Reklama
Strona 3 z 8 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 112

Temat: Co najgłupszego w życiu odkurwiłeś

  1. #31
    Avatar Gwiezdny Pijak
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Z kuńca wsi...
    Wiek
    36
    Posty
    671
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    kojarzycie jak są te gumy kulki?

    no to kiedyś wyruchalem zdechlego łosia.

  2. #32
    Old-Era

    Domyślny

    siedziałem najebany w barze i zasnąłem i sie zejszczałem w gacie a bylismy chyba w 6 typa ale nie zaluje tego zawsze jak to wspominamy to beka
    ogolnie duzo tego bylo moze jeszcze potem cos napisze xd
    aa raz jeszcze jechalem do szkoly i dostalem sraki w busie powaga i mowie chuj nie bede srac w szkole (tech baza to jeszcze byla) mowie jade zara busem spowrotem do chaty i tak jade w tym busie spowrotem i mowie chuj nie dam rady wysiadlem 2 przystanki wczesniej i pobieglem sprintem na hałdy (śląsk pozdrawia) i chuj biegne biegne ale nie zdazylem i sie troche zesralem w gacie ale mowie chuj dokoncze tu i troche sie obtarlem i poszedlem obsrany do domu. Generalnie z akcji byl profit bo do szkoly juz 2 raz nie pojechalem
    Ostatnio zmieniony przez Old-Era : 29-05-2018, 15:00

  3. Reklama
  4. #33
    Boruciarz

    Domyślny

    o to chodzi kurwa, o to chodzi.
    moar

  5. #34
    Cinson

    Domyślny

    to nie ja odkurwilem, ale opowiem wam chlopcy. byla pierwsza klasa podstawowki (czyli rok temu) i bylismy na zielonej szkole no i do pokoju nam dali ziomeczka co nie mial z kim mieszkac i raz se otwieram drzwi do kibla i patrze ze ten ziomek siedzi na klopie to mowie sori bro, ale cos mnie podkusilo i zajrzalem drugi raz. patrze, a koles sra i gowno na majtkach ma. ja kurwa w szoku, bo nie wiem jak to jest mozliwe no i mowie innym kolegom i beka. no i potem sie pani o tym dowiedziala i kazala mu przyniesc te gacie (chuj wie po co), a ten je przyniosl w reklamowce razem z tym gownem xD

  6. #35
    orjannilsen1

    Domyślny

    moze takie troche lajtowe, ale ostatnio po pixie zrobilem wywrotke z krzesla I podbil do mnie jakis ziomek(moi znajomi brali piwo) I chcial mi zabrac telefon I czapke, dostal w pizde kopa takiego, ze dzieci raczej nie bedzie mial
    a pozniej znowu zrobilem wywrotke, ale sam sie podnioslem, wstalem na kolana I polozylem sie reszta ciala na lawce XD

    glupie, ale pewnie zrobie tak jeszcze wiele razy

    a jeszcze w tamte wakacje odbilem koledze dziewczyne z tindera I w tydzien ruchalem ja 3x
    Uwaga raz w kiblu kolegi I 2x w toi toiu na imprezach masowych
    kill me XD
    Ostatnio zmieniony przez orjannilsen1 : 29-05-2018, 15:43

  7. #36
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    xD moglem stracic dziewictwo w wieku 13 lat - laska byla w moim wieku ale strasznie swedziala ja pierdziawa pamietam jak calowalismy sie na polanie w lasku ogolnie tarzanie w lisciach itp gdy ja lezalem na plecach ona polozyla sie na mnie i sciagnela mi spodenki a ja zesrany bo same calowanie bylo dla mnie over9000 szybko spodenki do gory i tak z 3x - potem powiedzala ,ze jestem pedalem i se poszla. Do dzis nie ogarniam czemu bylem taki zjebany i chyba zostalo mi to do dzis bo 6 lat temu gdy mialem 19 lat bylismy paczka nad jeziorem tak sie stalo ( dluga historia ) ,ze siedzielismy u obcej ''ekipy'' na dzialce w tej ekipie byly dwie panny okolo 25 lat, jeden gosc tez 25 lat i matka ( 35 lat ) z corka ( 15 lat ) - no i siedzimy gadamy i pijemy. Mieli takiego psa co biegal pod stolem i smyral po nogach nas, ja jako alergik na psiom siersc zawsze go tak szturchalem by wypierdalal ale ten pies byl natarczywy no i gadamy on mnie smyra ja pod stol schylam leb i mowie idz se pies ale ciemno jak w dupie bo wieczor byl i go nie widze xD wszyscy na mnie pacza, usmiech jakis dziwny ale nic. Potem drugi raz to samo ale za trzecim razem sie wkurwilem i zanurkowalem po tego psa pod stol i chce go znalesc, ktos mnie sie pyta co ja odpierdalam ja mowie no tego psa chce znalesc bo mnie wkuriwa wychodze z pod stolu a ten pies siedzi na koncu stolu obok takiej panny i ona mowi ze on tu od poczatku siedzi xD. Ta matula 35 lvl na mnie usmiech zagryza wargi i patrzy gleboko w oczy i mnie kurwa oswiecilo ,ze to ona mnie smyrala. Ja speszony wstaje od stolu ide do tego psa i go tak glasze siadam obok i mowie aaa ty tu siedzisz a mi sie zdawalo ,ze mnie smyrasz i heheszki. Potem sie spiknalem z ta panna i wyladowalismy w lozku ale do dzis zaluje ,ze za male jaja mialem by ta mamuske zaliczyc ;/

    Z ta panna co wyladowalismy to tez niezly przypal, po pierwsze glupia jak skurwysyn potem sie przyznala ,ze ma 29 lat ( to w sumie taki prawie milf ) a na koncu gdy ja rozebralem i wylizalem jej patelnie ktora jebala sledziem ( od tej pory mineta to dla mnie slowo obce ) ta nie chciala wziasc do buzi a ruchac tez nie bo nie bylo gumek xD zalamany powiedzialem jej bierz do reki i spierdalam a ona jak to tylko sexy mi w glowie i sie obrazila a ja zostalem z hujem w dloni xD
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  8. #37
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Wbilem 100.club fighting na jakiejs druidce w pt
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

  9. #38
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Przeczytałem post Smoka
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  10. #39
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Smok

  11. #40
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Co sie odjebawszy

    Az zaczelo mnie serce swedziec od tego cringu
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

  12. #41
    orjannilsen1

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD moglem stracic dziewictwo w wieku 13 lat - laska byla w moim wieku ale strasznie swedziala ja pierdziawa pamietam jak calowalismy sie na polanie w lasku ogolnie tarzanie w lisciach itp gdy ja lezalem na plecach ona polozyla sie na mnie i sciagnela mi spodenki a ja zesrany bo same calowanie bylo dla mnie over9000 szybko spodenki do gory i tak z 3x - potem powiedzala ,ze jestem pedalem i se poszla. Do dzis nie ogarniam czemu bylem taki zjebany i chyba zostalo mi to do dzis bo 6 lat temu gdy mialem 19 lat bylismy paczka nad jeziorem tak sie stalo ( dluga historia ) ,ze siedzielismy u obcej ''ekipy'' na dzialce w tej ekipie byly dwie panny okolo 25 lat, jeden gosc tez 25 lat i matka ( 35 lat ) z corka ( 15 lat ) - no i siedzimy gadamy i pijemy. Mieli takiego psa co biegal pod stolem i smyral po nogach nas, ja jako alergik na psiom siersc zawsze go tak szturchalem by wypierdalal ale ten pies byl natarczywy no i gadamy on mnie smyra ja pod stol schylam leb i mowie idz se pies ale ciemno jak w dupie bo wieczor byl i go nie widze xD wszyscy na mnie pacza, usmiech jakis dziwny ale nic. Potem drugi raz to samo ale za trzecim razem sie wkurwilem i zanurkowalem po tego psa pod stol i chce go znalesc, ktos mnie sie pyta co ja odpierdalam ja mowie no tego psa chce znalesc bo mnie wkuriwa wychodze z pod stolu a ten pies siedzi na koncu stolu obok takiej panny i ona mowi ze on tu od poczatku siedzi xD. Ta matula 35 lvl na mnie usmiech zagryza wargi i patrzy gleboko w oczy i mnie kurwa oswiecilo ,ze to ona mnie smyrala. Ja speszony wstaje od stolu ide do tego psa i go tak glasze siadam obok i mowie aaa ty tu siedzisz a mi sie zdawalo ,ze mnie smyrasz i heheszki. Potem sie spiknalem z ta panna i wyladowalismy w lozku ale do dzis zaluje ,ze za male jaja mialem by ta mamuske zaliczyc ;/

    Z ta panna co wyladowalismy to tez niezly przypal, po pierwsze glupia jak skurwysyn potem sie przyznala ,ze ma 29 lat ( to w sumie taki prawie milf ) a na koncu gdy ja rozebralem i wylizalem jej patelnie ktora jebala sledziem ( od tej pory mineta to dla mnie slowo obce ) ta nie chciala wziasc do buzi a ruchac tez nie bo nie bylo gumek xD zalamany powiedzialem jej bierz do reki i spierdalam a ona jak to tylko sexy mi w glowie i sie obrazila a ja zostalem z hujem w dloni xD
    chlopie kurwa patelnia to nagroda, nigdy jako pierwszy
    daje 3/10 bo przeczytalem I odpisalem

  13. #42
    Avatar Vajruz
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    151
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    nasikalem ziomkowi do browara, a on to wypil i powiedzial ze dobre te czeskie piwa

  14. #43
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    przejebałem równowartość jakiejś fajnej furki albo mieszkania na zakładach :P

  15. #44
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    ja we sumie kiedyś na samym początku średniej szkoły zebraliśmy się jakoś ekipą z 30 osób i pojechaliśmy na balety na miasto, ale wcześniej idziemy na bronxa na boisko żeby dojebać się dzikami ze sklepu bo na baletach drogo, wypiłem 2 piwerka i zacząłem kopcić jak smok (a przed tą sytuacją może spaliłem z 10 papierosów w życiu). Chuj wjebaliśmy się do autobusu, ludzi w pizde, do tego my jeszcze a mi gorąco się zrobiło i wyjebałem rzig na środku w przejściu przy wszystkich XDDDDDDDDDDDDDDDD jak ktoś z autobusu to zobaczył to też się zrzygał po czym jeszcze jeden ziomek od nas też się zrzygał i całe przejście między krzesełkami było zarzigane, spierdoliliśmy na najbliższym przystanku stamtąd, jak i reszta ludzi z autobusu i chuj poszliśmy dalej z buta, a ja zacząłem palić nałogowo

  16. #45
    Boruciarz

    Domyślny

    skurwysyn żwirowny xD
    szanuje

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 196
    Ostatni post: 11-03-2022, 07:02
  2. 3 technikum, nie wiem co robić w życiu
    Przez Cadosinio w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 13-05-2014, 19:48
  3. Pierwsze w życiu nagranie
    Przez XxXPrOXxX w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 19-07-2013, 13:15
  4. Kanał na y2b o życiu w USA - POLECAM!
    Przez TeseoTeare w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 09-03-2012, 13:08
  5. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-10-2011, 23:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •