Reklama
Strona 7 z 12 PierwszaPierwsza ... 56789 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 91 do 105 z 166

Temat: [7.7]Real77Story.com - real map, highrate/beta

  1. #91
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Klamer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    rób już temat na otlandzie, żeby powoli playerbase rósł, żeby nie grało 20 torgów na krzyż i dedek po miesiącu

    albo zrób też frakcje, np minotaurów, dwarfów, orców i elfów (każda daje outfity i np jakieś dodatkowe bonusy np. elfy 5% do magic dmg, dwarfy 5% obrony od psychical, orki 5% do psychical dmg, minotaury też coś etc fajnie by było wtedy

    dajcie dla mnie prawdziwy rpg server nakurwiałbym 24/7
    Na stałe to co najwyżej 1-2% bo 5% to jest ZAJEBIŚCIE dużo przecież dla maga który bije z ue załóżmy 500 to przy 5% będzie dmg większy o 50!! hp czyli w pojedynku ma to bardzo duże znaczenie.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  2. #92
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Klamer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może chociaż ten końcowy exp x1.5? x1 straszna katorga, nawet jak na tą wersję tibii. Albo w ogóle wyjebać w pizdu stage i dać x2. Skille dałbym x3, m lvl x2 z podwójnym regenem. Loocik slightly increase, np. x1.5? Also uruchom beta testy, nawet teraz na jakimś h rate (chętnie bym sobie pobiegał i potestował bugi, choćby do usranej śmierci, żeby nie było żadnego na officialu)., żeby nie było faila jak z monarchią (niestety). Będziesz ten server jakoś promował przed startem? Reklama na otservliście? Naprawdę brakuje normalnego servera, gdzie można sobie popykać po pracy albo nakurwiać po 16h dziennie w weekendy. Feels.

    Dodałbym też ten resp hydr normalnie, nie wiem jak na 7.7 frosty (ale chyba nie było), też by można było normalnie dodać. Rl mapa po jakimś czasie się nudzi, customowe spoty to jest to.

    W ogóle można dać powyższe propozycje pod głosowanie, w końcu na tym serverze mają grać docelowo ludzie.

    @Down
    2-3 tygodnie to ystarczający czas, zgadzam sę

    olso mam wrażenie, że próbujesz na siłę zapełnić pustkę po medivii, nie idź tą drogą. Zrób coś innego, gdzie będzie się przyjemnie wracać. Samą rl mapą nie przyciągniesz tłumów.


    ///edit10
    te mnożniki co dałeś up są bardzo ok, nie doczytałem (może tylko dałbym regen x2, gold drop x 1.5, loot x 1.5, skille x3

    dałbym jeszcze jakieś dodatkowe spelle dla druida typu exana sio (o wiele tańsze leczenie, może nawet niewiele większy przyrost speeda na lvl od sorca, żeby ktoś jednak grał tym gównem)

    sory za chaos w poście ale pisany na hehe %%%

    kurwaaa ale bym pograł już n ok urwaaa
    1. programista coś mi się krzywił jak mu mówiłem o expie x1.5, zobaczymy co z tego wyjdzie, jak nie to raczej na x2 będzie się exp-stage kończył, loot też nie wiem czy można x1.5 czy tylko całkowite, jeśli tylko całkowite to zostanie x1 i dlatego jest zrobiony gold drop x2, itemki lootnięte będą miały wyższą wartość

    2. przeciez beta testy ciągle trwają, tylko beta testy mają to do siebie, że nikomu się nie chce wchodzić i szukać xD chcesz wejsć to wbij na real77story.com, załóż konto, pobierz klienta i graj, jak chcesz kasę to idź do npc od run powiedz hi, cash i za 1gp da ci 100cc, runy się nie kończą

    3. otservlista, otlandy (nie wiem na ile przestrzegają regulaminu ale z tego co czytałem to temat można wrzucić jeśli do startu serwera został tydzień), inne fora tibijskie, fejs, kilka ytberow może jak mi się uda dogadać

    4. maly resp hydr dodam, frost dragony od tibii 8.0

    5. może zejdę na 3 tyg z rs

    6. pisałem wcześniej, że hity knighta i palka są lekko podniesione, damage rośnie wraz z lvl, można sobie w excelu formułke zrobić i mieć podgląd
    ((level / 5) + (((((attackSkill / 4.) + 1) * (attackValue / 3.)) * 1.03) / attackFactor))

  3. Reklama
  4. #93
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dla maga który bije z ue załóżmy 500 to przy 5% będzie dmg większy o 50!! hp
    co

  5. #94

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    To niezly matematyk z ciebie gangster

  6. #95
    Avatar Lubieczasemczastracic
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    tu i tam
    Wiek
    32
    Posty
    874
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Przecież możesz dałnie napisać skrypt, który przemnoży ci przez 1.5 lootchance w każdym potworku, no ale co ja tam wiem. Ba, nawet ręcznie możesz to zrobić, a nie stawiać zerojedynkowo na 1.5x w confingu xd. Z takim ograniczonym myśleniem serio będzie zajebisty serwer xD.
    Sprzedam 120+msa na Legacy /priv

  7. #96
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    wiem ;]

  8. #97

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    I co z tym startem?

  9. #98
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jak to w życiu bywa ze wszystkim obsuwa :D pilnie muszę skończyć inny projekt który się przedłuża, dopiero jak tam będzie skończone to kończony będzie ten :)

  10. #99

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    To ruszy kiedys?

  11. #100
    orjannilsen1

    Domyślny

    ja jestem za tym żeby ruszyło cokolwiek 7.4-7.6 do chuja pana

  12. #101
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ja chciałbym zeby coś ruszyło z hotelem karlin i ewentualnie sklepem po brazolsku żeby ktoś grał jednak.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #102
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    bedzie bedzie :c sory za obsuwe

  14. #103

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Jak tam?

  15. #104
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    No tak średnio bym powiedział, trochę się w życiu pozmieniały priorytety, ale cały czas chcę to odpalić. Serwer jest cały czas online, można wbijać i testować, bugi zgłaszać na forum, z tego co widzę ludzie co jakiś czas zakładają konta, postacie i grają, ale na forum nikt się nie odezwał, rozumiem że serwer 100% full legit bugfree xD?

  16. #105
    orjannilsen1

    Domyślny

    ot musi byc robiony półtorej roku z3by byl igla..

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post: 06-01-2018, 11:46
  2. [BETA] ExTibia 7.4 Real Map
    Przez gm robak w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 09-10-2016, 10:00
  3. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 06-07-2016, 00:15
  4. [American] DarkOT ~ Highrate ~ Rl Map 7.4
    Przez Mateuszzz w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 17-06-2016, 20:15
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 14-11-2013, 23:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •