Strona 12 z 78 PierwszaPierwsza ... 210111213142262 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 111 do 120 z 773

Temat: Erpegia11 - Nowa, jeszcze lepsza! Custom-RPG RetroPVP na najnowszą Tibię 11.75

Data rejestracji
    Dec 2009
    Siła reputacji
    11

Domyślny

ludzie z rl tibi to fraglesy co jak dostana wpieprz od rotworma pod depo to exit na swojego wspanialego 34954951952195 elite knighta na guardii

Data rejestracji
    Jul 2014
    Siła reputacji
    5

Domyślny

imo za tydzien start dobry pomysl

Data rejestracji
    Sep 2016
    Siła reputacji
    0

Domyślny

hah nie słuchajcie się bandy dzieciaczków co 20 lvla nie wbiją na otsika, ludzie wolne brali, punkty zamawiali na igiełke start 19.05, panowie hehe jak wy na harmonie możecie co najwyżej pójść zalogować xdd

Data rejestracji
    Dec 2009
    Siła reputacji
    11

Domyślny

gosciu jezeli jest 150 kont zalozonych to moga rownie dobrze zrobic poll w poscie ktory opisza ze chca zrobic wieksza reklame + jakis update i bedziesz grac z 250+ typa a nie 100 i lepiej jest wtedy chyba ze ty obsrana zbroja juz ze Cie jakis turas tamtam czy inny brazol od punia porobi

Data rejestracji
    Sep 2016
    Siła reputacji
    0

Domyślny

typ co gada o obsranej zbroi, a sie boi wejść w sobote, bo musi pvp poćwiczyć żeby go amazonki nie wyjaśniły na 20 lvlu iks de

Data rejestracji
    Feb 2007
    Położenie
    exiva "Hafexo
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Apropo systemu PVP:

-Fraga dostają zawsze dwie osoby (Last hitter, most dmg - jeżeli last hit i most dmg to jedna osoba, drugiego fraga dostaje second most dmg)
    -Po zabiciu typa z white skullem (czyt. wbiłeś na nim yellowa) PZ 15 minut
    -Jeżeli tylko się bronisz przed agresorem (czyt. nie masz white skulla) PZ nie dostaniesz jeśli go zabijesz (bo z jakiej racji?)
    -Dostępne są tylko 5 blessów (nie 7 jak na realu) + Twist of Fate który kosztuje 50% wartości 5 blessów na twój poziom

Apropo startu za tydzień - szczerze mówiąc nie jestem przekonany, takie przekładanie też nie jest do końca ok. Fakt można zrobić większy rozgłos ale tutaj dochodzi trochę mój osobisty problem - za tydzień mam studia w weekend XD. Odliczanie na otservliście niestety było zajęte na sobote, aczkolwiek jest wolne PO starcie akurat na godzinę 17 :) + będzie wykupiony banner na głównej stronie.

Poza tym już się przekonaliśmy że najwięcej kont tworzonych jest dzień przed startem i nawet na sam start.
    Ostatnio zmieniony przez Hafexo : 17-05-2018, 18:04

Igiełka otsik polecam torgowiczom najlepsze doznania RPG od czasów kasterii v10

Data rejestracji
    Sep 2016
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj Hafexo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Apropo systemu PVP:

-Fraga dostają zawsze dwie osoby (Last hitter, most dmg - jeżeli last hit i most dmg to jedna osoba, drugiego fraga dostaje second most dmg)
    -Po zabiciu typa z white skullem (czyt. wbiłeś na nim yellowa) PZ 15 minut
    -Jeżeli tylko się bronisz przed agresorem (czyt. nie masz white skulla) PZ nie dostaniesz jeśli go zabijesz (bo z jakiej racji?)
    -Dostępne są tylko 5 blessów (nie 7 jak na realu) + Twist of Fate który kosztuje 50% wartości 5 blessów na twój poziom

Apropo startu za tydzień - szczerze mówiąc nie jestem przekonany, takie przekładanie też nie jest do końca ok. Fakt można zrobić większy rozgłos ale tutaj dochodzi trochę mój osobisty problem - za tydzień mam studia w weekend XD. Odliczanie na otservliście niestety było zajęte na sobote, aczkolwiek jest wolne PO starcie akurat na godzinę 17 :) + będzie wykupiony banner na głównej stronie.

Poza tym już się przekonaliśmy że najwięcej kont tworzonych jest dzień przed startem i nawet na sam start.
    Dziękujemy za dodanie reputacji dla tego użytkownika.

Data rejestracji
    Dec 2009
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Cytuj Hafexo napisał Pokaż post
    Apropo systemu PVP:

Imo usuncie koncowke ze second most dmg dostaje fraga bo to rak najwiekszy nawet nie mozna chujka z respa wywalic czesto bo jak go trapniesz z bk/hero 1vs1 i walniesz ue 0.1 sec przed hitem moba a mob go dobije to i tak fraga zgarniasz i chujowka jest wtedy ;/ Tak samo twist of fate po co to komu? Kasa nie problem lvl tez chyba ze to server na ktorym 40lvle biegaja na blessach z twistem to spoko

Gralem na wielu serverach na ktorych fraga dostawaly zawsze 2 osoby i kazdy z tych serverow to byl nie wypal wbijalo np 300 osob w 2 dni spadalo do 50 erpegia sie trzymala bo jest content ale czy byly jakies bitki na poprzedniej erpegii oprocz zabicie fraglesow od eiko przez szybkiego zbyszka? bo wydaje mi sie ze nie chyba ze pod koniec gonitwa za brazolami zadnej prawdziwej walki nie bylo bo w walce team vs team wystarczy ze jedna druzyna stwierdzi "hmm a moze by tak pasc z 5x wbic przeciwnikom rs i skullbashowac ich?" no i easy win bo nawet wypierdalajac sie z full supplami 3x da rade odrobic to latwiej niz grac z rsem/zrobic nowa postac zeby tego rs nie miec a jak tu jeszcze twist ma byc to gl

tl;dr twist of fate + zawsze 2 osoby dostaja fraga = server polega na expieniu i wbiciu topki czyli dla mnie kompletna strata czasu
    Ostatnio zmieniony przez Adposatnr : 17-05-2018, 18:42

Data rejestracji
    Aug 2007
    Siła reputacji
    18

Domyślny

Cytuj Faniaots napisał Pokaż post
    Nie ma, a co, potrzebny? ;)
    tak potrzebny

Data rejestracji
    Feb 2007
    Położenie
    exiva "Hafexo
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Imo usuncie koncowke ze second most dmg dostaje fraga bo to rak najwiekszy nawet nie mozna chujka z respa wywalic czesto bo jak go trapniesz z bk/hero 1vs1 i walniesz ue 0.1 sec przed hitem moba a mob go dobije to i tak fraga zgarniasz i chujowka jest wtedy ;/ Tak samo twist of fate po co to komu? Kasa nie problem lvl tez chyba ze to server na ktorym 40lvle biegaja na blessach z twistem to spoko

Gralem na wielu serverach na ktorych fraga dostawaly zawsze 2 osoby i kazdy z tych serverow to byl nie wypal wbijalo np 300 osob w 2 dni spadalo do 50 erpegia sie trzymala bo jest content ale czy byly jakies bitki na poprzedniej erpegii oprocz zabicie fraglesow od eiko przez szybkiego zbyszka? bo wydaje mi sie ze nie chyba ze pod koniec gonitwa za brazolami zadnej prawdziwej walki nie bylo bo w walce team vs team wystarczy ze jedna druzyna stwierdzi "hmm a moze by tak pasc z 5x wbic przeciwnikom rs i skullbashowac ich?" no i easy win bo nawet wypierdalajac sie z full supplami 3x da rade odrobic to latwiej niz grac z rsem/zrobic nowa postac zeby tego rs nie miec a jak tu jeszcze twist ma byc to gl

tl;dr twist of fate + zawsze 2 osoby dostaja fraga = server polega na expieniu i wbiciu topki czyli dla mnie kompletna strata czasu
    Powiem tak, na serwerach RPG z balansem PVP zawsze był problem - jeżeli macie jakiś pomysł (z racjonalnymi argumentami) jak to stosownie zmienić to jestem otwarty na propozycje. Aczkolwiek na mój gust działało to w miarę sprawnie - jak na serwer który raczej jest nastawiony bardziej pod RPG niż pod bitki, a przecież na poprzedniej edycji było parę teamów które się non stop klepały. To jakie ktoś taktyki przyjmie no to już jego sprawa, a od warów jest niby warmode, chociaż wiadomo jak z jego przyjmowaniem czasem jest

Igiełka otsik polecam torgowiczom najlepsze doznania RPG od czasów kasterii v10

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania