Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Samochodem do Chorwacji

  1. #1
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Samochodem do Chorwacji

    W wakacje jadę do Chorwacji, do Rijeki. Zaczynam turnus w niedzielę, więc planuję w sobotę rano wyjechać i po drodze gdzieś przekimać. Wyjazd z Poznania, a teraz nie wiem czy jechać przez Wiedeń, czy trochę nadrobić i do Budapesztu (który chyba bardziej bym chcial zwiedzić). W żadnym z tych miejsc nei bylem, wiec koniec koncow obojetnie. A nie jadę też sam (w cztery osoby), więc nie mogę tak despotycznie narzucać trasy. Jak jeździliscie?

  2. #2
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    4 razy przed Budapeszt siostra raz przez wieden i ni chuja więcej tamtędy nie pojedzie

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nwm którędy przekraczasz i gdzie konkretnie jedziesz ale Ostrawa-Olomuniec-Brno autostradą, później kawałek na Słowacji omijając Bratysławę i przechodzisz w w miejscowości sahy, dalej przed Węgry i haczysz o Budapeszt i do letenja i masz Chorwację
    Wracasz przez Słowenie, jak chcesz cebulić omijasz autostrady bo strasznie drogie z tego co pamiętam, wyjeżdżasz w Austrii i masz prostą drogę do Wiednia i wracasz dalej przez Czechy, chyba że chcesz jeszcze podskoczyć po drodze do Bratysławy bo blisko ale nie polecam xD

  5. #4
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    A i kup soibie to ubezpieczenie na fure na cala europe 500zl kosztuej jak dobrze pamietam

  6. #5
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Bialy Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    4 razy przed Budapeszt siostra raz przez wieden i ni chuja więcej tamtędy nie pojedzie
    Tamtedy w sensie Wiedniem? Dlaczego? I skad w Polsce?

  7. #6
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Na poludnie europy to tylko przez czechy>wieden albo w dol przez Niemcy w zaleznosci gdzie jedziesz. Tylko robactwo jezdzi przez jakies slowacje i budapeszty zeby zaoszczedzic na czteropak harnasia. Winietka kosztuje tyle co 50km autostrada kulczyka

  8. #7
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    przez wiedeń zalecam jechać jedynie w nocy

    aha bo zwiedzać chcesz to huj nie różnica w sumie, przez czechy, austrie trochę lepsza infrastruktura, a przez słowenię jadąc wskakujesz na drogi krajowe i te 50km w godzinę przejeżdzasz
    płacić za ten kawałeczek autostrady to troche hujnia, za tygodniową winietę 15 euro, za miesięczna 30, dodatkowo pare groszy na paliwie zaoszczędzisz, a autostradą wcale się drogi mocno nie przyspieszy, bo i tak słowenia to głównie postój na granicy

    aha jakbyś jechał normalnie przez pragę, wiedeń, słowenię, to tak patrze, że w sumie zakup winiety nie jest złym pomysłem, bo zamiast przejeżdzać typowo przez maribor, ptuj, to polecieć na lublanę (która podobno ładna to też ją można zobaczyć) i stamtąd odbić na rijekę, bo autostrady chorwackie też kosztują, na bramkach się płaci, także nie wiem czy nie lepiej z winietą słoweńską dojechać
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 16-05-2018, 23:48

  9. #8
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na poludnie europy to tylko przez czechy>wieden albo w dol przez Niemcy w zaleznosci gdzie jedziesz. Tylko robactwo jezdzi przez jakies slowacje i budapeszty zeby zaoszczedzic na czteropak harnasia. Winietka kosztuje tyle co 50km autostrada kulczyka
    No bo na Węgrzech nie ma autostrad no fakt XDDD

  10. #9
    konto usunięte

    Domyślny

    ja bym sie nawet nie zastanawial i ostrawa>brno>bratyslawa>budapeszt masz najszybciej, nawet nie trzeba bezposrednio przez wieden jak dobrze pamietam

  11. #10
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jechalem z 10 razy przez wieden i nie zajmuje on nigdy dluzej niz 1h. Masz autostrade tranzytowa w srodku miasta jak s8 w WWA i jedziesz sobie kulturalnie 90. Zreszta jak on jest z Poznania, to po ki chuj ma jechac przez jakies slowacje i inne kraje 3 swiata, jak w dol na kraine wegla i zaraz ma czechy?

  12. #11
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dobra, a co sie robi w takiej chorwacji? co zwiedzac? co polecacie? Bede wlasnie w Rijece, samochodem wiec w miarę mobilnosc jest

  13. #12
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jechalem z 10 razy przez wieden i nie zajmuje on nigdy dluzej niz 1h. Masz autostrade tranzytowa w srodku miasta jak s8 w WWA i jedziesz sobie kulturalnie 90. Zreszta jak on jest z Poznania, to po ki chuj ma jechac przez jakies slowacje i inne kraje 3 swiata, jak w dol na kraine wegla i zaraz ma czechy?
    zazdroszczę, dwa razy za dnia jechałem to stała prędkość 40 xD za to w nocy wiadomo genialnie się jedzie, trasa przez czechy, austrię słowenię jest prosta jak jebanie
    tylko zalecam ostrożnie jechać w austrii przed graz, a może za graz kurwa nie pamiętam, ale jest kawał autostrady dość wysoko przez górki, radarów kilka tam stoi i przy okazji trochę kręta ta droga, także jakbyś jechał jakimś bydlakiem vanem czy huj wie czym to ostrożnie z predkością pzdr


    hmmm co zwiedzać
    huj wie na północy nie byłem, ale ojciec mnie ciągle namawiał, żeby tam jechać bo w huj rzeczy w okolicach puli i takie tam, dużo po wojnie jugosłowiańskiej, jakiś amfiteatr tam jest, gdzieś na którejś wysepce a może nie wysepce ale w tamtych okolicach coś o związanego z głagolicą było, jakaś tablica kamienna w kurwe stara
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 22-05-2018, 23:28

  14. #13
    orjannilsen1

    Domyślny

    chuja tam znajdziesz, raj dla polakow zeby wywalic bemben na plazy I wyjebac chorwackiego harnolda z puchy
    Split polecam w miare spoko miasto, mozesz sobie na stadion hajduka pojechac
    np. dzis o 18 masz final pucharu ligi chorwackiej hajduk vs dynamo zagrzeb

  15. #14
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Plitwickie jeziora są spoko. Możesz Split zwiedzić. Dubrovnika nie polecam bo wieje chujem i drożyzną. Jak w Makarskiej jadłem posiłek za 40-60 kun max, tak w dubrovniku kurwa ze 120 płacisz. Jeszcze nie da się spokojnie na menu spojrzeć, bo jak podejdziesz do menu przed knajpą to cię zaczepia ziomek i proponuje żebyś wszedł i wpierdolił ich danie dnia. Makarska spoko wzdłuż plaży, dużo barów, restauracji, można drina jebnąć itd. W Rijece nie byłem. Generalnie Budapeszt spoko, zatrzymałem się na jeden dzień, polecam tak zwiedzać żeby też zobaczyć nocą bo te zamki i pałace się świecą całe i spoko to wygląda. A w Budapeszcie unikaj Radisson Blu Hotel bo zdzierstwo takie że ja jebie. Brakuje tam jeszcze żebyś płacił za używanie windy, a podejrzewam że niewiele do tego brakuje.

  16. #15
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Makarska wyjebana promenada, Split bardzo ładny, Zadar też spoko. Z Zadaru do Makarskiej jechałem autem przy wybrzeżu zajebiste widoki polecam.
    Impossible Is Nothing

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. co grozi za zatrzymanie 1 raz samochodem bez prawa jazdy
    Przez Gwk w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 02-06-2018, 11:33
  2. Wakacje w Chorwacji
    Przez Noru$ w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 24-05-2016, 21:07

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •