Reklama
Strona 2 z 12 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 166

Temat: [7.7]Real77Story.com - real map, highrate/beta

  1. #16
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Monarchia miala te bugi ktore zacytowales doslownie chwile, po czym byla bardziej grywalna niz to
    CHUJOSTWO.

    Czego ty tu nie rozumiesz? Serio myslisz ze jak sciagnales datapack z innej strony niz otland to to nie jest to samo?
    A to ze monarchia ma grafiki z 7.7, tego samego klienta, te same niektore bugi, to tylko zbieg okolicznosci? Z twoim podejsciem moge odrazu ci powiedziec zebys zwijal mandzur z celi mordo.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  2. #17
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Z tym że tu jest jedna zasadnicza różnica, ja nie odpaliłem tego jako 101% bugfree, official, x lat ciężkiej pracy by 15 minut po oficjalnym starcie wgrywać na szybko poprawki. To NIE JEST oficjalna wersja serwera i nie była w żaden sposób hucznie wcześniej zapowiadana jako pogromca sceny, w 100% gotowy produkt. Poprawki będą robione o czym będę tu informował (i o części już poinformowałem).

    W innym temacie piszesz, że jest moda na hejtowanie i gnojenie serwerów, wchodzisz tu i robisz to samo, zresztą nieważne. Dla mnie ta kwestia jest zamknięta, to który serwer ma więcej błędów który mniej który ma poważniejsze który ma pięciominutowe to indywidualna sprawa każdego, dla ciebie to zbugowany, gówno warty, niegrywalny serwer ściągnięty z sieci więc możesz wyjść z tego tematu i nie tracić tu swojego czasu tylko czekaj sobie w spokoju na Monarchie.

    Temat jest dla osób chętnych samemu sprawdzić i pomóc, osoby które tylko wejdą i napiszą "miałem wejść ale tamtemu coś gdzieś zlagowało więc wychodzę" nikt inny nie pokwapi się by samemu to sprawdzić czy faktycznie tak jest. TFS to ogólnodostępny silnik więc większość serwerów współdzieli te same bugi, dopóki sobie ich sama nie poprawi.

    Co do klienta to nie wiem czy wiesz ale OTClient jest ogólnodostępny, to że Monarchia go używa to nie znaczy że ja jestem od Monarchii, Medivia też używa OTClienta i co, jest moja, a może jest Monarchii? Poza tym wystarczy żebyś popatrzył trochę na ich klienta a na mojego, całkiem inny layout mają, całkiem inaczej są spakowane, ale nie, dla ciebie to to samo.

    KTO CHCE WEJŚĆ SPRAWDZAĆ SERWER TO ZAPRASZAM DO DZIELENIA SIĘ UWAGAMI, potrzebuje osób które sprawdzą to:
    -map clicknalem 6 kratek od siebie to postac mi sie zaciela
    -odwaracanie sie z ctrl tez laguje co jakis czas calego klienta
    -jak sie zmienia poziom po schodach czy piramidzie to przez ~1s nic nie mozna robic
    I dadzą znać, ja nie odnotowałem u siebie żadnego z tych 3 błędów, reszta rzeczy wymieniona przez @lemurek ; na końcu 1. strony tematu została poprawiona, wytłumaczona (oprócz exhausta czarów, run) w tym poście: http://torg.pl/showthread.php?480727...1#post10138883
    +poprawione wrzucanie zakupionych itemów do plecaka zamiast na ziemie
    +poprawiony lagujący klient podczas przeciągania okien po prawej stronie
    -co do kopania scarabów i coinów, takich pól jest niewiele, mapa przekonwertowana z wyciekniętych plików, jest ich około 230 na całej pustyni wokół Ankrahmun (liczyłem ile mam w map editorze i ile jest w wyciekniętych plikach) to jeśli to sprawia, że serwer jest niegrywalny (nawet jeśli ilość tych pól jest prawdziwa) to jeśli to wam ma pomóc to mogę opierdolić 3/4 pustyni w tych polach ;]

    Czekam na ekspertów od exhausta, na 7.7 raczej jest ten sam co na 7.6, ja póki czytając i oglądając różne materiały:
    -exhaust po użyciu czaru atakującego = 2 sekundy
    -exhaust po użyciu runy atakującej = 2 sekundy
    -exhaust po użyciu czaru leczącego/support = 1 sekunda
    -exhaust po użyciu runy leczącej = 1 sekunda -> https://www.youtube.com/watch?v=hfI8vgT04qU
    -exhaust po użyciu exori visów/mortów/flamów itp = 1 sekunda -> https://www.youtube.com/watch?v=pLTbu9DkqhM 0:34
    -mana fluid ma osobny exhaust

    Tak jest czy nie? Pisać tibijscy eksperci.


    No i czkam na kolejne bugi.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    w sumie to moze i popatrze jak bede mial chwilke. Pierwszy kumaty admin, widac ze ma wiedze i chec robienia porzadnego otsa a nie jakis midas pierdolonu czy inny uszol co stawia gotowego gowno otsa z setka mckow na start i pluje na kazdego kto cos skrytykuje

  5. #19
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    http://87.98.245.161/2018-05-19_16-2...a1aa16fc18.mp4

    Nie widzę tu exhausta 1s po wejściu schodami w górę.

  6. #20
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dzis wieczorem pozniejszym cos tam posprawdzam
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  7. #21
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Co myślicie by na lowrate zrobićloot x1 a golddrop x2? (czyli jeśli max gold drop trola to np. 10gp i średni drop to 5gp to na x2 będzie to 20gp i srednio 10gp?)

  8. #22

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Kraków
    Posty
    557
    Siła reputacji
    10

    Domyślny [7.7]Real77Story.com - real map, highrate/beta

    Sam gold zdobyć to nic trudnego w tej gierce, a 1x powinien być trudny. Wtedy pojawi się masa botów biegających ba trolach. Jak dla mnie to zagrałbym w 7.72 ale na custom mapie a nie rl, bo to już jest nudne. Życie każdego tibijczyka zaczynało się właśnie od tego, poznaj mapę, bój się zejść piętro niżej. Teraz to wchodzisz i expisz i tyle. Lvl lvl i jeszcze raz lvl. Lepsze bitki, na nieznajomym terenie, coś dla rpg odkrywców. Zawsze można zaczynać od skromnej mapy z 2 miastami. Np do 70lvl. Potem rozwijać content dla trochę większych lvli. Na takim czymś bym prograł. Najważniejsze, low rate nawet 0,8x. Tu są rózgi, runy w sklepie to ten lvl i tak będzie zapierdalal.

    A co do ots to problem z followem jest, bije mobka i gdy chce strzałkami anulować autofollow to postać wciąż biegnie za mobkiem i się freezuje.
    Ostatnio zmieniony przez Pankar : 21-05-2018, 22:56

  9. #23
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    W tworzenie custom 7.7 nie mam chęci ;/ Z followem wiem, poprawię to. Co do run w sklepach to można je usunąć, bo to jest prosta rzecz która wydłużyła by rozgrywkę, tylko wtedy potrzebni będą ludzie co będą robić te runy i trzeba ich pilnować by nie robili ich na bocie.

  10. #24

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Wystatczy dodać soule i problem połowy boterów rozwiązany

  11. #25
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Są soule, serwer będzie znów dostępny najprawdopodobniej dziś w nocy.

  12. #26
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Przepraszam za długą przerwę w działaniu test servera, będzie on dostępny znów dziś w nocy lub jutro max do 15:00, tymczasem zachęcam jakiegoś specjalistę do wypowiedzenia się jak na tej wersjii Tibii wyglądał exhaust, czy ten przedstawiony przeze mnie stronę wcześniej jest ok?

  13. #27
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    a koparki w tym nie ma?
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  14. #28
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Raczej się nie opłaca...

    Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk

  15. #29
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Czekam na wypowiedzi specjalistów od exhausta.

  16. #30
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,868
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    defensywne 1s
    ofensywne 1.8s (a nie 2s, jak na wszystkich otsach)
    manas powinien dawać exhaust 1s na spelle (spell+manas możliwe bez exhausta, ale manas+spell nie)

    exhaust dla danego spella powinien być brany "przed", a nie "po", to też jest zjebane na otsach
    tzn. np. na medivii jak użyjesz uha, to po sekundzie możesz walnąć sd, a jak walniesz sd, to dopiero po 2 sekundach uha
    powinno być na odwrót, że jak użyjesz uha to po 2 sekundach (1.8 de facto) walniesz sd, a jak walniesz sd to po sekundzie uha

    w ofensywnych wyjątkiem jest vis/flam/mort, który ma exhaust jak defensywne

    nie mam tylko pewności, czy to faktycznie było 1s, a nie np. 1.2s, ale reszta pewne info, tak jak to było na starej tibii, a nie u każdego mirka na 'oldskul' otsie, pozdro

    E: aha, jeszcze kiedyś był exhaust na chodzenie, normalnie wyskakiwało you are exhausted jak biegłeś i chciałeś wrzucić vitę
    tylko nie wiem do której wersji tak było, ale na pewno jeszcze w 7.2/7.3, niezłego psikusa mogło sprawić, w ogóle te dzisiejsze otsy to jest eady mode w porównaniu do tego, jak faktycznie było na starej tibii

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post: 06-01-2018, 11:46
  2. [BETA] ExTibia 7.4 Real Map
    Przez gm robak w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 09-10-2016, 10:00
  3. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 06-07-2016, 00:15
  4. [American] DarkOT ~ Highrate ~ Rl Map 7.4
    Przez Mateuszzz w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 17-06-2016, 20:15
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 14-11-2013, 23:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •