Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Dieta plus trening

Data rejestracji
    Aug 2011
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Cytuj Szmuby napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak, Stalowa Wola. Nie mam czasu ani ochoty zeby samemu sie za to zabrac i to ułożyć wolałbym zeby ktos to zrobil profesjonalnie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Chcesz to wyśle ci na priv kontakt do zajebistego trenera i dietetyka w stalowej ;d jestem stąd

Data rejestracji
    Aug 2010
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    9

Domyślny

idz se wez trening ze trenerem we fabryce zdrowia bedzie najlepiej dla ciebie

z fartem
    (SZOK!) HOSTINGI TS3 GO NIENAWIDZA!! DARMOWE KANAŁY TS3 MODE DLA ZAUFANYCH UZYTKOWNIKOW TS.INVD.PL

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11

Domyślny

2k18 a kurwa seby dalej mentalnie w jaskiniach xDDD

ja pierdole xDDDDD ... nie jesz cukru, kupujesz drążek, robisz pompki + plank = wygrales nie wychodzac z chaty

no chyba ze fajnie jest byc nabiałkowanym petem
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Jestem osobą publiczną i każdy ma nawet obowiązek mnie promować. Takie zachowanie żeby zabraniać promowania mojej osoby jest bez sensu.

Data rejestracji
    Aug 2011
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Cytuj Zodiakk napisał Pokaż post
    idz se wez trening ze trenerem we fabryce zdrowia bedzie najlepiej dla ciebie

z fartem
    ta i karnet 2000zł, opłata wpisowa drugie tyle, opłata za karte 500zł, opłata za opłatę i gorzej niż w urzędach bo za wszystko bulisz, a wbijasz na salkę i jedna płaska XD co tu tyle ludzi ze stalowej

Data rejestracji
    Mar 2016
    Położenie
    Nie
    Siła reputacji
    4

Domyślny

Nie bo to trzeba iść do "trenera personalnego", który w 91% przypadków jest głąbem po zawodówce, ktory ukończył 2 dniowy kurs trenera życia i 2 dniowy kurs dietetyka, a w 9% przypadków jest tym samym tylko, że dodatkowo czyta z własnej woli jakieś sfd i kfd xD

Data rejestracji
    Aug 2011
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Nie bo to trzeba iść do "trenera personalnego", który w 91% przypadków jest głąbem po zawodówce, ktory ukończył 2 dniowy kurs trenera życia i 2 dniowy kurs dietetyka, a w 9% przypadków jest tym samym tylko, że dodatkowo czyta z własnej woli jakieś sfd i kfd xD
    W sporej części przypadków tak jest, znam kilka osób co zrobiło średniej jakości formę z trenerem który ich prowadził, pojechali na jakieś zawody, zdobyli 4 miejsce, mimo że na scenie były 2 osoby i oni są teraz trenerami personalnymi. Ale znam też gościa co to serio lubi, potrafi i ma sporą wiedzę, którą ciągle stara się poszerzać.

Data rejestracji
    Jan 2017
    Siła reputacji
    2

Domyślny

TypowyEndomorfik na facebooku polecam magda gessler

Data rejestracji
    Aug 2010
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    ta i karnet 2000zł, opłata wpisowa drugie tyle, opłata za karte 500zł, opłata za opłatę i gorzej niż w urzędach bo za wszystko bulisz, a wbijasz na salkę i jedna płaska XD co tu tyle ludzi ze stalowej
    co kurw teraz mieszkam we krakowie i silka we stalowej najfajniejsza............

ZRESZTA KUPUJAC KARNET MASZ 1 GODZINE Z FAGASEM ZA FRAJER TO CI TYP MOZE POKAZAC JAK SIE CWICZY TOTALNE PODSTAWY xD
    (SZOK!) HOSTINGI TS3 GO NIENAWIDZA!! DARMOWE KANAŁY TS3 MODE DLA ZAUFANYCH UZYTKOWNIKOW TS.INVD.PL

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania