Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Dostawczak z kontenerem do 3,5T

  1. #16
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A ty uzytkujesz te mastery badz je serwisujesz?

  2. #17
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i dalej gadam zdrow, bo samochody w rynku miedzynarodowym sa brane na leasing dlatego jezdza mastery zreszta sa one relatywnie tanie typowe auta flotowe, ale jak ktos potrzebuje samochodu tylko i wylacznie pod siebie to juz nie wychodza te masterki najkorzystniej, powiedz mi ty sie zajmujesz busami a nimi nie jezdzisz a to jest duza roznica ani ich nie serwisujesz pewnie nawet wiec takie pierdolenie jakiegos chlopaczka z logistyki czy chuj wie czego zostaw dla siebie
    nawet pewnie mu nie powiesz, ze mastery w ogole sie nie lamia zjebany skret maja, ale skad masz to wiedziec jak ty zajmujesz sie flotom leasingowych masterow i myslisz, ze dla tego beddzie to dobry wybor dla pojedynczego klijenta dlatego gratuluje ci rozeznania wkoncu 10 lat z busami zyjesz
    Ale synu ja mam o tym 2 razy wieksze pojecie niz ty, a znow cos tam pierdolisz, ale standardowo w twoim przypadku nie znam sie to sie wypowiem
    Cale szczescie chuj z twoim pierdoleniem bo ciebie nikt tutaj juz na powaznie nie traktuje w tej motoryzacji. Zreszta w ogole na forum. Cale szczescie bo mniejsza szansa, ze ktos poslucha twoich rad i sie na czyms sparzy.

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ty uzytkujesz te mastery badz je serwisujesz?
    Tutaj stane w obronie niedorozwoja bo on tam jakims kurwa kurierem jest czy kims tam jakims dostawca pizzy to moze widzial kolegow co jezdza nowymi masterami.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 27-04-2018, 09:15
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale synu ja mam o tym 2 razy wieksze pojecie niz ty, a znow cos tam pierdolisz, ale standardowo w twoim przypadku nie znam sie to sie wypowiem
    Cale szczescie chuj z twoim pierdoleniem bo ciebie nikt tutaj juz na powaznie nie traktuje w tej motoryzacji. Zreszta w ogole na forum. Cale szczescie bo mniejsza szansa, ze ktos poslucha twoich rad i sie na czyms sparzy.



    Tutaj stane w obronie niedorozwoja bo on tam jakims kurwa kurierem jest czy kims tam jakims dostawca pizzy to moze widzial kolegow co jezdza nowymi masterami.
    widze te twoja dwokrotna wieksza wiedze jedyny twoj argument czemu sie znasz na busach to jest to, ze 70% masterow jest na miedzynarodowce z czym sie zgadzam, bo tak jest poniewaz sa to samochody leasingowe flotowe i na mastery byly dobre oferty ale chuj ty jestes 10 lat w branzy, ale dalej takiej wiedzy nie posiadasz, tylko nie rozumiesz tego, ze jak ktos bieze busa tylko pod siebie to patrzy sie na inne kryteria niz jakbys mial obsadzic 10 osob na busach ja pierdole z jakimi ja idiotami rozmawiam jesli ciebie ktos bieze na powaznie to pozdrawiam, bo tylko pierdolic umiesz a zerowe argumenty i nie bede z toba nawet dyskutowac, bo jak narazie to tylko umiesz wyzywac, a jakies fakty dowody merytorycznej tresci jest minimum wiec po co mam lamac zeby na jakiegos dzieciaczka mentalnego prosze cie bencwale

    aa i jeszcze jedno pecie to , ze ty byles kordynatorem kurierow i myslisz, ze dla tego sie znasz na busach to gg dla ciebie xDD i jak ja mam ciebie na powaznie brac powiedz mi
    Ostatnio zmieniony przez Gniewny : 27-04-2018, 17:03

  5. #19

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ty uzytkujesz te mastery badz je serwisujesz?
    ta uzytkowalem i serwisowalem mastery i movano czyli te same bryki

  6. #20

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Rozmawiałem trochę z jednym i drugim mechanikiem. Wszystkie te busy to syf ale jeśli wybierać mniejsze zło to polecali mi właśnie Mastera albo Ducato z 3l silnikiem tylko nie pamiętam czy Master wychodził z 3l, bo chyba tylko 2.3 jest

  7. #21
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Polecam Renault Master

  8. #22

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rozmawiałem trochę z jednym i drugim mechanikiem. Wszystkie te busy to syf ale jeśli wybierać mniejsze zło to polecali mi właśnie Mastera albo Ducato z 3l silnikiem tylko nie pamiętam czy Master wychodził z 3l, bo chyba tylko 2.3 jest
    2.3 litra to silnik w ducato z iveco bardzo dobry motor, a w masterach jest 2.2 ktore jest bezszalu i biturba sa, ale to juz nie wiem jak sie spawuje

  9. #23
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    2.3 litra to silnik w ducato z iveco bardzo dobry motor, a w masterach jest 2.2 ktore jest bezszalu i biturba sa, ale to juz nie wiem jak sie spawuje
    Znaczy ty ogolnie malo wiesz moze zaznacz to lepiej przed kazdym swoim postem :)
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #24

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Znaczy ty ogolnie malo wiesz moze zaznacz to lepiej przed kazdym swoim postem :)
    ja poprostu na sile nie zamierzam pierdolic mu jakie jest biturbo(chociaz ty pewnie wiesz nie jezdzac nim nigdy) mowie o spawach o ktorych mam pojecie w przeciwiestwie do ciebie i napewno 2.3 silnik w ducato z iveco jest godny polecenia za to sobie moge dac reke uciac , ty za to przed kazdym swoim postem zaznaczaj, zeby nie brac ciebie napowaznie, bo z glowkom juz cos nie trybi za dobrze

  11. #25
    Avatar ejj_
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    20455
    Posty
    251
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    ja jezdze masterem 2k17 35k nalotu, oprocz mega chujowego skrętu naprawde fajny busik

  12. #26

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    28
    Posty
    923
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Ranault Majster polecam, jest u nas w firmie.
    Iveco nie bierz bo to kurwisko pali w Chuj
    Citroen jump czy inny jeździłem przez jakoś czas w wersji Long to całkiem przyjemnie w trasie leciał
    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie
    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ladujesz manasy na full zakladasz ssa zeby cie menele nie zdjeli na sudden bottle

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •