Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: [praca] Co wy byscie woleli?

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Jedna zmiana i szukanie w międzyczasie sensowniejszego zajęcia, bo o ile nie jesteś jakimś piwniczakiem, któremu do szczęścia potrzeba tylko kompa i chipsów, to za taką kasę się nie pożyje ;d

Data rejestracji
    Aug 2007
    Siła reputacji
    12

Domyślny

zacznijmy od tego na jakich stanowiskach bys pracowal? co bardziej rozwija, ukaczyles jakies studia itp. za malo inforamcji

Data rejestracji
    Jul 2008
    Siła reputacji
    13

Domyślny

ja jako student dorabiam sobie w wakacje w barze
    to w zeszłe wakacje w sierpniu 295 godzin miałem XD

Data rejestracji
    Sep 2012
    Siła reputacji
    6

Domyślny

chlopie, ale co Ty za pytania zadajesz?
    na forum maja Ci jeszcze kobite wybierac?
    To jest Twoje zycie i musisz ty decydowac co chcesz robic, a nie radzic sie na forach, gdzie chyba nikogo na oczy w zyciu nie widziales

przemysl sobie to i zdecyduj, logiczne

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    17

Domyślny

jak to korpo 4.5k ludzi to zakładam, że jakiś cs, ss itd w krakowie to czemu nie pojdziesz do korpo po drugiej stronie ulicy po prace w normalnych godzinach i pewnie jeszcze lepsza kase wynegocjujesz? mordo w zeszlym miesiacu w kraju wisialo 200k ogloszen z praca, oni ci berlo wypucuja jak tam pojdziesz
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Data rejestracji
    Jun 2018
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Zmieniaj pracę bo płacą Ci śmiesznie mało.

Data rejestracji
    Aug 2007
    Siła reputacji
    18

Domyślny

ja wlasnie przechodze z korpo 2k ludzi do malej firmy gdzie pracuje 2 wspolzalozycieli i 2 pracownikow, jaram sie szczerze mowiac, pewnie bede musial pracowac 3x tyle bo w korpo sie opierdalac moge. ale tez bede wiecej zarabial. aha tez w korpo pracuje na 3 zmiany, nawet chcieli mi dac podwyzke rzedu 30% zebym zostal ale pierdole prace w czterobrygadowce

Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jesli robi w tym korpo na 3 zmiany to na jego stanowisku pewnie gowno maja nie jakies bonusy. Sensowne bonusy to sa dla poganiaczy i kierownika.
    nie do konca
    u mnie np nawet ludzie na produkcji dostaja: na swieta 2x w roku karte prepaid doladowana na 300zl i roczna premia zalezna od wynikow 10-20% rocznego wynagrodzenia. mozna sie smiac ze to tam grosze ale jak to wszystko sobie w roku zsumujesz i podzielisz na 12 miesiecy to sporo kabzy wychodzi. nawet na upartego mozna sobie doliczyc ze masz codziennie posilek na stolowce za friko to tez z 2 stowki miesiecznie zaoszczedzasz
    Ostatnio zmieniony przez Pan Ryba : 06-06-2018, 18:22

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania