Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: pierwszy lot samolotem

  1. #1

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny pierwszy lot samolotem

    siema,jak przezyliscie swoj 1 lot samolotem? ja ogolnie nigdy nie latalem i nie wiem jak to jest + lece jakims bulgaria air ktore maja samoloty z lat 90' i mam obawy jak tak se czytam po necie
    moze w ogole ktos lecial z tych linii to niech sie wypowie dzieki

  2. #2
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,328
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    wsiadasz, zapinasz się, ekscytujesz się startem i wbiciem w fotel (możliwe, że to ostatnie co przeżyjesz)
    a potem se lecisz i lądujesz, trochę wstrząśnie i tyle
    pzdr

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Elo
    Ja pierwszy swoj lot miałem od razu do Qataru xD czyli dosyć daleki, to jest nic latanie, szczegolnie na krotkich trasach

  5. #4
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,037
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siema,jak przezyliscie swoj 1 lot samolotem? ja ogolnie nigdy nie latalem i nie wiem jak to jest + lece jakims bulgaria air ktore maja samoloty z lat 90' i mam obawy jak tak se czytam po necie
    moze w ogole ktos lecial z tych linii to niech sie wypowie dzieki
    Nie masz się czego obawiać. Jeżeli jest katastrofa to tylko chwila strachu przy spadaniu a potem w większości przypadków natychmiastowa śmierć bez bólu w ułmeku sekundy.
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  6. #5
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Weź spadochron i po strachu.

  7. #6

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Czekam na temat o pierwszym wyjściu do sklepu.

  8. #7
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Weź spadochron i po strachu.
    Nie no a tak na serio to leciałem tymi liniami i nie wiem co piszą w necie, ale znając życie to prawda. Ogolnie lotnisko jak lotnisko, bo to nie należy do tych cyganów z Bułgarii, ale potem zaczynaja się schody. Bilet musisz mieć wydrukowany w cyrylicy, bo kurwy nie potrafią czytać. Oczywiście k znajomosci języka angielskiego możesz zapomnieć. Walizkę weź ze sobą na pokład, bo jak dasz do liku bagażowego to będzie, ze „zapodział” się, a prawda jest taka, ze co ładniejsze walizki kradną. Potem miejsca na nogi nie ma prawie w ogóle, stewardesy są brzydkie jak noc i maja chyba po 60 lat, kible są, ale obsrane także nie polecam. Ogolnie samolot cały się trzęsie, okna nieszczelne, o jedzeniu zapomnij. W połowie drogo często robią taki numer, ze kapitan wychodzi ściąga czapkę i zbiera drobne, bo niby paliwo się kończy xD no ale chuj w końcu raczej dolatujesz jakoś w jednym kawałku, ale przy ładowaniu tak przykurwisz, ze się porzygasz

  9. #8

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie no a tak na serio to leciałem tymi liniami i nie wiem co piszą w necie, ale znając życie to prawda. Ogolnie lotnisko jak lotnisko, bo to nie należy do tych cyganów z Bułgarii, ale potem zaczynaja się schody. Bilet musisz mieć wydrukowany w cyrylicy, bo kurwy nie potrafią czytać. Oczywiście k znajomosci języka angielskiego możesz zapomnieć. Walizkę weź ze sobą na pokład, bo jak dasz do liku bagażowego to będzie, ze „zapodziałâ€ się, a prawda jest taka, ze co ładniejsze walizki kradną. Potem miejsca na nogi nie ma prawie w ogóle, stewardesy są brzydkie jak noc i maja chyba po 60 lat, kible są, ale obsrane także nie polecam. Ogolnie samolot cały się trzęsie, okna nieszczelne, o jedzeniu zapomnij. W połowie drogo często robią taki numer, ze kapitan wychodzi ściąga czapkę i zbiera drobne, bo niby paliwo się kończy xD no ale chuj w końcu raczej dolatujesz jakoś w jednym kawałku, ale przy ładowaniu tak przykurwisz, ze się porzygasz
    w sumie nie zaskoczyles mnie tego sie spodziewalem,ale fajnie ze jako 1 lot bede mial taka nowiusienka maszyne z topowych linii lotniczych!

  10. #9
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    to chyba lepsze linie lotnicze jak Air koryo xDD, leciałem do stanów lotem to było całkiem znośnie oprócz porcji jedzenia...
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  11. #10

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    ja tam w sumie mam wyjebane w jedzenie i picie bo lot max 3h na zlote piaski ale mam nadzieje ze sie nie rozleci w powietrzu,maja we flocie te md80 bodajze i airbusy 320 o ile dobrze pamietam,byle doleciec i wrocic

  12. #11
    danjelek

    Domyślny

    kup se gumy do zucia
    typie zobacz se ile jest lotow nad europa xd szansa ze sie rozbijesz to 1:100000000000 lotow typie
    Rozbijaja sie jakies samoloty ze styropianu straight from malaysia a nad europom jest bezpiecznie pzdr

  13. #12

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    628
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    najwazniejsze to ubrac garnitur, ale to pewnie juz wyczytales z biletow
    ile razy widzialem jak ludzie nie zostali wpuszczeni na poklad bo nie byli stosownie ubrani, a potem afery na cale lotnisko ze skad mieli wiedziec xD
    w dobrym guscie sa tez kwiaty dla stewardes

    ogolnie odprawy robi sie teraz glownie przez telefon wiec nie ciesz sie z wakacji dopoki nie wejdziesz do samolotu

  14. #13
    Old-Era

    Domyślny

    ze mnie to w sumie beka, pierwszy raz jak lecialem samolotem to chcialo mi sie spac, i co zasypialem to mi sie snilo ze jest katastrofa xD no chyba 6 razy w ciagu lotu widzialem jak zaczynamy spadac w dol albo cos

  15. #14
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,400
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    no ja jak pierwszy raz leciałem to sb wsiadłem, poczytałem sb panią i reszte lotu postanowiłem przespać bo nuda. taka jazda autobusem tylko wiecej miejsca na kolana

  16. #15
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    nie masz co sie bac, poczytaj na necie - ryzyko katastrofy lotniczej jest male
    chyba, ze bd lecial jakimis bulgarnian air lines to wtedy troche wieksze, jakies 1/2 wiec jak dolecisz w jedna strone to wracaj inaczej w druga
    ostatnio komisja europejska zabronila im latac bo reperowali dziury w kadlubie kartonem i tasma, ale nic sobie z tego nie zrobili i w 2k18 rozbili jakies 13 samolotow pasazerskich

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odwołany lot (LOT) a zwrot
    Przez Wakesuioespeps w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 10-07-2020, 15:39
  2. Lot samolotem
    Przez Bigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 20-09-2015, 11:31
  3. Nieważny dowód osobisty a lot samolotem
    Przez Rafix w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 22-08-2015, 22:41
  4. Film katastroficzny o samolotach na lot samolotem XD
    Przez wazkaG w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 26-08-2013, 20:34
  5. SyStem LOT? Co jest 5?
    Przez Picza14 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 02-05-2009, 14:47

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •