Reklama
Strona 1 z 12 12311 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 166

Temat: [7.7]Real77Story.com - real map, highrate/beta

  1. #1
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny [7.7]Real77Story.com - real map, highrate/beta

    Witam serdecznie, przedstawiam Wam serwer o nazwie Real77Story który jest serwerem real map bazującym na klimacie, zawartości oraz protokole z wersji 7.7

    Nie będę się tu rozpisywał, że nad serwerem pracowałem x lat, że ten serwer będzie następcą Medivii, że to igła na lata itp. Wokół mamy same 7.4 lub 8.6+ więc myślę, że na taki serwer z 7.7 mogło by się znaleźć trochę chętnych.

    W chwili obecnej jest to highrate, który traktuję jako beta przed prawdziwym lowrate. Zachęcam póki co tylko zapaleńców z TORGa którzy zapewne najszybciej i najwięcej błędów wytkną do pobiegania, potestowania, podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami. Osoby które będa aktywnie pomagać przy poprawianiu serwera zostaną nagrodzone na edycji lowrate (PACC).

    Plan na serwer jest następujący:
    Aktualny highrate (beta) -> OPCJONALNY oficjalny highrate po poprawkach -> lowrate na poważnie.

    Na highrate shopa raczej nie będzie (a już na pewno na tej edycji którą nazwę betą). Na lowrate w shopie planuje tylko podstawową rzecz jak PACC oraz poboczne pierdoły jak zmiana płci, zmiana nicku, może dice. Kokosów z serwera się nie spodziewam, grunt żeby chociaż samo na siebie zarobiło.

    Wkrótce planuje zablokować zwykłego klienta Tibii oraz wymuszenia użycia serwerowego klienta bazowanego na OTCliencie by chociaż trochę ukrócić botowanie + serwer byłby doglądany przez GM w celu eliminacji ewentualnych makro.
    Ze swojej strony jestem w stanie zagwarantować brak jakiegokolwiek kolesiostwa na serwerze (wszyscy znajomi co kiedyś się bawili w tę gierkę już w nią nie grają).

    Gdyby serwer został dopracowany do poziomu "igła na lata" to mam ciekawy sposób (tak mi się wydaje) na to, by rozreklamować serwer do sensownej, grywalnej ilości graczy.

    Strona: https://real77story.com/
    Klient: - http://real77story.com/Real77Story.com-Client.zip posiada on w sobie wbudowany aktualizator by nie wymagać od graczy ponownego ściągania klienta w przypadku ewentualnych poprawek

    Mnożniki na czas highrate bety:
    Experience stages:
    Level 1-25_____x100
    Level 26-50___x85
    Level 51-75___x70
    Level 76-100__x55
    Level 101+____x35

    Napisz "cash" do jakiegokolwiek NPC od run a dostaniesz 100cc za 1gp, runy się nie kończą.

    Other rates:
    Skill: x30
    Magic: x10
    Loot: x2
    Money drop rate: x2


    Wymagane screeny:
    [7.7]Real77Story.com - real map, highrate/beta-vmware_2018-05-16_16-22-01-fa615f3a-8d88-4a1f-a6c5-e4dcaf937616.jpg
    [7.7]Real77Story.com - real map, highrate/beta-vmware_2018-05-16_16-26-05-a0881d85-6b83-4b9a-a03a-a1f2a4e6745d.jpg
    [7.7]Real77Story.com - real map, highrate/beta-vmware_2018-05-16_16-30-40-4f9902ff-87c8-48f4-89ad-cc1a191a74cd.jpg
    Ostatnio zmieniony przez m1lw0rm : 17-05-2018, 14:04 Powód: zmienione raty serwera

  2. #2
    orjannilsen1

    Domyślny

    kolejna real mapa, super
    Admin/Owner jak zwykle przekonany, że po wykonanej pracy na rzecz servera zacznie grać 1k osób. Bo to własnie on zasługuje zrzuty z medivi! Każdy tak myśli na tej scenie i każdy robi ten sam gówniany serverek rl mapa.
    Tak szczerze, ile obecnie jest robionych serverów z zamiarem bycia lowrate? 5? To jest piękna walka serverów niewiele lepszch od midasa o wyprzedzenie się w dojście do wersji alfa. Potem nastąpi start i po tygodniu server zdycha.

    Powiem tak od serduszka, że chciałbym jakiegoś bogatego Szweda żeby zebrał jakiś maperów i skrypterów i zrobił dobry global 7.4-7.6 server. 10 Osób w ekipie i ciągła praca, a nie tydzien od startu i rowerki wodne XD

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar lemurek
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    29
    Posty
    1,781
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    real mapa znowu to mi sie wejsc nawet nie chce

  5. #4
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Admin/Owner jak zwykle przekonany, że po wykonanej pracy na rzecz servera zacznie grać 1k osób. Bo to własnie on zasługuje zrzuty z medivi! Każdy tak myśli na tej scenie i każdy robi ten sam gówniany serverek rl mapa.
    Gdzie ja tu coś takiego napisałem :D? Co będzie to będzie, nie stawiam serwera dla kasy, nie jest, nie będzie i nie ma być to moje główne źródło dochodu.

    W tytule tematu macie, że to jest real mapa więc dziwne by było gdybym dał w temacie real mapa a w treści posta że to custom mapa.

    Dla mnie to może się kręcić ciągle jako highrate i reset co miesiąc robić, mi to obojętne.

    Czekam, aż więcej ludzi się wypowie, z tego co widzę Monarchia miała duże zainteresowanie jednak graby ludziom opadły po tym co wypuścili jako 'official'.
    Ostatnio zmieniony przez m1lw0rm : 16-05-2018, 19:03

  6. #5
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Powiem tak od serduszka, że chciałbym jakiegoś bogatego Szweda żeby zebrał jakiś maperów i skrypterów i zrobił dobry global 7.4-7.6 server. 10 Osób w ekipie i ciągła praca, a nie tydzien od startu i rowerki wodne XD
    Dobry global czyli co? Co mają robic ci maperzy i skrypterzy nowy content? To chcesz global możliwie jak najbardziej 1:1 czy chcesz global + custom jak Medivia, czy w ogóle 100% custom?

  7. #6
    orjannilsen1

    Domyślny

    tak się podnieciłeś, że dojebałeś double posta

    ja ci proponuje real mape z przerobieniem starych miejscówek
    jak wystartuje wejde klasycznie pobić zbugowanym knightem/paladynem przez 3 dni

  8. #7
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Monarchia powinna ci pokazac ze nikomu sie nie bedzie chcialo poraz ktorys expic na takich niskich ratach, powienienes zrobis orsha do 100~, pozniej juz jakis normalny exp, runy w sklepie na czas testu, npc z darmowymi cckami to moze wiecej osob by wbilo dla funu zrobic se questy, ponakurwiac sie itp itd, a jak wiadomo podczas gry z checia, wiecej rzeczy sie sprawdzi, tak to wbije ci moze z 5+ osob jak na monarchii i chuja sprawdzicie, jedynie czy cyce na thaisie dobrze chodzom..
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  9. #8
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    szczerze te 7.x już nudne, szczególnie real mapy
    pierdolnij orsza jak huj, do tego jakieś bosy i pojebane miejscówki najlepiej pod team hunty, najlepiej żeby były pobugowane i np dało się je zablokować parcelami, wtedy są prawdziwe rpg feels i dobrze się gra, następnie łatasz buga no i gracze abuserzy poszukują kolejnego
    i to jest gierka

  10. #9
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Monarchia powinna ci pokazac ze nikomu sie nie bedzie chcialo poraz ktorys expic na takich niskich ratach, powienienes zrobis orsha do 100~, pozniej juz jakis normalny exp, runy w sklepie na czas testu, npc z darmowymi cckami to moze wiecej osob by wbilo dla funu zrobic se questy, ponakurwiac sie itp itd, a jak wiadomo podczas gry z checia, wiecej rzeczy sie sprawdzi, tak to wbije ci moze z 5+ osob jak na monarchii i chuja sprawdzicie, jedynie czy cyce na thaisie dobrze chodzom..
    No tak, po Monarchii każdemu z tego forum mogło się odechcieć bawić w testera gdzie okazało się że największe podstawy są popsute.

    A więc:
    Nowy exp stage oraz mnożniki:
    Level 1-25_____x100
    Level 26-50___x85
    Level 51-75___x70
    Level 76-100__x55
    Level 101+____x35

    Skill: x30
    Magic: x10
    Loot: x2
    Money drop rate: x2

    Runy w sklepie są (na tej wersji już były), aby otrzymać 100cc wystarczy napisać 'cash' do NPC sprzedającego runy, za 1gp da 100cc, ładunki run się nie kończą.

  11. #10
    Avatar lemurek
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    29
    Posty
    1,781
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    niech bedzie, sprawdze


    @@
    klient wyglada w porzadku pod wzgledem syfow itp, w menu mialem problem przesuwac fps slidery guziczkami po bokach, nie mozna wejsc w hotkeys z glownego menu

    duzy exp wiec rooka to tylko dzwignie na ratach, sprzedawanie u seymora i oracle sprawdzilem, wyglada w porzadku

    kupujac cokolwiek jak bedzie to wiecej niz miejsca w main bp to rzuca pod ciebie(np kupujesz 3 bp gfb to 40 laduje pod toba :D

    teraz highrate dobrze jakby dalo sie zamieniac gp/platynki

    jak ruszasz bp na pasku po prawej to laguje caly klient do <10 fps xD (przeciaganie czegokolwiek to powoduje z czego widze)

    poplynalem z thais do darashi to zdazylem mute dostac, pewnie wkurwia jak na kazdym takim otsie od razu

    map clicknalem 6 kratek od siebie to postac mi sie zaciela

    odwaracanie sie z ctrl tez laguje co jakis czas calego klienta

    jak sie zmienia poziom po schodach czy piramidzie to przez ~1s nic nie mozna robic

    cos z exhaustem jest zjebane chyba, moze tak ma byc - nie wiem, ale healing/ofensywa ma z 2-2.5s exhausta nie wazne co zrobisz

    probowalem scarab coina wykopac, po 3min wykopalem scaraba, po kolejnych paru min nic nie wykopalem i sie poddalem


    ots jest niegrywalny, pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony przez lemurek : 17-05-2018, 15:23

  12. #11
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Chcialem juz serio wbic, bo jako jedyny gosc sie nie okazal przyglupem i na becie dal rate zeby to mozna bylo testowac szybko a nie kurwa exp x3 i przymus robienia lotbaga zeby kupic uhy. Jednak po poscie up widze ze ots jest rozjebany juz u samej podstawy i sie go nie naprawi

  13. #12
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Wlasnie po to chcialem zeby zrobil high rate, po co sie meczyc 5 dni jak mozna w godzine wszystko obczaic
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  14. #13
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    klient wyglada w porzadku pod wzgledem syfow itp, w menu mialem problem przesuwac fps slidery guziczkami po bokach, nie mozna wejsc w hotkeys z glownego menu
    -hotkeye są przypisane do postaci, tj. logujesz się na postać X np. sork, ustawiasz sobie hotkeye pod tę profesję, relogujesz na postac Y, ustawiasz na niej hotkeye, wracasz na postać X masz hotkeye ustawione wcześniej na tej postaci itd.

    duzy exp wiec rooka to tylko dzwignie na ratach, sprzedawanie u seymora i oracle sprawdzilem, wyglada w porzadku
    -mhm, zawsze sobie możesz dłuzej po rooku pochodzić, dam niższy exp zaraz ktoś napisze, że nie będzie robił rooka na becie 15 minut

    kupujac cokolwiek jak bedzie to wiecej niz miejsca w main bp to rzuca pod ciebie(np kupujesz 3 bp gfb to 40 laduje pod toba :D
    -będzie zmienione, choć od kilku osób dostałem informacje że na 7.7 tak było, zweryfikuje to w wolnej chwili

    teraz highrate dobrze jakby dalo sie zamieniac gp/platynki
    -jak będzie oficjalny highrate to takie coś dodam, teraz nie ma sensu nawet kasy zbierac skoro jest od NPC, tylko można popatrzeć jak dropi (drop kasy x2)

    jak ruszasz bp na pasku po prawej to laguje caly klient do <10 fps xD (przeciaganie czegokolwiek to powoduje z czego widze)
    -będzie poprawiane

    poplynalem z thais do darashi to zdazylem mute dostac, pewnie wkurwia jak na kazdym takim otsie od razu
    -mute jest ustawiony na 5 wiadomości, z thais na darashie nie da się popłynąć od razu, musisz np, hi > venore > yes > hi > darashia > yes > yes (potwierdzneie ghostship) czyli łącznie 7 wiadomości, więc jeśli naprawde szybko pisałeś to mogłeś dostać mute, zwiększyłem mute na 8 wiadomości

    map clicknalem 6 kratek od siebie to postac mi sie zaciela
    -kliknąłeś na mapie czy na minimapie? raz czy spamowałeś? próbuje zarówno klikać pojedyńczo jak i spamować zarówno po mapie jak i minimapie i nic mi się nie zacina, posprawdzam na innych komputerach z różnymi systemami

    odwaracanie sie z ctrl tez laguje co jakis czas calego klienta
    -sprawdzałem, nie mam takiego problemu, fpsy nie spadają, co najwyżej kilka ms ping podskoczy, posprawdzam na innych komputerach z różnymi systemami

    jak sie zmienia poziom po schodach czy piramidzie to przez ~1s nic nie mozna robic
    -stairjump exhaustion jest ustawiony na 0, nie widzę by tu był lag sekundowy:

    cos z exhaustem jest zjebane chyba, moze tak ma byc - nie wiem, ale healing/ofensywa ma z 2-2.5s exhausta nie wazne co zrobisz
    -tu trzeba poczytać, jak to ma być dokładnie, zapraszam specjalistów od tibii 7.7 do dyskusji, które exhausty są poprawne, znalazłem coś takiego
    https://github.com/TwistedScorpio/OTHire/issues/144
    https://otland.net/threads/real-exha...-4-7-6.244452/
    https://otland.net/threads/game-mech...h-time.216072/

    1 sekunda na healing/support, 2 sekundy na atakujące?

    probowalem scarab coina wykopac, po 3min wykopalem scaraba, po kolejnych paru min nic nie wykopalem i sie poddalem
    -poczytałem o tym, posprawdzalem i nie wiem czy wiesz ale nie z każdego piasku da się wykopać scaraba lub coina, są to tylko wybrane pola, najczęściej wokół wejścia do tomb, czasem wokół jakichś krzaków, koło głównego wyjścia z ank, jak znajdziesz odpowiednie pole to miałeś 95% szans na scaraba, 5% na coina, teraz jest ustawione 50/50%

    @<a href="http://torg.pl/member.php?u=356093" target="_blank">Vailandur</a> ;
    Mogę Cię prosić o weryfikacje problemów z mapclickiem oraz obracaniem się?

    U podstawy to może i Monarchia była rozwalona, gdzie potwory się zacinały xD
    Ostatnio zmieniony przez m1lw0rm : 17-05-2018, 18:43

  15. #14
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ale przeciez twoj ots i monarchia to pewnie ten sam datapack, looknij ze monarchia 7.4 jest z grafikami z 7.7, ciekawe dlaczego?

    to co lemuerk pisal:

    "map clicknalem 6 kratek od siebie to postac mi sie zaciela"
    "jak sie zmienia poziom po schodach czy piramidzie to przez ~1s nic nie mozna robic"

    z tego co pamietam jak testowalem to na monarchii bylo dokladnie to samo,
    krotkomowiac PODEJRZEWAM ze monarchia to ten ten twoj ots, ale troche juz porobiona na 7.4

    bo na starcie monarchii uwierz mi ze byly bugi ale byla bardziej grywalna niz ten ;p

    to nie hejt tylko fakty i zycze powodzenia

    p.s. ty sam dzialasz nad tym otsem ?
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  16. #15
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    LOL xD wiedziałem że tu zaraz historie będą dopisywane ale że aż tak szybko? dobrze ze to nie official bo już by było że komuś ccki na lewo daje

    Nie wiem skąd ma pliki monarchia, ja to nie monarchia.

    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    "map clicknalem 6 kratek od siebie to postac mi sie zaciela"
    "jak sie zmienia poziom po schodach czy piramidzie to przez ~1s nic nie mozna robic"
    Sprawdziłeś, jest u ciebie tak samo? Bo póki co to ja odpisałem że takiego problemu nie mam, więc jest słowo przeciwko słowu + dodałem filmik jak to u mnie wygląda i ja tu nie widzę 1sekundowego delaya na jakąkolwiek akcje po wyjściu po schodach w górę, Ty wierzysz oczywiście że jest pobugowane, zamiast wejść i sprawdzić samemu i wyrobić swoje zdanie.

    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo na starcie monarchii uwierz mi ze byly bugi ale byla bardziej grywalna niz ten ;p

    to nie hejt tylko fakty i zycze powodzenia
    to dobre fakty, uwaga cytuje/przypominam bugi z startu monarchi OFICJALNEJ - nie to co tu czyli BETY:
    zbugowane hity
    ale ciezko sie w rata przebic tutaj jednego rata sie bije z 2 minuty
    zbugowane npc
    ide se do billiego sprzedac raty i sie nie da xD do tegop isze bye a potem hi a on

    19:13 Lemurek: bye
    19:13 Billy: Bye.
    19:13 Lemurek: hi
    19:13 Billy: Lemurek, I am already talking to you.
    ktos pisze na priv, nie mozna dac ppm i odpisac xD tylko select all jest
    z map clickiem sa problemy, klikasz i ci scina postac czasami albo biegnie inaczej w ogole

    nie mozna spearow kupic u npc z bronia tylko w shopie paladyna

    nie moge z battle axe przebic sie w trolla

    jak monster podchodzi do gracza i caly czsa uciekasz to lagowke dostaje na 2s
    xD kolega padl an scale armorze i go wyrzucilo do venore zamiast do thais
    cave raty potezne nie ma co sie tutaj spierac, radze uwazac
    puste domki z cudzymi itemami
    dawajcie dawajcie bo tutaj we 2-3 trzeba raty napierdalac na 1 lvlu bo inaczej cie zabija XDDDDD
    knight z utevo luxem na rooku

    chujnia rzeczywiście, nawet ratów się nie da puszować w poziomie/pionie. Gdzie to wszystko o czym pisaliście ? Chyba innego otsa odpaliliście ;d
    ogolnie najbardziej irytujacym bugiem jest bug z monsterami ze nie chodza za toba caly czas, poza tym nie jest tak zle



    Dalej mi się nie chce, no ale tak, ots niegrywalny i gorszy bo scarab coina się wolno wykopuje, kółko wzajemnej adoracji here?


    http://torg.pl/showthread.php?479644...1#post10104257
    skoro tam był bugi na 5 minut naprawiania to te są na minute,
    fixa na lagującego klienta będę testował w nocy, tak samo jak dropienie itemów pod siebie podczas ich kupna (np. run), lagującego klienta podczas kręcenia się na ctrl nie odnotowuje u siebie tak jak wcześniej napisałem, zlagowanego map clicka też, stairhop exhaust - oglądnąłeś chociaż ten filmik? http://87.98.245.161/2018-05-17_16-4...3900924278.mp4



    Ostatnio zmieniony przez m1lw0rm : 17-05-2018, 21:11

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post: 06-01-2018, 11:46
  2. [BETA] ExTibia 7.4 Real Map
    Przez gm robak w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 09-10-2016, 10:00
  3. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 06-07-2016, 00:15
  4. [American] DarkOT ~ Highrate ~ Rl Map 7.4
    Przez Mateuszzz w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 17-06-2016, 20:15
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 14-11-2013, 23:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •