Strona 6 z 10 PierwszaPierwsza ... 45678 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 51 do 60 z 96

Temat: [7.7]Real77Story.com - real map, highrate/beta

Notoryczny Miotacz Postów m1lw0rm jest teraz offline
    Data rejestracji
    Mar 2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie o to pytałem, nie porównuj do Monarchii, bo nic a nic mnie nie interesuje, który serwer jest lepszy. Nie mam zamiaru ich porównywać. Pytam tylko i wyłącznie o to, czy na twoim serwerze diagonal movment działa POPRAWANIE, razem z pushowaniem mobów/playerów. Bez działającego klienta żaden z waszych serwerów nie ma jakichokolwiek szans przetrwać, od tego powinniście zacząć i to jest tak oczywiste, że nie ma w ogóle o czym dyskutować.

Powiem szczerze, że pro playerem nigdy w te gierkę nie byłem i na takich rzeczach się nie znam :) w każdym bądź razie chodzenie po skosie działa, pushowanie mobów też, playerów nie wiem bo ciężko się w 2 spotkać :D Zapraszam do tego byś sam wszedł i sprawdził :)

Data rejestracji
    Mar 2017
    Siła reputacji
    2

Domyślny

Cytuj m1lw0rm napisał Pokaż post
    Serwer ma być robiony pod w sumie jak najszersze grono ludzi, jakaś część ludzi musi pójść na kompromis (jak np. ustawienia exhaust) bo jak wiadomo serwer bez ludzi nie istnieje.
    To było odpalać bete z 8.0 jak planowałes na początku bo to ta wersja Tibi to prawdopodobnie najszersze grono graczy, a nie te 7.4-77 których jest od chuja i drugie od chuja w przygotowaniach, a i tak ludzie na inne otsy nie pójda i dalej będą napierdalać na tej Medivi ewentualnie CT. Nie wiem na co znowu stawiać otsa under 8.0? Jak od lat nie ma stabilnego 8.0 lowrate .

Przy support czarach coś masz tu zjebane z exhaustem chyba bo jak się ropałem czarem to wydaje mnie się, że dłużej trzeba czekać na oddanie strzału z runy niż 1 sekunde. Te okna z plecakami, battle itp., też coś niestabilne bo mi zamyka jak chce przesunąć. Kopanie scarab coinów popsute tak jak ludzie pisali, poszedłem kopać koło shadow tomba ~30' napierdalam i tylko scaraby wyskakują to coś jest nie tak na 100% i nie pisz mi, że w złym miejscu kopie. No i mogłeś też resp zwiększyć na tym test serwerze bo tu masz chyba kopie 1:1 z rl.
    Ostatnio zmieniony przez Kyrgios : 07-06-2018, 01:11

Data rejestracji
    Mar 2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Cytuj Kyrgios napisał Pokaż post
    To było odpalać bete z 8.0 jak planowałes na początku bo to ta wersja Tibi to prawdopodobnie najszersze grono graczy, a nie te 7.4-77 których jest od chuja i drugie od chuja w przygotowaniach, a i tak ludzie na inne otsy nie pójda i dalej będą napierdalać na tej Medivi ewentualnie CT. Nie wiem na co znowu stawiać otsa under 8.0? Jak od lat nie ma stabilnego 8.0 lowrate .

Przy support czarach coś masz tu zjebane z exhaustem chyba bo jak się ropałem czarem to wydaje mnie się, że dłużej trzeba czekać na oddanie strzału z runy niż 1 sekunde. Te okna z plecakami, battle itp., też coś niestabilne bo mi zamyka jak chce przesunąć. Kopanie scarab coinów popsute tak jak ludzie pisali, poszedłem kopać koło shadow tomba ~30' napierdalam i tylko scaraby wyskakują to coś jest nie tak na 100% i nie pisz mi, że w złym miejscu kopie. No i mogłeś też resp zwiększyć na tym test serwerze bo tu masz chyba kopie 1:1 z rl.
    Hm, w chwili obecnej jest ustawione 50/50% jeśli chodzi o wykopanie scaraba lub scarab coina. Można to kopać tylko o polu z id 616. Takich pól w całym Ank jak pisałem wcześniej jest niewiele na mapie (tyle co na real mapie wyciekniętej). Stworzyłem sobie 20 takich pól z których coś mogę wykopać i oto efekt:

Jaką masz rozdzielczość (chodzi o zamykanie przesuwasz - o ile wiem one się nie zamykają tylko znikają na czas przesuwania i to dzieje się na rozdzialce np 1366x768, na full hd się już tak nie dzieje.

Ropam się czarem, czekam 1 sekundę i normalnie strzał wystrzelam słuchając sekundę, na pewno to nie są 2 sekundy.

Notoryczny Miotacz Postów jaxi jest teraz offline
    Data rejestracji
    May 2010
    Siła reputacji
    9

Domyślny

może to wina pingu czy coś lol
    a co do dylematu tibjarza77 o czas exhaustu, może cos w libach popierdolili albo celowo ustawili, że 1s=0,8s xDDDDDDDDDD
    huj go wie może coś źle policzyli i zamiast zmieniać czasy we wszystkich plikach to zrobili coś takiego to jednak cipsoft
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Dawaj screeny z pogróżek albo wpierdol.
    KRENCE KURWA JAK BELMONDO
    ROBIE OBRUT JAK W TEKWONDO
    NIE PODSKOCZY BYLE KO(N)D-ON
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Ja swoją edukację skończyłem na szkołę policealnej ochrony. Nie uczę się bo od nauki się tyje. Xd

Data rejestracji
    Mar 2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    A jeśli chodzi o exhaust po manasie, to tak jak pisałem - był i wynosił też 1 sekundę.
    Funkcja DrinkPotion dla manasa wywołuje funkcję RefreshMana, a ta z kolei CheckMana z argumentem 1000.
    No dobra, ale skąd wiesz, że ta funkcja z argumentem 1000 nie dotyczy tylko czasu wymagane do wypicia kolejnego manasa?

@Yogurt ;
    wbiłeś, sprawdziłeś?

Data rejestracji
    Apr 2012
    Położenie
    Lublin
    Siła reputacji
    7

Domyślny

Z tego co pamiętam i rokminialem z tibia, to odnosi sie tez do Run :)
    Serwer real 7.7 jest dostępny wiec można sprawdzać.
    Jak w tym tygodniu ogarnę to w sobotę wieczorem wbije i tez obczaje serwer

Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie

Data rejestracji
    Mar 2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

http://experimental.realots.org/

to jest podobno serwer postawiony na cip-plikach tylko że z tego co wyczytałem to pvp-enfo (chyba, że coś się zmieniło), także niektóre exhausty można potestować i porównać.

Data rejestracji
    Mar 2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Serwer chyba najlepiej będzie po prostu odpalić i wtedy poprawiać :D

Data rejestracji
    Apr 2012
    Położenie
    Lublin
    Siła reputacji
    7

Domyślny

To odpalaj xD

Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie

Data rejestracji
    Mar 2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Czy na Tibii 7.72 istniał tzw. mały resp hydr na Port Hope? Mi się wydaje, że istniał. Aktualnie u siebie na mapie go nie mam, sprawdzałem spawn hydr w plikach cipów też nic tam nie ma małego spawnu hydr, szukam informacji w necie, po forach, posty z 2006 roku i spotykam sprzeczne info, na jednym z ssów koleś na porthope w minimapce nie ma tam schodków, a zaś w innym miejscu ktoś pisze w 2006 roku (data wskazująca na Tibię 7.6) o małym respie hydr.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania