Strona 14 z 14 PierwszaPierwsza ... 4121314
Pokazuje wyniki od 131 do 137 z 137

Temat: Protest niepełnosprawnych w sejmie

Data rejestracji
    Oct 2005
    Siła reputacji
    13

Domyślny

gdy ci słów brak - ad personam!

Data rejestracji
    Dec 2006
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Cytuj Sloughon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a) To, że dyskusja jest prowadzona o 'sex' sobie dopisałeś sam, przeczytaj od czego się zaczęło a definicji w polskim płci biologicznej jest kilka
    Nic nie dopisałem, to ty zacząłeś pisać o płci biologicznej, czyli "sex", a później na poparcie swojej tezy wklejałeś materiał do opracowań na temat płci społecznej "gender" i nie odwracaj kota ogonem, bo to oprócz mnie zauważyły i wytknęły jeszcze ze 3 inne osoby. No później próbowałeś się ratować tłumacząc, że to miała być tylko wędka, ale szkoda to nawet komentować. Płci biologicznych nie jest kilka, tylko występuje ich podział, ale w każdym przypadku opieramy ten podział na kobietę i mężczyznę, np. płeć genetyczna męska, hormonalna kobieca, psychiczna kobieca itd. Osoba o płci genetycznej kobiecej, a hormonalnej męskiej nie jest nową płcią, tylko kobietą z huperandrogenizmem.

Cytuj Sloughon napisał Pokaż post
    c) Zdajesz sobie sprawę, że pojęcie binarny ale z mieszankami nie ma sensu żadnego?
    No ma sens o czym ci napisałem wyżej i piszę już od 3 postów. To, że ktoś w jednej części klasyfikacji jest mężczyzną, a w drugiej kobietą nie oznacza, że to trzecia płeć. Chodzi ci o to, że w akcie urodzenia i dowodach osobistych w Niemczech i Francji można wpisać "nieokreślony", szczególnie w przypadku hermafrodytów? No to niezła trzecia płeć. To, że ktoś należy do grupy intersex (bo chyba to mylisz z pojęciem trzeciej płci) nie oznacza automatycznie, że istnieje trzecia płeć, bo w takim wypadku afrykańskie biegaczki nie byłyby określane mianem kobiet, czy inni mężczyźni z klinefelterem mianem mężczyzn.

Data rejestracji
    Sep 2005
    Położenie
    Olesno/Kraków
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    republikanie w odniesieniu do zwolenników republiki, ty cymbale xD
    w trakcie rewolucji francuskiej tworzyli oni lewicę, była to głównie burżuazja i oni byli liberałami w opozycji do panującego feudalizmu, tylko że minęło jebane 200 lat, nie ma już szlachty i chłopstwa i dzisiaj byś powiedział, że to konserwatyści, kapitaliści i w ogóle zła prawica xD
    a republikanie w stanach też kiedyś byli lewicą i mieli abrahama lincolna, ale dzisiaj nikt już nie łapie murzynów w siatkę, więc ten podział też uległ zmianie
    Lewica i prawica to nadal te same systemy wartości, chociaż konkretne ugrupowania zmieniały swoje poglądy na przestrzeni wieków. Co do pierwszego zdania - jak mam to rozumieć? W hiszpańskiej wojnie domowej starli się, w uproszczeniu, republikanie z nacjonalistami przy czym "republikanie" to w większości lewica, która tworzyła rząd w Hiszpanii przed wojskową próbą puczu. Ty serio tego nie wiesz czy próbujesz mi wmówić, że Orwell to walczył ramię w ramię z jakimiś odpowiednikami Trumpa? @tibia77 ;

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Piła
    Siła reputacji
    15

Domyślny

didn't read proszę mnie nie tagować

Data rejestracji
    Sep 2005
    Położenie
    Olesno/Kraków
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    didn't read proszę mnie nie tagować
    a spoko, możemy wrócić do rozmów jak doczytasz sobie coś o historii hiszpańskiej wojny domowej(chociaż takich rzeczy jak nazewnictwo dwóch walczących w niej stron to uczą w gimnazjum) bo to co wypisujesz to jest tibia totalna.

Data rejestracji
    May 2010
    Położenie
    Suwałki
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Rozmowa trochę odbiegła od tematu, ale nadal czyta to się wyśmienicie. Szczególnie tą "dyskusję", gdzie praktycznie żadna ze stron nie jest w stanie podać rzeczowych argumentów ("według mnie..." nie jest argumentem, pozdrawiam). Szkoda, że nikt tutaj nie jest w stanie przeprowadzić prawdziwej, logicznej dyskusji; najwidoczniej widok posta w którym ktoś wyraża opinię odmienną od naszej wywołuje w użytkownikach tego forum ataki agresji xD

Data rejestracji
    Jul 2006
    Położenie
    Aurea
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Cytuj Fifek napisał Pokaż post
    Rozmowa trochę odbiegła od tematu, ale nadal czyta to się wyśmienicie. Szczególnie tą "dyskusję", gdzie praktycznie żadna ze stron nie jest w stanie podać rzeczowych argumentów ("według mnie..." nie jest argumentem, pozdrawiam). Szkoda, że nikt tutaj nie jest w stanie przeprowadzić prawdziwej, logicznej dyskusji; najwidoczniej widok posta w którym ktoś wyraża opinię odmienną od naszej wywołuje w użytkownikach tego forum ataki agresji xD
    Prowadz dyskusje z kimś kto prowadzi dyskuje sam z sobą xD

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania