Reklama
Strona 3 z 5 PierwszaPierwsza 12345 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 66

Temat: Unreal 2D OTS - Powracamy w wakacje! Deus Ex 2D Sekta - Zaczynamy po wakacjach!

  1. #31
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Z miesiaca na miesiac jest gorzej chyba ze ten ots to "praca domowa" od psychiatry i pies jest juz od dawna pod stalym nadzorem xD

  2. #32
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Pies to powinien igłę 7.4 stawiać jeżeli włożył tyle czasu w robienie tego wszystkiego i będzie to działać, to spokojnie by sobie z postawieniem dobrej 7.4 poradził

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy jest na sali lekarz???
    Tak jest na sali lekarz, twoja tata z cipką między nogami już po cb jedzie.

    @NextPro 7.4 ma za mało funkcji no i nie działa tibiando, a teraz ze storageid to tibiando daje mi możliwości dźwięku na drzwi, windy, lever, teleport, quest itp.

    @apodnaster, tak jest co raz gorzej, kipisz z zawiści a ja wypuszczam igłę otsa i mam cię w dupie kodowcu.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  5. #34
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    wypuscic to ty mozesz kloca w kiblu jak cie pielegarnia zaprowadzi w tym psychiatryku

  6. #35
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    on nie ma na imię apodnaster, tylko adposatnr, naucz się czytać grubasie

    a tak poza tym, to zły dział, igła otsy to sobie postuj w dziale otsów, a tu jest owion, rozumiesz to??-.-

  7. #36
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    owion czyli o wszystkim i o niczym bardzo dobrze wybral dzial pies

  8. #37

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    najlepsze jest to , ze psa torg stworzyl na innym forum gdzie rowniez sie udzielal rownolegle do tego poprostu go olali tutaj zaczeli ludzie sie z niego smiac i tak o to zostal i zaczal odpierdalalc taka szopke, boje sie , ze bedziecie go mieli na sumieniu, bo to chory czlowiek nie wiem czy tego nie zglosisc do jakies organizacji stop hejtom czy cos, bo on nie potrafi sam za siebie odpowiadac

  9. #38

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ciekawe kiedy nie wytrzyma presji i wpierdoli komus kose albo batle hamerem sobie red skulla wbije

  10. #39
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Przeciez napisal wyraznie w pierwszym temacie ze to OTS DLA ŚWIROW,
    czyli sam se bedzie grał(w 2021 roku xDDDDDDDDDD)
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  11. #40
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    proponuje nazwe otsa swirots-kortowiada.eu

  12. #41
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    najlepsze jest to , ze psa torg stworzyl na innym forum gdzie rowniez sie udzielal rownolegle do tego poprostu go olali tutaj zaczeli ludzie sie z niego smiac i tak o to zostal i zaczal odpierdalalc taka szopke, boje sie , ze bedziecie go mieli na sumieniu, bo to chory czlowiek nie wiem czy tego nie zglosisc do jakies organizacji stop hejtom czy cos, bo on nie potrafi sam za siebie odpowiadac
    no tak zupełnie bez trolla, to pies to jest temat dla uwagi
    śmiechy, śmiechami, no ale zobaczcie sami, on być może mieszka sam, nikt tego nie kontroluje, nie opiekuje się nim, cholera wie co mu jeszcze przyjdzie do głowy, skoro z tych jego postów wynika, że łazi za jakimiś laskami, molestuje je, do tego wszędzie widzi jakichś złowrogich karłów itp. może mu się uroić wszystko
    dlatego już dawno pisałem, że typ powinien mieć tutaj perma, no ale nawet jak miał czasowego bana, to zakładał kolejne konta i udawał, że to nie on, tylko jego fan

    a tak naprawdę kontekst jest szerszy, bo pamiętacie, jak ktoś tutaj wklejał historię opisaną przez tego łysego jutubera, co nagrywa recenzje chujowych gier? o sąsiadce schizofreniczce, jak po 2 latach zgłaszania, w końcu policja z psychiatrą wjechała do jej chaty i ją zabrali w kaftanie, a ściany były całe zamazane jakimś bełkotem o spisku wróżbity macieja i zusu, mającym na celu pozbawienie jej renty
    więc ja się pytam, czemu tacy ludzie nie są wysyłani na przymusowe leczenie? czy państwo ma w ogóle jakieś środki ku temu, czy dopóki nic konkretnego nie odjebie, to związane ręce?? w ogóle jak to możliwe, że sąsiedzi, czy rodzina się tym nie interesują, że chłop ma takie jazdy? że może zagrażać otoczeniu? czy musi się wydarzyć prawdziwa tragedia, żeby wszyscy otworzyli oczy? naprawdę, widzę tu temat na solidny reportaż ryszarda cebuli, sam bym im chętnie to wysłał, ale te posty psa na pierwszy rzut oka - dla osoby nieobeznanej w temacie - wyglądają pewnie jak trolling jakiegoś wiejskiego głupka i pomyślą, że to są jakieś jaja, nie wiem jak by im to trzeba przedstawić, żeby się zajęli tematem

    e: no w sumie ma na łapie ten tatuaż "jebać NFZ", już po tym widać, że coś z nim jest nie tak

  13. #42

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    trollowac to ja sobie lubie, ale znam granice psa od poczatku jego kariery akurat sledze i zawsze pisalem zeby zostawic go w spokoju nie smiac sie i oceniac go czy promowac, bo widac odrazu, ze to czlowiek z problemami i chory i caly czas to idze w zlym kierunku, nie wiem co smiesznego jest w nasmiewaniu sie z chorej osoby, albo sztucznego propsowania nie wiem ale ja zaczynam googlowac moze sa jacys ludzie co glebiej sie zajma nim, bo ostro najebane ma pod czaszkom jak nie rodzina to niech torg mu pomoze

  14. #43
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    może by dać znać tej psycholog (czy to psychiatra była), co pies tu wymienił z imienia i nazwiska? potem ktoś wygooglał, że faktycznie taka jest w białymstoku, jakby jej dać znać co tu się odpierdala, to może będzie wiedziała jak to dalej pokierować?
    ewentualnie forsować #tematdlauwagi

  15. #44
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Zapoda ktoś namiary na ten reportaż o sąsiadce schizofreniczce?
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  16. #45

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    dzialajcie chlopaki, bo cel jest powazny jak ktos ogarnia mniejwiecej temat jak mozna z tym ruszyc to piszcie, odrazu cos mi smierdzialo z tym kodem, a gosciu pierdoli o tym juz pare lat ja pierdole co on ma w glowce

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 714
    Ostatni post: 21-10-2017, 19:01
  2. Wakacje, Wakacje czyli pewnie kolejny temat o tym samym.
    Przez Noru$ w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 16-06-2015, 11:28

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •