Reklama
Strona 2 z 8 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 112

Temat: Co najgłupszego w życiu odkurwiłeś

  1. #16

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nabiłem 100postow i wszedłem na HP

  2. #17

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    103
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    W pedalowie jak bylem w kiblu to nie zamknalem drzwi z kibla i kolezanka widziala mojego kutasa no ale przynajmniej stracilem prawictwo XD

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Teraz jest 30 stopni, a ja zapierdalam na zajecia, na ktorych moge miec jeszcze jedna nieobecnosc :/

  5. #19

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Teraz jest 30 stopni, a ja zapierdalam na zajecia, na ktorych moge miec jeszcze jedna nieobecnosc :/
    Co najgłupszego w życiu odkurwiłeś-comment_n5ewwqmrbeww3ocbukiuciois4i1xyzz-w400.jpg

  6. #20
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,401
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Twilight napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W pedalowie jak bylem w kiblu to nie zamknalem drzwi z kibla i kolezanka widziala mojego kutasa no ale przynajmniej stracilem prawictwo XD
    Gościu ale patrzenie nie wystarcza



    Jak na razie danjelek najbardziej pojebana akcje odesral, profesorek miejsce drugie ale pewnie od razu zapłacił za tego pieska
    Ostatnio zmieniony przez moth : 29-05-2018, 11:54

  7. #21

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    spotkałem sie z locha z internetu i caly wieczor jebalismy browary w plenerze,ona zaczela po 4 piwie rzucac podteksty seksualne w sensie ,,a jak sie zaklada gumke ustami hmmm'' ,,ja tam biore tabletki podwojne zabezpieczenie hehe''
    potem mnie zaprosiła do siebie,poszlismy do niej odpalilem sobie wladce pierscieni na jej lapku i siedzielismy ogladalismy do 4 a potem sie zawinałem na chate,nawet jej nie dotknąłem
    jak mi sie to przypomina to dre morde w losowym momencie
    kurwa takich historii to ja mam całe torby bo całe moje życie to jedna wielka pomyłka i żeżuncja
    Ostatnio zmieniony przez Ameuis : 29-05-2018, 12:05

  8. #22
    Avatar Oryks
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    31
    Posty
    2,672
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    To niezły podtekst

    Ja dojebalem kiedyś że wpadłem se z laską do rzeki z mostu, i ona se złamała nogę
    A pozniej była mojom loszkom więc w sumie wyszło na dobre
    Mi się nic nie stało bo na nią upadłem hehe

  9. #23
    Boruciarz

    Domyślny

    kurwa przypomnialo mi sie jak bylem tak nakurwiony ze nie trafilem w gruche od boksera i wysprzeglilem typiarze w ryj...
    warto bylo

  10. #24
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    urodzilem sie w sumie to najwiekszy przypal byl

  11. #25
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    spotkałem sie z locha z internetu i caly wieczor jebalismy browary w plenerze,ona zaczela po 4 piwie rzucac podteksty seksualne w sensie ,,a jak sie zaklada gumke ustami hmmm'' ,,ja tam biore tabletki podwojne zabezpieczenie hehe''
    potem mnie zaprosiła do siebie,poszlismy do niej odpalilem sobie wladce pierscieni na jej lapku i siedzielismy ogladalismy do 4 a potem sie zawinałem na chate,nawet jej nie dotknąłem
    jak mi sie to przypomina to dre morde w losowym momencie
    kurwa takich historii to ja mam całe torby bo całe moje życie to jedna wielka pomyłka i żeżuncja
    Jak to tru to ciekawe co sobie laska pomyślała po tym XDD

  12. #26

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak to tru to ciekawe co sobie laska pomyślała po tym XDD
    true story,potem jeszcze raz mnie zaprosila i znowu jej nie dotknalem nawet xD
    albo pamietam jak z 5 lat temu umowilem sie z inna locha przez internet,to byl dzien zakonczenia roku szkolnego,przyszedlem na spotkanie juz niezle napierdolony jak pies kudłaty,gadka chujowo sie kleiła i napisalem ziomkowi smsa
    ,,ale lipa,chujowa ta suka jakas zara pale gume'' poszlismy do pizzerni na pizze ja siedze najebany fazuje sobie czekamy na pizze a laska do mnie czy dam jej na swoim telefonie zobaczyc na necie autobus.Dalem jej i siedze dalej slysze dzwiek smsa z mojego telefonu w jej rękach.Ona spogląda na mnie,na telefon,znowu na mnie i podaje mi telefon z tamtym smsem bo jej sie wyswietlilo bo moj kumpel cos odpisal a tam jak byk ALE LIPA CHUJOWA SUKA

    ogólnie najwięcej takich żeżuncyjnych historii mam z sukami bo w sumie 23 lata próbuje into życie seksualne z polkami a wychodzi z tego parodia człowieka

    pamietam jak kiedys stałem pod klatką w płaszczu bo kupilem sobie w lumpie a tu podchodzi do mnie jakis wielki łysy skurwiel,centralnie 2x2m,gosc z 120kg luzem podchodzi i sie pyta o jakies grosze na autobus
    dałem mu z 2zł bo dobry człowiek here i sie kurwa zaczelo
    gosc mi zaczal pierdolic ze on sluzyl w iraku,afganistanie hiroszimie kurwa nagasaki i ze odda za mnie życie.Że był w szpitalu wycieli mu nerke,żona go zdradziła itp
    mowie mu ze ja ide na busa a on mówi że też.I tak jedziemy sobie busem a ten chory skurwiel zaczyna drzec morde że odda za mnie życie,że sie kurwa nikogo nie boi że on jest jak brat dla mnie xD
    podchodzi do kierowcy autobusu i zaczyna opowiadać że on ze mną jedzie sie napierdalać z jakimiś typami.na szczescie zaraz był przystanek centrum i spierdoliłem jak on gadał z kierowcą
    chryste panie true story

  13. #27
    danjelek

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    pamietam jak kiedys stałem pod klatką w płaszczu bo kupilem sobie w lumpie a tu podchodzi do mnie jakis wielki łysy skurwiel,centralnie 2x2m,gosc z 120kg luzem podchodzi i sie pyta o jakies grosze na autobus
    dałem mu z 2zł bo dobry człowiek here i sie kurwa zaczelo
    gosc mi zaczal pierdolic ze on sluzyl w iraku,afganistanie hiroszimie kurwa nagasaki i ze odda za mnie życie.Że był w szpitalu wycieli mu nerke,żona go zdradziła itp
    mowie mu ze ja ide na busa a on mówi że też.I tak jedziemy sobie busem a ten chory skurwiel zaczyna drzec morde że odda za mnie życie,że sie kurwa nikogo nie boi że on jest jak brat dla mnie xD
    podchodzi do kierowcy autobusu i zaczyna opowiadać że on ze mną jedzie sie napierdalać z jakimiś typami.na szczescie zaraz był przystanek centrum i spierdoliłem jak on gadał z kierowcą
    chryste panie true story
    przeciez ta historie czytalem chyba z jakies 20 razy

  14. #28
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    spotkałem sie z locha z internetu i caly wieczor jebalismy browary w plenerze,ona zaczela po 4 piwie rzucac podteksty seksualne w sensie ,,a jak sie zaklada gumke ustami hmmm'' ,,ja tam biore tabletki podwojne zabezpieczenie hehe''
    potem mnie zaprosiła do siebie,poszlismy do niej odpalilem sobie wladce pierscieni na jej lapku i siedzielismy ogladalismy do 4 a potem sie zawinałem na chate,nawet jej nie dotknąłem
    jak mi sie to przypomina to dre morde w losowym momencie
    kurwa takich historii to ja mam całe torby bo całe moje życie to jedna wielka pomyłka i żeżuncja
    a to nie pasta z wykopu?

  15. #29

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    jaka kurwa pasta,przysiegam na moje życie że to wszystko sie wydarzyło,żadna pasta,to zwykle spierdolenie i bycie pół idiotą-pół orc spermanem

  16. #30

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    103
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    spotkałem sie z locha z internetu i caly wieczor jebalismy browary w plenerze,ona zaczela po 4 piwie
    słyszałem o podobnej historii tylko że to gościu najebał się jednym browarem i chuja z lochą z roksy XD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 196
    Ostatni post: 11-03-2022, 07:02
  2. 3 technikum, nie wiem co robić w życiu
    Przez Cadosinio w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 13-05-2014, 19:48
  3. Pierwsze w życiu nagranie
    Przez XxXPrOXxX w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 19-07-2013, 13:15
  4. Kanał na y2b o życiu w USA - POLECAM!
    Przez TeseoTeare w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 09-03-2012, 13:08
  5. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-10-2011, 23:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •