Reklama

Pokaż wyniki sondy: Jaki typ zakładów?

Głosujący
24. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Same zakłady

    11 45.83%
  • Zakłady + specjalne

    7 29.17%
  • Zakłady + specjalne + overy?

    5 20.83%
  • Inne (napisz jakie)

    1 4.17%
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Torg typer part 2

  1. #1
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny Torg typer part 2

    Tamten temat usunę jak mi @Pluton ; da moda w końcu


    Część druga, głosowanie
    Daję wam kilka opcji jak ma ten typer wyglądać, pls wybierzcie jedną do końca dnia i jutro zacznę tworzyć to gunwo i zaczynamy zabawę, a @Decretis ; zrobi ładną rangę dla zwycięzcy i jakiś medal


    Opcja nr 1 - zwykły typer 1x2 bez niczego więcej, ale punktacja będzie zależna od faworyta, typu Hiszpania vs Panama 1x2 1 = 1 pkt, x = 3 pkt, 2 = 6 pkt lub Hiszpania vs Niemcy 1x2 1=2 x=2 2=2


    Opcja nr 2 - to samo co wyżej + zakłady specjalne tylko, typu Ramos będzie cwelem w danym meczu, Lewy zostanie sfaulowany więcej niż 50 razy, Kane wykona rzut rożny, punktowany jakoś tam (no nie tak w chuj dramatycznie z tymi zakładami, bo nie będzie mi się chciało szukać potem info, ale no x strzeli gola y będzie miał asystę, etc). Ogólnie nie do kazdego meczu, bo mi się nie będzie chciało XD


    Opcja nr 3 - to samo co wyżej + jeszcze jakieś stałe typu over kartek, over rogów (to akurat można izi sprawdzić na livesports/livescore)


    Opcja nr 4 - tu nie wiem już, coś od was jeszcze jakieś propozycje, jeśli macie


    Dodatkowo na początek zabawy będzie oczywiście typowanie zwycięzcy turnieju (może 2 i 3 miejsca też), króla strzelców, złotych rękawic, tego typu sprawy



    Dawać, głosować, tagować @Pluton ; żeby mi moda oddał
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 30-05-2018, 15:45
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #2
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Jazda wszystko, im więcej opcji, tym więcej zmiennych, więcej możliwości i więcej zabawy, a nie tylko obstawienie wyniku i elo

    Chyba, że dorzucać za trafione wyniki jeszcze np. po punkcie/dwóch, powiedzmy Niemcy 2:1 Hiszpania trafiony i elo
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba, że dorzucać za trafione wyniki jeszcze np. po punkcie/dwóch, powiedzmy Niemcy 2:1 Hiszpania trafiony i elo
    O, to nie jest głupie
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #4
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    zaklady liczone po normalnych kursach ustalonego buka, mozna grac ako z jednego dnia max, zeby nie bylo ze ktos jebnie raz kupon i wygra turniej i punkciory jako wirtualna waluta. kazdy zaczyna z 10 j/pkt czy jak tam to nazwac i sobie robi w kazdy matchday 1 zakladzik ktory moze byc singlem i miec kurs 1.50 a moze byc ako z kursem 500 i stawia max 2 j (mozna np za 0.1 grac). jak ktos przejebe punkciki przed koncem to odpada, kto na koncu turnieju najwiecej punkcikuw ma ten wygrywa

    mozna tez dac jakas max jednorazowa ilosc wygranych j zeby ktos nie jebnal tasmy zycia i fartem nie wygral za jeden kupon, np. 20 jednostek jednorazowo czy iles
    Ostatnio zmieniony przez cowboy : 30-05-2018, 15:59

  6. #5
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zaklady liczone po normalnych kursach ustalonego buka, mozna grac ako z jednego dnia max, zeby nie bylo ze ktos jebnie raz kupon i wygra turniej i punkciory jako wirtualna waluta. kazdy zaczyna z 10 j/pkt czy jak tam to nazwac i sobie robi w kazdy matchday 1 zakladzik ktory moze byc singlem i miec kurs 1.50 a moze byc ako z kursem 500 i stawia max 2 j (mozna np za 0.1 grac). jak ktos przejebe punkciki przed koncem to odpada, kto na koncu turnieju najwiecej punkcikuw ma ten wygrywa
    Kurwa ja szanuję za pomysł, ale mi się nie będzie chciało tego wszystkiego liczyć XDDDDDDDD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #6
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,882
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Zrobić osobne podforum jak na Euro i poprzednich? Temat = Matchday

  8. #7
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Taki miałem plan

    dawaj globala
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  9. #8
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,882
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Taki miałem plan

    dawaj globala
    Ledwo odszedł i już wraca

  10. #9
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Decretis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ledwo odszedł i już wraca


    dziękuję


    Dobra, kto jeszcze ma jakieś propozycje albo nie zagłosował, to do końca dnia pls zróbcie to a jutro zacznę już tworzyć wszystko ;]
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  11. #10
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    nie no dajcie spokój, przecież ogarnianie wszystkiego na 3-4 mecze dziennie to będzie katorga i takie obstawianie typowo na odpierdol, ja jestem za 1x2 ewentualnie z dokładnym wynikiem i strzelcem

    i co wy na to żeby zrobić tą potencjalną zrzute po np. 5 złotych polskich, no zawsze to jakaś tam motywacja, a tak to będzie jak granie w pokera na zapałki chujnia xD a jak by się zgłosiło no nie wiem z 20 osób? to np. 50% 30% 20% na miejsca podium, a satysfakcja że pijesz se potem browarki za kasę torgów bezcenna

  12. #11
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Samo 1x2 i wynik w każdym meczu ,nic więcej bo nikomu nie będzie sie chciało w to pierdolić, a co dopiero liczyć. ja sam pewnie z 4 razy zapomnę w ogóle obstawić, a co dopiero jakieś chujemuje.
    ew. tylko jakieś startowe przed rozpoczęciem typera typu król strzelców

  13. #12
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,872
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    samo 1X2, prosta, sprawdzona i zrozumiała dla każdego formuła, tyle że z modyfikacją z uwzględnieniem prawdopodobieństwa, tak jak napisane w pierwszym poście

    żadnych kurwa roguw i kartek

    żadnego obstawiania dokładnego wyniku, bo tutaj też by trzeba było brać pod uwagę prawdopodobieństwo danego wyniku, żeby miało to sens, bo tak to w każdym meczu będę dawał jakieś 1:0, 0:0 bo to najczęstsze wyniki, bez sensu

    dodać jedynie przed startem typowanie mistrza (ew. dwóch finalistów i mistrza) i króla szczelców, tu też uwzględnić prawdopodobieństwo, typu niemcy - 5 pkt, panama - 100 pkt, król szczelców lewandoski - 15 pkt, fabiański - milion (wartości przykładowe)

    nic więcej, łatwa organizacja, prosty typer, bez zbędnego pierdolenia

    jak będą jakieś wymysły bukozjebów hehe beciki od czarnego fixy pewne info, że hehe overek roguw wejdzie hyba bo h2h z ostatnich 80 lat tak muwi, czy inne zakłady na liczbę autów itp. to nawet nie będę zaglądał, żeby nie dostać raka
    przecież w takie coś się będzie bawić 5 osób

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i co wy na to żeby zrobić tą potencjalną zrzute po np. 5 złotych polskich, no zawsze to jakaś tam motywacja, a tak to będzie jak granie w pokera na zapałki chujnia xD a jak by się zgłosiło no nie wiem z 20 osób? to np. 50% 30% 20% na miejsca podium, a satysfakcja że pijesz se potem browarki za kasę torgów bezcenna
    jestem na nie, bo połowa się nie zgłosi, bo nie będzie im się chciało robić jakichś przelewów
    z tego, co zrozumiałem, to ma być torgowy typer, a nie bukmacher, a widzę, że niektórym jeden rakowy temat aka "kurła kurła nie wszedło kurła kupon mi zjebali" nie wystarcza

    w nagrodę to można zrobić jakąś własną rangę, animowany avek, zmianę nicku czy tego typu pierdoły

  14. #13
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No gosciu do czarnego sie zglosilo wtedy z 30 osob i nikt nie sral ze nie umie przelewu zrobic, to ty pierwszy do malkontenctwa jesteś, nie mowie o przegrywaniu domu tylko symbolicznej kwocie

  15. #14
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,872
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    do czarnego to naganialiście wszystkich idiotów, którzy myśleli, że zostaną milionerami
    a to jest tylko jebany typer, gdzie większość i tak pewnie zapomni obstawić część meczów
    ps od symbolicznych kwot się zaczyna, a potem zostajesz kałbojem

  16. #15
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No to super liczenie prawdopodobieństwa dokładnego wyniku kopiuj wklej z pierwszego lepszego buka jak w przypadku zaokrąglania kursów na zwycięzców

    Proponuję żeby ze specjalnych wybierać na każdy mecz 1-2 takie same/podobne typy (strzelec, ilość goli, gol ze stałego fragmentu czy cokolwiek) od jednego buka i zaokrąglać

    ##
    Specjalne byłyby na zasadzie odpowiedzi TAK/NIE po prostu

    ##
    Inna sprawa że Crusowi się pewnie samemu nie będzie chciało, ale ktoś pomóc chyba może co nie XD?
    Ostatnio zmieniony przez Nextpro : 30-05-2018, 19:14

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Torg Typer 2.0
    Przez Decretis w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post: 05-10-2022, 20:47
  2. TORGOWY TORG TYPER - WYNIKI
    Przez Crus w dziale Typer Mistrzostw Świata 2018
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 24-07-2018, 18:45
  3. TORGOWY TORG TYPER 2018 - rozmowy ogólne (LINK DO TABELI W 1 POŚCIE)
    Przez Crus w dziale Typer Mistrzostw Świata 2018
    Odpowiedzi: 449
    Ostatni post: 19-07-2018, 01:43
  4. TORGOWY TORG TYPER 2018
    Przez Crus w dziale Typer Mistrzostw Świata 2018
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 05-06-2018, 12:43
  5. Torg typer
    Przez Crus w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 29-05-2018, 21:31

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •