Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: Wyjazd za granice do pracy - jak się za to zabrać?

  1. #16
    Avatar Legionista
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    95
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo to legionista prawilny a ty jestes homosiem
    'prawilny legionista' ;>
    oj chłopczyku chłopczyku. Pluje na niego bo obnosi sie z tym ze jest pedałem jak by to byl jakis kurwa plus.

  2. #17
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jesli jednak cos pokusiloby Cie zeby przyjechac do niemiec, to wpierw musisz ogarnac jezyk albo bedziesz robic w robotach dla typowych sebow jakiś rzezniach albo chuj wie gdzie bedziesz zapierdalal za 1000 euro 300 godzin. Tutaj jezyk zeby znalesc fajna i dobrze platna prace to PODSTAWA.

    Dobra nie trolluj chłopaka bo drugi raz pojechałem i jakoś nie trzeba pracować 300 godzin żeby zarobić 1200 euro+++

  3. Reklama
  4. #18
    konto usunięte

    Domyślny

    podziwiam kazda osobe wyjezdzajaca za takie 'pieniadze' za granice, jak to mozliwe ze jeszcze sie nie zajebaliscie

  5. #19
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Legionista napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    'prawilny legionista' ;>
    oj chłopczyku chłopczyku. Pluje na niego bo obnosi sie z tym ze jest pedałem jak by to byl jakis kurwa plus.
    nawet nie wiesz patusie jebany jaka jest geneza tego avka, więc grzecznie wypierdalaj
    zresztą no kurwa szanujmy się, przypierdala się do mnie troglodyta dumnie nazywający siebie legionistą XDD

  6. #20
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,330
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    a mi legionisty odpowiedz podobala ,ze az greenbaglem i teraz mam wyzuty sumienia - hunted wyjeb mi redbaga na odmulke
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  7. #21
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,406
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podziwiam kazda osobe wyjezdzajaca za takie 'pieniadze' za granice, jak to mozliwe ze jeszcze sie nie zajebaliscie
    jak mają w polsce za 1,5k/miech napierdalać bez jakiś frykasów u rodzicuw w garczku to wolą wyjebać za te 1,2k eurasa co tu nie rozumieć
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #22
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Przeciez teraz za byle gowno prace w Polsce zarabia sie 1.5 ale co dwa tygodnie.

  9. #23

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podziwiam kazda osobe wyjezdzajaca za takie 'pieniadze' za granice, jak to mozliwe ze jeszcze sie nie zajebaliscie
    pozdrawiam każdego kto legalnie pracuje w tym chorym państwie czyli polsce obsranej
    stąd trzeba uciekać i nie żartuje teraz,uciekać UCIEKAĆ tym bardziej że cała Unia jest dla polaczkow otwarta

  10. #24

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kraków
    Posty
    740
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jesli jednak cos pokusiloby Cie zeby przyjechac do niemiec, to wpierw musisz ogarnac jezyk albo bedziesz robic w robotach dla typowych sebow jakiś rzezniach albo chuj wie gdzie bedziesz zapierdalal za 1000 euro 300 godzin. Tutaj jezyk zeby znalesc fajna i dobrze platna prace to PODSTAWA.
    właśnie przez pryzmat języka najsensowniej wypadają kraje anglojęzyczne, dlatego raczej niemcy odpuścimy

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zamiast do jakiejś germani to lepiej do danii uderzać, a ten trolling na górze to chyba powinien być jakoś monitorowany xDD
    @Koczek ; jaka jest sytuacja w Danii, orientujesz się dobrze? jakie są perspektywy żeby zatrudnić się na te 2-3 miesiące, da się w ciemno czy tylko biuro?

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja bym zapłonowal to w taki sposób: zrobić sobie dobra cvke, zabukować sobie nocleg na airbnb, poszukać już jakichś mieszkań i ustawić się na oglądania po przylocie, ale nie mówić, ze jesteś teraz w Polsce. Wbić tam, zrobić sobie telefon; konto w banku, wysyłać spam cvek i roznosić tez osobiście, zależy jakiej pracy sxukasz. Ciężko może być znaleźć prace będąc w place, chyba ze przez posrendika
    dokładnie taki plan opisałem w pierwszym poście
    pracy szukam hm.... nie wiem, nie określę się konkretnie. mam szerokie doświadczenie, od pracy w sklepie, przez budowe, montaże wentylacji/klimatyzacji, a do tego jestem po technikum mechatronik - wiem, że wybrzydać nie ma co, tylko na początek łapać się tego, co jest.

    Cytuj Legionista napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siema, ja w Szkocji jestem. Glasgow konkretnie, polecam najpierw poszukac sobie pokoju ( emito.net, gumtree.co.uk )
    a co do pracy, jest problem poniewaz najpierw musisz wyrobic National Insurance Number i konto w banku, zeby to zrobic musisz miec potwierdzenie adresu i isc na spotkanie.
    słyszałem, że najlepiej będąc już w Polsce umówić się na rozmowę o NIN i zakładanie konta w banku, tak by w pierwszy dzień po przyjeździe się po to zgłaszać. dzięki za linki do pokojów!



    a cd. reputów to wykorzystałem limit, ale będę o was pamiętał. dziękuję za odzew
    Ostatnio zmieniony przez Asc : 02-06-2018, 12:56

  11. #25
    konto usunięte

    Domyślny

    pewnie ze sie oplaca uciekac, ale zakladajac ze zarabia sie minimalna w polsce i bedzie sie zarabialo minimalna u niemca
    specjaliscie sie zwyczajnie nie oplaca, w polsce jak sie ma wlasne mieszkanie to koszty zycia przy tych zarobkach w zasadzie nie istnieja
    co z tego ze specjalista w londynie dostanie 70k funtow jak wszystko powyzej 32k jest opodatkowane tak ze zarobkami dzielisz sie pol na pol xD do tego chore koszty zycia

  12. #26

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Z tym ninem to nie do konca tak dziala. Do 3miesiecy spokojnie mozna pracowac bez, ale prawie kazdy zaklad pracy wymaga posiadanie konta bankowego. Do zalozenia potrzebujesz potwierdzenie adresu, czyli np. jakies rachunki oplacane na twoje imie i nazwisko. Moze tez byc wlasnie list z national insurance. Niektore banki do zalozenia konta zaczely takze wymagac nin, m.in. TSB.

  13. #27
    Avatar maciek600
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tychy/Ratoath/Thais
    Posty
    742
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Napisz PW to sie jakos na disciordzie ugadadamy powiem ci co i jak w Irlandii
    No problems only solutions.

  14. #28
    Avatar kisizlodziej
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    745
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    pierdolicie kocopoly do ninu adresu nie trzeba, tzn. oczywiscie musisz jakis podac zeby go wyslali ale to moze byc adres pracodawcy czy nwm kolegi
    w banku faktycznie wymagaja potwierdzenia (do obejscia jak zalozyc np basic account), ale zamiast bawic sie w konta na pare miesiecy, to zakladasz revoluta i tam normalnie dostajesz tez konto bankowe na ktore pracodawca moze przelewac hajs
    Cytuj ProEda napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wie ktos czy mozna z piskiem opon ruszyc do tylu czy tylko do przodu?
    bo gogle cisza jakby tylko mozna bylo wprzod

  15. #29
    Avatar Legionista
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    95
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nawet nie wiesz patusie jebany jaka jest geneza tego avka, więc grzecznie wypierdalaj
    zresztą no kurwa szanujmy się, przypierdala się do mnie troglodyta dumnie nazywający siebie legionistą XDD
    patusie jebany? mówi to chłopczyk który przyjmuje kutasa w dupe na kazdej imprezie i mieszka z mamą? elo :*

  16. #30
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Legionista napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    'prawilny legionista' ;>
    oj chłopczyku chłopczyku. Pluje na niego bo obnosi sie z tym ze jest pedałem jak by to byl jakis kurwa plus.
    Jasne, że to jest plus

    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pewnie ze sie oplaca uciekac, ale zakladajac ze zarabia sie minimalna w polsce i bedzie sie zarabialo minimalna u niemca
    specjaliscie sie zwyczajnie nie oplaca, w polsce jak sie ma wlasne mieszkanie to koszty zycia przy tych zarobkach w zasadzie nie istnieja
    co z tego ze specjalista w londynie dostanie 70k funtow jak wszystko powyzej 32k jest opodatkowane tak ze zarobkami dzielisz sie pol na pol xD do tego chore koszty zycia
    No tak średnio bym powiedział, sporo specjalistów opuszcza przecież Polskę(choćby lekarzy), do tego plusem mieszkania w UK jest brak konieczności mieszkania w Polsce.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 02-06-2018, 22:46

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Czy jest coś takiego jak wyjazd na stałe za granicę przez agencję?
    Przez Soplica w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 21-01-2019, 19:25
  2. Wyjazd za granicę help
    Przez mate w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 21-06-2017, 13:47
  3. Wyjazd na wakacje do pracy
    Przez Dark angel on azura w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 27-01-2015, 10:38
  4. Wyjazd za granice na obóz językowy
    Przez Koksu w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-07-2012, 19:32

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •