Reklama
Strona 4 z 12 PierwszaPierwsza ... 23456 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 46 do 60 z 166

Temat: [7.7]Real77Story.com - real map, highrate/beta

  1. #46
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Kyrgios napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tym plikiem run.exe jest coś zjebane bo go antywirus blokuje z tego co widze i pewnie tutaj te problemy z klientem.
    W32.eHeur.Malware14
    Popołudniu sobie pobiegam po otsie to zobacze co i jak.
    To jakieś gówno wykryte przez gówno antywirusa, to jest czysty OTC praktycznie... wyśle im może maila z źródłami to poprawią ten wynik skanowania.

  2. #47

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Kraków
    Posty
    557
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Spać nie możecie ? Róbcie tego dopracowanego otsa, tu trzeba rozgrywki na lata. Epic questow, team huntow i w szczególności low lvl fightow

  3. Reklama
  4. #48

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Pytam o diagonal movment graczy i potworów.

  5. #49
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jest raczej lepiej niż na Monarchi :)?

  6. #50

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Nie o to pytałem, nie porównuj do Monarchii, bo nic a nic mnie nie interesuje, który serwer jest lepszy. Nie mam zamiaru ich porównywać. Pytam tylko i wyłącznie o to, czy na twoim serwerze diagonal movment działa POPRAWANIE, razem z pushowaniem mobów/playerów. Bez działającego klienta żaden z waszych serwerów nie ma jakichokolwiek szans przetrwać, od tego powinniście zacząć i to jest tak oczywiste, że nie ma w ogóle o czym dyskutować.

  7. #51
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie o to pytałem, nie porównuj do Monarchii, bo nic a nic mnie nie interesuje, który serwer jest lepszy. Nie mam zamiaru ich porównywać. Pytam tylko i wyłącznie o to, czy na twoim serwerze diagonal movment działa POPRAWANIE, razem z pushowaniem mobów/playerów. Bez działającego klienta żaden z waszych serwerów nie ma jakichokolwiek szans przetrwać, od tego powinniście zacząć i to jest tak oczywiste, że nie ma w ogóle o czym dyskutować.

    Powiem szczerze, że pro playerem nigdy w te gierkę nie byłem i na takich rzeczach się nie znam :) w każdym bądź razie chodzenie po skosie działa, pushowanie mobów też, playerów nie wiem bo ciężko się w 2 spotkać :D Zapraszam do tego byś sam wszedł i sprawdził :)

  8. #52
    Avatar Kyrgios
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    90
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj m1lw0rm napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Serwer ma być robiony pod w sumie jak najszersze grono ludzi, jakaś część ludzi musi pójść na kompromis (jak np. ustawienia exhaust) bo jak wiadomo serwer bez ludzi nie istnieje.
    To było odpalać bete z 8.0 jak planowałes na początku bo to ta wersja Tibi to prawdopodobnie najszersze grono graczy, a nie te 7.4-77 których jest od chuja i drugie od chuja w przygotowaniach, a i tak ludzie na inne otsy nie pójda i dalej będą napierdalać na tej Medivi ewentualnie CT. Nie wiem na co znowu stawiać otsa under 8.0? Jak od lat nie ma stabilnego 8.0 lowrate .

    Przy support czarach coś masz tu zjebane z exhaustem chyba bo jak się ropałem czarem to wydaje mnie się, że dłużej trzeba czekać na oddanie strzału z runy niż 1 sekunde. Te okna z plecakami, battle itp., też coś niestabilne bo mi zamyka jak chce przesunąć. Kopanie scarab coinów popsute tak jak ludzie pisali, poszedłem kopać koło shadow tomba ~30' napierdalam i tylko scaraby wyskakują to coś jest nie tak na 100% i nie pisz mi, że w złym miejscu kopie. No i mogłeś też resp zwiększyć na tym test serwerze bo tu masz chyba kopie 1:1 z rl.
    Ostatnio zmieniony przez Kyrgios : 07-06-2018, 01:11

  9. #53
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Kyrgios napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To było odpalać bete z 8.0 jak planowałes na początku bo to ta wersja Tibi to prawdopodobnie najszersze grono graczy, a nie te 7.4-77 których jest od chuja i drugie od chuja w przygotowaniach, a i tak ludzie na inne otsy nie pójda i dalej będą napierdalać na tej Medivi ewentualnie CT. Nie wiem na co znowu stawiać otsa under 8.0? Jak od lat nie ma stabilnego 8.0 lowrate .

    Przy support czarach coś masz tu zjebane z exhaustem chyba bo jak się ropałem czarem to wydaje mnie się, że dłużej trzeba czekać na oddanie strzału z runy niż 1 sekunde. Te okna z plecakami, battle itp., też coś niestabilne bo mi zamyka jak chce przesunąć. Kopanie scarab coinów popsute tak jak ludzie pisali, poszedłem kopać koło shadow tomba ~30' napierdalam i tylko scaraby wyskakują to coś jest nie tak na 100% i nie pisz mi, że w złym miejscu kopie. No i mogłeś też resp zwiększyć na tym test serwerze bo tu masz chyba kopie 1:1 z rl.
    Hm, w chwili obecnej jest ustawione 50/50% jeśli chodzi o wykopanie scaraba lub scarab coina. Można to kopać tylko o polu z id 616. Takich pól w całym Ank jak pisałem wcześniej jest niewiele na mapie (tyle co na real mapie wyciekniętej). Stworzyłem sobie 20 takich pól z których coś mogę wykopać i oto efekt:



    Jaką masz rozdzielczość (chodzi o zamykanie przesuwasz - o ile wiem one się nie zamykają tylko znikają na czas przesuwania i to dzieje się na rozdzialce np 1366x768, na full hd się już tak nie dzieje.

    Ropam się czarem, czekam 1 sekundę i normalnie strzał wystrzelam słuchając sekundę, na pewno to nie są 2 sekundy.

  10. #54
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    może to wina pingu czy coś lol
    a co do dylematu tibjarza77 o czas exhaustu, może cos w libach popierdolili albo celowo ustawili, że 1s=0,8s xDDDDDDDDDD
    huj go wie może coś źle policzyli i zamiast zmieniać czasy we wszystkich plikach to zrobili coś takiego to jednak cipsoft

  11. #55
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jeśli chodzi o exhaust po manasie, to tak jak pisałem - był i wynosił też 1 sekundę.
    Funkcja DrinkPotion dla manasa wywołuje funkcję RefreshMana, a ta z kolei CheckMana z argumentem 1000.
    No dobra, ale skąd wiesz, że ta funkcja z argumentem 1000 nie dotyczy tylko czasu wymagane do wypicia kolejnego manasa?


    @Yogurt ;
    wbiłeś, sprawdziłeś?

  12. #56

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    28
    Posty
    923
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Z tego co pamiętam i rokminialem z tibia, to odnosi sie tez do Run :)
    Serwer real 7.7 jest dostępny wiec można sprawdzać.
    Jak w tym tygodniu ogarnę to w sobotę wieczorem wbije i tez obczaje serwer
    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie
    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ladujesz manasy na full zakladasz ssa zeby cie menele nie zdjeli na sudden bottle

  13. #57
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    http://experimental.realots.org/

    to jest podobno serwer postawiony na cip-plikach tylko że z tego co wyczytałem to pvp-enfo (chyba, że coś się zmieniło), także niektóre exhausty można potestować i porównać.

  14. #58
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Serwer chyba najlepiej będzie po prostu odpalić i wtedy poprawiać :D

  15. #59

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    28
    Posty
    923
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    To odpalaj xD
    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie
    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ladujesz manasy na full zakladasz ssa zeby cie menele nie zdjeli na sudden bottle

  16. #60
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Czy na Tibii 7.72 istniał tzw. mały resp hydr na Port Hope? Mi się wydaje, że istniał. Aktualnie u siebie na mapie go nie mam, sprawdzałem spawn hydr w plikach cipów też nic tam nie ma małego spawnu hydr, szukam informacji w necie, po forach, posty z 2006 roku i spotykam sprzeczne info, na jednym z ssów koleś na porthope w minimapce nie ma tam schodków, a zaś w innym miejscu ktoś pisze w 2006 roku (data wskazująca na Tibię 7.6) o małym respie hydr.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post: 06-01-2018, 11:46
  2. [BETA] ExTibia 7.4 Real Map
    Przez gm robak w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 09-10-2016, 10:00
  3. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 06-07-2016, 00:15
  4. [American] DarkOT ~ Highrate ~ Rl Map 7.4
    Przez Mateuszzz w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 17-06-2016, 20:15
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 14-11-2013, 23:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •