśmy siedział w knajpie no to ja podchodzę i bomba mu na wejście ten tylko krzyknął AŁŁŁ mówię mu usuwaj to z internetu czaisz on muwi czczczaje i jeszcze pytam co ty myślisz że ja jakiś dzieciak jestem a on nnie

  16. #15
    Avatar Jah-Jah
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Toruń
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    2017 - typ wyzwal mnie na solo 40 lat.
    Eeee to ile Ty masz lat. Mi by się tyle czasu nie chciało czekać.
    Dobrze że ich tam wyjaśniasz.
    Serduszko
    Ostatnio zmieniony przez Jah-Jah : 04-06-2018, 11:19


Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 196
    Ostatni post: 11-03-2022, 07:02
  2. chirurgia pytanie na poważnie xD
    Przez Zwytkly w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 11-06-2016, 23:42
  3. Skillowanie paladynem, na poważnie...
    Przez udarr w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 28-03-2013, 12:40
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-10-2011, 23:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •