Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: [praca] Co wy byscie woleli?

  1. #1
    Avatar Sumoner
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Rybnik
    Posty
    592
    Siła reputacji
    15

    Domyślny [praca] Co wy byscie woleli?

    Teraz pracuje na 3 zmiany w korpo 4500ludzi zarobki na start 2500 a po roku okolo 3 w zwyż mozna liczyc.
    Mam ogarniętą inna robote u prywatnego tylko na 1 zmiane od 8-16 + wszystkie soboty gdzie zarobie 2200-2500.
    Zależy mi na 1 zmianie bo wieczorami mam treningi tylko myślę czy to się jako kolwiek kalkuluje z tymi zarobkami. Co powiecie na to?

  2. #2
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Na napierdalac tyle godzin po jakies 11 pln na godzine to tak srednio bym powiedzial sie oplaca.
    Majac sklonnosci do niewolnictwa to juz lepiej w jakiejs fabryce za chociaz 12-15pln za godzine napierdalac bo chociaz cos z tego bedzie.

    Ja bym nie wybral ani jednego, ani drugiego, ale to tez zalezy ile masz lat i jakie doswiadczenie juz. No, ale gdybym musial bo nie mialbym na chlebek dla xaviera to chyba wolalbym napierdalac soboty, ale miec prace 8 - 16 niz niszczace czlowieka 3 zmiany.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 14-05-2018, 16:35
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Sumoner napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam ogarniętą inna robote u prywatnego tylko na 1 zmiane od 8-16 + wszystkie soboty gdzie zarobie 2200-2500.
    przeciez to jest prawie 200h w miesiacu
    also powyzej 160 chyba sie powinny liczyc nadgodziny czy cos??

  5. #4
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    also powyzej 160 chyba sie powinny liczyc nadgodziny czy cos??
    W pracy to się wiele rzeczy powinno, a i tak znajdziesz kebsy co ci dadzą 6,50zł / h na dowozie i chuj, znajdą osobę co za tyle robi.

  6. #5
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    To już bym wolał 3 zmiany niż robić 216~ godzin w miesiącu za 11zł/h xD (wariant nr 2 tak wychodzi jakoś)
    Gdzie w drugiej wychodzi Ci 15zł+ nad czym tu się w ogóle zastanawiać

  7. #6

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A co trenujesz
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  8. #7
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    przydało by się więcej konkretów, zwykła fizyczna praca czy coś ambitniejszego? bo czasem lepiej zarobić mniej a zdobywać konkretne doświadczenie w zawodzie, niż zarobić trochę więcej i w sumie nie umieć nic (no ale akurat nie w tym przypadku)

    ta druga opcja to i tak nie wchodzi w ogóle w grę, pn-pt + sobota lol xD, korpo dodatkowo na pewno ma jakiś socjal - czy to premie/bony/zwroty za wydarzenia kulturalne/paczki świąteczne/dofinansowanie do wypoczynku/grupowe podwyżki itd.
    Ostatnio zmieniony przez Maly Wielki Pajac : 14-05-2018, 17:13

  9. #8
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    also powyzej 160 chyba sie powinny liczyc nadgodziny czy cos??
    Niektórzy pracodawcy mają jeszcze stare podejście i dogadują się z tobą na stawkę godzinową, i nie ma czegoś takiego że powyżej 8 godzin dziennie kolejne liczą się tobie 50% więcej a soboty 100%. Robisz tyle i tyle godzin i tyle i tyle zarabiasz na koniec miesiąca. Ja tak mam, ale w sumie nie narzekam bo wyrównuje mi się to premiami

  10. #9
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Sumoner napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Teraz pracuje na 3 zmiany w korpo 4500ludzi zarobki na start 2500 a po roku okolo 3 w zwyż mozna liczyc.
    Mam ogarniętą inna robote u prywatnego tylko na 1 zmiane od 8-16 + wszystkie soboty gdzie zarobie 2200-2500.
    Zależy mi na 1 zmianie bo wieczorami mam treningi tylko myślę czy to się jako kolwiek kalkuluje z tymi zarobkami. Co powiecie na to?
    Co to za korpo w ktorym rok trzeba robic na 3k? To w fabrykach szybciej to idzie.
    Ogolem juz lepiej ogarnij sobie opcje 3 za przynajmniej 2,5k na 1 zmiane jak masz juz doswiadczenie z korpo.

    przydało by się więcej konkretów, zwykła fizyczna praca czy coś ambitniejszego? bo czasem lepiej zarobić mniej a zdobywać konkretne doświadczenie w zawodzie, niż zarobić trochę więcej i w sumie nie umieć nic (no ale akurat nie w tym przypadku)

    ta druga opcja to i tak nie wchodzi w ogóle w grę, pn-pt + sobota lol xD, korpo dodatkowo na pewno ma jakiś socjal - czy to premie/bony/zwroty za wydarzenia kulturalne/paczki świąteczne/dofinansowanie do wypoczynku/grupowe podwyżki itd.
    Jesli robi w tym korpo na 3 zmiany to na jego stanowisku pewnie gowno maja nie jakies bonusy. Sensowne bonusy to sa dla poganiaczy i kierownika.

    Ogolem nie wiem jak mozna sugerowac sie, ze te bonusy to bedzie jakas forma regularnie uzupelniajaca pensje. Moze niech tez tak bedzie w druga strone i ludzie beda przychodzic posiedziec w robocie, a w ramach niepewnego i niegwarantowanego bonusu czasem wykonaja jakies prace. Te bonusy to takie same januszostwo jak dawanie kelnerce jakiejs gowno pensji i twierdzenie 'no, ale z napiwkuw se zarobisz', bo przeciez jak dasz jej normalna pensje i jeszcze zarobi sobie z napiwkow to nie daj boze za duzo zarobi i szefunciowi dupsko peknie.

    Ogolem jak ci sie pod tylkiem nie pali to wez cos dorywczo/ pol etatu i szukaj cos lepszego w tym czasie, bo te dwie opcje sa srednie, szczegolnie jak meczy cie ta robota/ 3 zmiany.
    Ostatnio zmieniony przez M4teu$z : 14-05-2018, 18:14

  11. #10
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie znam twojej sytuacji materialnej i egzystencjonalny ale ja bym wolał 1-zmianowość za troszkę mniejsze pieniądze.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  12. #11
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jedna zmiana i szukanie w międzyczasie sensowniejszego zajęcia, bo o ile nie jesteś jakimś piwniczakiem, któremu do szczęścia potrzeba tylko kompa i chipsów, to za taką kasę się nie pożyje ;d

  13. #12
    Avatar BialyMis
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    159
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    zacznijmy od tego na jakich stanowiskach bys pracowal? co bardziej rozwija, ukaczyles jakies studia itp. za malo inforamcji

  14. #13
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,983
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ja jako student dorabiam sobie w wakacje w barze
    to w zeszłe wakacje w sierpniu 295 godzin miałem XD

  15. #14
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    chlopie, ale co Ty za pytania zadajesz?
    na forum maja Ci jeszcze kobite wybierac?
    To jest Twoje zycie i musisz ty decydowac co chcesz robic, a nie radzic sie na forach, gdzie chyba nikogo na oczy w zyciu nie widziales

    przemysl sobie to i zdecyduj, logiczne

  16. #15
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    jak to korpo 4.5k ludzi to zakładam, że jakiś cs, ss itd w krakowie to czemu nie pojdziesz do korpo po drugiej stronie ulicy po prace w normalnych godzinach i pewnie jeszcze lepsza kase wynegocjujesz? mordo w zeszlym miesiacu w kraju wisialo 200k ogloszen z praca, oni ci berlo wypucuja jak tam pojdziesz
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Na czym byscie pograli
    Przez M4teu$z w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 20-04-2012, 21:20
  2. 74 Ms, Co byscie robili ?
    Przez Mesjek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 03-09-2010, 23:10
  3. Co byscie powiedzieli o takim servie?
    Przez uszmen w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 26-08-2010, 12:07
  4. Grali byście na takim servie?
    Przez Freiser w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 26-08-2010, 01:09
  5. Na jakim ots'ie chcieli byscie grac ?
    Przez Monti90 w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post: 25-08-2010, 17:38

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •