Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: ale że dutka nie wzięli???

  1. #16
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Co do Frankowskiego to się nie wypowiadam, bo zwykle mnie napastnicy tak nie interesowali jak obrońcy i przede wszystkim bramkarze, natomiast co do Dudka - zgadzam się w chuj.
    Gość w kadrze nie dawał kompletnie nic i naprawdę Majdan wyglądał przy nim jak poważny bramkarz. Nie wiem czy to wynikało z braku chęci do gry w kadrze, czy po prostu ten syndrom, że w klubie dobrze (ale też nie było jakoś super w tym klubie xD), w kadrze źle, (aczkolwiek myślę, że bardziej to pierwsze, bo same wywiady o których tibiarz wspomniał to potwierdzają) natomiast niebranie go było całkowicie możliwe do uzasadnienia.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 29-05-2018, 10:16
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #17
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ale dudek byl po prostu chujowy i deal with it. Oburzenie bylo wielkie BO PRZECIEZ TAKI SUPER W LIVERPURZE GRA (gra xD) I WOGULE FINAL LIGI MISTRZUW TO ON SAM JEDEN W POJEDYNKE WYGRAL I KOMUNE OBALIL TEZ Z OJCEM SWIETYM I LECHEM WALENSOM.
    A prawda taka, ze w Liverpoolu tez stracil miejsce i gral tam zreszta chujowo. On lubial sobie odpierdolic cos takiego:


    I elo zawsze tak bylo temu tez go wyjebali z LFC zaraz po przyjsciu Reiny. Oburzenie bylo bo gostek byl naszym zawodnikiem w czolowym Europejskim klubie wiec musial byc najlepszy no tak czy nie? Jasne, ze tak. Przeciez dalej niektorzy (w tym fani lfc) maja bul dupy o to, ze goscia odpalili po finale LM nie rozumiejac tego, ze byl maksymalnie przecietnym bramkarzem. To tak jakby sie dziwic, ze tera jakiegos Kariusa odpalili - chlop generalnie broni dobrze, ale potrafi odjebac takie bledy jak w finale lm i Dudzio niczym sie nie roznil.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj luk72 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Generaglnie zgadzam sie z tym co piszesz odnosnie walorow sportowych i jestem w stanie zrozumiec brak tych powolan. A placz o Dudka to wgl xD. Tylko ze ta czesc wypowiedzi no to prosze Cie. Co to za porownanie ze do Ciebie tez nie dzwonil? Wszyscy ci wymienieni o ktorych byl taki bol dupy wygrali mu wlasciwie eliminacje i jezeli typ gra wiekszosc meczow w eliminacjach, jest w szerokiej kadrze to wypadaloby go poinformowac ze nie pojedzie no nie? Sprobowac wytlumaczyc swoja decyzje. Tak zwyczajnie po ludzku ,,sluchaj Jurek, jestes swietnym bramkarzem, zagrales dobre eliminacje ale chce wziac tego, tego i tego bo cos tam". I tyle. Gdzies widzialem wywiad z Dudkiem poswiecony glownie tym powolaniom, i on nie mial za zle Janasowi ze go nie wzial na mundial tylko sposob w jaki sie o tym dowiedzial (tak przynajmniej mowil).
    Gdyby nie chodziło o brak powołania, a poinformowania, to sławne by było powiedzionko "ale że do dutka nie zadzwonili???", a nie że "dutka nie wzięli???". Zarzuty były jasne, janasowi odjebało i nie wziął dutka i frankoskiego (+ czasem wspominało się o reszcie).
    Po drugie, to czy janas dzwonił wcześniej do tych, którzy dostali powołania? z tego wszystkiego wynika, że po prostu nikt nic nie wiedział (ani powołani, ani niepowołani, ani prezes "jedna czarna owca" łodygiewicz), do czasu aż ogłosił wszystkie powołania wszem wobec. Taką wybrał formę poinformowania o swoich decyzjach i tyle. Może po prostu chciał szybko uciąć spekulacje i od razu poinformować całą opinię publiczną, a nie prowadzić jakieś zakulisowe rozmowy z leśnymi dziadami ze związku. Do piłkarzy mógł przecież podzwonić już po ogłoszeniu.
    Nawet jeżeli przyjmiemy, że było to nierozsądne/nieeleganckie/cokolwiek, to czy uzasadniało aż taką histerię i nagonkę?
    Dodam jeszcze, że np. wspomniany przez ciebie hujto ostatni mecz w reprezentacji zagrał w lutym 2005 roku, czyli rok i 4 miesiące przed mundialem. Więc brak powołania na MŚ był nie kontrowersyjny, a oczywisty. I mimo to janas miał nagle po 1.5 roku do niego dzwonić i się tłumaczyć?

  5. #19
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,852
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po drugie, to czy janas dzwonił wcześniej do tych, którzy dostali powołania?
    Nie wiem czy dzownil ale jest roznica o poinformowaniu ze jedzie czy nie. W sensie, jak kogoś wezmie to jest to dla pilkarza swietna wiadomosc, czesto marzenie pojechac na wielka impre i raczej nik nie mialby prentensji ze nie dostal przed oficjalnymi powolaniami takiej informacji. Jezeli za to pilkarz ma nie dostac pwolania, to jest to dla pilkarza smutna wiadomosc, czesto niezrozumiala i wypadaloby poinformowac goscia ze nie jedzie bo cos tam zwlaszcza jezeli ten ma podstawy zeby sadzic ze na mundial pojedzie. Naprawde nie widzisz roznicy?

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z tego wszystkiego wynika, że po prostu nikt nic nie wiedział (ani powołani, ani niepowołani, ani prezes "jedna czarna owca" łodygiewicz), do czasu aż ogłosił wszystkie powołania wszem wobec. Taką wybrał formę poinformowania o swoich decyzjach i tyle. Może po prostu chciał szybko uciąć spekulacje i od razu poinformować całą opinię publiczną, a nie prowadzić jakieś zakulisowe rozmowy z leśnymi dziadami ze związku. Do piłkarzy mógł przecież podzwonić już po ogłoszeniu.
    Nawet jeżeli przyjmiemy, że było to nierozsądne/nieeleganckie/cokolwiek, to czy uzasadniało aż taką histerię i nagonkę?
    No wlasnie to bylo po prostu nieeleganckie i moim zdaniem bardzo nieprofesjonalne. Ne musial przeciez prowadzic zadnych zakulisowych rozmow tylko po prostu pogadac z tymi ktorych nie powoluje. Ale fakt faktem histeria byla mocno przesadzona.

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dodam jeszcze, że np. wspomniany przez ciebie hujto ostatni mecz w reprezentacji zagrał w lutym 2005 roku, czyli rok i 4 miesiące przed mundialem. Więc brak powołania na MŚ był nie kontrowersyjny, a oczywisty. I mimo to janas miał nagle po 1.5 roku do niego dzwonić i się tłumaczyć
    No a czemu nie? Hajto zagral 2 mecze w eliminacjach jako kapitan z tego co pamietam. I zeby byla jasnosc- moim zdaniem bardzo slusznie nie wzial go na mundial ale co szkodzilo go o tym poinformowac, moze probowal wytlumaczyc decyzje. Przy calym niedojebaniu Hajty, pewnie by to zrozumial. A jezeli nei to chuj, trudno. A tak jest jakis niesmak (patrzac pod katem wszystkich zawodnikow)

  6. #20
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no dam se chuja uciąć że każda z 9 osób co teraz jest na zgrupowaniu i nie pojedzie dowie się wcześniej niż z facebooka i przeprowadzi krótką rozmowe z nawałką dlaczego, profesjonalizm, wyczucie i szacunek pokazali na tej konferencji z kucharzem no nawet nie brońcie tego że to normalne xD

  7. #21
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no dam se chuja uciąć że każda z 9 osób co teraz jest na zgrupowaniu i nie pojedzie dowie się wcześniej niż z facebooka i przeprowadzi krótką rozmowe z nawałką dlaczego, profesjonalizm, wyczucie i szacunek pokazali na tej konferencji z kucharzem no nawet nie brońcie tego że to normalne xD


    red: W takim razie jak wytłumaczyć fakt, że piłkarz, który w eliminacjach wystąpił w siedmiu na dziesięć meczów, nie rozegrał nawet minuty na mistrzostwach?

    Karol Linetty: Nie wiem, mogę powiedzieć jedynie, że taką koncepcję miał trener. Drugi raz pojechałem na mistrzostwa, wcześniej byłem na Euro 2016, i drugi raz nie zagrałem. Nie było to przyjemne uczucie. Byłem zły. Nawet bardzo zły.

    red: Rozmawiał pan z trenerem Nawałką?

    Karol Linetty: Przed meczem towarzyskim z Litwą (ostatnim przed mundialem - red.) selekcjoner powiedział, że chce ze mną porozmawiać indywidualnie, ale do tej rozmowy nigdy nie doszło. Po przegranym spotkaniu z Senegalem ogólna atmosfera nie była najlepsza. Nie chciałem zawracać nikomu głowy, pytać trenera o powody, prosić o rozmowę. Bardziej czekałem, aż trener sam weźmie mnie na bok i wytłumaczy, coś powie. Na treningach bardzo ciężko pracowałem. Uważam, że zasłużyłem na grę, ale selekcjoner zdecydował inaczej.
    za wp.pl

  8. #22
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    zlota lopat chcesz wygrac czy co
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. PC nie widzi monitora, reaguje na power ale nie wlacza sie
    Przez SzalonyMes w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 07-12-2012, 19:20
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 07-07-2010, 01:02
  3. Eriga nie ma ale jest tibiastat.net
    Przez mickula w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 12-05-2009, 20:19

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •