Reklama
Strona 3 z 5 PierwszaPierwsza 12345 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 69

Temat: Ustawa 447 podpisana, czyli jebać USA i Izrael

  1. #31
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w domowych warunkach mozesz skonstruwac dosyc wydajne bomby troche o tym wiem, bo swego czasu taka zajawke mialem, ale nie bede ci tutaj szczegolow opisywal, bo z tego co wiem karane to jest
    I co se z ta bomba zrobisz w razie wojny? Mozesz se ja co najwyzej zdetonowac w ogrodku razem z cala rodzinka zeby miec swiety spokoj xD
    W przypadku "prawdziwej" wojny teraz aka strzelania sie z karabinkow liczy sie tylko i wylacznie profesjonalne wojsko. Takimi chałupniczymi metodami to se mozna co najwyzej pas szahida zrobic i isc sie wysadzic w tlum zabijajac 5 osob, nawet kurwa obecnych pojazdow opancerzonych czyms takim nie uszkodzisz, nie wspominajac o tym, ze sie nawet nie zblizysz.
    Co innego to pierdolenie o polskiej armii jakby taka chujowa byla, a wcale nie jest. Choc fakt faktem wiadomo, ze z takim USA ni ma opcji wygrac, ale z nimi raczej nikt po za Chinolami nie ma startu. Co innego takie niemcy, ktorych armia jest w oplakanym stanie zarowno pod katem ludzi jak i sprzetu.

    A co do trumpka dziwi mnie zdziwienie, przeciez kurwa wiadomix, ze cale stany sa rzadzone przez zydow i to nie Izrael jest pionkiem USA tylko USA jest na uslugach zydkow, jezeli ktos uwaza to za teorie spiskowa to niech sie pierdolnie w czerep. Podobnie zreszta w europie, takie centrum finansowe Londyn zwane City of London to tez zydki i nawet nie ma co z tym dilowac bo to sa oczywiste i nieukrywane fakty. A my standardowo, jestesmy w centrum europy i mozemy wszystko, ale chuj tam po co lepiej wybrac do wladzy jakiegos komucha pierdolacego kocopoly socjaliste bo nam pincet plus da, a w opozycji wspierac jakies kurwa warzywa pokroju alfiego evansa pierdolcow pokroju schetyny ryska czy innej szirung-pojebus i taki boryna siedzi i walki konia do tych idiotow. Chuj z tym wszystkim bo w tej chwili juz nas z kazdej strony wyruchali, ani nie mamy stosunkow dobrych z zydkami bo nie potrafimy sie postawic jak ludzie, a skoro mamy zle z zydkami to z USA, ruski tez maja nas dosc, a z unii by nas najchetniej wyjebali. No gg ten rzad i opozycja tego rzadu. A jak ktos sie jeszcze nie zalamal to przez najblizsze 6-10 lat minimum nic sie nie zmieni bo nawet nie ma na kogo glosowac w tym kraju, no i chuj no i czesc, taki obraz polaczkow. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #32

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    mi nie chodzi o to czy taka bomba cos zdziala w razie wojny, bo teraz sa zupelnie inne realia tylko toczylo sie tego, ze w domach nie mamy broni. dla chcacego zawsze cos sie znajdzie powiedzial to jako ciekawostke

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mi nie chodzi o to czy taka bomba cos zdziala w razie wojny, bo teraz sa zupelnie inne realia tylko toczylo sie tego, ze w domach nie mamy broni. dla chcacego zawsze cos sie znajdzie powiedzial to jako ciekawostke
    A no to uszanowanko chyba, ze tak
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #34
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Zalozmy wlasna partie Torg, zniszczymy wszystkich

  6. #35
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja zawsze wyjebane w polityke itd ale co zmieni nowa władza jak i tak każdy myśli w perspektywach "ja" a nie "my". Każdy będzie działał na swoją korzyść, a nie korzyść kraju. Dopóki ludziom odpierdala na punkcie pieniędzy dopóty będzie chujowo, czyli zawsze.

  7. #36
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja zawsze wyjebane w polityke itd ale co zmieni nowa władza jak i tak każdy myśli w perspektywach "ja" a nie "my". Każdy będzie działał na swoją korzyść, a nie korzyść kraju. Dopóki ludziom odpierdala na punkcie pieniędzy dopóty będzie chujowo, czyli zawsze.
    W innych krajach myslisz, ze ludziom nie zalezy w glownej mierze na pieniadzach? Oczywiscie, ze zalezy. Tylko sa troszeczke lepiej doedukowani, mniej machaja szabelka i chlodniej kalkuluja zeby tych pieniedzy miec jeszcze wiecej. A w polsce jak w chlewie obsranym guwnem masz 70% uposledzonego i zacofanego spoleczenstwa co to niedziele chce se wolne zrobic i forsuja takie chujstwa niedorozwoje.

    A dwa jest jak w chlewie obsranym guwnem przez takich ludzi jak ty, ktorych jest wiekszosc aka "ja zawsze wyjebane w polityke", a pozniej placz, ze rzadza debile, a opozycja to jeszcze wieksi debile i ogolnie jest jedna wielka pierdolona clown fiesta w sejmie bo takie rzeczy co tam sie odpierdalaja od 20 lat to sie kurwa na bronze w lidze legend nawet nie dzieja.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 26-04-2018, 10:26
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #37

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    polaczki potrafią jako tako funkcjonować tylko pod rzadami totalitarnymi
    udowodnijcie mi zle

  9. #38
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,692
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ginąc za ten zjebany rząd opozycje i tych wszystkich cweli, nigdy w życiu. Jakby się zorganizowali jacyś rozsądni ludzie to co innego
    podczas wojny nie walczy sie za swoj kraj tylko za swoja rodzine i bliskich, ktorzy w nim mieszkaja

  10. #39
    Avatar Vin
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Wroclaw
    Wiek
    27
    Posty
    284
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I co se z ta bomba zrobisz w razie wojny? Mozesz se ja co najwyzej zdetonowac w ogrodku razem z cala rodzinka zeby miec swiety spokoj xD
    W przypadku "prawdziwej" wojny teraz aka strzelania sie z karabinkow liczy sie tylko i wylacznie profesjonalne wojsko. Takimi chałupniczymi metodami to se mozna co najwyzej pas szahida zrobic i isc sie wysadzic w tlum zabijajac 5 osob, nawet kurwa obecnych pojazdow opancerzonych czyms takim nie uszkodzisz, nie wspominajac o tym, ze sie nawet nie zblizysz.
    Co innego to pierdolenie o polskiej armii jakby taka chujowa byla, a wcale nie jest. Choc fakt faktem wiadomo, ze z takim USA ni ma opcji wygrac, ale z nimi raczej nikt po za Chinolami nie ma startu. Co innego takie niemcy, ktorych armia jest w oplakanym stanie zarowno pod katem ludzi jak i sprzetu.

    A co do trumpka dziwi mnie zdziwienie, przeciez kurwa wiadomix, ze cale stany sa rzadzone przez zydow i to nie Izrael jest pionkiem USA tylko USA jest na uslugach zydkow, jezeli ktos uwaza to za teorie spiskowa to niech sie pierdolnie w czerep. Podobnie zreszta w europie, takie centrum finansowe Londyn zwane City of London to tez zydki i nawet nie ma co z tym dilowac bo to sa oczywiste i nieukrywane fakty. A my standardowo, jestesmy w centrum europy i mozemy wszystko, ale chuj tam po co lepiej wybrac do wladzy jakiegos komucha pierdolacego kocopoly socjaliste bo nam pincet plus da, a w opozycji wspierac jakies kurwa warzywa pokroju alfiego evansa pierdolcow pokroju schetyny ryska czy innej szirung-pojebus i taki boryna siedzi i walki konia do tych idiotow. Chuj z tym wszystkim bo w tej chwili juz nas z kazdej strony wyruchali, ani nie mamy stosunkow dobrych z zydkami bo nie potrafimy sie postawic jak ludzie, a skoro mamy zle z zydkami to z USA, ruski tez maja nas dosc, a z unii by nas najchetniej wyjebali. No gg ten rzad i opozycja tego rzadu. A jak ktos sie jeszcze nie zalamal to przez najblizsze 6-10 lat minimum nic sie nie zmieni bo nawet nie ma na kogo glosowac w tym kraju, no i chuj no i czesc, taki obraz polaczkow. xD
    chyba x3

  11. #40
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mi nie chodzi o to czy taka bomba cos zdziala w razie wojny, bo teraz sa zupelnie inne realia tylko toczylo sie tego, ze w domach nie mamy broni. dla chcacego zawsze cos sie znajdzie powiedzial to jako ciekawostke
    Aha, to niezła broń, kręcenie jakiejś petardy z saletry potasowej, weź gościu xD

  12. #41
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

  13. #42
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    natalie portman fajna dupa szczególnie w leonie zawodowcu
    a żydzi to xD

  14. #43
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W innych krajach myslisz, ze ludziom nie zalezy w glownej mierze na pieniadzach? Oczywiscie, ze zalezy. Tylko sa troszeczke lepiej doedukowani, mniej machaja szabelka i chlodniej kalkuluja zeby tych pieniedzy miec jeszcze wiecej. A w polsce jak w chlewie obsranym guwnem masz 70% uposledzonego i zacofanego spoleczenstwa co to niedziele chce se wolne zrobic i forsuja takie chujstwa niedorozwoje.

    A dwa jest jak w chlewie obsranym guwnem przez takich ludzi jak ty, ktorych jest wiekszosc aka "ja zawsze wyjebane w polityke", a pozniej placz, ze rzadza debile, a opozycja to jeszcze wieksi debile i ogolnie jest jedna wielka pierdolona clown fiesta w sejmie bo takie rzeczy co tam sie odpierdalaja od 20 lat to sie kurwa na bronze w lidze legend nawet nie dzieja.
    We gdyby on nie miał wyjebane w politykę to by poszedł i zagłosował na popis. W sensie może on akurat nie, ale większość ludzi tak by zrobiła wiec wyjebane. Poprzez wybory nigdy nie zmienimy tego systemu. Co do innych krajów to słyszałem taka teorie, ze na Węgrzech (tak jak wszędzie) rządzą tajne służby (xD) i one sobie kroją kase s państwa wiadomix. Ale nagle okazało się, ze w Budapeszcie za wodę z Dunaju hajs pobierała jakaś francuska firma, w sensie ze tak ten kraj był porozpierdlany. To wtedy służby mafie i loze odpaliły orbana, żeby ogarnął hajs dla nich, bo już była przesada. Póki u nas jest z czego doić to wyjebane.

  15. #44

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    267
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moim zdaniem Polska powinna w swojej geopolityce odwrócić się od USA i zacząć z powrotem współpracować z Paryżem i Berlinem w ramach UE, trójkąta Weimarskiego, a także z Chinami i Rosją w kwestii jedwabnego szlaku.

    Jebać USA.
    Ale nie przesadzajmy. Współpracowanie z Paryżem i Berlinem w ramach UE jest jeszcze gorsze.

    Jedyne do czego potrzebujemy USA to do współpracy wojskowej przeciwko Rosji. Nie będzie to miało znaczenia, jeśli będziemy mieli sojusz z Rosją.

    Obecnie mamy nuklearnego sojusznika po drugiej stronie globu, a nuklearnego wroga tuż za granicą. Wolałbym mieć nuklearnego sojusznika za granicą, a nuklearnego wroga po drugiej stronie globu.

    Sojusz z USA i tak jest nic niewarty, tak długo jak ten kraj jest kontrolowany przez Żydów i Izrael. Nie ma żadnego sensu, skoro ostateczne decyzje na najważniejsze kwestie i tak podejmują Żydzi.

  16. #45

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    smiesza mnie ludzie co mysla, ze rosja pojdzie na jakikolwiek sojusz militarny z nami, ludzie jak oni nas szanuja tak samo jak ukraine

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Konflikt izraelsko-palestyński i państwo Izrael
    Przez Boryna w dziale Aktualności
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post: 14-08-2021, 20:43
  2. Ustawa 447 podpisana, czyli jebać USA i Izrael
    Przez Wind w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post: 29-04-2018, 17:43
  3. Problemy Polski z ustawą antyhazardową
    Przez betonekke w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 22-07-2012, 16:04
  4. Palestyńczycy i Izrael
    Przez Aquzlies w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 24-04-2012, 22:13
  5. Ustawa o weteranach
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 31-03-2012, 09:21

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •